תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  13.12.2006
  הודעות
  824
  אנדרטייקר


  שם אמיתי: מארק קלאווי
  ידוע גם בתור: האנדרטייקר, טקסס רד, דה פאנישר, מאסטר אוף פיין, מין מארק קאלוס.
  תאריך לידה: 24 במרץ 1962
  גובה: "10`6
  משקל: 325 lbs
  מקום מגורים: יוסטון, טקסס
  מהלך מסיים: טומבסטון, לסט רייד, צ`וקסלאם

  אנדרטייקר (שמגולם ע"י מארק קלוואי) נחשב בעיני רבים לאחת מהדמויות המוצלחות בהיסטוריה של ההיאבקות המקצוענית. מארק התחיל את הקריירה שלו בשנת 1989 והתאבק תחת מספר שמות:
  Master of Pain, Texas Red ו-The Punisher. הוא עבר ל-WCW והפך ל"מין מארק קאלוס" ("Mean" Mark Callous). כאשר סיד וישאס נפצע, מארק החליף אותו בצמד שנקרא "The Skyscrapers" וחבר לדן "המסוכן" ספיבי. בסופו של דבר מארק עזב ל-WWF בשנת 1990 והפך ל"אנדרטייקר". טייקר הוצג לראשונה בפני העולם בסורבייבור סיריס 90` והיה חלק מהמיליון דולר טים (דיביאסי, ולנטיין והונקי טונק מן) שניצחו את הדרים טים (דאסטי רודס, קוקו בי וור, ברט הארט וג´ים ניידהארט). הוא נוהל בתחילה ע"י בראדר לאב, אך לאחר תקופה מסוימת ההנהלה של הWWF החליטה להצמיד אליו את פול ברר כמנהל.

  הדמות של טייקר היוותה חידוש מסוים משום שמעולם לא נראה דבר שקרוב לעוצמה שהוא שידר. אנדרטייקר התאפיין בלבוש שחור, כהה ואפל. הוא נהג לגלגל את עיניו ולזרוע אימה ופחד ביריביו. טייקר השתתף ברסלמניה 7 וניצח את ג`ימי סנוקה. הקריירה שלו צברה תאוצה עצומה כשהוא זכה בתואר אלוף ה-WWF מידיו של האלק הוגאן בסורבייבור סיריס 91`. אמנם הוא הפסיד את התואר לאחר 6 ימים בחזרה להוגאן, אך הצעד הזה הראה לעולם כולו את יכולותיו של הדדמן. טייקר ניצח גם ברסלמניה 8 את ג`ייק רוברטס ונכנס לפיוד עם קמאלה. לאחר שיצא עם ידו על העליונה, אנדרטייקר התפנה לטפל במפלצות כמו ג`יאנט גונזלס ויוקוזונה. במהלך הפיוד עם יוקוזונה בשנת 1994 חזינו בקרב ארון קבורה בין השניים. יוקוזונה נעזר באנשים רבים כדי לגבור על אנדרטייקר ולהעלים אותו עד לסאמרסלאם 94`. אנדרטייקר נלחם באירוע המדובר מול אנדרטייקר המזויף שהובא ע"י טד דיביאסי.

  טייקר התמודד בשנת 1995 מול יריבים כמו IRS, קינג קונג באנדי, מייבל (המוכר יותר בתור ויסרה) וקאמה. הוא ניצח את דיזל (קוין נאש) ברסלמניה 12 ולאחר מכן נכנס לפיוד עם מנקיינד שהוביל בסופו של דבר לקרב המפורסם בשנת 1998. אנדרטייקר ניצח את סיד ברסלמניה 13 וזכה בתואר אלוף העולם של WWF. הוא נכנס לפיוד עם שון מייקלס לאחר שהפסיד את התואר לברט הארט בסאמרסלאם 97` והפסיד לו(למייקלס) בשני קרבות הודות להתערבות מבחוץ של אחיו קיין, כולל קרב ה-HIAC הראשון בהיסטוריה. צמד האחים התמודדו זה מול זה ברסלמניה 14 וטייקר ניצח. טייקר המשיך לנצח בסדרה של קרבות את קיין. בקרב שהתרחש בין אוסטין לקיין במלך הזירה, טייקר התערב ועזר לקיין לנצח ולזכות באליפות שנמשכה יום אחד בלבד. טייקר נעלם לזמן מה וחזר עם המינסטרי אוף דרקנס. הוא ניצח את ביג בוס מן בהל אין סל ברסלמניה 15. ב-23.5.1999 הוא זכה באליפות העולם השלישית שלו כאשר ניצח את אוסטין, וב-28 ליוני הפסיד אותה בחזרה לאוסטין. טייקר המשיך עם המינסטרי הכושל. הוא זכה עם ביג שואו פעמיים באליפות הזוגות.

