תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    כוכב דאלאס שמתכונן לסידרת הסיבוב הראשון בפלייאוף מול גולדן סטייט מדגיש: "אני נמצא בשיאי. סידרת הגמר מול מיאמי אשתקד לא הייתה האחרונה שלי"

דירק נוביצקי, כוכבה של דאלאס, מגלה כי בקיץ האחרון רצו המאבס להחתים יועץ פסיכולוגי מיוחד שיסייע לו במהלך העונה הנוכחית, אחרי ההפסד 2:4 למיאמי בסידרת הגמר בחודש יוני שעבר.
    כזכור, המאבס הוליכו 0:2 בסידרה לפני שהפסידו ב-4 משחקים רצופים, ולפני כחודש הודה נוביצקי כי כשהכדור בידיו ברגעים מכריעים של משחק הוא חש בלחץ. דוויין ווייד ממיאמי אמר על הג'רמנייטור כי הוא אינו מנהיג וכי הדוגמה הטובה ביותר לכך היא כשלונו לקחת את המאבס לאליפות בעונה שעברה.
    "דאלאס רצו להביא לי יועץ פסיכולוגי אבל אני לא פסיכי", אמר נוביצקי בראיון בגרמניה, "אני הדוגמה המושלמת לפסימיסט. ירשתי את זה מאמא שלי. כשיש לי משחק רע אני מרגיש שאני השחקן הכי גרוע בעולם. אני מלחיץ את עצמי וזורק 300 פעמים לסל בבוקר שלמחרת".
    נוביצקי, המועמד הבכיר לתואר ה-MVP, מגלה כי הוא מרגיש כעת בשיאו וכי לדעתו הפלייאוף הנוכחי קריטי עבור המאבריקס, שסיימו את העונה הרגילה לפנות בוקר עם המאזן הטוב בליגה ובהיסטוריית המועדון, 15:67. "הפלייאוף זה עונה בתוך עונה. יש קבוצות שיכולות לרוץ פתאום ולהעיף אותך. אם נפסיד אחרי כל התוצאות הטובות שהשגנו אז תיגמר לנו העונה וכל מה שהיה לא שווה".
    נוביצקי אמר עוד כי לדעתו המאבס ייבחנו בפלייאוף האיזור במערב, ואמר כי היריבה שתזכה באליפות המזרח לא תהיה הקשה ביותר. "אהיה בקרוב בן 30 וסידרת הגמר מול מיאמי לא יהיו ההזדמנות האחרונה שלי. אני לא בן 35. אני מרגיש צעיר ואני נמצא בשיא. אם לא אגיע שוב לסידרת הגמר ואזכה באליפות זה משהו שילווה אותו כל ימי חיי, אם ארצה או לא ארצה".
    (http://www.sport5.co.il/articles.asp...=19286&lang=he )
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    תודה על הידיעה, אין ספק שהשנה זאת שנת מבחן לדריק ניבוצקי.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.03.2007
    אני מאמין שדלאס ילכו עד הסוף , ונוביצקי יבחר לMVP
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    לא יעזור לו פסיכולג, במני טיים הוא לא יצליח

שתף ב-Google+

הרשמה