תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    27.01.2007
    טוב אני שואל הרבה אבל אף אחד לא עונה לי אז תעזרו.

יש לי מודם כבלים של מוטורולה ספק נטוויזיון את הכבל אית'רנט אני מחבר ישרות למחשב. וזה עובר את הבדיקה של הלייב, אבל כל פעם שאני מנסה להוריד משהו מהלייב זה מלא זמן על 1% ולא זז ויש לי אינטרנט 1.5מגה. למשל ניסיתי להוריד את הטריילר של GTA 4 ורק אחרי חצי שעה זה עשה 2% ואני פשוט חייב דמואים כי הוא חדש עם משחק אחד שאני לא אוהב pgr3 מה אני צריך לעשות כדי שאוכל להוריד דמואים למשל של 600מגה יותר מהר כי אני לא רוצה להפעיל את הבוקס ימים?

מי שעוזר לי תודה רבה לו אני כבר שבוע לא נוגע בו בגלל זה אני נואשששש!!!

הצטרף בתאריך
    30.01.2007
    עיר
    קדמת צבי, רמת הגולן
    הייתי עוזר לך אבל אין לי מושג מה הבעיה.. למרות שלא מזמן שמעתי שיש לאנשים בעיות בxbox live למי שמנוי לברק כי היא חוסמת דברים או משו כזה.. בקיצור אם אתה בברק שווה לעבור בשביל לבדוק אם זאת הבעיה..

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי alphap81
    טוב אני שואל הרבה אבל אף אחד לא עונה לי אז תעזרו.

יש לי מודם כבלים של מוטורולה ספק נטוויזיון את הכבל אית'רנט אני מחבר ישרות למחשב. וזה עובר את הבדיקה של הלייב, אבל כל פעם שאני מנסה להוריד משהו מהלייב זה מלא זמן על 1% ולא זז ויש לי אינטרנט 1.5מגה. למשל ניסיתי להוריד את הטריילר של GTA 4 ורק אחרי חצי שעה זה עשה 2% ואני פשוט חייב דמואים כי הוא חדש עם משחק אחד שאני לא אוהב pgr3 מה אני צריך לעשות כדי שאוכל להוריד דמואים למשל של 600מגה יותר מהר כי אני לא רוצה להפעיל את הבוקס ימים?

מי שעוזר לי תודה רבה לו אני כבר שבוע לא נוגע בו בגלל זה אני נואשששש!!!
    תתקשר אליהם ותבקש שיעשו לך ניתוב לשרתים בחו"ל.

הרשמה