תפריט ראשי

12311 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 352
    הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    לדעתי חבל שאין כזה, אז החלטתי ליצור.
    כללי:
    משחק הסמאש הבא, יוצא אקסקלוסיבית לקונסולת הWii של נינטנדו, צפוי לצאת עוד ב2007(אני טועה?) אך לא ידוע תאריכים רשמיים.
    דמויות : ארבעת הקמאות של נינטנדו: מאריו,פיקאצ'ו,לינק וקירבי. דמויות חדשות: פיט(מקיד איקארוס), מטה נייט(מקירבי),סוליד סנייק(ממטאל גיר), וואריו, סאמוס ללא החליפה,סאמוס הרגילה, ופוקס. יהיו עוד דמויות כמובן, פשוט הן עוד לא ידועות.

הדפים של הדמויות:
    Newcomers:
    Ike

הגיבור של פייר אמבלם 9 ו10, משתמש בחרב דו ידנית, אבל אוחז אותה ביד אחת.
    Known Moves:
    Up+B:Aether:
    מהלך הצלה, אייק זורק את החרב שלו למעלה, קופץ, תופס אותה באויר ומנחית איתה מכה מהירה כלפי מטה. בסוף המהלך יש כמה פריימים(רגעים) שבהם לא ניתן להעיף את אייק, אך ניתן לעשות לו נזק. בדומה לקפיצה השנייה של יושי בסמאש מילי.
    Neutral B:Eruption(Chargable):
    מהלך שלא ידוע עליו הרבה, אבל נראה שיהיה בסגנון של הB ניטרלי של רוי ומארת' מסמאש מילי.
    Wario

known Moves:
    Side+B:

וואריו מזמן את האופנוע שלו ונוסע איתו לאורך השלב במטרה לדרוס אנשים. ניתן לעשות פניות חדות וטריקים למיניהם. יש לשים לב שבמידה וואריו עף(יורד?) מהאופנוע האופנוע נשאר, ולא ניתן לזמן עוד אחד אלא לרכב על הקיים. אפשרי שגם דמויות אחרות יקחו לו אותו?
    Down+B: Wario Waft
    וואריו מפליץ! מה ההשפעות של זה עוד לא ידוע, אבל ידוע שככל שהוא "מחזיק את הנוד" יותר זמן. ככה הפיצוץ הנוצר הוא יותר רציני וגורם יותר נזק. קרוע לא?
    Pit

:Known Moves

B:

חיצי אור, ניתן לכוון אותם למעלה ולמטה כדי לשלוט בזוית.
    UP+B: תעופה קצרה, מהלך רקוברי.
    Zero Suit Samus

נכון לעכשיו ניתן להפוך אליה רק עם הפיינל סמאש, אבל אולי ישנם עוד דרכים...
    Pokemon Trainer

הוא לא נלחם בעצמו, אלא עומד ברקע ו"נותן פקודות" לפוקימון שבו אתה שולט והוא בעצם הדמות. ישנם שלושה פוקימונים כאלה קבועים, סקווירטל, אייביזאור וצ'אריזארד, והם מתחלפים ע"י Down+B ע"פ הסדר הזה.

Vetern Fighters
    Samus

Link

Zelda

Kirby

Pikachu

Mario

Bowser

Fox

Known Moves:
    Down+B: Reflector כמו בסמאש מילי ובסמאש 64, הרפלקטור חוזר, האם הוא יתפקד גם כשיין ספייק? סביר להניח שכן, איך בדיוק וכמה ולמה? לא ברור ולא פורט.