  בסופו של עניין הוא נעלם מהטלוויזיה עקב פציעה וחזר בג´דג´מנט דיי 2000 כאמריקן בד אס: גימיק חדש. הוא ניצח את טריפל H ברסלמניה 17 והגדיל את הרקורד שלו ברסלמניות ל9-0. טייקר זכה עם קיין באליפות הזוגות והפסיד אותה לטריפל H ואוסטין. אחרי שאנגל הפלישה החל, טייקר וקיין זכו באליפות הזוגות של WCW לאחר ניצחון על צ'אק פולומבו ושון או'הייר, ובסאמרסלאם קיין והוא ניצחו את DDP וקניון וזכו בפעם השנייה באליפות הזוגות של ה-WWE. הם הפסידו את התואר לדאדלי בויז וקצת זמן לאחר מכן הם הפסידו גם את תואר ה-WCW מול טסט ובוקר טי. טייקר לקח חלק בקרב האלימינציה שבין צוות ה-WWE לצוות האליינס, שבו WWE ניצחו בזכותו של דה רוק. אחר כך, טייקר עשה היל טרן מפתיע וזכה באליפות ההארדקור מרוב ואן דאם. הוא הפסיד את התואר למייבן, ואז הפסיד לדה רוק בנו וואי אווט 2002. הוא ניצח את ריק פלייר ברסלמיה 18 ובכך הגדיל את המאזן שלו ל-10 ניצחונות. טייקר ניצח בבאקלאש את אוסטין כדי להפוך לטוען לכתר על תואר ה-WWE שבו האלק הוגאן זכה באותו הערב. השניים נפגשו בגאדג'מנט דיי, ושם טייקר ניצח לאחר התערבות של וינס מקמהן, וזכה באליפות ה-WWE הבלתי מעורערת, שהיא אליפות ה-WWE הרביעית בקריירה שלו.


  קורט אנגל

  שם אמיתי: קורט סטיבן אנגל
  מוכר גם בתור: "הגיבור האולימפי"
  תאריך לידה: 9 בדצמבר 1968
  מקום מגורים: פיטסבורג, פנסילבניה
  גובה: 1.78 מטר
  משקל: 100 ק"ג
  פינישר: אנגל/אולימפיק סלאם, אנקל לוק

  קורט אנגל הוא אחד המתאבקים הטובים והאהודים ביותר בהיסטוריית הביזנס. אנגל הוא זוכה מדליית זהב אולימפית היחיד בהיסטוריית ה-WWE, הוא עשה זאת לאחר ניצחון באולימפיאדת אטלנטה 1996 בקטגוריית ההיאבקות החופשית. לאחר תקופה במסגרת ההיאבקות החובבנית, החליט אנגל להפוך למתאבק מקצועי. אחרי שביקר לתקופה קצרה מאוד ב-ECW והזדעזע מסגנון הקרבות שם, הוחתם אנגל על חוזה אצל ה-WWF. אנגל ערך את הבכורה שלו ב-WWF לקראת סוף 1999, והיה בלתי מנוצח במשך זמן מה עד שטאז קטע את הרצף הזה עם ניצחון בנוק אאוט ברויאל ראמבל 2000. לאנגל לא לקח הרבה זמן, והוא הגיב להפסד הראשון שלו עם זכייה באליפות אירופה מואל וינס וזכייה באליפות הבין יבשתית מכריס ג'ריקו, מה שעשה אותו לאלוף ה"אירו-יבשתי". הוא הפסיד את התארים מבלי שהוצמד במסגרת קרב משולש של שתי מערכות נגד ג'ריקו וכריס בנואה- הוא הפסיד את האליפות הבין יבשתית לבנואה במערכה הראשונה ואת אליפות אירופה הפסיד לג'ריקו בשנייה. אנגל השדוד התנחם על הפסד תאריו עם זכייה בטורניר "מלך הזירה" של אותה שנה ומאוחר יותר גם באליפות ה-WWF בה זכה לאחר שניצח בנו מרסי 00' את דה רוק.

  הוא החזיק בתואר עד לנו ויי אאוט 2001, שם הפסיד את החגורה בחזרה לרוקי. בהמשך, נכנס אנגל לפיוד עם כריס בנואה על רקע "מיהו המתאבק הטכני הטוב ביותר ב-WWF": אנגל ניצח את בנואה ברסלמניה 17, אך הפיוד נמשך ובנואה ניצח את אנגל בקרב הכנעות של חצי שעה שנערך בבאקלאש, הפיוד ביניהם הסתיים בג'דג'מנט דיי, שם בקרב של שלוש הכרעות (קרב רגיל, הכנעה, סולם) כשהמדליות של אנגל על הכף, נעזר הגיבור האולימפי בשותפיו באותו הזמן, אדג' וכריסטיאן על מנת לנצח. עם פלישת WCW/ECW ל-WWF, אנגל צידד ב-WWF וזכה בסביבות אותה תקופה באליפות ה-WCW, אליפות ארה"ב של WCW ובאליפות ההארדקור של ה-WWF. לאחר מכן, זכה פעם נוספת באליפות ה-WWF לאחר ניצחון על סטיב אוסטין באנפורגיבן, שבו הוא החזיק שבועיים לפני שהפסיד אותו בחזרה לאוסטין ב-RAW. מאוחר יותר, אנגל "בגד" ב-WWF והצטרף לאליאנס (למעשה היה מרגל סמוי של וינס מקמהן), ובסופו של דבר התגלתה מזימתו כשהוא עזר לקבוצת ה-WWF לנצח את קרב ההישרדות נגד האליאנס על השליטה בארגון שנערך בסורבייבור סיריס.

