תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 46
    הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    שאלות ותשובות ל-Command and Conquer

הערה:אם לא מצאתם אתה השאלה שלכם פה או את תשובה שתעזור לשאלה שלכם,תרגישו חופשי לשאול פה!

ש=שאלה

ת=תשובה

FAQ

ש:מה זה FAQ?

ת:שאלות שלרוב האנשים עולה בראש לגבי דבר מסויים,Frequently Asked Questions, עושים את זה כדי שלא ישאלו מחדש כל פעם אלה ימצאו את התשובות מרוכזות.

ש:אם לא מצאתי את השאלה שלי,אוכל לשאול?
    ת:בוודאי,זה פורום בו כולם ירגישו חופשי לשאול ולדעת(חוץ משאלות לגבי משחקים פרוצים ,לא מקוריים וכדומה) .

ובנוסף יש לנו את דיון העזרה הראשי,בו כל אחד שצריך עזרה יבקש אותה.
    לדיון העזרה הראשי,לחצו כאן

Command and Conquer
    ש:מה זה Command and Conquer?
    ת:Command and Conquer זו סדרת משחקי אסטרטגיה בזמן אמת,אפשר להגיד היסוד של משחקי האסטרטגיה,הסדרה עצמה התחילה מהמשחק Command andConquer:Tiberian dawn,המשחק אסטרטגיה הראשון שכלל סרטוני צילום של שחקנים אמייתים,ואפשרות משחק שחקן כנגד שחקן.

את הסדרה יצרה Westwood,חברה שכעת סגורה,הייתה בבעלותה שלEA)Electoronics Arts).
    למידע נוסף לגבי ההיסטוריה של Westwood ועתידה,כנסו לכאן.

ש:אילו משחקים כוללת סדרת Command and Conquer?
    ת:עד עכשיו סדרת המשחקים של Command and Conquer כוללת:

(מה שאחריי ה-"/" אומר הרחבות)

Command and Conquer - Tiberian dawn/CovertOperations
    Command and Conquer - Sole survivor
    Command and Conquer - Red alert/Counterstrike/aftermath
    Command and Conquer - Tiberiansun/Firestorm
    Command and Conquer - Red alert 2/Yuri's revenge
    Command and Conquer - Renegade
    Command and Conquer - Generals/Zerohour
    Command and Conquer - Tiberium Wars/Kane's Wrath

Command and Conquer - Red Alert 3

ש:מה זה בעצם פורום Command and Conquer?
    ת:פורום Command and Conuer זה קהילה לאנשים שאוהבים את הסדרה,כל מה שמסביב לה,או כל אורח שאוהב את המקום.

ש:מה מציע לי הפורום?
    ת:פה תוכלו למצוא לעיתים קרובות טורנירים,פרסים,הצעות,מפגשים,אבל העיקר,קהילה נהדרת של אנשים,ושחקני Command andConquer שחולקים את התשוקה לסדרה,ולמצוא פה שחקנים לשחק נגדם בקלות.

Command and Conquer 3 Tiberium Wars

ש:שמעתי על זה הרבה ,מה זה?
    ת:זה המשחק הכי עדכני בסדרת Command and Conquer,אחריי ההפסקה של מסורת המשחק שג'נרלס יצר(Generals),שזה התבטא בהסרת הבנייה ללא בנאים,השמטת ה-Sidebar שמביא לך שליטה בכל הבניות והכנת היחידות מבלי להגיע לבניין עצמו.
    המשחק החדש מחזיר את כל הדברים שירדו לקח קצת מהדברים הטובים שבאו עם Generals, המשחק החדש גם החזיר את הסרטים המצולמים,וחוץ מכך,המשחק בנוי טוב איכותי ומלא אדרלנין והנאה

ש:כמה צדדים או צבאות יש במשחק?
    ת:3, G.D.I , NOD ו-Scrin

ש:נשמע מאוד מעניין! איפה אפשר להשיג אותו?
    ת:המשחק כבר יצא לחנויות,בשתי גרסאות:

