תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    (הכוונה היא לבצפר או אוניבריטה כמקום התרחשות ,לא המקום הפיזי של הקבוצה)

מה דעתכם?
    איזה הרפתקאות אפשר להריץ שם?

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    נכתב במקור על ידי tde3000
    (הכוונה היא לבצפר או אוניבריטה כמקום התרחשות ,לא המקום הפיזי של הקבוצה)

מה דעתכם?
    איזה הרפתקאות אפשר להריץ שם?
    חבל שאין לי את זה על המחשב, אבל בביגור 5, אם אני לא טועה, או 4, אני ודימה ונגר ארגנו משחק נסיוני- המטרה היתה לבדוק את ההשפעה של תפאורה ואווירה על משחק עם עלילה קבועה, הרצנו לשלוש קבוצות את אותו המשחק, וכל מנחה לקח כיוון אחר כדי להעביר את אותו הסיפור (הזיית סמים, אימה ומתח וקומדיה, אני חושב שהן היו).
    בכל אופן, זה לא רלוונטי, מה שחשוב הוא שהסיפור התרחש כולו בביה"ס ליאו-בק שבחיפה, והמעטים שנרשמו למשחק והכירו את ליאו בק ממש ממש נהנו מזה.

וישירות לשאלה- כל סוג של סיפור יכול להתרחש בבי"ס או באוניברסיטה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.01.2007
    הלכתם עד לרמה של "להכניס למשחק מורים אמיתיים מביה"ס" או שנשארתם עם המיקום?
    ואיך יצא הפרויקט הזה בסוף? הצלחת לסקרן אותי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    הכנסנו את השרת, כי הוא קריפי, ואיש אבטחה אקראי, אבל במורים עצמם השתמשנו רק באקספוזיציה, אם בכלל.
    הפרויקט היה, לטעמי, הצלחה. אנשים נהנו מאותה העלילה פעמיים, ובסוף עשינו כינוס של כל השחקנים והמנחים ולקחנו פידבוקים, עלו דברים מעניינים.
    אני אישית לא זוכר מה הם, כי הייתי אחרי שלושה ימים בלי שינה והמשחק שהרצתי פעמיים באותו היום עסק בהזיות סמים, אבל אני די בטוח שהם היו מעניינים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    ביומן זבנג תשנ"ב, 1991 (!!), היה את המשחק המופלא "די זבנג די". אני לא צוחק. יש לי את זה כאן מולי עכשיו, מצאתי אותו במיוחד.
    המשחק פותח על ידי גבע פרי, שהיה מבין המתרגמים של מו"ד הראשון בעברית, ושיחקת בו דמויות זבנג שונות בניסיון לשרוד את בית הספר (בעיקר). אפילו שיחקנו בו פעם או פעמיים, ואם אני זוכר נכון, החוויה דווקא לא היתה שלילית במיוחד.

יש ארבע תכונות בסיסיות: כוח, חוכמה, ערמומיות ומיומנות, עם דירוגים מ-1 עד 6. חוץ מבדיקות תכונה שונות שאפשר לעשות איתן, הן גם קובעות את דירוג הפופולריות שלך, שהוא כמובן מאוד חשוב בעולם התיכוניסטים הנבובים משהו.
    אחד הקטעים המגניבים במשחק הוא הצורך להחליט מה יותר חשוב: ציונים גבוהים, כדי שההורים יסכימו לתת לך לעשות כל מני דברים כמו לנסוע לאילת בחופשה וכו'; עבודה, כי דמי כיס זה לא ממש מספיק (הם גם תלויים בציונים שלך...); ולבסוף כשרונות וכישורים, שזה בעצם skills, כמו גלישת גלים או ריקוד או מחשבים, או כל דבר שתרצה להגדיר. אין לך זמן ויכולת להשקיע בכל השלושה, ולכן אתה צריך להחליט מה יותר חשוב לך.
    היית גם חייב לבחור חסרון כלשהו לדמות שלך, שהרי לכל דמות זבנג יש נקודת תורפה כלשהי. האמת, סבבה!

היה אפילו "פרק" (כלומר, שני עמודים) במיוחד ל-ZJ (זבנג ג'וקי), מנחה המשחק, עם הרפתקה שלמה: "מה יהיה עם מאיה?" (יצויין שהדמות שלה נוצרה ממש באותה שנה). ההרפתקה מתרחשת לאורך שבוע, כשהשחקנים צריכים להגביר את הפופולריות שלהם בכל מחיר, כדי שמאיה תרצה לצאת איתם למסיבה הגדולה בסוף השבוע. כל יום קורה איזה משהו אחר - בחינה גדולה בתנ"ך, ערב יום כיפור, יום כיף בים, וכו'. מגוון תקלות ואפשרויות מעניינות לדמויות.

בסך הכל, בשביל שישה עמודים של תוכן, זה יופי של היכרות למי שלא שמע על משחקי תפקידים, ובכלל, ישום לא רע של משחק תפקידים בתיכון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    אתה מוכר לי אותו?

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    עיר
    טל מנשה
    לדעתי צריך לסווג את כל המשחקים האלה שבבצ'פר בתור אימה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    ננסק, נשמע גדול. תביא אותו לכנס הבא. ( :
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    אני מקווה אולי לסרוק כמה חלקים ולהעלות לפורום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    למה כמה חלקים?
    זה לא 6 דפים?

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    בערך, אבל אני מעדיף שלא לעבור על הדבר הזה שנקרא "זכויות יוצרים", בתור מי שהיה רוצה שיכבדו את שלו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    אז אתה מוכר לי אותו?

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?