תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    סוף סוף זה קורה - אחרי שנגמרה העונה הסדירה, מחר (שבת) יתפנו ב-NBA לדבר האמיתי: משחקי הפלייאוף.

אנתוני פארקר וטורונטו, שסיימו את העונה הסדירה במקום השלישי במזרח, יפתחו ב-19:30 את הסדרה מול ניו-ג'רזי במשחק ביתי.

מי שיחזור לאייר קנדה סנטר הוא וינס קרטר, ששיחק במשך 7 עונות בשורות הראפטורס ועדיין מחזיק בשיא המועדון בנקודות, אחוזים מהשדה וקליעות עונשין, אבל הקנדים מקווים שיתרון הביתיות יעזור להם במפגש מול הטריו של הנטס קיד-קרטר-ג'פרסון.

אחרי הכל, משחק הפלייאוף הביתי האחרון של טורונטו היה אי שם באפריל 2002 מול דטרויט. החבורה של סם מיצ'ל שהפכה את פניה בתחילת העונה, סיימה אותה עם מאזן של 35:47 ואליפות הבית האטלנטי.

"הולך להיות כאן טירוף", אמר לקראת המשחק הפורוורד הוותיק מוריס פטרסון, היחיד משחקני טורונטו שהיה שותף גם למשחקי הפלייאוף לפני 5 שנים. "אני זוכר את אותה סדרה ואני רק יכול לדמיין איך המשחק יתפתח. אני יכול לנחש מה יהיה, אבל זה בטח יהיה גדול יותר".

הקנדים לא שכחו לקרטר את הימים שלפני המעבר לנטס, אז הוא שיחק בחוסר חשק לפני הטרייד, מה שהוביל לאחוזים נוראיים מהשדה ו-9 מ-32 מהשדה ב-2 משחקיו האחרונים בקבוצה.

"הוא שחקן ותיק ואני לא חושב שהחזרה לפה תפריע לו", אמר הרכז של הראפטורס, טי.ג'יי פורד, "כמובן שהאוהדים ינסו להפריע לו ובוא נראה אם זה ישפיע. זה כבד עבד מוקדם יותר העונה, נראה אם זה יעבוד פעם נוספת".

כוכב הראפטורס, כריס בוש, נשמע ריאלי באימון: "זה המאני-טיים וזה עדיין וינס קרטר. הוא עדיין שחקן גדול בליגה הזאת, בין אם אתה אוהב אותו או לא". קרטר עצמו אמר: "תמיד טוב לחזור, פה הכל התחיל. תמיד אקח את הדברים הטובים מהתקופה שלי פה".

אם חיפשתם איזה מילה מרגיעה מחבר לקבוצה, לא תמצאו את זה אצל ג'ייסון קיד, שאמר: "20 אלף איש יצעקו, הראפטורס, עם מאמן מצוין, שזכתה בבית האטלנטי - זה מה שיחכה לו. עם זאת, כחבר לקבוצה - נהיה שם בשבילו".

כאמור, קרטר לא יהיה האיום ההתקפי היחידי של הנטס במשחק - במאץ'-אפ של הרכזים לג'ייסון קיד יתרון גובה על טי.ג'יי פורד. המאמן סם מיצ'ל התייחס לכך: "הם ינסו להשתמש ביתרון הזה ולהכניס לו את הכדורים".

"אני אתמודד עם האתגר", אמר פורד, "זה משחק שבו כל אחד צריך להתמודד עם האתגר". סימן השאלה של מיצ'ל בסדרה יגיע מכיוונו של אנדריאה ברניאני האיטלקי, שאמנם קלע 17 נקודות במשחק האחרון של העונה הסדירה מול פילדלפיה, אבל זה היה המשחק הראשון מאז חזר מהפציעה הקשה.

הסדרה עשויה להיות מוכרעת על הפן ההגנתי כאשר מיצ'ל יצוות לקרטר את השומר הטוב ביותר שלו - אנתוני פארקר. נסיון פלייאוף NBA אין לסווינגמן של הראפטורס, אבל הוא בטוח שהנסיון האירופי במדי מכבי ת"א יתרום לו.

DisplayFlash ("flash_round_450x250.swf", "450","250","1","style=position:absolute"); אנתוני פארקר. יצטרך לעצור את וינס קרטר (רויטרס)
    על ההבדלים בין האווירה של NBA לאירופה אמר פארקר: "כששיחקנו מול פנאתינאיקוס הם זרקו עלינו דברים, ירקו עלינו ודברים בסגנון". שחקן נוסף שחווה את המשחק האירופי מקרוב הוא ברניאני, ששיחק במדי בנטון טרוויזו של דייויד בלאט לפני שנבחר במקום הראשון בדראפט.

גם האיטלקי התייחס להבדלים: "ב-NBA המשחק יותר אינטנסיבי וההגנה אגרסיבית יותר, אבל לקחתי דברים חיוביים מהקריירה האירופית שלי". הרכז המחליף, חוזה קלדרון, שזכה עם ספרד בגביע העולם, המשיך באותו קו: "כל טעות שנעשה - נשלם עליה, אנחנו צריכים להיות מוכנים ליותר מ-48 דקות בכל משחק".

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.03.2007
    יאללה פארקר מקווה שהם ינצחו, ופארקר ישבור שיא אישי במשחק....(מבחינת נקודות)
    שתף ב-Google+

הרשמה