Neutral B: Blaster גם הניוטרל בי חוזר כמו בעבר, האקדח של פוקס לא גורם לKnockback אבל הוא יכול לשמש כדי לתת נגיעה למישהו שהולך למות וככה לגנוב את הKO ממי שהרג אותו.
    Peach:

Donkey Kong

Yoshi

confirmed but not yet posted:
    Meta Knight
    Snake

שלבים:
    Battlefield
    עם אותו עיצוב פלטפורמות מבאטלפילד הקודם, אך הפעם הרקע משתנה דראסטית לפי הזמן ביממה, וככה"נ הפלטפורמה התחתונה עבה יותר הפעם, ככה שאפקט הבאטלפיכס לא יחזור, ידוע כי בשלב הזה מנגנת המנגינה Menu 1.
    Delfino Plaza
    שלב האוברוורלד של סופר מריו סאנשיין מופיע בתור שלב חדש בסמאש בראול, השלב הוא על פלטפורמה מעופפת שעושה סיבובי תעופה באי ועם מספר נקודות נחיתה, הסיבוב חוזר בלופים בדומה למיוט סיטי מסמאש מילי, נשמע כמו אחלה שלב מעניין.

Yoshi's Island
    שלב שמזכיר יותר את יושי'ס סטורי מסמאש מילי, מכיל משטח ראשי ופלטפורמה, עונות השנה מתחלפות ברקע, Shy Guys מתעופפים, רוח עזר שמצילה אנשים, והשלב עצמו זז קדימה ואחורה?

Lylat Cruise:
    נחשף השלב החדש של סטארפוקס, Lylat Cruise, סיור מרגיע בשמי מערכת הכוכבים Lylat, הכולל קרבות אוויר מרגשים של צוותי סטאר פוקס ברקע וגם כניסה ויציאה מהאטמוספריה של כוכב הבית של הצוות, הלא הוא Corneria.

Bridge of Eldin

הגשר של אלדין מטווילייט פרינסס, שלב שטוח וארוך, שחלקים ממנו יכולים לההרס בהתקפות של המלך בולבלין והלורד בולבלון, למרות שגם אם השבל נהרס, החלקים שנהרסו יחזרו אליו דרך הפורטל הקסום.
    Smashville

עיירה טיפוסית של Animal Crossing, וקרבות הסמאש הם האירוע המרכזי! כל חברי העיירה התקבצו לראות ולעודד, ושעת היום בעיירה תואמת את השעון הביולוגי של הויי, ואם משחקים בשבת בערב ב8, יש הופעה חיה!
    Rumble Falls

שלב שמבוסס על דונקי קונג ג'אנגל ביט והתנועה המהירה שבמשחק, המסך עולה למעלה כל הזמן, אז כדאי להמשיך לטפס...
    Skyworld

שלב שמבוסס על המקדש של פלאטינה בKid Icarus, הרצפה של הפלטפורמה התחתונה מתמוטטת ומתחדשת כל הזמן. אז כדאי לנצל הזדמנויות...
    Castle Seige

שלב שמייצג טירה בפייר אמבלם, אין משמעות לאיזה טירה ולאיזה פייר אמבלם מדובר, הרעיון הוא כללי. השלב בנוי מכמה חלקים, החלק העליון של הטירה, החלק הפנימי, ומתחת לאדמה. הרצפה תתמוטט ותחליף בין האזורים.

את השלבים ניתן לראות פה

המוזיקה:
    מידע חדש מה22.5.07, מעתה יפורסמו לאט לאט שלבים\דמויות\מנגינות מהמשחק באתר הרשמי www.smashbros.com, בינתיים פורסמה רק מנגינה אחת:

Menu 1: כן כן, זו המנגינה שמלווה את התפריט בסמאש מילי, רק בביצוע מחודש. המנגינה גם תופיע בבאטלפילד.

Yoshi's Story - End: המנגינת זירוז של יושי'ס סטורי ברימיקס חמוד מאוד.

Ridley Boss Fight - Metroid: מוזיקת הקרבות נגד רידלי המוכרת של סדרת מטרויד. איפה זה יופיע? גם אני הייתי רוצה לדעת...

The Legend of Zelda: Ocarina of Time Medley: שילוב של מספר גדול מאוד ממנגינות ומנגינות אוקרינה של אחד המשחקים הטובים ביותר בכל הזמנים... נאמר שהמנגינה היא In-Game, לא נאמר איפה.

Star Fox: Space Armada: רימיקס מחודש של מנגינות סטארפוקס למיניהם, ככל הנראה מנגינת In Game של שלב סטאר פוקס כזה או אחר.