  אנגל המשיך להיות בתמונת אליפות העולם, אך לא הצליח להגיע לגמר במסגרת הטורניר על האליפות הבלתי מעורערת שנערך בונג'נס. עם הכניסה לשנת 2002, אנגל הציב לו מטרה לזכות ברויאל ראמבל. למרות שנשאר בין השניים האחרונים בתחרות, הוא הודח אחרון ע"י המנצח, טריפל H. אנגל אתגר את האנטר לקרב בנו וואי אאוט על הזכות להתמודד מול אלוף העולם ברסלמניה, שם אנגל ניצח עם עזרה של סטפני מקמהן. בעקבות ההתערבות של סטפני, הורה ה"בעלים" באותו זמן, ריק פלייר, על קרב חוזר למחרת ב-RAW אותו אנגל הפסיד. ברסלמניה 18, ניצח אנגל את קיין. לאחר מכן, נכנס אנגל לפיוד עם אדג', שבעקבותיו קוצץ שיערו לאחר שהפסיד לאדג' בקרב "שיער נגד שיער" שנערך בג'דג'מנט דיי. לאחר מכן נכנס אנגל לפיוד עם האלק הוגאן שהוביל לקרב ביניהם באירוע "מלך הזירה" 2002, ובו אנגל ניצח אחרי שהכניע את הוגאן. אחרי הניצחון, אנגל שוב התפנה לרדיפה אחרי אליפות ה-WWE.  הרוק


  שם אמיתי: דויין ג`ונסון
  מוכר גם בתור: פלקס קאבאנה, רוקי מאיביה, דה רוק, Peoples Champion, The Great One ,Brahma Bull
  תאריך לידה: 2 במאי 1972
  מקום מגורים: מיאמי, פלורידה
  גובה: 1.95 מטר
  משקל: 125 ק"ג
  פינישר: פיפלז אלבו, רוק בוטום

  דה רוק הוא האדם המחשמל ביותר בהיסטוריה של הספורט הבידורי.
  הראיונות שלו היו הטובים בביזנס עוד לפני שהקרבות שלו השלימו את הפער בכל מה שקשור לאיכות. הרסלינג נמצא בדמו של הרוק. סבו היה פיטר " High Chief" מאיביה ואביו הוא רוקי ג`ונסון. הרוק התחיל את הקריירה שלו בתור שחקן פוטבול עבור קבוצת מיאמי, אך מעולם לא הצליח להפוך לכוכב אמיתי בספורט הזה. לאחר ששיחק בליגות פוטבול אחרות, הרוק החליט לתת צ`אנס לרסלינג המקצועני. הוא אומן ע"י אביו והצטרף ל-WWF למרות שהיה עדיין פרפורמר מאד לא מלוטש ולא מנוסה.
  הוא ערך את הופעת הבכורה שלו בשנת 1996 בתור רוקי מאיביה. ה-WWF החליטו לתת לו פוש מיד כשהגיע. זו הייתה טעות די גדולה והקהל החל לשנוא את רוקי מאיביה משום שהיה פייס נחמד מדי שתמיד חייך בצורה מעצבנת. הקרבות שלו היו מלווים בקריאות "רוקי סאקס" בלתי פוסקות, והופעת הבכורה שלו ברסלמניה מול הסולטן הייתה פשוט אסון. ה-WWF ניצלו את המצב והפכו את רוקי להיל.

  הוא הצטרף לניישן אוף דומיניישן ונכנס לפיוד עם מתאבק חדש נוסף: סטיב אוסטין. לאחר שהאחרון פינה את התואר הבין יבשתי, החגורה הוענקה לרוקי.
  הדמות החדשה והשחצנית של רוקי קיבלה חיזוק ע"י הרמת הגבה המפורסמת שלו וע"י מספר משפטי מחץ שהוא אימץ לעצמו.
  רוקי נכנס לפיוד עם DX שהוביל לפיוד עם טריפל אייץ` לו הפסיד את האליפות הבין יבשתית. לאחר שרוקי סיים עם האנטר, הוא הפך לאחד מהשמות הגדולים ב-WWF. הוא חזר להיות שוב היל והצטרף לקורפוריישן של וינס מקמהון. הוא זכה בתואר אלוף ה-WWF ונכנס לפיוד עם מנקיינד איתו החליף את התואר מס` פעמים בכמה קרבות, מה שעזר לקבע את מעמדו בפסגה. הוא המשיך להיות היל עד שהפסיד את התואר לאוסטין ברסלמניה 15.

  הפייס טרן של הרוק הפך אותו לשם הכי גדול בביזנס ולפייס המוביל של הארגון. הוא המשיך לזכות בתארי אליפות עולם ואף נכנס שוב לפיוד עם טריפל אייץ`. רוקי לקח מעט חופש כדי לככב בסרטים והשתתף בסרט "המומיה 2". כשהוא חזר לארגון, הרייטינג עלה והוא נכנס לפיוד עם קורט אנגל במטרה לזכות באליפות ה-WWF פעם נוספת, לאחר אותה זכייה הוא נפגש עם סטיב אוסטין, זוכה הרויאל ראמבל של אותה שנה, בקרב שזכור לכולנו בתור ההיל טרן של אוסטין וההתחברות עם וינס מקמהון. אחרי אותו קרב רוקי חזר להוליווד לצלם את "מלך העקרבים" וחזר לאותה מציאות חדשה בה האליאנס פולשים ל-WWE. בסרבייבר סירייס 2001, עמד צוות ה-WWE מול צוות האליינס בקרב אלימנציה מסורתי, כאשר הצוות המנצח לוקח הכל והמפסיד הולך הביתה (הקרב סוקר בפינה 18). רוקי עמד בראש ה- WWEבעודו מחזיק באליפות ה-WCW, לעומת אוסטין שעמד בראש האליינס והחזיק בתואר ה-WWE. אחרי שה-WWE ניצחו בזכותו של רוקי, הוא עבר להשתתף בטורניר של ארבעה אנשים (ביחד עם אוסטין, אנגל וכריס ג'ריקו) כאשר המנצח יזכה בתואר הבלתי מעורער שייווצר מאיחוד של תואר ה-WWE ושל תואר ה-WCW (ששינה את שמו לתואר העולמי לאחר ההפסד של האליאנס ל-WWE). בסופו של דבר, ג'ריקו ניצח את רוקי בקרב הראשון כדי לזכות בתואר העולמי ואחר כך גם את אוסטין (ששמר על תוארו מול אנגל) כדי לזכות בתואר הבלתי מעורער.

