תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 27
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    חיכינו, חודש, חיכינו חודשיים, חיכינו שלוש, חיכינו ארבע, נמאס!!! כמה זמן לוקח לכם לעשות את הזהב ויגיימס! מתייבשים מיפיה לדבר המרשים שעליו הכרזתם! שיהפוך את האתר למשחק תפקידים כיפי! אבל אתם דוחים את זה כבר חודשים? מה הולך פה?!?

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    כולנו מחכים לזה...

אני חושב שכדאי לחכות בסבלנות, כי זה שווה את זה.

היי!

וודאי שמתם לב כי אנו עובדים במלוא המרץ ע"מ להכניס לפעולה מערכות נוספות, ושיפור מערכות קיימות (למשל: מערכת תוכן הקהילות שעברה שידרוג השבוע). מערכת "זהב Vgames" נמצאת בבנייה, ותשוחרר לפני שתספיקו לומר "רובינזון קרוזו"!

אנו מתנצלים על אי-הנוחות הזמנית, אך מבטיחים כי מערכת הזהב תיהיה הסנסציה של עולם הגיימינג בישראל. באמת שווה לחכות.

בחן רב,
    תומר אהרונסון

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי sunny
    וודאי שמתם לב כי אנו עובדים במלוא המרץ
    לא הייתי אומר שזה ברור במיוחד...

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי sunny
    היי!
    מערכת "זהב Vgames" נמצאת בבנייה, ותשוחרר לפני שתספיקו לומר "רובינזון קרוזו"!
    רובינזון קרוזו.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי Poke
    לא הייתי אומר שזה ברור במיוחד...
    בדיוק מה שרציתי לכתוב.

השינוי היחיד (והלא כל-כך משמעותי) ששמתי לב אליו הוא שיפור תפריט הפלאש בכניסה לאתר.
    עכשיו במקום שהוא ירוץ בלי שליטה (גם אם לוחצים על החיצים), אפשר להעביר בנינוחות ע"י החיצים בלי שתאבק עם התפריט.
    ואני לא בטוח שהם בכלל עבדו על זה, יכול להיות שזה סתם באג זמני .
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    רובינזון קרוזו!
    תכל'ס, אני כבר מת שתגיע המערכת הזאת, כי אני זונת כוכבים של גיימר ואני רוצה להיות זונת זהב של ויגיימס. :<

הצטרף בתאריך
    22.04.2007
    שלום, אני אחד מהגולשים ה"שקטים" של האתר, שפעם אהב לגלוש בו כדי לקרוא את הכתבות וליהנות ממה שאתם עושים. אני יודע שאת ההנהלה החדשה שלכם אני ממש לא מעניין, אך בכל זאת הרגשתי צורך לומר משהו.

מאז שהתחלפה הנהלת האתר, משהו רע מאוד עובר עליכם. אני בטוח שאני לא היחיד שחושב כך. מאתר איכותי, מזמין, שבאמת אכפת לו מאיכות, הפכתם למכונת רייטינג – ואפילו בזה אתם לא ממש מצליחים.

פעם הייתה באתר אווירה אחרת. היום אני לא מסוגל לקרוא אצלכם כתבה בלי להרגיש שצוחקים עלי. לא רק שהתוכן באתר הצטמצם והתקצר, אלא שגם היחס שלכם לגולשים מזכיר לי יותר עכשיו אנשי מכירות מעיתונאי משחקים. אתם כל-כך אוהבים להפוך כל דבר קטן באתר לסנסציה, להתלהב מכל שטות חסרת משמעות שאתם עושים כאילו המצאתם את העולם.

ומה, בתכל'ס, עשיתם? לקחתם אתר מעוצב ויפה, והפכתם אותו לאתר שאני לא מצליח להתמצא בו וכואבות לי העיניים כשאני גולש בו. הקמתם המון קהילות חדשות – ואתם מנסים ממש בכוח להפוך אותן לגרועות תוך מתן דגש על כמות ולא על איכות כמדיניות מוצהרת. באותו זמן, חוץ מהקומיקס המעולה, הרגתם לחלוטין את התוכן. אפילו גיימר כבר עושים עבודה יותר טובה מכם, ותאמינו לי שזו לא מחמאה גדולה. את מה שהיה טוב באתר זרקתם החוצה, ואת מה שלא היה נחוץ ניפחתם והפכתם למרכז העניין.

