תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    15.04.2007
    שלום, אני מנסה למצוא כרטיס מסך מסויים של EVGA (כדי שהיה הכי זול שאפשר) אך אני תקוע, לכרטיס קוראים: EVGA nVidia GeForce 8800GTS KO ACS3 640MB, אז אם משהו ראה את זה איפה שהוא, אז שיתרום קצת מידע....תודה בכל מקרה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    אתה מחפש את הדגם הספציפי הזה?
    או כל 8800GTS? מה מיוחד בדגם הזה?(כאילו חוץ מהOC מהמפעל וזה למה אתה מחפש את הדגם של החברה הזו ספציפית?)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.04.2007
    בגלל שזו נחשבת לאחת חברות כרטיסי מסך הכי טובים ואיכותיים, וגם הכי אמינים (וגם יש להם ביטוח לכל החיים)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    נכתב במקור על ידי bond709
    בגלל שזו נחשבת לאחת חברות כרטיסי מסך הכי טובים ואיכותיים, וגם הכי אמינים (וגם יש להם ביטוח לכל החיים)
    כל או רוב כרטיסי המסך מבוססי ה-8800GTX יציגו ביצועים זהים.
    אתה בחרת בדגם עם OC מהמפעל. דגם מקביל של לידטק למשל יתן לך ביצועים דומים מאוד סביר להניח שהקירור יהיה שונה.
    BFG לרוב לא משנים את הקירור ולרוב זה דווקא חסרון, בנוגע לאמינות אני אשמח למקור שמראה שיש להם עליונות באמינות על פני למשל לידטק או גיינוורד או משהו כזה.
    הביטוח לכל החיים הוא נחמד אבל כשאתה מקבל אחריות ל-3 שנים (נאמר...) מהחנות ואז אחריות לכל החיים מהחברה זה אומנם נחמד אבל להתחיל לעשות משלוחים לחול ומחול זה כאב ראש...מה גם שאחרי 3 שנים כרטיס מאבד מרוב הערך שלו...ככה שאם הוא ילך סביר להניח שתרצה להחליף אותו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    בכרטיסי מסך מסדרת 8800, ההמלצה היא ללכת על הכרטיס הכי זול, או זה שנותן לך את הבאנדל הכי טוב. כל החברות עושות בסה"כ עבודה טובה וההבדל היחיד הוא באיך נראה הגוף קירור.
    גם כרטיס שעשו לו OC לא באמת שווה יותר כסף, כי OC אתה יכול לעשות בעצמך דרך תוכנה במחשב בחינם, ותקבל את אותם ביצועים פלוס מינוס פריים לשניה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי gulmer
    בכרטיסי מסך מסדרת 8800, ההמלצה היא ללכת על הכרטיס הכי זול, או זה שנותן לך את הבאנדל הכי טוב. כל החברות עושות בסה"כ עבודה טובה וההבדל היחיד הוא באיך נראה הגוף קירור.
    גם כרטיס שעשו לו OC לא באמת שווה יותר כסף, כי OC אתה יכול לעשות בעצמך דרך תוכנה במחשב בחינם, ותקבל את אותם ביצועים פלוס מינוס פריים לשניה.
    אני לא מסכים כל כך.
    עשיתי סקר שוק וראיתי שה GTX באמת מספק את הסחורה והוא עדיף בהרבה מה GTS, הביצועים במשחקים החדשים והעתידיים די משמעותיים, ושווים עוד 150 דולר.
    אני כבר קניתי את שלי (GTX), מצאתי אותו פה (אני בארה"ב עכשיו בחופשה) ב-520 דולר בחנות. ה GTS 640MB עולה 400 דולר פלוס מינוס. וה 8600 עולה בין 250 ל 300 דולר.

אם תסתכלו על BENCHMARKS תראו הבדל ממש משמעותי ולפעמים הוא אפילו לוקח GTS SLI.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי Laskin
    אני לא מסכים כל כך.
    עשיתי סקר שוק וראיתי שה GTX באמת מספק את הסחורה והוא עדיף בהרבה מה GTS, הביצועים במשחקים החדשים והעתידיים די משמעותיים, ושווים עוד 150 דולר.
    אני כבר קניתי את שלי (GTX), מצאתי אותו פה (אני בארה"ב עכשיו בחופשה) ב-520 דולר בחנות. ה GTS 640MB עולה 400 דולר פלוס מינוס. וה 8600 עולה בין 250 ל 300 דולר.

אם תסתכלו על BENCHMARKS תראו הבדל ממש משמעותי ולפעמים הוא אפילו לוקח GTS SLI.
    סליחה. התכוונתי להגיד שבבחירת כרטיס מסך 8800GTX ההמלצה היא ללכת על הכרטיס הזול מבין החברות השונות שמיצרות כרטיסי GTX, כי אין ממש הבדלים ביניהם.
    שתף ב-Google+

הרשמה