תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 28
    הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    חדרה
    כאן תיכתבו כל הצעה הערה או בעיה

ככה לא תיפתחו כל שניה נושא חדש!!!

כאן תיכתבו הכל (בעיות הערות הצעות)

אז יאללה תתכילו להפציץ

בבקשה לא ליכתוב דברים שלא קשורים לנושא

תודה מראש צוות Bd
    שתף ב-Google+

קודם כול אני חושב שצריך לשנות לגמרי את הסרבר ... שיהיו הצד של האזרחים והצד של אלה עם הקלאן ... שכול האזרחים יהיו בצע אחיד וכול אלה עם הקלאנים שיש להם מפקדות יהיו בצבע שלהם..

להוסיף עבודות שאנשים יוכלו לעבוד בהם.. כמו נהג משאית לקחת משלוח מיפה לשם ..
    רופא ..טייס..נהג מונית ...מוסכניק ...ועוד..ויש הרבה ..ושיהיו הרבה ..--- ושלכול עבודה העובד יהיה צריך לעבור איזה הכשרה ...ושרק האזרחים יוכלו לעבוד בזה ולהרוויח כסף.. המאפיות ירוויחו את הרווחים שלהם מהנכסים

שתהיה משטרה קבוע שתוכל לעשות פקודה להכניס גם לכלא וכאלה.. שישמרו על החוק - ושכול אחד לא יוכל להרוג מישהו סתם צריך להיות איזה שהו מניע !

*להוריד את כול הנשקים שמורידים מהאיכות של הקרבות - 1-עוזי 2- 2 השוטגנים
    להשאיר רק את - האמ4א1 , קומבט שטגן , דיגל וסוגי האקדים , קלצני'קוב , וכול הנשקים שאיאפשר לרוץ איתם בקיצור ... ככה יהיו קרבות יותר יפים ..לא מיסתובבים אחד עם השני כמו שתי טיפשים... - שבחנות נשק יהיה אפשר להשיג רק את הנשקים החוקיים כמו אקדח .. m4 ו ak47 שיהיה אפשר להשיג רק אצל סוחרים שזאת גם יכולה להיות עבודה ...

- להוסיף מכוניות ב sf .. ושיהיה גם מה לעשות שם נכסים עבודות שיהיה שם - .. ושאנשים יתחילו גם שם ושכול האזרחים יתחילו במקום אחד גם שהם מתים שיתחילו שם ....

1-דיי עם הקאשים תעשו עם זה משהו
    2-כול שניה יש לוסט קונקשיין בסרבר - כול הכסף שעשיתה בחצי שעה הזאת הולך--

- שאנשים יוכלו לעלות רמה עם הדמות שלהם ולהשיג עבודות יותר רווחיות ..עם יותר כסף
    * ושזה ישמר כמובן

-חלס לתת לכול 3 ילדים מפקדה זה כבר נהיה שכונה .. מי שרוצה מפקדה שינסה להיצטרף לקלאן שיש לו כבר...אם הוא לא מצליח אז כניראה שלא מגיע לו שינסה להישתפר ואז ינסה להיצטרף עוד פעם
    שיהיו גג 7 מפקדות .. ושלכול מאפיה יהיה אזור שהיא שולטת בו

- להוסיף דברים כמו כרטיס לוטו - שמישהו יכול לקנות בחנות ולגרד וכול יומיים תהיה הגרלה של סכום של כסף .. שיוכל לקנות עוד דברים בחנות שיהיה מעניין ...

-חשובבבבב מאוד ! להוריד את כול השיגורים שלא יהיו בכלל ! -- רק לקלאנים למפקדות שלהם וזהו. . ! זה אחד הדברים שהורסים את המשחק

- לעשות חוק שאסור לעשות דרייב ביי ..שרק האנשים שבתוך האוטו יוכלו לירות ולנהג יהיה אסור לעשות..מי שיהרוג עם דרייב ביי יכנס לכלא ל20 דקות

- שנירשמים חדשים ירשמו עם שמות נורמליים שיהיה אסור להיות עם שם כמו 4235 או כמו l3l3 ...שמות נורמליים .. ושכול אחד שיהיה משתמש חדש יהיה בפריז ושבמשך 4 דקות החוקים יעברו בצאט והוא יראה אותם..ככה גם לכול הציטרים שמקבלים באן לא יהיה כוח לראות כול הזמן את החוקים והם יתיאשו ..