אני לא באמת מצפה לתגובה מההנהלה. כפי שכבר אמרתי, גולשים כמוני, שאהבו את ווי.גיימס בגלל מה שהוא היה, ולא בגלל מה שהוא מנסה להפוך לו היום, ממש לא מעניינים אתכם – אחרת לא הייתם מחליטים להרוס הכל בצורה כזו. שיהיה לכם בהצלחה עם מה שאתם מנסים לעשות. אתר גיימינג איכותי זה בטח לא, ולכן לי אין כל-כך מה לחפש כאן יותר.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    ryogo-kan היקר,
    כולנו במערכת היינו שמחים להמשיך במתכונת הישנה והטובה ולהרביץ כתבות של 2000 מילה לגיימרים כבדים בלבד. אתה אומר שגולשים כמוך לא מעניינים אותנו יותר - אתה טועה. חברי מערכת התוכן היו ועודם גולשים בדיוק כמוך...

לצערנו הפורמט שהיה באתר עד לאחרונה מת ונקבר ואין לו מקום יותר באינטרנט של ימינו, לפחות מבחינה כלכלית. היו לנו שתי אפשרויות: להפוך את האתר לבלוג חביב שמתעדכן מתי שיש לנו זמן פנוי וכוח, או לשנות פורמט ולפנות גם לקהל רחב יותר שלאו דווקא מתעניין בכתבות של 2000 מילה.
    אנחנו בחרנו בדרך שמאפשרת לנו להמשיך ולעדכן את האתר על בסיס יומיומי עם חדשות וכתבות, וממשיכים לפרסם יותר תוכן מכל אתר משחקים אחר בישראל.

לגבי האיכות - ובכן, הכתבים והעורכים לא התחלפו, וגם לא הסטנדרטים שלנו. אני חושב ש- Vgames מציע, גם אחרי השינויים הגדולים, יותר תוכן איכותי מכל אתר משחקים אחר בארץ. וכמובן, אנחנו מקווים רק להמשיך ולהשתפר.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    22.04.2007
    שלום יובל, ותודה על התגובה.

לצערי, תגובתך היינה דוגמא מצוינת לאווירה שנכנסה לאתר מאז השינויים הגדולים.

קרא בבקשה את תשובתך, ונסה למצוא את הקשר בינה – ובין הטענה שהעלתי. כאשר אתה כל כך מתעקש לציין שווי.גיימס איכותי יותר ומפרסם יותר תוכן מ"כל אתר משחקים אחר בישראל", אני מבין שאתה מתכוון לגיימר. הרי אין לכם מתחרים משמעותיים אחרים ברמתכם.

לא אכנס כאן לדיון השוואה בינכם ובין גיימר, זה ממש לא מעניין אותי. אני רוצה רק להתייחס לדמגוגיה שיצרת כאן, כדי להפנות את תשומת לבך כיצד הגישה של ווי גיימס לגולשים השתנתה. מה אכפת לי אם אתם עדיין מעלים יותר תוכן מגיימר? מה זה משנה לי אם אתה חושב שאתה עורך את "אתר המשחקים האיכותי ביותר בישראל"? אם אתם יותר טובים מגיימר (וכאמור, אני חושב שאתם לא – אבל זה לא הנושא ואני לא רוצה שתיקח את הדיון לשם כדי להתחמק מטענותיי), זה פותר את הבעיה?

העובדה שנותרת בעינה היא שפעם ווי.גיימס היה אתר הרבה יותר טוב. התירוצים שלך באשר למות התוכן הקלאסי באינטרנט לא משכנעים אותי. משום מה לא ראיתי כיצד עולם התוכן האינטרנטי כולו עובר שיטוח ורידוד כל כך אגרסיבי כדי לפנות לקהל רחב יותר – רק אתם. אני מקווה שבתגובתך הבאה תענה באופן ענייני על טענותיי, ולא תנסה להשליך את הבעיות באתר אל המתחרים ואל הרשת הכלל עולמית.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    אני יכול רק לחזור על דבריי הקודמים - מה שאתה קורא לו "תוכן טוב" אני קורא לו "תוכן שפונה לקהל מאוד מצומצם של גיימרים כבדים". אני חושב שהתוכן שלנו ממשיך להיות טוב, אבל פונה לקהל גדול יותר. האם התוכן עבר שיטוח ורידוד אגרסיביים כטענתך? דווקא על זה אני יכול לעמוד בתוקף ולטעון שלא. יש יותר תוכן שפונה לקהלים שבעבר לא מצאו שום דבר שמצא חן בעיניהם באתר. אבל אנחנו עדיין כותבים חדשות, כתבות וביקורות איכותיות שמיועדות לגיימרים.

