תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 26
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אני רואה פה שכולכם מוצאים רעיונות גדולים ומסובכים שכוללים עבודה עם 3D MAX וכאלה..

אני אומר, נתחיל בקטן...

מי שלא אוהב את השיטה של להתחיל בקטן, וחושב שהיכולות שלו מספיק גבוהות כדי שהוא יתחיל לפתח משהו גדול ורציני, לא חייב להשתתף.

אז מה יהיה הפרויקט הזה?
    כמו שכבר אמרתי, לא משהו רציני, אני חושב שכדאי לעשות אותו ב-RPGMaker, כי היא תוכנה פשוטה למדי.

מה אנחנו צריכים?
    - כדי שיצא משהו פשוט, אבל לא חובבני, כדי שנעצב דברים מיוחדים וחדשים.
    כלומר, יש ל-RPGmaker, את החפצים והאנשים הרגילים, אז אנחנו ניצור חדשים, זו לא בעיה גדולה.
    אפשר לעבוד על זה אפילו בצייר, אבל כדאי שיצאו תוצאות יפות.

אז, מי שמבין ב-Pixel Art, יכול לעזור מאוד.

- בעלי חוש עיצוב של סביבה.
    אז ככה, אני מכיר ילדים שיוצרים משחקים אבל הם לא יודעים לייצר סביבה מעניינת ומותחת.
    כלומר, שמים עץ אחד לנוף.
    וילדים שיודעים להכין סביבה יפה, מציאותית (יחסית ל-RpgMaker)...

אז כאלה שיודעים לעשות את זה, יכולים גם כן לעזור.

- ילדים שמבינים ב-RpgMaker/ Game Maker/ Noveshell מוזמנים לעזור גם כן, כי הם יהיו הבסיס.

רעיונות
    אלה שחושבים ש-rpgMaker היא לא תוכנה כדאית ליצירת משחק פשוט, יציע פה, אם יהיה רוב כולל נעבוד עם התוכנה המוצעת, אבל אל תשכחו, שזה הולך להיות פרוייקט קטן, פשוט, שיותר יבדוק את היכולות שלכם מאשר יהיה משחק טוב.

אבל התוצאה, תהיה טובה, תלוי בכם!

יש לכם רעיונות למשחק RPG? תציעו פה:
    -משחק מבוסס D&D, כמו נוור, רק ב-Rpg, רעיונו של זאוס השני
    -משחק מבוסס "הנשגבים", רעיונו של זאוס השני
    -משחק מבוסס הסדרה "גיבורים", רעיונו של CJ
    -משחק "Humans Vs Robots", רעיונו של Choastic
    -
    אנא להציע רעיונות, זה יכול להיות פרויקט מבטיח, הכל תלוי בכם!

בהצלחה לנו!

הצטרף בתאריך
    19.04.2007
    בסופו של דבר להכין משחק 2D בפיקסל ארט הרבה יותר עבודה מלהכין משהו ב3D..
    אלה עם משלבים אותם.. כמו לדוגמה כל המשחקי אסטרטגיה כמו RA2 שהם הכינו מודלים ב3D ואז עשו רינדור של תמונות ושמו את זה בתור 2D.. או לדוגמה הירוס 3-4

ורעיונות... אמ.. אני ממליץ לעשות משהו עם שדיים גדולים ויפניות...
    זה תמיד מושך המון המון כהל...
    זתומרת משחק הנטאי SIM כזה..
    שיב לב המשחקי פלאש של זה עם איזה מיליון ומשהו צופים בניו גראונדס
    תחשוב על זה.. ^^

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    יש לי רעיון גדול. אולי נעשה משחק מבוסס הנשגבים? ועם לא אז אולי d&d כמו נוור רק בארפיגי מאיקר?

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    אחלה רעיון קארלג'ונסון. אני מאוד בעד, מקווה לעקוב אחרי הפרויקט הזה.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    שם תגובה על הרעיון שלי?

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    זאוס, אני מבקש שתפרט על הרעיון שלך יותר...

הצעתי רעיון גם כן.

מה דעתכם על משחק בסגנון הסדרה "גיבורים", מי שלא מכיר, מסופר בה על מספר אנשים שמגלים שיש להם כוחות מיוחדים, כמו: לעצור את הזמן, לעוף, וכאלה...

בכל פעם בסדרה רואים עיר שונה, שבה גר אחד מהגיבורים, ולאט לאט, הם שמים לב שיש להם קשר אחד לשני, ושהם צריכים להציל את העולם.

תמשיכו להציע רעיונות. :smiling:

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    אחלה רעיון דווקא...הרעיון שלי הוא פשוטו כמשמעו-משחק דיאנדי באפיג'י מאייקר. אגב אני משום מה לא מצליח להפעיל את הארפיגי מאיקר...

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    איפה בדיוק הבעיה בהפעלה? בהתקנה או אחרי ההתקנה?

