תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    היי, יש לי ווי שקניתי באיטליה ואני הייתי רוצה לדעת היכן ניתן למצוא משחקים לאזור אירופאי בארץ, אם אפשר במחירים סבירים (למרות שאני מוכן להתפשר). בנוסף אם ניתן לקנות ציוד היקפי, ובעיקר שלט נוסף ושלט Classic.
    תודה לעונים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    מישהו יודע בבקשה?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    יש חנות שקוראים לה אנדר דוג במיקדו סנטר בתל אביב. להם יש WII ארופאי. הם עושים משלוחים מחול פעם או פעמיים בשבוע אני לא סגורה על זה ויש להם אביזרים של WII.
    פיזית במלאי שלהן אין הרבה - אבל אתה יכול להתקשר ולבקש שיביאו לך מה שאתה צריך לפעם הבאהשמגיע להם משלוח. אני את השלט הקלאסי שלי קניתי שם.

יש עוד כמה חנויות שיש להם WII אמריקאי אבל יש להם אביזרים ואלו אותו דבר גם בארה"ב וגם בארופה. אם אתה רוצה שלט קלאסי יש אחד כזה בחנות שנקראת מדיה גיים בגבעתיים. להם יש גם מיליון משחקים רק שלצערי הם כולם לקונסול האמריקאית.....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    תודה רבה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    אני ממליץ להזמין מאנגליה או EBAY . זה יותר זול. יש חנות שנקראת shop.game.net אבל היא יקרה . אפשר להזמין מהם משחקים אבל אני לא יודע בקשר לשלטים.

אני בטעות קניתי כבל scart RGB בEBAY ב100 שקל (100 שקל) וגיליתי שהוא לא מתאים לwii האמרקאי שלי . ואני מוכן להפטר ממנו באותו מחיר אם אתה צריך אחד. בכלל יכלתי למצוא אותו בטח ביותר זול . כבל קומפוננט אני חושב שאפשר לקנות בהרבה פחות. לפני רגע קניתי כבל S-VIDEO ב 40 שקל כולל משלוח (כבל 1$ משלוח 9$ ) .

בכל מקרה כל המשלוחים מחו"ל עולים כ10 דולר תלוי בכמות . היתרון של החנות ההיא שהזכרתי שהמשלוח הוא קבוע ב 5 לירות סטרלינג (בערך 10 דולר) אז אם אתה מזמין בכמויות זה שווה. הם עדיין לוקחים איזה 35-40לירות למשחק (320-270 שקל)שזה יקר ראיתי בEBAY שאפשר להזמין באיזה 28 לירות (225~ שקל ) . זה יכול להיות שהמשחקים של PAL יותר יקרים?!

השלטים הם אוניברסאלים אז אפשר לקנות אותם מכל ארץ . ובEBAY אפשר לקנות אותם באיזה 30-40 דולר או 60-70 דולר עם נונצ'ק המשלוח יכול לעלות עוד איזה 10-20 דולר (תלוי מאיפה) . זה יוצא יותר זול מבארץ גם אחרי מכס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    אני חשבתי שרוב המשחקים בארץ יהיו אירופאים... אני מניח שאם תיאורתית יהיה ייבוא רשמי של Wii בישראל אז ימכרו את הגירסא האירופאית, לא?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי HealingAura
    אני חשבתי שרוב המשחקים בארץ יהיו אירופאים... אני מניח שאם תיאורתית יהיה ייבוא רשמי של Wii בישראל אז ימכרו את הגירסא האירופאית, לא?
    אין לנינטנדו מה לחפש בישראל הם ממרוויחים וירוויחו הרבה יותר באירופה,ארה"ב ויפן. הסיבה העיקרית שלא נראה לי שנינטנדו יכנסו לארץ זה שבגלל הפיראטיות הם לא ירוויחו בארץ כלום.

בגלל פערי המטבעות המשחקים והציוד שבארה"ב יותר זולים. וחוץ מזה אומרים שהמכשיר האמריקאי יותר טוב שכחתי במה נראה לי ב VC. ההשקה האמריקאית היתה מוקדמת יותר וכל היבואנים הישראלים כנראה יבאו את האמריקאי מהתחלה.

זאת עובדה שלרוב החנויות יש את האמריקאי וכנראה שהם ימשיכו ככה בשביל תאימות משחקים (יש חנויות שלא מוכרות בכלל משחקים אז זה לא משנה להם).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    מה? זאת פעם ראשונה שאני שומע על הבדלים בין הקונסולה האמריקאית לאירופאית (חוץ מאיזה משחקים הן מפעילות), יש אמת בדבר או שזאת שמועה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    ההבדל בVC הוא שחלק מהמשחקים יוצאים מאוחר יותר. זה לא בגלל הקונסולה האמריקאית אלא בגלל שצריך להתאים את המשחק לטלוויזית PAL (60hz) וזה לוקח זמן, אבל תמיד מוציאים את אותם המשחקים (כרגע יש מספר שווה של משחקים בשני הצדדים). בכל מקרה אפשר כבר למצוא צ'יפ שמוריד את חסימת האזורים, אז נראה לי אני אעשה את זה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    אם זה מילת המפתח פה אבל... לא נראה לי שיהיה ייבוא רשמי בארץ בזמן הקרוב.

שתף ב-Google+

הרשמה