תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    18.04.2007
    שלום, אני חדש בויגיימס ואני רוצה לנסות את הגרסת ניסיון (טריאל) של WOW (ואני אודה לכם אם לא תדברו איתי במונחים של שחקנים, כי אני לא מכיר אותם.) וכל פעם שאני מנסה זה מפנה אותי לדף יצירת השחקן, שמשם אני חייב ליצור שחקן חדש שמחייב CDKey, שאין לי, שזה לא הגיוני.

אתם יכולים לעזור בבקשה?

נ.ב.
    אני גם אשמח אם תוכלו להגיד לי מה מייחד כל רייס וקלאס, כדי שיהיה לי קל יותר לבחור ושאני אדע מה כל דבר אומר (ז"א, בלי מונחים של שחקנים, כי את זה אני לא מבין).
    ופחות חלוקה לקבוצות כמו שראיתי שמישהו עשה בנושא שמישהו אחר שאל, אלא יותר מה מייחד כל גזע ומקצוע, מה התכונות הייחודיות ודברים כאלה.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    אני לא ממש זוכר את התהליך, אבל במהלך ההרשמה ל- Trial של עשרת הימים, אתה אמור לקבל CDKey, שאיתו אתה נרשם באתר ומקבל שם משתמש וסיסמא, שאיתם אתה נכנס למשחק.

ברגע שתיכנס למשחק, תוכל לבחור שרת. אני ממליץ על Jaedenar, מכיוון שרובינו משחקים בו, ונוכל לעזור לך. ברגע שבחרת שרת, תוכל ליצור דמות חדשה. כל פעם שתסמן רייס או קלאס, יופיעו תיבות מצד ימין שיתנו לך את כל הפרטים בקשר לאותו רייס וקלאס.

הצטרף בתאריך
    18.04.2007
    אני לוחץ על הזה של הטריאל (בצד) וזה מעביר אותי להרשמה רגילה...

הצטרף בתאריך
    27.10.2006
    עיר
    יבנה
    תנסה כאן חבר שלי רצה גם ויצרתי לו משתמש אז לא צריך cdkey

http://teaser.wow-europe.com/

הצטרף בתאריך
    18.04.2007
    אז אני פשוט מוריד, מתקין וזה הטריאל? אני לא צריך חשבון בכל מקרה?

אה, לא משנה, ראיתי.
    אבל לא הבנתי איך מגיעים לזה.

הצטרף בתאריך
    27.10.2006
    עיר
    יבנה
    אתה פשוט מוריד ונרשם אתה לא צריך cdkey רק פרטים זה הכל

הצטרף בתאריך
    18.04.2007
    אה.. טוב.

עכשיו יש לי עוד בעיה, הBlizzard Downloader עובד נורא לאט ואני מפחד שבסוף יישארו לי רק יומיים לשחק כי זה ממש ממש לאט.
    זה עבד במצטבר נראלי בין 3 ל5 שעות והגיע ל8%.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    בתור התחלה, ממש אין לך מה לדאוג. פשוט תיצור trial account חדש, אחר, ברגע שתגמר ההורדה (ואחרי שתתקין אותו - ייתכן מאוד שהמשחק יצטרך להוריד ולהתקין לעצמו patch-ים, מה שידרוש עוד כמה שעות).
    דבר שני, אתה יכול לדעתי למצוא את הקבצים בהרבה מקומות ברשת. כנראה גם באימיול או ביטורנט. עדיין, אני חושב שלמען הביטחון הייתי הולך עם התוכנה של בליזארד.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    תבדוק את הלינקייה של הקהילה למקרה שיש שם patch שאתה צריך. זה יוריד מהר יותר

הצטרף בתאריך
    18.04.2007
    נכתב במקור על ידי Brin
    תבדוק את הלינקייה של הקהילה למקרה שיש שם patch שאתה צריך. זה יוריד מהר יותר
    לצערי זה לא פאטץ', זו ההתקנה של המשחק עצמו.

הצטרף בתאריך
    27.10.2006
    עיר
    יבנה
    גם לי יש בעיה בהורדה איטית ב 10 ימים חינם של burning cursed זה לאט 5-6 שעות ורק 30 %

:sad3:

הצטרף בתאריך
    18.04.2007
    נכתב במקור על ידי CrazyTiger
    גם לי יש בעיה בהורדה איטית ב 10 ימים חינם של burning cursed זה לאט 5-6 שעות ורק 30 %

:sad3:
    אצלך זה מהיר, לי זה המשיך לעבוד והגיע ל16%, אז כן, אני מאוד עצוב.
    עד שזה יוריד את המשחק המלא ייגמר לי הטריאל.

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    אחחחח איזה כיף שיש לי Torrentleech.
    שעתיים להוריד את הTBC ביום אחרי שהוא יצא...
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    18.04.2007
    אתה יודע שה אומר שאני כנראה לא אקנה את המשחק אם אני לא אתנסה בו קודם... (משמע פחות אחד פוטנציאלי לקהילה הישראלית)

אני יכול לסדר עם ההורים שלי שכל כמה שעות שאני עובד זה ייחשב לתשלום על המשחק. (שכר מינימום זה 15 לשעה, לא צריכה להיות בעיה, ויש לי מקום עבודה, הבעיה היא שחובה לעשות 100 שעות בשנה, ואז עוד 100 על זה שישלמו על חלק מהנסיעה לפולין ועוד 100 על חלק מהרישיון או כולו (הכוונה לעלות), לפעמים אני שונא לחיות בקיבוץ, למרות שהיה מגניב אם היו פשוט משלמים לאלה שעובדים ומי שלא רוצה לעבוד לא חייב, בקרוב הפרטה אז גם ייכנס יותר כסף לבית. (עדיין חבל שאני לא עובד ומרוויח על זה כסף ישירות))

הרשמה