תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    שלום לכולם אני צריך בבקשה מישהו שיסביר לי באיסיקיו...
    כיצד ניתן ליצא קובץ איכותי! לאחר שאני מקליט את בקונטר אם record.
    בעזרת fraps.

אין צורך בהסברים ענקים! היות ואני עורך כבר זמן רב...

תודה! בבקשה להשאיר מספרי איסיקיו...
    אני מאוד מודה לכל אחד שיסכים לעזור לי!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.11.2006
    רק ביגלל שהזכרת את זה שאתה מקליט עם FRAPS, כבר מראה שכן צריך בהסברים ענקיים!
    ואין מצב שאתה עורך הרבה זמן, כי מי שעורך הרבה זמן, צריך לקבל שכל ולהתחיל להשתמש בSTARTMOVIE, ובישביל להבין שFRAPS זה די דפוק, אבל פשוט מאוד, צריך מקסימום שבוע.

"ליצא קובץ איכותי" מה התכוונת בזה?
    תפסיקו להשתמש במילים גבוהות ואתם לא יודעים להשתמש בהם.
    התכוונת לאיכות ווידאיו?
    צעד ראשון תעזוב את FRAPS, תתחיל ללמוד איך להשתמש בSTARTMOVIE.
    אם אתה רוצה יש מדריכים שעשיתי שיעזרו לך צעד צעד איך ל"יצא קובץ איכותי" אם זאתי הייתה הכוונה שלך.
    אם לא אז למה התכוונת?
    legendery matan1q2w
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    טוב תראה גבר...
    אני מעריך שהתיחסת לתגובה שלי...
    אבל אתה מדבר כאילו מה אמרתי כבר... בסך הכל ביקשתי קצת עזרה.

אני יודע כיצד להשתמש ב startmovie...
    ולאחר מספר תמונות לחבר אותם יחדיו לסרט...

יש לי שניי שאלות...
    1) במה עדיף להשתמש ב start movie או ב fraps. (זו הייתה כוונתי!)
    אני יסביר לך למה... כי בהרבה סרטים שעורכים אני רואה שתמיד משתמשים בתוכנה הזו
    ולכן לא ידעתי מה יותר עדיף?

2) ישנה דרך להבליט או להגדיל את הכתוביות של ההריגות (מה שרשום מצד ימין למעלה את מי אני הורג וזה ) היות וזה דיי קטן רואים את זה דיי מפוקסל. בנוסף אני רואה בכל סרט שרשום את זה ממש גדול! כיצד ניתן להגדיל את זה אם אפשר...

תודה רבה לך! ואני מקווה שאני לא יעצבן אותך שוב = \
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.11.2006
    תשמע אני אישית חושב שאין פה שאלה של אם FRAPS או STARTMOVIE...
    רק STARTMOVIE.

שאתה משתמש בSTARTMOVIE,אתה מצרף את כל התמונות ביחד לקובץ ווידאיו שהוא שמור כ UNCOMPRESSED\hufyuv.

הקטע בFRAPS שזה הרבה יותר קל ופשוט, כי הוא ישר שומר לך את זה כקובץ ווידאיו, אבל זה לא משתלם מבחינת איכות ומבחינת FPS, שלמרות שרשום שמה 30 FPS זה רץ כיאילו זה על 23\22 FPS.

בקיצר אחי, מבחינת איכות ווידאיו, אל תחשוב על FRAPS, רק STARTMOVIE.

"כי בהרבה סרטים שעורכים אני רואה שתמיד משתמשים בתוכנה הזו.."
    אני מוכן לחתום איתך, שכל הסרטים ש"תמיד" ראית שמשתמשים בתוכנה הזאתי, הם היו סרטים ישראלים? טועה או לא?
    לא יודע אם אתה אתה יודע מה הולך בחו"ל מבחינת סרטים, אבל שמה FRAPS זה בדיחה, גם פה זה מצידי בדיחה, אבל פשוט אנשים לא מבינים את זה ומעדיפים את הדרך הקלה.

עכשיו אני שואל אותך-
    איך אתה בידיוק שומר עם startmovie ?
    תפרט לי כל תהליך, דרך, כפתור, נתונים, שאתה רושים או עושה.

"ישנה דרך להבליט או להגדיל את הכתוביות של ההריגות .."
    להבליט או להגדיל לא אתה לא יכול, למרות שאני יודע שיש קובץ שאני כבר לא זוכר מה השם שלו צריך להוריד אותו, שאתה יכול למקם את הכתבויות של הפראגים איפה שתרצה, אבל לא נראה לי שאפשר להגדיל.
    כל הסרטים שאתה רואה את זה גדול זה ביגלל סיבה אחת ויחידה-רזולוציה.
    אתה רואה אצלך את הכתוביות מפוקסולות כי אתה בטח הקלטת את הווידאיו על רזולוציה גבוהה, אבל השתמשת בFRAPS...
    אם היית מקליט על רזולוציה נמוכה כמו 640*480
    או 800*600 למרות שאני לא בטוח לגבי הרזולוציה הזאתי, כי לא השתמשתי בפראפס, אבל אם תקליט בפראפס ברזולוציה הזאתי הכתוביות יראו לך גדולות והבעיה של הפיקסול כבר לא תיהיה פה.
    אבל סיכמנו שלא משתמשים בפראפס נכון?

תגיב לי פה על הדרך שאתה יודע להקליט עם startmovie, ואני יסביר לך אחרכך אין להקליט טוב ויביא לך גם לינקים למדריכים שעשיתי.

GL
    legendery matan1q2w
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    אוקי זה התהליך שאני עושה בדיוק..