*** שחכתי דבר מאוד חשוב גם. ...שלא יהיו בכלל היידרה והנטררר ! ! ! הורס את המשחק לגמרי--- או שאנשים יצטרכו לעבור דבר מאוד קשה בשביל להשיג אותם ומתי שיורידו אותם הם יצטרכו לעבור את הדרך הקשה עוד פעם...שלא כול אחד יוכל לקחת אותם מתי שבא לו

* ושגם האוטו שאתה לוקח או מזיז לא יחזור למקום שלו 10 שניות אחרי שאתה יוצא מימנו שישאר הרבה זמן שיהיה לו לפחות איזה זמן השהיה של 10 דקות שאתה יוצא מימנו

בקיצור יש לי עוד רעיונות אבל נימאס לי לרשום תגידו אם ניראה לכם פה משהו...

לפי דעתי אם תעשו את מה שרשמתי הסרבר יהיה מיוחדדדד מאוד וימשוך אליו את כולם ...אני אומר את זה מנסיון - תעשו לפחות ניסיון

תקראו הכול חשוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    אחי אל תיעלב אבל מה זה נירא לך משחק שהכל אפשרי בוא
    אולי רבע מהדברים שכתבתה כן אפשריים אבל הרוב לא אחי
    שתף ב-Google+

רוצה להיתערב שכול מה שרשמתי פה אפשרי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    חדרה
    אני מבקש לא לירשום דברים לא קשורים לנושא

רק המנהלים מוזמנים לענות לכם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.03.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי <WestSide>Smoki
    רוצה להיתערב שכול מה שרשמתי פה אפשרי
    קיצר להעתיק את כל המוד של גודפאטר {סרבר} לוי גיימס...
    תבין אחי אנחנו משחקים deathmatch ולא RPG כמו של הגודפאטר...
    אם אתה מחפש מודים כאלה אז לא הגעת למקום הנכון....

^^
    הגלריה שלי!!!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    עיר
    ראשון לציון
    לי יש בעיה...
    כשאני נכנס לסרבר אני כאילו בכניסה לעיר vinwood (יש לי תשלט) ואני לא מצליח כלום.. זאת אומרת אני לא רואה את עצמי אני לא כלום אבל אם אני עושה replay אני רואה את מה שעשיתי...
    תודה לעוזרים!
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי R_Shadow
    קיצר להעתיק את כל המוד של גודפאטר {סרבר} לוי גיימס...
    תבין אחי אנחנו משחקים deathmatch ולא RPG כמו של הגודפאטר...
    אם אתה מחפש מודים כאלה אז לא הגעת למקום הנכון....
    אם ככה אז אולי באמת כולם רוצים מוד כמו של הגודפדר ..שים לב הגודפדר כול הזמן מקסימום 100/100 אנשים ..יש ביקוש ...וסרברים אחרים גג 30 ....

בקיצור דרוש שינוי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.04.2007
    עיר
    טירת כרמל
    רעיון נחמד אבל לדעתי זה לא ייצא לפועל...
    חבר קהילת GTA/SAMP
    מ-2007 עד בערך 2010
    -
    המפרט שלי:

CPU: Intel i7-7700K 4.2 GHz
    Motherboard: ASUS PRIME-B250M-A
    RAM: 16GB (Hynix 8GB DDR4 2400Mhz [x2])
    GPU: ASUS GeForce GTX1070 STRIX OC 8GB GDDR5
    SSD: 240 GB (222 GB)
    Hard Drive #1: 1 TB (931 GB)
    Hard Drive #2: 1 TB (931 GB)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.03.2007
    עיר
    תל אביב
    אם ככה אז אולי באמת כולם רוצים מוד כמו של הגודפדר ..שים לב הגודפדר כול הזמן מקסימום 100/100 אנשים ..יש ביקוש ...וסרברים אחרים גג 30 ....

בקיצור דרוש שינוי
    זה rpg מה שאתה רוצה ומה שיש עכשיו זה deathmatch ולדעתי אנשים לא יוותרו על המוד הזה בקלות כי בארץ הוא יותר פופולארי....

^^
    הגלריה שלי!!!

שתף ב-Google+

זה rpg מה שאתה רוצה ומה שיש עכשיו זה deathmatch ולדעתי אנשים לא יוותרו על המוד הזה בקלות כי בארץ הוא יותר פופולארי....