Kid Icarus:The Underworld: חידוש של מנגינת השלב הראשון בקיד איקארוס, בשילוב עם מנגינת הGame Over ומנגינת הGrim Reaper.

את המנגינות ניתן למצוא פה
    החפצים:
    Gooey Bomb
    הגואי בומב הינה פצצה שנדבקת לכל דבר שהיא נזרקת עליו, אם זה דמות או משטח. אם הפצצה נדבקה לדמות ניתן להעביר אותה לדמות אחרת ע"י נגיעה בדמות השניה. התנאי להתפוצצות הפצצה לא ברור כאשר היא נמצאת על דמות.

Cracker Launcher
    רובה שיורה זיקוקים בלי הפסקה מהרגע שהורם, הזיקוקים מתפוצצים לחלקים. ניתן לזוז ולקפוץ תוך כדי הירי, ניתן לכוון את זוית הרובה כלפי מעלה\מטה.

Super Scope - Unposted
    רובה הסופר נינטנדו חוזר כחפץ גם בבראול, הרובה הופיע בהדגמה על שימוש בנשקים בעלי ירי רציף ופרטים לגביו עוד לא פורסמו באתר.

unposted) Smash Ball)
    עוד לא הוסבר בדיוק אם זה חפץ רגיל או לא ואיך בדיוק זה עובד, אבל ממה שנחשף באתר כתוב שניתן לבצע מתקפת Final Smash רק לאחר שלקחת אחד כזה. להלן מתקפות הפיינל סמאש שנחשפו:
    Final Smashes:

Mario:Mario Finale
    הפיינל סמאש של מאריו הינו פיצוץ מתרחב שעף במהירות גבוהה וגורם הרבה מאוד נזק, קשה לראות מהסרטון של אי3 כמה הknockBack שלו, אבל סביר להניח שזו תהיה מתקפה טובה.
    Link:Triforce Slash
    קרן אור נורית מהטרייפורס על היד של לינק, מי שנתפס בקרן יחטוף קומבו רצחני במהירות האור מהלינק שכולל מכת סיום חזקה, אך ההריגה היא לא אוטומטית, נזק לבד לא הורג ואפשרי לשרוד את זה.
    Pikachu:Volt Tackle
    הפיינל סמאש של פיקאצ'ו, פיקאצ'ו הופך לכדור חשמל ואתה שולט עליו בכדי לרדוף אחרי אנשים במשך זמן קצר, אבל צריך להזהר כי זה נגמר באמצע ואפשר ליפול
    Bowser:Giga Bowser Transformation

באוזר הופך לGiga Bowser, הענקי והקשוח מSSBM למשך זמן קצר, כבר חשבתם שלא תראו אותו יותר הא?

PokeBall
    הפוקדורים חוזרים, עם הסבר פשוט על איך זה עובד. אתה זורק, פוקימון יוצא ותוקף את מה שעומד לו בדרך...
    Pokemon List

Groudon
    הפוקימון מהאריזה של פוקימון רובי לגיימבוי אדוונס, הוא ענקי וחם ושורף כל מי שנוגע בו מלבד השחקן המזמן.
    Deoxys

הפוקימון המוזר הזה מופיע, עולה לאוויר ועושה הייפר בים מתחתיו. לא מומלץ להפגע מזה...
    Assist Trophies
    אלו הם מעין קפסולות, כמו פוקדורים. רק שככל הנראה רק מניפים אותם באויר ולא זורקים אותם ומהם יוצאות דמויות "אורח" שתוקפות את היריבים או עושות איזשהו מהלך מיוחד. ידוע כעת על שלושה כאלה, האמר ברוס,נינטנדוג וסאמוראי גורו, כאשר רק אחד מהם פורסם.
    Assist List
    Samurai Goro
    סאמוראי גורו מופיע על זירת הסמאש! ומנופף בחרבו לכל עבר! He just slashes and slashes and slashes.
    Dr. Wright