  אחרי שנכשל בלזכות בתואר מחדש ברויאל ראמבל 2002 ואחרי פיוד קצר עם אנדרטייקר, רוקי עבר לפיוד עם האלק הוגאן שהוביל לקרב ביניהם ברסלמניה 18, שנחשב עד היום לקרב בעל חשיבות היסטורית. שבועיים לאחר הקרב, רוקי הוגרל לסמאקדאון במסגרת הגרלת הדראפט בין RAW לסמאקדאון, הוא נעלם מהמסך וחזר בתוכנית RAW האחרונה לפני מלך הזירה 2002, שבה הוא הצהיר שהוא הולך להיות באירוע.


  התמונה הכוללת  2002 הייתה שנה הפכפכה עבור הארגון. במהלך השנה זכינו לראות את התואר העולמי מחליף ידיים מספר פעמים לא מבוטל. התואר איבד מעט מערכו משום שהועבר לאלוף חדש כמעט מדי חודש. רשימת האלופים של אותה שנה: כריס ג'ריקו, טריפל H, האלק הוגאן, אנדרטייקר, הרוק, ברוק לסנר, ביג שואו וקורט אנגל. גם רסלמניה 18 לא הייתה אחת מהזכורות לטובה, פרט אולי לקרב בין הוגאן לרוק שסיקרנו כבר באחת מהפינות הקודמות. לעומת זאת, סאמרסלאם 2002 היה אירוע מוצלח עם מספר קרבות טובים. באותה שנה היה גם ניסיון כושל להקים את NWO והסטייבל התפרק שוב די במהרה.

  כמו כן, שנת 2002 תיזכר כנראה לנצח בתור הזמן והמקום שהולידו את WWE.
  WWF שינו את שמם ל-WWE בעקבות בעיות משפטיות. ישנו ארגון נוסף בשם WWF שמטרתו לעזור ולפעול למען בעלי חיים (החברה עם הלוגו של הפנדה). הארגון הוקם בשנת 1961 וזה יצר בעיה ל-WWWF שקיצרו את שמם ל-WWF רק בשנות השמונים המוקדמות. לפיכך, הזכויות על השם "WWF" שייכות לארגון הטבע. למזלו של וינס מקמהון, הוא הגיע להסכם עם ארגון הטבע על שימוש בשם. התנאי היחידי: שלא ישתמש בשם מחוץ לארה"ב (ארגון הטבע פעל בעיקר באנגליה ואירופה). העניינים הסתבכו כשמקמהון הפר את ההסכם והשתמש בשם גם מחוץ לארצות הברית (במיוחד בעידן האינטרנט כאשר היה בעליו של האתר WWF.COM). ארגון הטבע החליטו לתבוע את וינס על מנת להחזיר לעצמם את השם באופן בלעדי. לאחר מאבק משפטי ארוך ומייגע הוחלט שהשם שייך לארגון הטבע, וארגון ההיאבקות מחויבים להפסיק להשתמש במותג WWF. ב-6 במאי 2002 וינס מקמהון החליט (לאחר שני ערעורים בנושא) לשנות את השם ל-WWE.

  בל נשכח את האירוע הכי חשוב של השנה: הפיצול.
  בתוכנית רו הראשונה לאחר רסלמניה 18, לינדה מקמהון הכריזה שמועצת המנהלים הגיעו למסקנה: הארגון לעולם לא יוכל להתנהל כמו שצריך עם שני בעלים שווים (וינס מקמהון וריק פלייר שניהלו את הארגון מבחינה סטוריליינית מאז 19.11.2001). הם הציעו פיצול או במילים אחרות: "מתיחת מותג"Brand Extension)). ריק פלייר יקבל שליטה מלאה על רו בזמן שוינס מקמהון יקבל את סמקדאון. לכל רוסטר יהיו מתאבקים בלעדיים. המצב נשמר גם כיום. מי שמעוניין לגלות עוד פרטים על הפיצול מוזמן להיכנס ללינק הבא:
  הפיוד  שלושת המתאבקים הנ"ל כבר זכו בעבר להיות בפיודים אחד מול השני, אנחנו נתרכז בפיוד האחרון שלהם, שבו שלושתם השתלבו.
  במלך הזירה 2002, אנדרטייקר הגן על אליפות ה-WWE הבלתי מעורערת שלו מול טריפל H. במהלך הקרב, דה רוק הגיע וניסה להתערב לטובתו של טריפס, אך ללא הועיל, וטייקר גבר על שניהם ושמר על תוארו. טייקר אומנם נשאר האלוף, אבל הוא התרגז על כך שרוקי דחף את אפו לעניינים שלא נוגעים לו ושבגללו הוא כמעט הפסיד את התואר, והוא חיפש נקמה. וינס מקמהן אמר לטייקר שבונג'נס הוא יקבל את מה שהוא רוצה – קרב נגד רוקי, ואף הוסיף שהוא ילחם ברוקי ולא משנה מה יקרה.

