תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 62
    הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    רצינו לחלוק איתכם כמה דברים שיושבים לנו על הלב כבר כמה זמן כשאני כותב "רצינו" אני מתכוון אלי ואל ג'יימס.

אני בעקרון לא יודע איפה להתחיל אבל נתחיל בזה שאנחנו מרגישים מנוצלים עלי ידי הקהילה, אנחנו השקענו, משקעים ורצינו להשקיע עוד אבל זה פשוט לא מאפשר, אנחנו מרגישים שיורקים לנו לתוך הבאר שממנה כולנו שותים. בנוסף לכך ראינו לא מעט הצהרות על כך שאנשים אומרים שאם לא הם לא היתה קהילה, אז אני אני רוצה להגיב על כך ותסלחו לי על המילה - BULLSHIT. אם כבר מי שבאמת הקימו את הקהילה מיוסדה היו אסף, סימס, ג'יימס, גלעד, אדי ועוד רבים אחרים שכבר לא נמצאים איתנו פה מאותן סיבות שאני כותב את המכתב הזה. חלקכם יגידו שמה אני מזבל במוח אלו אנשים שרק עשו רע לקהילה, אבל אני רוצה לתקן אותכם בזה. בלי אותם אנשים לא היה לכם את המקום הזה שנקרא פורום באטלפילד בלעדיהם לא היה לכם שרת, בלעדיהם לא היה לכם את המקום להתאגד בו ולהגיד אנחנו קהילת באטלפילד הישראלית.

אנשים אלו התחננו בזמנו לגיימר כדי שיקצו לנו פורום שיקרא קהילת באטלפילד הישראלית. ואז אני הצתרפתי אליהם. אני אפילו מתבייש להגדיר את עצמי בתור אחד שבנה את הקהילה הזו, הריי זה אותם חבר'ה שהיום אתם מזלזלים בהם, בלעדיהם לא היה כלום. אז בטח לאף אחד מכם אין את הזכות להגיד שהוא בנה את הקהילה, אם כבר אז רק תרמתם.

דבר נוסף זה כמות הצ'יטרים שמסתובבת בשרתים הישראלים. אני הבנתי כבר את התבונה של האנשים, הריי זהו טבעו של האדם לחרבן במקום בו הוא חיי. אתם לא מבינים שאתם יורים לעצמכם ברגל ולא לי? הריי לי זה לא כואב זה רק יכאב לכם התוצאות של הצ'יטים.

בוא לא נדבר על רמת התבטאות של אנשים פה מהקהילה בקללות ונזיפות כאלו אין אלוהים, מה אתם בגנון לא יכולים להגיב כמו בני אדם? קשה לכם אתם חייב לבוא ולתקוף אנשים? מה יש לכם?!

אם פעם סבלנו מילדים קטנים שמקללים היום אנחנו סובלים ממבוגרים חסרי חיים שמקללים? בונא תגידו לי איפה אתם חיים?!

בזמנו אני וג'יימס עמלנו על להגדיל את הקהילה ואני חייב להיות כנה איתכם היום כשאני חושב על זה אני מוכן לחזור בזמן ולתת לעצמי סטירה על המחשבה הזו, זו היתה אחת הטעויות הגדולות ביותר שלנו. פעם היינו קהילה מאוגדת שכולם מכירים את כולם מארגנים משחקים דיון ריבים היה מסתיים בצחוקים. היום אנחנו קהילה עם מלא אנשים מגעילים שאני לא מאשים אותם שהם באו הנה, אני יכול להאשים רק את עצמי בזה, אני וג'יימס הם אלו שהבאנו את הצרה הזו עלינו אז חייב לבקש כאן סליחה מהחבר'ה הבאמת וותיקים, סליחה על כך שבגללנו הקהילה היא לא כמו שהקהילה היתה פעם.