דמות העזר הנחמדה מSim City לסופר נינטנדו ולDS, הוא בא ללמד אותך על המשחק, ובסמאש הוא מגיע להתקיף עם גורדי שחקים ענקיים שצצים מהרצפה.
    Knuckle Joe

האויב החמוד והמוכר מקירבי, מגיע ונותן כמה אגרופים, ומסיים עם Uppercut רציני.
    Devil

השטן ממשחק נינטנדו 8 ביט ישן שאף פעם לא שוחרר בארה"ב. הוא מגיע, מצביע לכיוון כלשהו, ואז המסך זז לכיוון שהוא הצביע עליו. קטלני במיוחד...
    Barrels and Crates

הארגזים והחביות חוזרים, עם טוויסט קטן. שלבים מסויימם\קבוצות שלבים מסויימות יקבלו עיצובים שונים של החביות והארגזים, וגם מעכשיו תהיינה חביות מחליקות שניתן לנחות עליהן. איך זה עובד בדיוק עוד לא ידוע.

Banana Peel:
    קצת קלישאה רצינית, אבל כן, זו קליפת בננה שמחליקים עליה ונופלים על הגב. זה אמנם לא רעיון מקורי, אבל זה נשמע מעניין מאוד לקומבו על מישהו שהחליק...
    Bumper:

הבאמפר מסמאש 64 חוזר, זה כמו באמפר של משחק Pinball, אתה נתקע בו ועף בBoink חמוד וקטלני
    Pitfall

כדור קטן וחמוד... לא! זה מלכודת שטומנים ברצפה או בפלפורמה, ומי שנכנס אליה בלי לשים לב נתקע באדמה או נופל דרך הפלטפורמה. יכול להיות רצחני מאוד.
    Smoke Ball

כדור עשן שלא עושה נזק, אבל פולט עשן צבעוני סמיך שקשה לראות דרכו מה קורה. ניתן לקחת אותו בידיים בזמן שהוא עדיין מוציא עשן בשביל הסוואה אמיתית.
    Frankin Badge

תג קטן שהדמות שמרימה שמה על החזה שלה, וכל עוד הוא שם כל Projectile(ירייה או אייטם שנזרק) שפוגע בה מוחזר אוטומטית. יעיל מאוד אבל צריך לשים לב מתי הוא נגמר.

איך משחקים?
    הטריילרים:
    טריילר 1 - E3 2006

טריילר 2 - Nintendo World 2006.
    טריילר 3 - Smash Bros. Website 15 sec Gameplay Video

טריילר 4 - סרטון הפתיחה של האדוונצ'ר מוד

עוד פרטים כאשר יוודעו - Discuss current info!
    אלוף הסמאש הנצחי! מקום שני ע"פ טורניר ויגיימס1+2

מספר ויי: 8160-3416-7542-8832 - I.T.P
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    אני כבר אומר שאני מיין פאלקון, אף אחד לא לשחק אותו!
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    בסוף לא יהיה...
    אני אחזור ללינק שלי..וקצת סאמוס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    לא יהיה מה? חוץ מכמה דמויות אני מאמין שכל הדמויות שהיו במילי (או לפחות בSSB) יחזרו
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    רמה"ש
    עדיף שיעיפו את הדמויות הגליציות (ICECLIMBERS אהמ אהמ)

Vall3y says:
    זהו אני לא שונא את בראול אוקיי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    איזה עוד גליץ' יש להם חוץ מהFREEZE GLITCH? יש דמויות הרבה יותר גליצ'יות
    אבל שיעיפו אותם בכל מקרה דאמ וובלס!
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    רמה"ש
    אני קורה לזה גליץ גם...
    פשוט אי אפשר לעשות דמות נורמלאית שהיא יותר מדמות אחת (נשמע מוזר O_ם)

Vall3y says:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    תראה, אם היה להם טיפה של שמץ מה אנשים הולכים לעשות עם התפיסות שלהם... שגם הוובלס זה לא כ-ז-ה נורא. עובדה שChu מפסיד לצ'ילינ על בסיס קבוע. חוץ מזה שהם דמות מעצבנת בכללי, אין סיבה להוציא אותם.
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    דא"ג, הוכרז רשמית שהמשחק יצא ב-2007 ביפן. עדיין לא הוכרזו תאריכים ספציפים, או כלליים עבור ארה"ב או כל אזור אחר.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    רמה"ש
    נינטנדו ידחו את התאריך 99%