  אבל אז העניינים הסתבכו, בתוכנית סמאקדאון מיוחדת לכבוד יום העצמאות, טייקר הגן שוב על תוארו, הפעם מול קורט אנגל, בקרב שהסתיים באופן שנוי במחלוקת: טייקר ניסה לבצע את הלאסט רייד על אנגל, אבל אנגל נעל את טייקר באחיזת משולש בעזרת רגליו. כתגובה, טייקר התכופף והצמיד את כתפיו של אנגל למזרון. השופט החל לספור, אבל בדיוק כשהוא עמד לסיים את ספירת השלוש, טייקר נכנע לאחיזה של אנגל. השופטים התווכחו ביניהם מי המנצח בקרב, ובסופו של דבר הוחלט שהקרב נגמר בתיקו, מה שאומר שטייקר עדיין אלוף . כמובן שאנגל לא היה מרוצה והוא תקף את טייקר לאחר שההחלטה נקבעה, ובכך היה ניתן להבין שהסיפור ביניהם עוד לא נגמר.
  בשבוע לאחר מכן ב-RAW, וינס הצהיר שעקב הסיום השנוי במחלוקת בקרב בין טייקר לאנגל, הסיפור ביניהם חייב להיגמר באופן סדיר, אבל הוא גם הבטיח לטייקר שהוא יקבל את רוקי בונג'נס ויהי מה. לכן, וינס קבע שהמיין איבנט בונג'נס יהיה קרב משולש בין טייקר, אנגל ורוקי על תואר ה-WWE.

  נותרו רק עוד שבועיים לפני האירוע. בתוכנית סמאקדאון של אותו שבוע, טייקר הצתוות בקרב זוגות עם ג'ון סינה (שעשה את הופעת הבכורה שלו לא מזמן) נגד אנגל וכריס ג'ריקו, שבו טייקר וסינה ניצחו אחרי שסינה הצמיד את ג'ריקו. לאחר מכן, כולם החלו לתקוף זה את זה, כשלבסוף רוקי הגיע, הצטרף למהומה הגדולה ונשאר האיש שעמד אחרון. בתוכנית הסמאקדאון האחרונה לפני האירוע, רוקי התעמת בקרב מול אנגל, שהסתיים ללא הכרעה לאחר שטייקר התערב. משם התחולל ברול בין השלושה, כשאנגל נשאר עומד.

  כעת טייקר יצטרך להגן על אליפות ה-WWE מול אנגל ורוקי. האם טייקר יצליח לגבור על שניהם ולהישאר האלוף, או שמא הוא יפסיד את התואר? ואם כן, אז למי? האם לאנגל, או שאולי לרוקי?  הקרב

  רוקי נכנס ראשון לקרב, למשמע פופים אדירים מהקהל. אנגל נכנס שני בליווי קריאות "יו סאק" צורמות. טייקר נכנס אחרון, והקהל מקבל אותו באיפוק.

  הקרב מתחיל כשכל מתאבק עומד בפינה אחרת של הזירה. טייקר ורוקי מתחילים להתווכח ביניהם פנים מול פנים, ואנגל מסמל להם שישימו לב אליו. טייקר ורוקי נותנים לאנגל אגרוף כפול שמפיל אותו, ומשם הם בועטים באנגל השרוע על המזרון. אנגל קם דיי מהר, טייקר שולח את אנגל לחבלים, אנגל חוזר לכיוונו של טייקר והוא חוטף ביג בוט. אנגל שוב קם, רוקי רץ לכיוונו של אנגל ומעיף אותו מעל לחבלים אל מחוץ לזירה עם קלוזליין. רוקי מסתובב וטייקר דוחף את אצבעותיו לגרונו. הוא מצמיד את רוקי לפינה ותוקף אותו עם בעיטות, אגרופים ומכות מרפק. טייקר שולח את רוקי לחבלים, רוקי חוזר לכיוונו של טייקר, ואז הוא תופס את ראשו ומטיח אותו על הזירה. רוקי מחטיף לטייקר סטירה. הוא שולח את טייקר לחבלים, הוא עמד לבצע עליו קלוזליין, אבל טייקר מתחמק, חוזר לכיוונו של רוקי ומפיל אותו עם קלוזליין מעופף. שניהם קמים וטייקר שוב שולח את רוקי לחבלים, אנגל בינתיים קם ועמד על קצה הזירה, רוקי מתנגד וטייקר נתקל באנגל שעף שוב מהזירה. רוקי מעיף את טייקר אל מחוץ לזירה עם קלוזליין. אנגל נותן לטייקר מספר אגרופים, הוא מעיף אותו לכיוון מדרגות הברזל, וטייקר נתקל בהם עם ברכיו והוא עף מעליהם. אנגל עולה שוב אל קצה הזירה, רוקי תופס את אנגל בראשו וזורק אותו לתוך הזירה. רוקי נותן סטירה לאנגל, הוא שולח אותו לחבלים, אבל אנגל תופס את רוקי מאחור ומפיל אותו עם סופלקס גרמני. רוקי זוחל לעבר הפינה ואנגל בועט בבטנו. הוא חונק את רוקי עם רגלו.