ראו במכתב זה כמכתב פרישה שלי ושל ג'יימס, בילינו פה שעות רבות חלקן טובות וחלקן פחות. אחת הסיבות בגללן בחרנו לפרוש אפשר למצוא במכתב שכתבתי פה בשם שנינו. אני מפנה את דרכי לדברים אחרים, להתנסות קצת בדברים חדשים ולא להישאר תקוע באותו המקום, בקשר לג'יימס תוכלו לשאול רק אותו. ניתן יהיה לדבר איתנו מתי שתרצו ובבקשה ממכם אני לא רוצה שהדיון הזה יהפוך לעוד גהנום אז אם אתם רוצים להגיב בבקשה תגיבו בתרבותיות.

בעקבות הפרישה החלטנו שאנחנו מורידים את השרתים ומפסיקים לתמוך בקהילה הזו, לא בגלל שלא אהבנו אותה אלא בגלל שאנחנו אוהבים אותה יותר מידי ומעדיפים לעזוב כדי לא להרגיש רע עם עצמנו.
    אנחנו לא מצפים שהמכתב זה ישנה משהו, הריי זה מוטבע באישיות של הקהילה הזו הדברים שציינתי למעלה, דברים אלו נכתבו כחומר למחשבה שבתקווה יום אחד תבינו למה אנחנו מתכוונים.

באותה הזדמנות אני רוצה להודות לכל אלו שליוו אותי במשך שנותי בקהילה, לאדמינים שעבדו איתי גם לטוב וגם לרע.

שבוע טוב לכולם,
    ממני ומג'יימס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    תל אביב יפו
    טרנספר!
    עכשיו נוכל לפתח קצת קהילה ל Project Reality?
    :X
    Evilnipple: #Bf2.il , #BF2.Friends @ quakenet

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    אני מסכים עם נאור, פעם נגיד בתקופה של ויאטנם כולם היו חברים הדברים היחידים שרבנו אליהם זה היה על מנייאקים שעושים טימקיל בשרת בטעות ודברים כאלה.

כיום המצב בעצם במצב כזה:

1.צ'יטרים
    2.אדם לאדם זאב
    3.חוסר כבוד

ועוד הרבה דברים שונים כולם שמים זין על האנשים שעשו הכי הרבה למען הקהילה הכי הרבה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    טוב, יש צדק בדבריך, אבל אני חושב שסגירה של הכל היא קצת חריפה.
    אבל... אני התחלתי להרגיש גם כמה שהקהילה הזאת מגעילה, והפסקתי לשחק ולהגיב כמעט לגמרי. דעו לכם שהצ'יטרים הרגו לנו 50% מהקהילה, הצ'יטרים שהגנתם עליהם וטענתם שאנחנו פרנואידים. אז עכשיו... הקהילה נפטרה רשמית, בלי שרתים כלום פה לא ידפוק.

נהור הומו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    חיפה
    זאת כמות חרא שהצטברה במשך שנים
    אז נמאס לנו לאגור אותה בעצמנו
    החלטנו לחלוק אותה בכוח :>
    if you can't beat 'em, nuke 'em

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.02.2007
    חבל
    עכשיו הקהילה תהיה אפילו פחות ממה שהייתה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    לא ממש ברור לי על מה אתם מדברים כי אני לא ראיתי שום דבר נגדכם, גם כולם משחקים בשרת שלכם וכולם בTeamSpeak אני רואה את הקהילה הזאת קטנה אבל מאוד פעילה.

אני לא יודע למה אבל הרבה מהאדמינים פשוט שונאים אותי נראה לי עוד מלפני שנה, אין לי מושג למה kruv נותן לי באן בTeamSpeak בכלל שאני לא מדבר בחדר שלו ולא דיברתי איתו בחיים.
    מוחקים לי רגיסטר נותנים לי באנים מהשרת הישראלי ובעצם מנסים לנתק אותי מהקהילה כל הזמן.