מקליט דמו! --> record xxx
    מריץ אותו --> Playdemo
    עכשיו אני מתחיל לשמור תמונות קח --> StartMovie XXX 30
    וכשאני מסיים --> EndMovie

לאחר מכן אני נכנס לתוכנה virtualdub ומעלה את הראשון. זה פותח לי את כולם...
    לאחר מכן אני מקודד את זה ושומר... אני מקודד ב XviD.
    זהו! עכשיו יש לי קובץ וידאו.

*סבבה עכשיו, אני יודע שעדיף להשתמש תמיד ב- StartMovie. וכן! הסרטים שהיו משתמשים
    ב Farps תמיד היו ישראלים*

*לגבי הכתב... האמת שחשבתי על הרזולוציה... אבל ניסיתי ב 600 800. וזה לא עזר
    לגבי ה- 480 640 לא ניסיתי אני יבדוק.*

תן דעתך...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.11.2006
    הייתה לי הרגשה שזה מה שאתה עושה..

בדרך שלך, הסרט יצא באיכות פחות טובה + מריחה אתה מסכים איתי?
    ככה אני עושה.. וככה צריך לעשות.. (לא לא ביגלל שאני עושה ככה..כי ככה עושים)
    דבר ראשון, אני מציע לך לעשות viewdemo, ולא playdemo, כי ב view יש לך יותר אפשרויות, וגם אתה יכול להגיע לקטע שאתה רוצה להתחיל להקליט ממנו במקום להקליט את הדמו מהתחלה עד שתגיע לפראג.

עכשיו לגבי הSTARTMOVIE, לא על 30 FPS , על 90, אפשר גם על 120, אבל זה יותר מדי, הרוב משתמשים ב90, (אני יודע שזה נשמע לך מוזר 90, תקרא עד הסוף ותבין).
    אוקי אז שומרים על 90 FPS, אתה פותח את וירטואל דאב, אני משתמש בוידאיו מאטש, מה שנוח לך, אבל, אתה לא שומר על XVID!!!
    אתה שומר על UNCOMPRESSED או hufyuv,
    הקליפ ישקול לך במאות ואלפי מגה.. יעני ג'יגה שתיים ככה..וזה בסדר, ככה עובדים עם סרטים..

זה גם ההסבר למה:
    שאתה שומר על uncompresed , זה אומר באנגלית לא "מכווץ" יעני לא מקודד.. ביגלל זה זה שוקל הרבה, אבל זה גם הסיבה שאתה רואה שמה איכות 1 על 1 כמו במשחק..
    אם אתה מקודד ב XVID, נכון שאתה רואה באיכות לא טובה?..
    ועוד אחרי זה אתה עורך את הקליפ בווגאס, או תוכנה אחרת שאתה משתמש
    (אל תשתמש בmoviemakers...).. אז אחרי העריכה, אתה גם חייב לקודד את הסרט הסופי מן הסתם, אז מה תעדיף לקודד, סרט שהקליפים שלו כבר מקודדים(XVID) ואז אתה צריך לקודד שוב, או לקודד משו שלא נגעו בו, האיכות יותר טובה מXVID, ואני מוכן לחתום איתך שהם ישקלו שתיהם אותו דבר אולי עם קצת סטייה..

בשתי משפטים, עדיף לך לעבד משהו שלא נגעו בו, מאשר לעבד משהו שהוא כבר מעובד...
    מקווה שהבנת למה אני מתכוון.

הזכרתי מקודם גם את hufyuv לצד uncompressed , למה עשיתי את זה
    מסיבה אחת פשוטה, hufyuv זה בידיוק אותו דבר מבחינת איכות אם אתה משווה אותו ל uncompresed, אבל הוא שוקל חצי ממנו, אז כמובן עדיף להשתמש בו אם יש לך אותו.

אוקי, אחרי ששמרנו את הווידאיו מהתמונות ושמרנו על 90 FPS, פותחים את קליפ בתוכנה עריכה, אני משתמש בווגאס,
    אוקי אחרי שפתחת, אתה לוחץ ALT+ENTER.. יפתח לך המאפיינים של הפרוייקט, שמה אתה שם את הרזולוציה שהקלטת את הדמו.. את ה FPS , אתה רושם 30!! כן כן 30 ולא 90!!.
    ב field order אתה בוחר ב none-progressive scan
    ב pixel aspecto ratio אתה בוחר ב 1.00
    ועושה אישור.

אחרכך אתה לוחץ לחצן ימני על הווידאיו - properties.
    תוריד את ה V מ maintain aspceto ratio
    וב playback rate אתה רושם 3.000. ( זה בעצם מגדיל את המהירות הרצה של הסרט פי 3)

הקלטנו על 90 FPS, ובסוף אחנו רוצים את הסרט על 30 FPS, אז אם נשאיר את זה ככה, הסרט יהיה איטי פי 3, אז אנחנו מגדילים את המהירות פי 3, ואז זה יהיה במהירות המקורית.
    למה זה טוב? ווגאס יוצרת סוג של החלקה, לא יודעים למה זה ככה, אבל זה ככה, ואוהבים את זה

בקיצור ככה יהיה לך איכות טובה.

חשוב להזכיר שאתה צריך לשמור את הסרט אחרי שסידרת את ההגדרות של הכרטיס ווידאיו על הכי גבוהות.

GL
    legendery matan1q2w
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    מלך אתה!
    רק עוד דבר אחד.

*באיזו גרסה של ווגאס אתה ממליץ לי להשתמש?... אמרו לי ש 7 ממש לא טובה! ולכן הורדתי את 6.
    שתף ב-Google+

הרשמה