  רוקי קם ואנגל מחטיף לו עם מספר צ'ופים לחזה. רוקי תופס את אנגל, מעביר אותו לפינה וממשיך עם סדרת צ'ופים משלו. הוא מנסה לשלוח אותו לצד השני של הזירה, אבל אנגל מתנגד, תופס את רוקי ומבצע עליו בלי טו בלי סופלקס מעל הראש. אנגל מרים את רוקי מריצפת הזירה, הוא שולח אותו לחבלים, אבל הוא ממשיך להחזיק בידו של רוקי. הוא תופס אותו ומבצע עליו בלי טו בלי סופלקס נוסף. אנגל צועק לכיוון הקהל שהוא הולך לזרוק אותו שוב. אנגל מרים את רוקי ומנסה לשלוח אותו לחבלים שוב, אבל רוקי הופך את זה, בועט בבטנו של אנגל ומבצע עליו DDT. הוא מצמיד את אנגל אבל רק לספירת 2. אנגל מתגלגל על מחוץ לזירה ומנסה להתאושש. רוקי בא אחריו, שניהם מגיעים למדרגות הברזל, רוקי תופס את ראשו של אנגל ומטיח אותו על המדרגות. רוקי שולח את אנגל לכיוון קיר הבטיחות, אבל אנגל מתנגד ורוקי נתקל בקיר הבטיחות. אנגל מפיל את רוקי עם קלוזליין, אבל אז טייקר מגיח בהפתעה מהצד ומפיל את אנגל בקלוזליין משלו.
  טייקר מרים את רוקי ומחטיף לו עם צמד ברכיים, נותן לו ימנית לראש, ואז נותן לו ימנית נוספת. הוא נותן לו אגרוף לגבו ואז גורר אותו לתוך הזירה. טייקר נותן בעיטה לראשו של רוקי. הוא מרים אותו, לוקח אותו לפינה ומטיח את ראשו בפינה. הוא נותן לו אגרוף, בעיטה ואז עוד אגרוף. טייקר עמד לתת לו אגרוף נוסף אבל בולם את זה ומגיב בסדרת סטירות לפנים. רוקי רץ לכיוונו של טייקר, אבל טייקר תופס אותו ומנחית אותו עם סייד-וואק סלאם. טייקר מצמיד את רוקי ומשיג רק ספירת 2. טייקר שם לב שאנגל התאושש ועלה שוב לקצה הזירה, הוא רץ לכיוון אנגל ומפיל אותו עם אגרוף. רוקי בינתיים קם, טייקר מסתובב לכיוונו, רוקי תופס אותו בצוואר ומנחית אותו עם צ'וקסלאם! רוקי מצמיד את טייקר ל-1... 2.... אבל אז אנגל בא ומכה את רוקי בגבו. אנגל בועט ברוקי מספר פעמים. הוא מרים את רוקי ומאגרף אותו ליד החבלים. הוא שולח אותו לחבלים, רוקי חוזר לכיוונו של אנגל ומפיל אותו עם קלוזליין. רוקי תופס את רגלו של אנגל ומבצע עליו אנקל לוק! אנגל מתגלגל במהירות ובכך שובר את האנקל לוק, הוא תופס במהרה את רוקי ומנחית אותו עם רוק בוטום! אנגל מצמיד את רוקי, אבל טייקר מגיע מבצע לג דרופ על רוקי ובכך שובר את ההצמדה.

  טייקר לוקח את אנגל לפינה ומטיח את ראשו בפינה. הוא נותן לו מכת מרפק לפנים ומוסיף לו שתי ימניות. הוא מביא את אנגל למרכז חבלים ושולח אותו לצד השני של הזירה, אבל אנגל מסתובב ובועט בבטנו של טייקר. הוא עמד לבצע אנגל סלאם על טייקר, אבל אז טייקר מתנגד ומבצע אנגל סלאם משלו!! טייקר מצמיד ל-1..... 2...... אבל רוקי מגיע ושובר את ההצמדה. טייקר ורוקי קמים. טייקר נותן לרוקי אגרוף ורוקי מגיב לו עם סטירה. הוא שולח אותו לחבלים, אבל טייקר מתנגד, רוקי מגיע לכיוונו והוא חוטף מכת מרפק מטייקר שמפילה אותו. רוקי קם מתאושש במהירות, הוא רץ לכיוון טייקר ומפיל אותו עם קלוזליין. אנגל רץ לכיוון רוקי, אבל רוקי תופס אותו ומעיף אותו מעל לחבל העליון. רוקי עם ספיינבאסטר על טייקר, רוקי מסיר את מגן המרפק שלו, רץ לאורך הזירה ומבצע על טייקר את הפיפול'ז אלבו! אנגל תופס ברגלו של רוקי ומושך אותו אל מחוץ לזירה. הוא מרים את רוקי ומנחית את אותו על שולחן השדרנים. אנגל חוזר לזירה ומצמיד את טייקר ל-1..... 2...... אבל טייקר יוצא מזה!