א)Command and Conquer 3 Tiberium Wars,מכיל את כל המשחק חוברת הדרכה וכל מה שמשחק אחר מלווה איתו.
    ב)Command and Conquer 3 Tiberium Wars:Kane edition,מכיל את כל מה שיש בגרסא הרגילה,ובנוסף די וי די בנוסים שמכיל מאחוריי הקלעים,סקינים(Skins) מיוחד לצבאות,סרטים שנחתכו מהמשחק ומדריכים לכל צבא ,למשחק יחיד ולמשחקי רב משתתפים.

ש:למשחק הקודם בסדרה,Command and Conquer Generals,היה עורך מפות,למה הפעם אין?
    ת:נכון שהמשחק החדש לא הגיע עם עורך מפות,אבל כעת אפשר להוריד אותו.
    לרשימת קישורים להורדת העורך מפות,לחצו כאן

ש: כולם מדברים על טיבריום(Tiberium)! מה זה?
    ת:טיבריום זה המשאב ב-Command and Conquer 3 , הוא נראה בצורת קריסטלים ירוקים או כחולים.

ש:מה זה משאב?
    ת:משאב במשחקי אסטרטגיה זו משהו שאתה אוסף כדי לתקצב את המלחמה שלך,במקרה של המשחק הנוכחי Command and Conquer 3 אוספים טיבריום(טיבריום מוסבר למעלה) ושולחים אותו למזקקה והוא נהמר לכסף,שאיתו אפשר לתקצב את המלחמה.

ש:מה ההבדל בין טיבריום ירוק לטיבריום כחול?
    ת:למעשה,טיבריום ירוק הוא טיבריום רגיל,שמכניס כסף עם אסיפתו,וטיבריום כחול פשוט מכניס יותר,בעל יותר ערך.

ש:התחלתי לשחק ושמתי לב שהשליטה בעכבר שונה מהמשחקים הקודמים!(הלחצנים) האם יש דרך להפוך זו בחזרה לסגנון הקלאסי?
    ת:זה אפשרי, רק מגרסא 1.05 ומעלה. נכנסים ל-options ושם תחת התוית general יש c&c classic mod

*השאלה הבאה בעלת טיפה ספויילר,יכולה להרוס לכם הפתעה בהמשך המשחק לשחקן יחיד*

ש:אמרו לי שיש שלושה מסלולים לשחקן יחיד,אחד לכל צבא,אבל אני לא רואה את המסלול של ה-Scrin,רימו אותי?
    ת:לא ממש לא,בהחלט יש לשלושתם מסע לשחקן יחיד משלהם,אבל קודם כל צריך לסיים את המסלול של ה-G.D.I ושל ה-NOD כדי לקבל את המסלול של ה-Scrin

Skrimish mode
    ש:שאני נכנס למצב התיגרה(Skrimish) ואני בוחר מחשב כלשהו כשחקן נגדי, מה זה ה-Personality שאני יכול לבחור?
    ת:אלה הגדרות של המחשב שאתה מציב נגדך,
    Balanced- המחשב יהיה מאוזן, ילך לקראת טכנלוגויה ובאותו זמן יתקוף וגם יגן, במילים אחרות מעורב טקטיקות.
    Rusher-המחשב ייבנה מיד עם התחלת המשחק צבא קטן ויתקוף, כך כל הזמן יסתער מהר ככל האפשר.
    Turtule-המחשב יילך לקראת טכנלוגיה וייגן על עצמו בעיקר עד שיגיע לשיא הטכנולוגיה.
    Guerilla-המחשב לא יתקוף אותך עם צבא חזק ישירות, הוא יעדיף כוחות קטנים עם טקטיקות פגע וברח והסחות דעת.
    Streamroller-המחשב יאגור צבא גדול, ורק אז יתקוף.

