תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    ענק! ענק! ענק!

http://www.joystiq.com/2007/04/18/ba...-master-chief/

חובה לראות עד הסוף!
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    אין מה לומר... אדיר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    חזק בטרוף.
    וסאמוס קורעת את מאסטר צ'יף ללא ספק
    שתף ב-Google+

מה קרה לכולכם?
    מאסטר צ'יף כל כך הרבה יותר מגניב! במיוחד בקטע הסולו שלו(שלה) של הדקותיים הראשונות.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני דווקא הכי אהבתי שסמוס תופסת אותו עם הקרן הוק שלה ומתחילה לרסק אותו לבניינים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Grimgoil
    אהה..סאמוס קורעת את האלו, כי היא נינטנדו והוא מיקרוסופט, ונינטנדו יותר שווים.
    אני מצטט מהת'רד שייסגר של רונן.

ברור שסאמוס קורעת את המאסטרד צ'יף. היא כבר 20 שנה בתחום... הוא עוד פרחח צעיר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    OMG! סאמוס היא באמת בחורה, אנשים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    קודם כל: סרטון אלוהי. פשוט קשה לי להאמין שזה בנאדם חובבן, כי העסק נראה ממש מקצועי. זיהיתי כל כך הרבה השפעות של סרטים שונים כמו המטריקס, סרטי ג'ון וו ואפילו הGun-katas של Equilibrium בקטע הסולו של המאסטר ציף.
    רק כמה הערות:
    1) באחד על אחד סאמוס לוקחת לפי הסרטון. בהתחשב בגילה הקשיש זו ממש הצלחה. אפילו רוקי מתרשם.
    2) נשק הFPS הכי מגניב בעולם היה ונשאר הEnergy Sword מהיילו.
    3) הקרדיטים סטייל וידאו של בריטני ספירס ממש הורסים. מה עם קצת פעילות 1על1?
    4) למעשה, כולם טועים ובכלל לא מדובר במאסטר ציף. מדובר בספארטן 458 מהמשחק DOA4. הרבה מאד תנועות לחימה של הדמות בסרטון לקוחות מהמשחק, ומבוססות בחלקן על קרב מגע ישראלי (שיטת לחימה שנתפסת כמאד יעילה לנשים). ואגב, יש לה שם: קוראים לה ניקול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי gulmer
    מתרשם.
    מה?! כנראה שלא יצא לך לשחק עם חרב אור עדיין... למרות שעם חרב אור יותר נוח לשחק בגוף שלישי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי gulmer
    קודם כל: סרטון אלוהי. פשוט קשה לי להאמין שזה בנאדם חובבן, כי העסק נראה ממש מקצועי. זיהיתי כל כך הרבה השפעות של סרטים שונים כמו המטריקס, סרטי ג'ון וו ואפילו הGun-katas של Equilibrium בקטע הסולו של המאסטר ציף.
    רק כמה הערות:
    1) באחד על אחד סאמוס לוקחת לפי הסרטון. בהתחשב בגילה הקשיש זו ממש הצלחה. אפילו רוקי מתרשם.
    3) הקרדיטים סטייל וידאו של בריטני ספירס ממש הורסים. מה עם קצת פעילות 1על1?
    4) למעשה, כולם טועים ובכלל לא מדובר במאסטר ציף. מדובר בספארטן 458 מהמשחק DOA4. הרבה מאד תנועות לחימה של הדמות בסרטון לקוחות מהמשחק, ומבוססות בחלקן על קרב מגע ישראלי (שיטת לחימה שנתפסת כמאד יעילה לנשים). ואגב, יש לה שם: קוראים לה ניקול.
    כן. זה בהחלט נשק מגניב. אבל אישית מאוד אהבתי את מה שהם עשו עם החרב של סאמוס, שגמישה כזו כמו שוט. ממש מדליק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני עדין חושב שבטורוק 1 היו נשקים הרבה יותר מגניבים מכל משחק FPS מודרני.
    ואם מדברים על הנשק הכי מגניב אי פעם במשחק FPS, הייתי אומר הרובה יתדות מ-Pain Killer הוא הרובה הכי מגניב שאני ראיתי.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אני עדין חושב שבטורוק 1 היו נשקים הרבה יותר מגניבים מכל משחק FPS מודרני.
    ואם מדברים על הנשק הכי מגניב אי פעם במשחק FPS, הייתי אומר הרובה יתדות מ-Pain Killer הוא הרובה הכי מגניב שאני ראיתי.

אהבת את הנשק הזה? לא יכלתי לסבול אותו בדמו... ואחרי הדמו לא ניסיתי בכלל את המשחק המלא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    משחק אדיר, ממש נהנתי. מאוד OLD SCHOOL.
    נשק ממש כיפי אם יודעים להשתמש בו כמו שצריך (ולא הזיקה העובדה שהוא היה הFPS הראשון שהשתמש בפיסיקה של RAG DOLL אם אני זוכר נכון).
    שתף ב-Google+

הרטיק - נשק מספר 6 בשילוב thome of power.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    איך שכחתי, כמובן הRailGun מQUAKE 2!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    מה?! כנראה שלא יצא לך לשחק עם חרב אור עדיין... למרות שעם חרב אור יותר נוח לשחק בגוף שלישי.
    יצא לי לשחק במספיק חרבות אור ובמספיק משחקים: JK, JO, BF, BF2, KOTOR1, KOTOR2...
    אבל מנגנון הAutolock שיצרו לenergy sword שנותן לך להסתער איתה היה פשוט כל כך אדיר, שזה גורם לחרבות אור להיראות כמו איזה נשק עתיק ממלחמת העולם השנייה.
    אני בכלל חושב שבאנג'י עשו משהו מדהים עם הקונספט של נשק melee בFPS. עד אז, כמעט כל FPS העניש אותך כשנגמרה לך התחמושת. כאן קיבלת את הנשק הכי עוצמתי במשחק כנשק melee.
    אחד הדברים הכי כיפיים במשחק הוא לשחק מולטי במצב juggernaut (משהו בסגנון "הטורף" שבו קבוצה צריכה לצוד שחקן אחד חזק מאד ומי שהורג אותו לוקח את התפקיד שלו). השילוב של active camo ושל החרב הזאת פשוט יוצר כזאת פאניקה בקרב הקבוצה, שזה היסטרי. עוד לא ראיתי נשק FPS שנתן חוויה דומה במולטי, ואני לא מדבר רק על נשקי melee.
    שתף ב-Google+

הרשמה