  אנגל מתחיל להתרגז, הוא וטייקר קמים, ואנגל מחטיף לטייקר מספר אגרופים ובעיטות בפינה. הוא חונק את טייקר עם רגלו. אנגל עוזב את טייקר לרגע, טייקר תופס אותו, מעביר אותו לפינה ומאגרף אותו. הוא מקנח עם נגיחת ראש ובעיטה לבטן. טייקר בא לפינה ממול, הוא רץ לכיוון אנגל והוא תוקף אותו עם קלוזליין. טייקר מעיף את אנגל לחבלים, אנגל מתנגד ומעיף את טייקר לפינה. אנגל רץ לכיוונו של טייקר, אבל טייקר מתחמק ואנגל נדחק לתוך עמוד הברזל בפינה. טייקר בא אחרי אנגל אל מחוץ לזירה, הוא נותן לו מספר אגרופים, הוא גורר אותו לאנגל לעמוד הברזל ומטיח בו את ראשו של אנגל. רוקי בינתיים לקח בקבוק מים, לגם קצת ממנו ובא לכיוון טייקר, הוא סובב את טייקר לכיוונו וירק לטייקר בפרצוף. רוקי ממשיך משם עם מספר סטירות, הוא לוקח את טייקר לעבר שולחן השדרנים ומנסה להטיח את ראשו על השולחן, אבל טייקר עוצר אותו ונותן לו סנוקרת לפנים. טייקר מטיח את רוקי על השולחן, ורוקי עף על השולחן. טייקר נותן לו אגרוף. הוא בא לכיוונו של אנגל שכבר החל לדמם ממצחו. טייקר עם שני אגרופים על אנגל, הוא מביא את אנגל לתוך הזירה. הוא משאיר את ראשו מחוץ לזירה, טייקר עולה לפינת הזירה ומבצע לג דרופ על אנגל. טייקר חוזר לזירה ובועט באנגל. טייקר עם נגיחה על אנגל. הוא לופת את ידו של אנגל, מטפס על החבל העליון ומבצע אולד-סקול שמפיל את אנגל. טייקר מצמיד ל-1.... 2..... אבל רוקי מגיע מאחור ושובר את ההצמדה.

  רוקי עם סדרת סטירות לפרצופו של טייקר, אז הוא מחקה את טייקר כאילו שהוא רוכב על אופנוע, נושף על ידו ונותן לטייקר סטירה נוספת. רוקי שולח את טייקר לחבלים, טייקר חוזר לכיוונו של רוקי, רוקי מתכופף וטייקר מבצע עליו DDTאדיר. טייקר מצמיד את רוקי ל-1..... 2..... לא! רוקי יצא מזה. אנגל בינתיים עמד מחוץ לזירה עם כסא, רוקי קם לאט וטייקר מתכונן לבצע עליו את הצ'וקסלאם. טייקר תופס את רוקי בצוואר, אנגל עמד לתקוף אותו עם הכסא, אבל טייקר הסתובב ונתן ימנית לפרצוף של אנגל. רוקי וטייקר מחטיפים לאנגל אגרופים, כל אחד בתורו. רוקי מפיל את אנגל עם קלוזליין. טייקר תופס את רוקי ושולח אותו לחבלים, רוקי מתנגד ותופס אותו לרוק בוטום, אבל טייקר מגיב עם מרפקים לצוואר של רוקי. טייקר תופס את רוקי בצוואר ועמד לבצע עליו צ'וקסלאם, אבל רוקי בועט לו מתחת לחגורה! אנגל לוקח את הכסא, טייקר מתאושש ואנגל מפיל את טייקר במכת כיסא אדירה. רוקי קם, אנגל תופס אותו ומנחית אותו עם אנגל סלאם! אנגל זוחל לכיוונו של טייקר, והוא מצמיד ל-1.... 2..... לא!! רק ספירת 2. אנגל בא להצמיד את רוקי ל-1.... 2..... אבל לא!! גם זו רק ספירת 2! רוקי קם לאיטו, רוקי מסתובב ואנגל מנסה לבעוט בו, אבל רוקי בולם אותו ומפיל אותו לרצפה. רוקי מבצע על אנגל את השראפשוטר! אנגל עומד להיכנע.... אבל אז טייקר בא ונותן ביג בוט לרוקי!

  טייקר בועט ברוקי, הוא מרים אותו ומנחית אותו עם הלסט רייד! טייקר מצמיד ל-1.... 2.... אבל אנגל תופס את טייקר ברגלו ונועל אותו באנקל לוק! המצב עבור טייקר נראה לא טוב בכלל. טייקר קם על רגל אחת, והוא מתגלגל קדימה ומעיף את אנגל. טייקר ואנגל קמים. טייקר עם בעיטה על אנגל. הוא מנסה לבצע עליו את הלאסט רייד, אבל אנגל לופת את טייקר באחיזת משולש בעזרת רגליו! טייקר מתכופף ומקרב את אנגל לרצפה. השופט מתחיל לספור לטובת טייקר אבל אנגל מרים את כתפו בספירת 1. טייקר מושיט את ידו דרך רגליו של אנגל וחונק אותו תוך כדי האחיזה שלו. השופט סופר שוב אבל אנגל מרים את כתפו בספירת 2. טייקר מצליח לסחוב את אנגל באוויר, אבל טייקר שוב מתכופף. אנגל לא עוזב את טייקר. אנגל משכיב את טייקר וממשיך ללפות אותו עם אחיזת המשולש. טייקר נראה מחוסר הכרה. השופט מרים את ידו של טייקר והיא נופלת, הוא מרים אותה בשנית והיא שוב נופלת, הוא מרים אותה שוב.... אבל רוקי מגיע וקופץ על אנגל! זה עדיין לא נגמר!

  אנגל קם, רוקי תופס אותו לרוק בוטום, אבל אנגל מפיל את רוקי מרגליו ותופס אותו באנקל לוק! רוקי זועק מכאבים, לפתע רוקי הופך את זה לרול-אפ. 1...... 2........ אבל לא! אנגל יצא מזה! אנגל מנסה לתת לרוקי קלוזליין, רוקי מתכופף, אנגל מגיע לטייקר והאחרון תופס אותו בצווארו. טייקר מנחית את אנגל עם צ'וקסלאם! רוקי מגיע מאחוריו ומבצע עליו את הרוק בוטום!