Vall3y says:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    למה אתה כל כך בטוח שיידחו את התאריך?
    אני מקווה שכן, אבל לא מבין למה.
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Vall3y
    למה אתה כל כך בטוח שיידחו את התאריך?
    אני מקווה שכן, אבל לא מבין למה.
    למה אתה מקווה שידחו אותו?
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    הסיבה היחידה לקנות wii....
    עריכה: OH YEAH!!!! משתמש צעיר דפקתי את ויגיימס!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    נכתב במקור על ידי F.P
    למה אתה מקווה שידחו אותו?
    SSBM 4 lyfe son

לא, ברצינות, אני מקווה שיידחו את זה. אני לא רוצה שמילי ימות :sad1: ובכלל יכול להיות שבראול יהיה חרא ואז בכלל המצב יהיה רע. חוץ מזה לדחות = יותר זמן להכין = משחק יותר טוב.
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Vall3y
    SSBM 4 lyfe son

לא, ברצינות, אני מקווה שיידחו את זה. אני לא רוצה שמילי ימות :sad1: ובכלל יכול להיות שבראול יהיה חרא ואז בכלל המצב יהיה רע. חוץ מזה לדחות = יותר זמן להכין = משחק יותר טוב.
    אתה יודע, בעבר חי גאון כלכלי שטען שהרווחיות של כל מוצר תרד אחרי שיועסקו יותר מדי עובדים, או לחילופין יהיו בבעלותה של החברה יותר מדי מבנים.

אז על אותו עיקרון, אחרי שלב מסוים בפיתוח זה יהיה רווחי פחות עבור נינטנדו, או אפילו חיוני פחות, להמשיך לפתח את המשחק.

כמובן שתמיד אפשר להוסיף עוד פיטצ'ר, או עוד דמות, אבל אחרי מספר מסוים זה נהפך להיות או מיותר, או על חשבון דברים אחרים (לאו דווקא במשחק עצמו), ככה שפשוט עדיף להוציא את המשחק כשהוא מוכן. לא כמה שיותר מאוחר, כדי שיוכלו להוסיף לו דברים מיותרים, אלא מתי שהוא מוכן.

אני ממש לא חושב שנינטנדו מזרזים יתר על המידה את שחרור המשחק הזה, אחרי הכל אל תשכח שהוא היה צריך לצאת במקור לפני כמה חודשים, ולכן אני מאמין, שכאשר הם ישחררו אותו, הוא יהיה מוכן.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    לא אכפת לי יותר מדי כמה זה רווחי לנינטנדו, אני פשוט מקווה שהוא יהנה על הציפיות שלי.
    וזה לא בהכרח להוסיף דברים, אלא לתקן ולשנות. אני מאמין שככל שהוא יהיה יותר זמן בפיתוח התוצר הסופי יהיה יותר טוב, וגם מילי יחייה יותר... לא שזה ישפיע על מתי המשחק ייצא אבל בכל זאצ <_<
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    יאללה למי איכפת ממילי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    אישית אני מקווה שזה יצא כמה שיותר מהר, כמובן שלא ישחררו מוקדם מהדרוש, אבל אני מאוד מאוד מצפה למשחק.

ואני הולך להתחיל מנס! אולי אחרי זה אני אחשוב על דמויות אחרות...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    קראתי איפה שהוא שרק הומואים מתחילים מנס...זה מה שקראתי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    תשמע, נס הוא הדמות הראשונה ששיחקתי בסמאש איי פעם, והוא המיין הראשון שלי.

וחוץ מזה אתה מדבר איתי על הומואים? אתה משחק לינק, הבובה של הפאן גירלס, אם לשחק אותו לא מראה על נטיות אז אני לא יודע מה כן... מה גם שיש לי חברה, אז

שתף ב-Google+

הרשמה