תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    עדכון מערכת התוכן בקהילות, ושלל נוספים - הכל בכתבה אחת.

לכתבה המלאה לחץ כאן!

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    boring!...
    לא, באמת.

נראה שהסיכומי קהילות האלה הם רק בשביל הקהילות המתמקצעות (GTA, סימולטרים, fear, CS:S וכו).
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

נכתב במקור על ידי moonjib
    boring!...
    לא, באמת.

נראה שהסיכומי קהילות האלה הם רק בשביל הקהילות המתמקצעות (GTA, סימולטרים, fear, CS:S וכו).
    נו, אז תן עיצה לשיפור...

אם הייתי עוקב, הייתי וודאי מגלה כי יותר ממחיצת ההודעות שלך הן תלונות והתרסות.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    אל תבוא אליי בגישה כזאת, עם כל הכבוד, אני באתר הזה הרבה יותר ממך.
    התרסות? ממש לא.

כשצריך לתת חיזוק חיובי (באתר הישן זה קרה הרבה, בנוכחי הרבה פחות) אני עושה את זה, כשצריך לבקר אני מבקר.

לא אמרתי שהכתבה לא טובה, אלא שהיא פשוט משעממת. אלה דברים שונים לגמרי.
    הכתבה עצמה טובה, היא כתובה טוב ומנוסחת טוב.
    אבל לדעתי האישית התוכן משעמם. אין לי כל-כך הצעות לשיפור, כי אין יותר מידי מה לשפר, דיווחת בדיוק בדיוק על מה שקורה.

מה שכן, אני יכול להגיד לך שבאתר הישן היו מלא תחרויות מעניינות שעשה אסף שטילמן. לפעמים עם פרסים, לפעמים לא.
    נגיד, לכתוב סיפור או ביקורת על משחק (זו הייתה מין מסורת באתר הישן, אבל כבר שכחתי איך קראו לזה) והזוכה מקבל משחק או פרס מגניב אחר.
    התחרויות שיש כרגע מאוד ממוקדות על הקהילות המתמקצעות, ולא פונים לקהל הגולשים הכללי יותר מידי.

אני בטוח שיש לכם ארכיונים של האתר הישן, אתה יכול להציץ שם ולראות איך אסף ואודי היו עושים את זה (וואלה, שכחתי להזכיר את אודי יוגב).

היו גם את השאלונים הסופר קשים של אודי.
    ועוד כה דברים מגניבים, שאני בטוח שאפשר להעביר אותם לפורמט של האתר החדש (פנייה לקהל יותר רחב) ולא לפנות רק להארדקור.

:smiling:

ולזכר הימים הנוסטלגים:
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

אני באמת שלא מבין מה הקשר בין השחת לתחת. מה גם, אני מבקש ממך, אל תקח את הדיון הזה למקומות שלא היינו רוצים להגיע אליהם.

סיכום השבוע הינו תימצות של מאורעות השבוע שעבר, עם ברירה המתבססת על דעת הגולשים. אני לא יכול להצהיר על אופי הפעילויות עצמן, כיוון שלצערי איני קשור לאגף זה באתר. אך אני כן יכול לומר כי אנו עושים את מירב המאמצים בכדי לעמוד בדרישות הגולשים, ולעניין כמה שאפשר עם תכנים חדשים ומרתקים. פעילויות שלטעמך היו מעניינות, לאו דווקא מעניינות גולשים אחרים. אבל כן, אין וויכוח שבעבר היה תוכן איכותי בקהילות האתר, לרבות תחרויות וחידות שנוצרו ע"י יחידי סגולה, שלצערי כבר לא נמצאים כאן בתדירות גבוהה.

אני מוחה בתוקף על הנסיון המתמיד שלך לתקוף כל הנקרה בדרכך, ולא פעם ניסו להסביר לך שימים חדשים דורשים אמצעים חדשים. דברים שבעבר עבדו, חדלו מלעבוד. מה שכן, קהילת NWN וקהילת WoW מקבלות חשיפה מתמדת, וכן קהילות התפקידים שלנו.

חג עצמאות שמח :smiling:

הרשמה