רשת (Network) ואון ליין (Online)

ש:אם אני רוצה לשחק עם חבר שלי,ויש לי בעיות חיבור דרך ה-Online של המשחק,איך אני יכול לשחק נגדו?

ת:כן,יש עוד דרך,בעזרת תוכנה בשם Hamachi,מידע לגבי התוכנה מדריכים והכל תוכלו למצוא בדיון כאן.

ש:לי ולעוד שחקן שמשחק איתי דרך מחשב מאותו רשת יש בעיות חיבור דרך הרשת של המשחק,יש פתרון?

ת:כן,אותה תוכנה כמו בשאלה הקודמת,Hamachi יכול לעזור,מידע לגבי התוכנה מדריכים והכל תוכלו למצוא בדיון כאן.

ש:שאני מנסה להיכנס למשחקי האינטרנט של המשחק (Online),המשחק נותן לי שגיאה שהולכת משהו כמו "Invalid serial number",וזה לא נותן לי להיכנס,מה אני עושה?

ת:מפה נובעות שתי אופציות,או שאתה משתמש במספר סידורי (Serial) לא חוקי של המשחק,אחד שהורדת או משהו כזה,ועם אחד כזה אי אפשר לשחק,כדי לקבל מספר סידורי מקורי אתה יכול לקנות את המשחק שאתה מעוניין בו בחנויות אם הוא עדיין שם. אפשרות שנייה היא שלא כתבת נכון את

המספר הסידורי בהתקנה,תנסה להתקין מחדש ותבדוק שזה כתוב נכון.

ש:ניסיתי לשחק עם חבר שלי ושבאתי להתחבר אליו זה נתן לי את השגיאה "Game version mismatch" ,ואז זה לא נותן לי להתחבר לחבר שלי,מה אני עושה?

ת:גרסאת המשחק שלכם לא דומה,זה יכול להיות או בגלל שאחד ממכם ערך את הקבצים של המשחקים,או החליף אותם בקבצים מסויימים.

או שלשניכם את אותה גרסאת משחק,מבחינת העידכונים.
    כדי לעדכן את המשחק,כנסו:

Start->All programs->Electronics arts->Command and Conquer 3 Tiberium Wars->Command and Conquer 3 Tiberium Wars Control center

ובתפריט שיופיע לכם,לחצו על Check for updates(אם העדכון לא מצליח עם שגיאה כלשהי,נסו להחזיר את הקבצים המקוריים של המשחק,או להתקין אותו מחדש)

בעיות טכניות

ש:ניסיתי להפעיל את המשחק,לא מבין למה הוא לא עולה לי! מה אני צריך לעשות??

ת:קודם כל,יש לוודאות שיש לכם את הגרסא האחרונה של המשחק,כדי לעדכן את המשחק,כנסו:
    Start->All programs->Electronics arts->Command and Conquer 3 Tiberium Wars->Command and Conquer 3 Tiberium Wars Control center

ובתפריט שיופיע לכם,לחצו על Check for updates(אם העדכון לא מצליח עם שגיאה כלשהי,נסו להחזיר את הקבצים המקוריים של המשחק,או להתקין אותו מחדש).

אחר כך,לוודאות שאתם עוברים את הדרישות המינמליות של המשחק(אם אינכם יודעים מה הם דרישות מינימליות,תדעו בשאלה הבאה),הדרישות המינימליות של המשחק הן(לפי EA):

OS: Windows XP, Windows Vista (32-bit; 64-bit versions of Vista are not supported)

CPU: 2.0GHz or high, or AMD equivalent, Vista - 2.2 GHZ

RAM: 512 MB or more, Vista - 1GB RAM or more
    Disk Drive: 8x or faster DVD drive for retail SKUs, not required for digitally downloaded version
    Hard Drive: 6.0 GB or more of free space
    Video: GeForce4, ATI Radeon 8500 or greater (ATI Radeon 9200 and 9250 PCI, NVIDIA Geforce 4 MX cards not supported.). Windows Vista - NVIDIA GeForce 6100 or ATI Radeon 9500 or greater. Labtop versions of these chipsets may work but are not supported.
    Sound: DirectX 9.0c compatible sound card
    Network, Internet Multiplayer: 2 players (no voice support) – 56 Kbps Internet connection; 2-8 players (with voice transmission) – Broadband-class connection