אם לא להחליף מוד. .לפחות להכניס כמה שינויים שיכולים לשפר אותו וכמה דברים הצעתי פה

שיגורים להוריד דחוף - את הנשקים שאפשר לרוץ איתם להוריד דחוף .... בתור התחלה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.03.2007
    עיר
    תל אביב
    אם לא להחליף מוד. .לפחות להכניס כמה שינויים שיכולים לשפר אותו וכמה דברים הצעתי פה

שיגורים להוריד דחוף - את הנשקים שאפשר לרוץ איתם להוריד דחוף .... בתור התחלה
    לגבי השיגורים אתה צודק צריך להוריד כמה מהם לא את כולם אבל חלק מהם באמת לא נחוץ.
    לגבי הנשקים לא יסכימו לזה בחיים כי אין אחד בסרבר שלא מסתובב עם עוזי או עם שוטגאן.

^^
    הגלריה שלי!!!

שתף ב-Google+

לגבי השיגורים אתה צודק צריך להוריד כמה מהם לא את כולם אבל חלק מהם באמת לא נחוץ.
    לגבי הנשקים לא יסכימו לזה בחיים כי אין אחד בסרבר שלא מסתובב עם עוזי או עם שוטגאן.

וזאת בדיוק הבעיה ...לא ניראה לך שהקרבות עם העוזי ו2 השוטגנים מצחיקים ?
    מיסתובבים כמו שתי פלצנים אחד מסביב לשני ... הקרבות עם הנשקים שאיאפשר לרוץ איתם יותר איכותיים ...יהיה אפשר לעשות נסיון לזה

ולגבי השיגורים זה או כולם או כלום .. הקטע זה שאתה מוריד למישהו את כול החיים ופיתאום הוא מישתגר לך לאיזה מקום -- שלא תהיה אפשרות שיגור...רק לקלאנים עם מפקדות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.03.2007
    עיר
    תל אביב
    וזאת בדיוק הבעיה ...לא ניראה לך שהקרבות עם העוזי ו2 השוטגנים מצחיקים ?
    מיסתובבים כמו שתי פלצנים אחד מסביב לשני ... הקרבות עם הנשקים שאיאפשר לרוץ איתם יותר איכותיים ...יהיה אפשר לעשות נסיון לזה

ולגבי השיגורים זה או כולם או כלום .. הקטע זה שאתה מוריד למישהו את כול החיים ופיתאום הוא מישתגר לך לאיזה מקום -- שלא תהיה אפשרות שיגור...רק לקלאנים עם מפקדות
    מה אתה מדמיין לעצמך מלחמת קלאנים רק עם אקדחים...צריך שיהיה אקשן גם ...
    תסתכל למשל במשחק call of duty אני יודע שאין מה להשוות בינו לבין סאן אנדרס אבל אתה מדמיין לעצמך שמשחקים רק עם אקדחים...הרי כל המשחק בנוי על טומפסון [נשק אוטומתי]
    וכאחד ששיחק בקול אוף דיוטי והיה לו קלאן שם אני בחיים לא הייתי מסכים לדבר כזה .....
    כי הנשקים האוטומתיים עושים את המשחק....

^^
    הגלריה שלי!!!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    בבקשה בבקשה DRIFTTTTTTTT זה כיף רצחחחח
    DRIFT בדם שלי!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    קודם כול אני חושב שצריך לשנות לגמרי את הסרבר ... שיהיו הצד של האזרחים והצד של אלה עם הקלאן ... שכול האזרחים יהיו בצע אחיד וכול אלה עם הקלאנים שיש להם מפקדות יהיו בצבע שלהם..

רופא ..טייס..נהג מונית ...מוסכניק ...ועוד..ויש הרבה ..ושיהיו הרבה ..--- ושלכול עבודה העובד יהיה צריך לעבור איזה הכשרה ...ושרק האזרחים יוכלו לעבוד בזה ולהרוויח כסף.. המאפיות ירוויחו את הרווחים שלהם מהנכסים

שתהיה משטרה קבוע שתוכל לעשות פקודה להכניס גם לכלא וכאלה.. שישמרו על החוק - ושכול אחד לא יוכל להרוג מישהו סתם צריך להיות איזה שהו מניע !

להשאיר רק את - האמ4א1 , קומבט שטגן , דיגל וסוגי האקדים , קלצני'קוב , וכול הנשקים שאיאפשר לרוץ איתם בקיצור ... ככה יהיו קרבות יותר יפים ..לא מיסתובבים אחד עם השני כמו שתי טיפשים... - שבחנות נשק יהיה אפשר להשיג רק את הנשקים החוקיים כמו אקדח .. m4 ו ak47 שיהיה אפשר להשיג רק אצל סוחרים שזאת גם יכולה להיות עבודה ...