תוריד את ה-RpgMaker מהלינקייה שפתחתי, שמה ההורדה בטוח עובדת.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    בעיה מספר אחד-הלינק ל2003 לא פעיל. בעיה מספר 2-אחרי ההתקנה ב2000.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי זאוס השני
    בעיה מספר אחד-הלינק ל2003 לא פעיל. בעיה מספר 2-אחרי ההתקנה ב2000.
    מצטער, הנה ההורדה ל2003: http://superdownloads.uol.com.br/download/24/rpg-maker/
    זה לא עושה בעיות...בדוק!

הצטרף בתאריך
    19.04.2007
    ונגיד ותעשה משחק של גיבורים...
    מה תעשה בו..? יש לך מערכת קרבות, מה תעשה בה..?
    אתה צריך שהמשחק שלך יהיה מעניין.. בלי יותר מידי דיבורים ועם הרבה הקשן מגוון..
    בגלל זה אני לא מת על הRPGMAKER כי זה "מנוע" לעצלנים.. יש לך מערכת קרבות מוכנה מראש וכל זה..
    ואם אתה רוצה לעשות משהו אחר אתה צריך להפוך את העולם.. כי הסקריפטים לא בנויים לזה..

וגם בגלל זה ישר אחרי שראיתי את המנוע מחקתי אותו.. כי אם אתה שואף להגיעה לאיפשהו זה לא במנוע הזה..
    או בכלל במשהו של שתי 2D

ואותו דבר לגבי D&D... כולם עושים את זה בסופו של דבר.. זה לא משהו חדש..
    בגלל זה המנוע הזה לא הכי שווה משהו.. אי אפשר לגוון בו..

ואל תגידו לי שאם רוצים לעשות משחק עצבני צריכים להתחיל מאיפשהו ..
    נכון צריכים להתחיל מאיפשהו.. אבל לא מ2D.. אלה אם כן אתם רוצים ללמוד לעבוד רק עם 2D.. כי 2D ו 3D הלו שתי תכומים שונים לגמרה..
    ל2D יש משחקי פלאש.. יותר קל ליצור בהם משחקים..

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    ת'אמת היא שזה בדיוק מה שאני הולך להגיד לך.

צריך להתחיל מקטן! זה ברור מאליו.

חצי מהילדים בקהילה הם מוכשרים, עובדים מלא זמן ב-3D, בקידוד, ויודעים איך לעשות משחק שווה.

אבל החצי שני, כמוני למשל, לא יודעים לעבוד ב-3D, לא יודעים לקדד, מה הם כן יודעים? לעשות משחק ב- RPG.

אז אם אתה רוצה שאנחנו נוריד 3D MAX, נתאמן שנה וחצי, ואז נחזור, תודיע...

עכשיו, לאלה שכן רוצים לעבוד על הפרויקט הזה, שירשמו פה, את הרעיונות שלהם, ועוד כמה ימים אני אפתח סקר, של הרעיון הכי טוב...

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    אני מבין בפיקסל ארט

יש פה כמה עבודות שלי כשה השתעשתי עם זה
    http://edwerdg.deviantart.com/

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    יש לי רעיון קטן למשחק...

אז ככה, כידוע לכולם, בסופו של דבר הרובוטים יתעצבנו עלינו ויהרגו את כולנו. אבל אנחנו בני האדם לא טיפשים כלל. קבוצה בינלאומית של מדענים החליטה פיתחה תוכנית למקרה והאנושות אכן תפסיד במלחמה. כמה שנים בתוך המלחמה המדענים החלו לייצר בני אדם סופר חזקים בעזרת שינויים גנטיים. את בני האדם הללו הם הטמינו במצב סטנדביי במקומות סודיים בכל רחבי העולם. מאות שנים לאחר מכן, המלחמה נגמרה וכל שנותר היא סיליבזציית רובוטים חזקה ששולטת במיעוט אנושי המשמש כעבדים. הרובוטים לא באמת צריכים את האנשים, הם פשוט רוצים להזכיר לכולם שפעם המצב היה הפוך.
    אז לפתע, אחד האנשים מן התוכנית העתיקה מתעורר. הוא מתעורר לאט לאט ומנסה להבין איפה הוא. הוא רואה הולוגרמה שמסבירה לו את כל מה שקרה והוא מחליט שעליו למצוא את שאר חבריו הטמונים בכל רחבי העולם ולהפיל את האימפריה הרובוטית שלקחה בשבי את שאריות האנושות.

במשחק בעצם מסתובבים בכל העולם (אפשר לבנות מפות לפי אזורים מסוימים. למשל, אם אחד האנשים יהיה בתוך הפירמידה הגדולה בגיזה ואחר יהיה בקומה האחרונה במגדל פיזה).
    אפשר ליצור אזורים בכל העולם ששונו על ידי הרובוטים וקיבלו מראה יותר פרקטי (הפירמידות הפכו לקולטי אנרגיה סולרית ענקיים ומגדל פיזה לתחנת לווין, למשל).
    מערכת קרב פשוטה בתורות תתאים. הבחור ילחם בהתחלה לבד נגד חיות שעברו מוטציות בגלל שהרובוטים מזהמים את הסביבה ולא אכפת לה.
    אפשר יהיה לעשות שלכל אחד מה"גיבורים" המהונדסים גנטית יהיה תפקיד מיוחד משלהם. אחד יוכל להשתמש באנרגיית חום בצורה יעילה ולשרוף את אויביו, האחר יהיה בעל כוח רפואי כלשהי ואחת תוכל להתקיף יחסית הרבה בזכות מהירות גבוהה במיוחד.

