פשי! תראו מה זה! הפורום שלנו חזר לתפקד. ברוכים השבים, פליטי יצורי-רשת, וברוכים הבאים, משתמשים חדשים.

אני לא זוכרת מה היה הציור האחרון שפרסמתי לפני שנסגר לי הפורום [לפני מעבר לחודש], אז נתחיל בפרסום סדרה של ציורים שאני עובדת עליה בחודש האחרון [ועדיין לא גמרתי, למיטב ידיעתי.]
הדמויות, כפי שניתן לראות, אכן מבוססות על העולם שמוצג ב"מחזור שער המוות" של מרגרט וויז וטרייסי היקמן, אך הן דמויות מקוריות שלי [כל הציורים הם סצינות מתוך משחק תפקידים].

"In The Cold Light of Morning", ה-25 לנובמבר. [בסדר, אז את הציור הזה ציירתי לפני המון זמן, אבל אני מחשיבה אותו לחלק מהסדרה.]
אלו אבא ובן, האבא - סא, והבן - גבריאל [שהוא דמות של עמיתתי, ג'ואנה]. גבריאל נהיה קצת קוקו וניסה להרוג את סא. עכשיו סא מבצע סוג של קסם כלשהוא כדי שיירגע כבר.
In the cold light of morning
You're drunk, sick from whoring and high.
Staring back from the mirrors,
A face that you don't recognise.
It's a loser, a sinner, a cock in a dildo's disguise,
In the cold light.
[In The Cold Light Of Morning \ Placebo]

"They're Coming to Take Me Away", גם כן מאיזור נובמבר [בסדר, אז גם זה ישן] - שתי גרסאות, ותצלומי תקריב.
סא ובן אחר שלו, גאד [שגם הוא, שייך לעמר].
They're Coming to Take Me Away', בביצוע של Neuroticfish.

"Dead Meat", ה-12 למרץ.
סא, רין וטן, כולם דמויות שלי. הם כאלה מכוערים, אני אוהבת אותם.
Dead Meat הוא שיר של שון לנון [בד"כ אני מצרפת לשירים את הליריקה שלהם, אבל ההודעה הזאת תצא ארוכה גם ככה].

"Protege Moi", ה-17 למרץ.
סא, אחרי שגבריאל תקף אותי, נכנס לפרק של "אני כזה אבא מחורבן". זה קורה לו לעיתים. קשה לראות בגלל הקעקועים, אבל הוא נשך את עצמו הרבה פעמים.
Protege Moi הוא שיר של Placebo.

"What if I told you", ה-24 למרץ.
הפעם מעורבת כאן דמות מקורית של וויז והיקמן - וואזו. בעולם שבו נערך משחק התפקידים, סא הרג אותו, מאחר וגם סא חצי פיטרין וחצי סארטן, והוא לא יכול להרשות לעצמו שיסתובבו עוד כמוהו באיזור.

סקצ'ים. בימין למעלה - אחיו הגדול של סא, קייל, לשמאלו, סא, ומתחתיהם שני סקצ'ים של אחת האחיות הקטנות של סא, פיט.

אזהרת הומואים.
"You Set My Soul Alight", השמיני באפריל.
סא וליון [שגם הוא דמות של ג'ואנה]. כפרות עליהם.
הכותרת היא מתוך Supermassive Black Hole של Muse.

נסיון מה-10 באפריל, לחזור ולצייר בטושים שלי. התוצאה - לא משהו בכלל.

"Tradition [A Fair Judgement is Served]", ה-11 לאפריל.
גבריאל התחרפן שוב. יש לי כאן את השיחה ביניהם, אבל היא מתורגמת לאנגלית. למי שיש חשק לקרוא;
[God, Nemesis (pronounced as Ne-me-ee), Gabriel, Withness and Siena are all Sa's sons.]
"Now I understand why." Gabriel said near Sa's ear.
Sa stared blankly at the wall behind Gabe's shoulder, pinning him to it using his arms. He did not move or talk, or, in fact, make any gesture to show he was listening.
"Because FAMILY is the only thing that can really betray you. You don't want to loose any of your Might. Oh no." he twisted a little under Sa's arms. "You start from me, and then you do God. Then, in the middle of the night, you come and take Siena and Withness out. Nemesis shouldn't be a problem to wipe out, but eventually..? Will you cry when you kill Lion? Not that it would be so hard to execute, but it'll hurt. You'll cut him, you can't just shoot him. You need to make him some sort of a ceremony. Lots of blood. But in the end it'll all be worth it, right...? When your entire family's dead. Then you'd never be able to feel such betrayal, like -"
"Shut up, Gabriel." Said God loudly.
"- your father made you feel." Gabe finished it with a whisper, smiling, touching Sa's ear with his teeth ever so slightly, as if threatening to try and bite it off like last time.
A Fair Judgement הוא שיר של Opeth.

ולסיום, שני אייקונים קטנים שעיצבתי לי ולחברה [לגלריות שיש לנו באתר אחר.] בשמאל, הדמות שלה, רזול, ובימין, סא. הם שונאים אחד את השני.