ובנוסף יש לבדוק אם אתם פועלים במערכת Vista 64 bit,לחצו כפתור ימני על המחשב שלי,מאפיינים (Properties),ושם יהיה כתוב את מערכת ההפעלה.
    אם יש לכם Vista 64 bit,רוב הסיכויים שהמשחק לא יעלה.

ש:מה זה דרישות מינימליות?
    ת:דרישות מינימליות הן רשימה של רכיבי מחשב ומעט תוכנה שבהם המשחק יוכל לעלות,או לפחות לפעול בצורה נורמלית,אם המחשב שלכם לא עובר את הדרישות המינמליות ייתכן שהמשחק לא
    יעלה לכם,או יפעל בצורה איטית.

Command and Conquer Kane's Wrath
    ש: מה זה Command and Conquer Kane's Wrath??
    ת:חבילת הרחבה של המשחק Command and Conquer Tiberium Wars.

ש:מה זו חבילת הרחבה?
    ת:חבילת הרחבה זו תוספת למשחק, לרוב די גדולה יחסית להורדות קטנות שאתם יכולים למצוא בתור תוספות ושדרוגים למשחק. חבילת הרחבה במשחקי אסטרטגיה בדרך כלל מוסיפות יחידות חדשות, משימות חדשות לשחקן יחיד מצבי משחק חדשים ומפות למשחקי רב משתתפים. לעיתים חבילות הרחבה מוסיפות צבא חדש למשחק!

ש:מה בעצם מוסיפה לי חבילת ההרחבה?
    ת:חבילת ההרחבה הנ"ל מוסיפה 2 תת צבאות לכל צבא שקיים כבר במשחק, מערכה לשחקן היחד של צבא הנוד, מספרת על אירועיו של קיין אחריי היעלמותו בטיבריאן סאן, בזמן המלחמה ה-3 ומעט אחרייה,מוסיפה את מצב הכיבוש הגלובלי ויחידות חדשות לכל צבא.

ש:מה זה תת צבא?
    ת:תת צבא זה למעשה צבא בסיס (לדוגמא GDI או NOD), אבל שעובר כמה שינויים לדוגמא תת צבא היד השחורה מתמחה באש, לכן יש לו שיפור נוסף לחיזוק יחידות אש שאין לצבא ה-NOD הרגיל.

ש:מה זה מצב ההכיבוש הגלובלי?
    ת:במצב הזה אתה בוחר את הצבא שלך, ולאחר מכן מקבל מספר בסיסים בגלובוס.
    המשחק מתנהל לפי תורות שבכל תור אתה יכול לקנות יחידות, לשפר בסיסים או להפעיל כוחות מיוחדים.
    כאשר אתם נפגשים לקרב עם צבא אויב המשחק יעבור למצב המשחק המוכר לכם בזמן אמת.
    את המצב הזה אי אפשר לשחק במצב רב משתתפים.

Command and Conquer Generals
    ש:שמעתי על השם הזה הרבה, מה המשחק הזה?
    ת:לאחר ש-Westwood נסגרה, החברה שנשארה ב-Electronic arts יצרה כותר חדשה תחת המותג Command and Conquer ושמו היה Generals.
    בהבדל משאר המשחקים בסדרה Generals אינו קשור בכל דרך שהיא לעלילת הסדרה ועולמו, אלא מדבר על מלחמה מודרנית בין מדינות לארגון טרור.

ש:האם הממשק שליטה הוא כמו בשאר משחקי הסדרה?
    ת:לא, במשחק הזה אתם לא בונים בעזרת תפריט צד שבו בוחרים בניין וממקמים אותו, אלה בונים על ידי יחידות בנייה.
    בנוסף ישנם שינויים אחרים בממשק השליטה למשל בכך שצריך לבחור בניינים ואז ליצור יחידות במקום להשתמש בתפריט הצד.

