תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    הוד השרון.
    בחורה רנדומלית שציירתי כדי לעודד חברה.

Stop global whining.

We have lingered in the chambers of the sea"
    By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
    ".Till human voices wake us, and we drown
    The Love Song of J. Alfred Prufrock, T. S. Eliot
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.04.2007
    עיר
    כפר-סבא
    אם אני לא טועה- ואני חושב שאני לא- העיניים שלה נוטות הצידה. מאוד אהבתי את זה בציור. בהתחלה האף נראה קצת גדול מדי אבל ככל שהסתכלתי יותר- הבחנתי יותר שהוא מתאים. (למרות שעדיין יש לי הרגשה שהוא טיפה גדול.)

רוני.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    הוד השרון.
    העיניים עצומות, אז אני אישית לא חושבת שהן נוטות הצידה, אבל אולי ההצללה מבלבלת אותי או אותך... אני שמחה שאהבת. וכן, האף גדול יתר-על-המידה [אם תשים לב תראה שאני בד"כ גם מציירת אותם ארוכים מדי], מישהי אמרה לי שזה נותן לה מראה של לביאה, זה דווקא נחמד. :]
    Stop global whining.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    משום מה נטוע אצלי בתודעה שלעלפיות יש פרצוף שנוטה כלפי מעלה.
    עצמות לחיים גבוהות,ואף סולד,מבט לגולאסי אל האופק.
    והעלפית שלך עצובית כזאת.
    "השרת עמוס" 2004-2013
    וואללה, לא נשכח ולא נסלח.
    שתף ב-Google+

האמת, אצלי בתודעה, אלפיות הן די יפות, והתוצאה היא שכאן, האחת הזאת לא כלכך. לא ברמת הציור, אלא ברמת האף הגדול. מה גם, האוזן לא עד-כדי-כך שפיצית, כדי להבליט את ההבדל בין היותה בת-אנוש, לבין אלפית.

למעט אלו, הציור כשלעצמו מאוד יפה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    אהבתי את הקעקוע על הפרצוף והצורה שכמו "קעקוע" לציור הכללי, כמו איך שזה מיתעגל וקטן לצורה כזאת בסוף :ם
    הצללים על הבגדים ופנים נכון חוץ מהאף שלא הגיוני, והשאר אולי קצת כי האור בא מהצד ההפוך אבל לא משנה לא מפריע ;D
    אני לא בטוח למה כיוונת אבל לדעתי האף ששמת לב שגדול למדי :ם קצת מפריע.. והשפתיים מרגישות קצת גסות..

אבל בתכלאס אני למשל מצייר מיפלצות בכדי לא להיות מוטרד מדברים כגון פרופורציות ויופי :פ

עודד את החברה ? 3:
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    הוד השרון.
    נכתב במקור על ידי Digz
    משום מה נטוע אצלי בתודעה שלעלפיות יש פרצוף שנוטה כלפי מעלה.
    עצמות לחיים גבוהות,ואף סולד,מבט לגולאסי אל האופק.
    והעלפית שלך עצובית כזאת.
    ככה כנראה הייתי מציירת עלפים פעם, אבל לפעמים פשוט נמאס לצייר את האידיאל. אני אקח את התגובה הזו כמחמאה.

נכתב במקור על ידי sunny
    האמת, אצלי בתודעה, אלפיות הן די יפות, והתוצאה היא שכאן, האחת הזאת לא כלכך. לא ברמת הציור, אלא ברמת האף הגדול. מה גם, האוזן לא עד-כדי-כך שפיצית, כדי להבליט את ההבדל בין היותה בת-אנוש, לבין אלפית.

למעט אלו, הציור כשלעצמו מאוד יפה
    תודה :] אבל שוב, ראה תגובה למעלה. [פעם גם הייתי מציירת עלפים עם אוזניים בגודל של כנפי מטוס, אבל שוב. זה קצת נמאס.]

נכתב במקור על ידי HiViH
    אהבתי את הקעקוע על הפרצוף והצורה שכמו "קעקוע" לציור הכללי, כמו איך שזה מיתעגל וקטן לצורה כזאת בסוף :ם
    הצללים על הבגדים ופנים נכון חוץ מהאף שלא הגיוני, והשאר אולי קצת כי האור בא מהצד ההפוך אבל לא משנה לא מפריע ;D
    אני לא בטוח למה כיוונת אבל לדעתי האף ששמת לב שגדול למדי :ם קצת מפריע.. והשפתיים מרגישות קצת גסות..

אבל בתכלאס אני למשל מצייר מיפלצות בכדי לא להיות מוטרד מדברים כגון פרופורציות ויופי :פ

עודד את החברה ? 3:
    נכון, הפעם באמת שכחתי להחליט מאיפה מגיע האור ופשוט הצללתי באופן רנדומלי, לא חשבתי על זה בכלל.
    אם תשים לב לתגובה הראשונה שלי, תראה ששם אכן סוכם עניין האף, ושם תשים לב שכתוב, שגם בציורים אחרים, אני בד"כ מציירת אותם ארוכים מדי [שאולי גם תורם לרוחב שלו].

תודה לשלושתיכם.

נ.ב.
    אני לא מנסה לצייר ריאליסטי, כך שהאף הגדול לא כ"כ מפריע לי. בעניין ההצללה, אני באמת אצטרך לשים יותר לב בפעם הבאה.

וכן, החברה עוּדדה. D':
    Stop global whining.

שתף ב-Google+

הרשמה