בנוגע לצ'יטרים הם לא אנשים מהקהילה ככה שאני לא רואה שום סיבה להתייחס אליהם הם אנשים שלא הגיעו לפה במטרה לשחק עם חברים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    חיפה
    בשעה טובה.
    מדהים עד כמה שקהילה יכולה להדרדר, עכשיו עוד עם צ'יטים, איזו מין קהילה זו.
    יוזמה ברוכה, סוף סוף ירד לך האסימון נהור (:<

סיירת שפאם בלב ובנשמה!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    הנה תמונה מה"טיהור" מה שניקרא

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.02.2007
    הורדתם את שני השרתים ?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי Shikako
    הורדתם את שני השרתים ?
    זהוא אין יותר שרתי ראנק בארץ. כמו שאומרים נגמר הבית מלון תלמדו לא להשתין לבאר שאתם שותים ממנה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    נכתב במקור על ידי Edwerd
    זהוא אין יותר שרתי ראנק בארץ. כמו שאומרים נגמר הבית מלון תלמדו לא להשתין לבאר שאתם שותים ממנה.
    עדיין לא הבנתי מה הסיבה..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    תל אביב יפו
    נכתב במקור על ידי Dar
    עדיין לא הבנתי מה הסיבה..
    אממ, תבדוק את ההודעה הראשונה אולי? -.-
    Evilnipple: #Bf2.il , #BF2.Friends @ quakenet

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    נכתב במקור על ידי Edwerd
    חבל מאוד אדי, שאתה לוקח אותי ואת אלמוג, מארגני הגאטרים כמעט כל יום, כחלק מתוכנית ה"טיהור" שלך.

ולכל האדגרים שביניכם, אני מקווה שיהיהו לכם ייסורי מצפון קשים, כי בגללכם, גרמתם לנו להגעל מהמשחק הזה, פשוט זהמתם אותנו....
    Fuck You You Fucking Fuck
    Rock On!

BloodyWhore: למה
    BloodyWhore: עם הערבים לזיין טנקים
    BloodyWhore: זה כיף
    BloodyWhore: X:

BF2 Nick: TRoN^xD
    BF2142 Nick:Tron1992
    Xfire: naor12
    MsN: [email protected]

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.02.2007
    לפחות הצ'יטרים דאגו אחד לשני..

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    אדגר דבר ראשון תה מכוער פצצות אתה רק מהירת את סגירת השרתים .
    תודה לנאור ג'יימס וכולם שבאמת עזרו לקהילה ותודה באמת שסגרתם את שרתי הראנק זה משמח אותי לא בגלל שנאי שונא תקהילה כדי לעלות תרמה שלה בגאטרים אם אתם לפחות משאירים תשרת הזה אני מהיום יתחיל להשתפר לטובה אחרי מה שאמרתם ותודה על הכל ...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    נכתב במקור על ידי edgar1
    MISSION COMPLETE !!!!
    מתוקי שתבין, אתה לי לא עשית נזק רק לחברים שלך
    אם זה מה שעושה לך את הכיף, אחלה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.03.2007
    אם בכל מקום היו קוטעים את כל הפרדס בגלל כמה תפוחים רקובים, לא היינו מגיעים לשום מקום.

שיש כמה תפוחים רקובים זורקים אותם לפח ולא גודעים את העץ.

לעניות דעתי תגובה מוגזמת, מילא היה ניסיון לטפל בבעיה אבל על פניו נראה שלא ניסתם ופשוט הרמתם ידיים.

למרות כל זה עדיין כמובן מגיע לכם הערכה רבה על שנים של תרומה ועשייה לקהילה אני מודה לכם בכנות אבל מצטער שהרמתם ידיים. צר לי שלא יצא לנו להכיר בזמנים טובים יותר.
    J.S.M: War is an ugly thing, but not the ugliest of things, The person who has nothing for which he is willing to fight, nothing that is more importent then his own personal safety, Is a Miserable creature and has no chance of being free, Unless made free and kept free by the exertion of better men then himself.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    חיפה
    הבעיה היא שאנחנו באפריקה ויש יותר מדי שמש, לכן כ-96% מהתפוחים רקובים.
    בתאבון :>
    if you can't beat 'em, nuke 'em

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    West side
    :sad3::sad3::sad3::sad3:
    :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:

שתף ב-Google+

הרשמה