- להוסיף מכוניות ב sf .. ושיהיה גם מה לעשות שם נכסים עבודות שיהיה שם - .. ושאנשים יתחילו גם שם ושכול האזרחים יתחילו במקום אחד גם שהם מתים שיתחילו שם ....

* ושזה ישמר כמובן

-חלס לתת לכול 3 ילדים מפקדה זה כבר נהיה שכונה .. מי שרוצה מפקדה שינסה להיצטרף לקלאן שיש לו כבר...אם הוא לא מצליח אז כניראה שלא מגיע לו שינסה להישתפר ואז ינסה להיצטרף עוד פעם

- להוסיף דברים כמו כרטיס לוטו - שמישהו יכול לקנות בחנות ולגרד וכול יומיים תהיה הגרלה של סכום של כסף .. שיוכל לקנות עוד דברים בחנות שיהיה מעניין ...

-חשובבבבב מאוד ! להוריד את כול השיגורים שלא יהיו בכלל ! -- רק לקלאנים למפקדות שלהם וזהו. . ! זה אחד הדברים שהורסים את המשחק

- לעשות חוק שאסור לעשות דרייב ביי ..שרק האנשים שבתוך האוטו יוכלו לירות ולנהג יהיה אסור לעשות..מי שיהרוג עם דרייב ביי יכנס לכלא ל20 דקות

- שנירשמים חדשים ירשמו עם שמות נורמליים שיהיה אסור להיות עם שם כמו 4235 או כמו l3l3 ...שמות נורמליים .. ושכול אחד שיהיה משתמש חדש יהיה בפריז ושבמשך 4 דקות החוקים יעברו בצאט והוא יראה אותם..ככה גם לכול הציטרים שמקבלים באן לא יהיה כוח לראות כול הזמן את החוקים והם יתיאשו ..

*** שחכתי דבר מאוד חשוב גם. ...שלא יהיו בכלל היידרה והנטררר ! ! ! הורס את המשחק לגמרי--- או שאנשים יצטרכו לעבור דבר מאוד קשה בשביל להשיג אותם ומתי שיורידו אותם הם יצטרכו לעבור את הדרך הקשה עוד פעם...שלא כול אחד יוכל לקחת אותם מתי שבא לו

* ושגם האוטו שאתה לוקח או מזיז לא יחזור למקום שלו 10 שניות אחרי שאתה יוצא מימנו שישאר הרבה זמן שיהיה לו לפחות איזה זמן השהיה של 10 דקות שאתה יוצא מימנו

לפי דעתי אם תעשו את מה שרשמתי הסרבר יהיה מיוחדדדד מאוד וימשוך אליו את כולם ...אני אומר את זה מנסיון - תעשו לפחות ניסיון

תקראו הכול חשוב

ואללה לדעתי כל מה שהוא אמר זה נכון וצריך להתקיים.
    קודם כל יפה לך על כל השקעת המחשבה בעניין.
    וכאשר אדמינים יראו את ההודעה אני מקווה שיעמצו זאת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    נכתב במקור על ידי barkid(cz)
    בבקשה בבקשה DRIFTTTTTTTT זה כיף רצחחחח
    DRIFT בדם שלי!!!
    Barkid.
    ואללה עלה בי רעיון.
    אולי נציעה להשות כמו שיש רסינג.
    גם שיהיה דריפת, זה ממש יכול להיות מגניב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2007
    עיר
    עכו

* ושזה ישמר כמובן

תקראו הכול חשוב

לא שכחת משו?

.'''''''''||||||||||'''''''''''' |||||||||||\||||||||||| ''''''''|||||||||||''''''
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    נכתב במקור על ידי psycho_killer
    לא שכחת משו?
    חחחחחח............
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.02.2007
    עיר
    אשקלון
    הכול טוב ויפה! אבל מזה חח יש מלא דברים שישב פליזון..!!
    *הנשק עוזי ושודגן ישאר!!! כולם רוצים!!!
    אבל קראשים זה טוב!!!!
    אני מעדיף שיהיה קראש כול שעה ולא יהיה ריסט כול שעה...

הריסטים האלה דופקים הכולללל[email protected]#!#

------------Shadow---------------
    CaHoS *שולטים
    שתף ב-Google+

הרשמה