ש:מה הן הצבאות שאני יכול לפקד עלייהם במשחק?
    ת:China - שהם הסינים, USA - שהם האמריקאים ו-GLA - שהם ארגון טרור.

ZERO HOUR
    ש:מה זה?
    ת:זו חבילת ההרחבה היחידה שיצאה למשחק Generals

ש:מה ההרחבה משנה במשחק?
    ת:ההרחבה מוסיפה לכל צבא 3 גנרלים, יחידות חדשות ומבנים חדשים לכל צבא והרבה משימות חדשות לשחקן היחיד.

ש:למה הכוונה גנרלים?
    ת:גנרלים זה אותו צבא שבחרת, אך עם שינויים מסויימים, לדוגמא - גנרל לייזר של ארצות הברית יקבל טנקים שיורים לייזרים במקום פגזים רגילים.
    נערך לאחרונה על ידי Hipno; 26.12.2008 בשעה 15:02.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.03.2007
    עיר
    כפר-סבא
    אחרי התקנת הטלאי 1.03+ אין בעיה עם המשחק ב vista64.
    זה גם המקום להסביר מה זה patch ...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    אם יש לי Vista 64 Bit מה עושים כדי להפעיל את המשחק כמו שצריך?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.03.2007
    עיר
    כפר-סבא
    אני מציע לנסות להפעיל בלי כל הבלאגן הזה שאני מראה בהמשך, אך אם המשחק עדין לא עובד תעקבו אחרי ההוראות.
    הנה ההסבר המלא להפעלה ב 64bit, אם יהיה ביקוש אני אתרגם לעברית:
    *לקוח מהפורום של C&C של EA.
    *מצריך הורדה ממיקרוסופט של 300 מגה בערך :un1: השרת מהיר.

(You'll need to be an Administrator)
    First, you'll need to grab and install Visual Studio C++ Express from Microsoft.

It's free so don't worry.
    http://msdn.microsoft.com/vstudio/express/visualc/default.aspx
    Once installed, you'll need to update it. also the game make sure u have lastest

patch installed for ur game

Backup the cnc3game.dat file. Just in case.
    Start - > Visual C++ 2005 Express Edition -> Visual Studio Tools -> Visual Studio

2005 Command Prompt
    Navigate to your cnc3 directory.
    If you don't know how to navigate in DOS, follow this:
    CD.. ENTER CD.. ENTER

then usually it's "cd electronic arts" ENTER
    "now u are in c:\Program Files (x86)\electronic arts\ now hit TAB once and

command & conquer 3 will show add (cd) in the begining to make it,
    cd "command & conquer 3" < -- in this case only do not remove the quotes """

it should look like this
    now u are in c:\Program Files (x86)\electronic arts\cd "command & conquer 3" hit

ENTER
    now write cd retailexe ENTER then cd 1.3 ENTER

now u are here
    c:\Program Files (x86) \electronic arts\command & conquer\retailexe\1. 3

NOW WRITE THIS!!!!!!!!!

editbin.exe /LARGEADDRESSAWARE cnc3game.dat hit ENTER. Should come up with a

Microsoft copyright or trademark thingy. This means success.
    write exit and hit ENTER
    RDY TO ROCK!! u dont have to even put compatibility mode now! no more disable sli to crash after more time, mo more wierd or work around fixes