  רוקי מצמיד את טייקר ל-1..... 2........ אבל טייקר לא מוותר!!! כולם שרועים על הזירה. הקהל פשוט באטרף! רוקי קם לאט, כשלפתע אנגל קם ומצמיד את רוקי ברול אפ! 1.... 2..... לא! זה לא מספיק!! רוקי קם במהירות וטייקר נותן לו ביג בוט לפנים. אנגל תופס את טייקר ומנחית אותו עם אנגל סלאם! אנגל מסיר את הכתפיות שלו, וזה נראה שהוא הולך לסיים את הקרב. אנגל מרים את רוקי, אבל רוקי מתאושש ומנחית את אנגל עם רוק בוטום! הוא מצמיד את אנגל ל-1...... טייקר מתאושש.... 2.....טייקר מנסה לשבור את ההצמדה בזמן..... 3!!! רוקי הספיק להצמיד את אנגל בזמן!! רוקי הוא אלוף ה-WWE הבלתי מעורער החדש!!

  אחרי הקרב, רוקי חוגג בזירה עם התואר כשהקהל מריע בתשואות אדירות. רוקי זכה בתואר ה-WWE בפעם השביעית!


  מחשבות אישיות


  בלי צל של ספק, זה היה קרב פשוט אדיר! כמו ש-JR אמר: הקרב היה מותח, אינטנסיבי וחסר מעצורים. החשמל והאקשן פשוט פרחו להם באוויר. חילופי הפינישרים בין המתאבקים הוסיף המון לדרמה שבקרב, בין אם כל אחד מהם השתמש בפינישר שלו או השתמש בפינישר של האחר. כל שלושת המתאבקים צריכים לקבל את הקרדיט המגיע להם עבור הקרב המצוין הזה.

  ציון: כוכבים.


  לסיום:


  אחרי הקרב, כל אחד מהמתאבקים הלך לדרכו. רוקי נכנס לפיוד מול ברוק לסנר על האליפות, שבו לסנר ניצח את רוקי בסאמרסלאם וזכה להיות אלוף ה-WWE הצעיר ביותר בהיסטוריה. משם, רוקי המשיך לעסוק בקריירת הסרטים שלו, כשהוא חזר ל-WWE רק לפיודים מרכזיים נגד הוגאן, אוסטין וביל גולדברג. הקרב האחרון שלו ב-WWE היה ברסלמניה 20, כשהוא הצתוות מחדש עם מיק פולי ללילה אחד בקרב מול בטיסטה, ריק פלייר ורנדי אורטון, אותו רוקי ופולי הפסידו, ובנוסף לכך הוא עשה עוד מספר הופעות בודדות כפייס במהלך אותה השנה. מאז רוקי ממשיך לעבוד בקביעות בהוליווד והוא לא הופיע עוד ב-WWE.

  אנגל נשאר ב-WWE, כאשר הוא זכה להיות עוד פעמיים אלוף WWE ופעם אחת אלוף המשקל הכבד, כשהוא וטייקר נפגשו עוד כמה פעמים נוספות זה מול זה על התואר. הוא עבר מספר פעמים בין סמאקדאון, RAW וגם ECW המחודשת שהוקמה לא מזמן. באוגוסט 2006, אנגל עזב את ה- WWEוהגיע ל-TNA באופן מפתיע במיוחד שזיעזע את עולם ההיאבקות.

  טייקר נשאר ב-WWE עד היום, הוא עבר מ-RAW לסמאקדאון בסוף אוגוסט 2002 ושם הוא נשאר עד עכשיו. ברסלמניה 20, הוא התעמת מול קיין ושם הוא שוב שינה את הגימיק שלו, הפעם לגימיק שהוא למעשה שילוב של כל הגימיקים שהיו לו במהלך השנים, החל מגימיק הדד-מן שלו בתחילת דרכו ב-WWE ועד לאמריקאן באד אס.ברסלמניה האחרונה אנדטייקר זכה בתואר שוב.

  קרדיט לרועי

  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  29.11.2006
  עיר
  באר שבע
  הודעות
  2,666
  אחד מהקרבות הכי גדולים בהיסטוריה.
  אני אישית ראיתי אותו בשידור חי בניו יורק, אנגל הביא הופעה מדהימה באותו ערב וממש רציתי שהוא יינצח.
  תודה על המאמר וטרימנטור אם אתה יכול להעלות את הקרב זה יהיה מגניב.


  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  13.01.2007
  עיר
  מדינת משטרה.
  הודעות
  1,642
  ראיתי את הקרב הזה..קרב גדול,אבל עם סיום די מבאס..
  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  9,390
  נראה לי אנגל הוא הבנאדם היחידי שגרם לטייקר טאפ אאוט.
  קרב מצויין.
  הנה הוא:
  http://www.dailymotion.com/relevance...k-vs-kurt-angl
  אני מעלה גם למולטימדיה.
  שתף ב-Google+

 5. #5
  הצטרף בתאריך
  16.01.2007
  הודעות
  366
  אחד הקרבות הטובים ביותר שהיו באותה שנה ללא ספק.
  חצי שעה מותחת של האבקות אי היה אפשר לבקש קרב יותר טוב מזה.
  וזה בטוח
  שתף ב-Google+

הרשמה