אם הרעיון מוצא חן בעיניכם אני אשמח לנסות ולתת לסיפור הזה יותר חיים.
    אני לא טוב בכל הקשור לתכנות או יצירת אלמנטים גרפיים, אבל אם אתה זקוקים לרעיונות או לכתיבת טקסט אני אראה אם אוכל לעזור (למען האמת, אני עכשיו בתקופה של בגרויות אז בחודשיים הקרובים יהיה לי קצת קשה לעזור).

אז מה דעתכם על הרעיון? צריך בעיקרון להחליט כמה גיבורים יהיו.
    גם יש לי רעיון לטוויסט עלילתי נחמד מאוד.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    כל הכבוד על הרעיון Chaotic, הוא נשמע מעולה!

אני חושב שאתה תוכל לשמש כתסריטאי טוב, לפי יכולת הסיפור שכתבת פה.

אני אכניס את הרעיון שלך, ובקרוב אני אעלה סקר, של הרעיון המנצח.

אני מתקדמים טוב!

Edwerd- אני הסתכלתי על הגלרייה שהבאת, וראיתי את הבקבוקים, זה נראה נחמד מאוד.

אם אני אתן לך לעשות לי מעיין מיכל זכוכית גדול וירוק, שהוא מלא מים, ובתוכו יש צורת חיים שדומה לרובוט, אתה תוכל לעשות?

תיקח את הזמן, נסה משהו, ואם יצא טוב, תתקבל! (כמובן שיהיה שימוש ביצירה המוגמרת)

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי CarlJohnson
    כל הכבוד על הרעיון Chaotic, הוא נשמע מעולה!

אני חושב שאתה תוכל לשמש כתסריטאי טוב, לפי יכולת הסיפור שכתבת פה.

אני אכניס את הרעיון שלך, ובקרוב אני אעלה סקר, של הרעיון המנצח.

אני מתקדמים טוב!

Edwerd- אני הסתכלתי על הגלרייה שהבאת, וראיתי את הבקבוקים, זה נראה נחמד מאוד.

אם אני אתן לך לעשות לי מעיין מיכל זכוכית גדול וירוק, שהוא מלא מים, ובתוכו יש צורת חיים שדומה לרובוט, אתה תוכל לעשות?

תיקח את הזמן, נסה משהו, ואם יצא טוב, תתקבל! (כמובן שיהיה שימוש ביצירה המוגמרת)
    תודה רבה... אם אכן הרעיון שלי יבחר אני אנסה לעזור עם הפיתוח שלו. צריך לבחור כמה גיבורים יהיו ואיזה כוח יהיה לכל אחד, אם אתה רוצה להוסיף את הרעיון של הכוח. כבר חשבתי על כמה רעיונות לאזורים ודברים שצריך לעשות במשחק כדמוית. למשל יהיה כפר קטן ומוזנח ומלא עשן של האנושות שנותרה והם עבדים. והגיבור הראשון יגיע לשם מתישהו בהתחלת המשחק ואולי יכיר איזו מחתרת שתספר לו על המיתוס הזה של כמה גיבורים שמסוגלים להפיל את אימפריית הרובוטים ולשחרר את האנושות.

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    מזכרת בתיה
    אני בעד הרעיון של chaotic
    הוא פשוט, יפה, והכי חשוב לא מעתיק שום סיפור או רעיון אחר...
    games don't create psychopaths,
    they make psychopaths more creative

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי Silent Sin
    אני בעד הרעיון של chaotic
    הוא פשוט, יפה, והכי חשוב לא מעתיק שום סיפור או רעיון אחר...
    ווהו! אני מקורי. הידד לי...
    למען האמת, לקחתי אלמנט מסוים מסדרה גרועה בשם לואיס וקלארק על ההרפתקאות של סופרמן... יש פרק שבו קמים מהקפאה כמה חיילים נאצים ומנסים להשתלט על ארה"ב. זה לא בידיוק אותו הדבר, אבל משם שאוב הרעיון במקור.

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    גודל ?
    מממ ואתה יכול לפרט קצת יותר בקשר למה שאתה רוצה שאני יעשה...

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    נכתב במקור על ידי CarlJohnson
    מצטער, הנה ההורדה ל2003: http://superdownloads.uol.com.br/download/24/rpg-maker/
    זה לא עושה בעיות...בדוק!
    עדיין לא מצליח להוריד תקקה הזה!

הרשמה