now this fix works for most of the games, i have use it in BF2, BF2142, STALKER,

CNC3, COH

to know what file u have to modify u need to see wich one is using the memory

since sometimes it's not the (gamename.exe) for example in cnc3 its a file

called cnc3game.dat not cnc3. exe, and in stalker its one called XR_3da.exe

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.05.2007
    יפה מדריך פצצתי
    לשעבר חבר הנהלה בכירה, קהילת GTA
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.01.2007
    עיר
    חיפה
    איזו השקעה אחיי
    בס"ד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.06.2007
    toda raba...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.05.2007
    כל הכבוד . . .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    אל תשכחו לשאול...
    כל שאלה תופיע פה תשובתה, המטרה היא להגדיל את המאגר לשחקנים חדשים.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    Hipno, שמעתי שניתן לשנות את הלחצנים במשחק כך שיהיו כמו בג'נרלס.
    אפשר לעשות זאת? ואם כן, כיצד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי PREDATOR
    Hipno, שמעתי שניתן לשנות את הלחצנים במשחק כך שיהיו כמו בג'נרלס.
    אפשר לעשות זאת? ואם כן, כיצד?
    אני אחקור את העניין ואעדכן, נשמע אפשרי לחלוטין.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.07.2007
    נכתב במקור על ידי Hipno
    אני אחקור את העניין ואעדכן, נשמע אפשרי לחלוטין.
    זה אפשרי פשוט נכנסים להגדרות תחת התוית GENERAL יש תיבת סימון שכתוב בה C&C CLASSIC MOD שזה משנה את הלחצנים

ואגב אני חדש
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.05.2007
    וולקאם... !וסחטיין על הכניסה הדרמטית
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.07.2007
    בסקרימיש יש כמה קטגוריות שצריך למלא.. כמו איזה צבא, איך היריב ישחק... איזה צבע.. ויש שם גם TEAM, צוות.. מה זה?
    מה זה עושה/עוזר/משהו.. :S
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי carolina
    בסקרימיש יש כמה קטגוריות שצריך למלא.. כמו איזה צבא, איך היריב ישחק... איזה צבע.. ויש שם גם TEAM, צוות.. מה זה?
    מה זה עושה/עוזר/משהו.. :S
    לדוגמא אם אתה בוחר צוות 1 ועוד שחקן צוות 1 אתם לא תוכלו לתקוף אחד את השני תשתפו או שדה ראייה ובמילים אחרת תשחקו ביחד נגד השאר שלא צוות...

שחקנים שבאותו מספר צוות גורם לכולם באותו מספר לפעול ביחד.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.07.2007
    אני אם עושה למשל סקרימיש של 4 צבאות, אני יכולה את השניים הראשונים לעשות 1 ואת השניים האחרים לעשות 2 ואז זה יהיה כאילו אני משחקת עם עוד 3 אנשים ואני משתפת פעולה עם אחד מהם?..

אם כן, זה מגניב :]

ותודה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    אני אם עושה למשל סקרימיש של 4 צבאות, אני יכולה את השניים הראשונים לעשות 1 ואת השניים האחרים לעשות 2 ואז זה יהיה כאילו אני משחקת עם עוד 3 אנשים ואני משתפת פעולה עם אחד מהם?..

אם כן, זה מגניב :]

ותודה.

בדיוק

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.07.2007
    סליחה על ההטרדה, כן?
    אבל עוד שאלה.
    מה הם כל ההבדלים בין המשחק הרגיל לקיין אדישן?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    סליחה על ההטרדה, כן?
    אבל עוד שאלה.
    מה הם כל ההבדלים בין המשחק הרגיל לקיין אדישן?
    אף אחד לא מטריד אנחנו פה בישביל כזה

ת:המשחק כבר יצא לחנויות,בשתי גרסאות
    א)Command and Conquer 3 Tiberium Wars,מכיל את כל המשחק חוברת הדרכה וכל מה שמשחק אחר מלווה איתו.
    ב)Command and Conquer 3 Tiberium Wars:Kane edition,מכיל את כל מה שיש בגרסא הרגילה,ובנוסף די וי די בנוסים שמכיל מאחוריי הקלעים,סקינים(Skins) מיוחד לצבאות,סרטים שנחתכו מהמשחק ומדריכים לכל צבא ,למשחק יחיד ולמשחקי רב משתתפים.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    תודה רבה
    שתף ב-Google+

הרשמה