כן, יש גישה שיווקית יותר. כן, יש רצון לקדם באופן אגרסיבי יותר את מה שאנחנו עושים. לצערנו, הגישה המינורית הקודמת לא ממש עבדה. אם הזכרת את גיימר, גם אצלם אפשר להבחין בירידה הדרגתית של העניין של הגולשים בפורמט ה"קלאסי" של כתבות ארוכות ומפורטות. כמי שמסתובב שעות ארוכות מדי יום באינטרנט כבר עשר שנים, נראה לי שמדובר במגמה כלל-רשתית. תשומת-הלב ואורך-הרוח של הגולשים הולכים ומצטמצים כל הזמן.

אפשר להתעקש ולהמשיך לפנות רק למי שמוכן לקרוא כתבות ארוכות ומושקעות, אבל לדעתי הדרך הזו לא מובילה לשום מקום. אנחנו בחרנו להסב תשומת לב ומשאבים לקהלים נוספים.

אבל אל תטעה: העובדה שכעת יש תוכן מסוגים שונים במקום רק התוכן מסויים אליו התרגלת, לא אומרת שהתוכן הזה נעלם לגמרי - הוא עדיין שם, רק שחלקו היחסי בכלל התוכן קטן מבעבר.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אני אישית באתר הקודם קראתי הרבה כתבות ולא הגבתי בכלל בפורום. מאז האתר החדש אני גולש ישר לפורום ולא טורח עם הכתבות.
    תוציאו מזה איזה מסקנות שאתם רוצים.

הצטרף בתאריך
    22.04.2007
    שוב שלום יובל,
    ברגעים אלו ממש, בהם מתנוסס בראש אתר ווי גיימס פיצ'ר ראשי המפנה לביקורת גולשים מפוקפקת של משחק פלייסטיישן 3, אני מתקשה להאמין כי אתה באמת לא מצליח לראות את התופעה שאני מצביע עליה. במידה והשינוי היחיד שאתה רואה בין ווי גיימס של לפני שנה לווי גיימס של היום הוא באורך הכתבות, עלי להסיק אחת משתי מסקנות הגיוניות:
    1. אינך מקצועי מספיק להבחין בירידה הדרסטית שבאיכות האתר, שהינה בהרבה מעבר לאורך הכתבות או רמת הפירוט שמוצעת בהן. לאור ניסיונך הרב בתחום, אינני מאמין שזה המצב.
    2. אתה מאמין מכל הלב כי הנסיגה ברמת האתר היינה רע הכרחי, והשלמת איתה מתוך ההכרה שכל מה שהיה טוב ומשובח בווי גיימס פג תוקפו. מישהו העביר לך שטיפת מוח הגונה, שהובילה אותך למסקנה כי דרך הפעולה היחידה העומדת בפני ווי גיימס היא להידמות, מבחינות מסוימות, לאתרים אחרים – ולוותר על מה שהיה באמת מיוחד ומוצלח באתר הזה.

נותר לי רק לקוות כי תצליח להתעורר בהקדם, ולהבין כי הכיוון אליו צועד האתר הולך אל מבוי סתום ומיותר. הקהלים אחריהם אתם רודפים כעת יעניקו לכם אולי ארכה זמנית עם עוד קצת כניסות לאתר – ואולם בטווח הארוך הם ינטשו אתכם ברגע שמישהו יתארגן ויעניק להם הטבות כספיות גדולות יותר. תקציב מנופח איננו הישג גדול, והרי ברור לך שלא לעד תוכלו לשמור על מעמדכם זה. ברגע שגיימר או מישהו אחר יתעורר ויציע את ההטבות – הלא עד כדי כך מדהימות – שאתם מוכנים להציע לקהל הרחב, מה בדיוק תעשו?

התוכן באתר, האווירה ששידר – אלו היו תכונות ייחודיות, דברים שבאמת החזיקו את הקהל אצלכם, דברים שאתרים אחרים, גם עם תקציב גדול פי עשר משלכם, לא היו מצליחים לחקות במהירות. זה היה התחום שבו היה כדאי לכם להשקיע. לעשות את מה שאתם טובים בו, ולא ללכת אחרי העדר שבכל מקרה מחליף טרנדים והעדפות במהירות. עוד לא מאוחר מידי לעשות את הדבר הנכון.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    אני חושש שאיבדתי אותך. לא ברור לי לאילו אתרים אתה חושב שאנחנו מנסים להדמות.
    לגבי הפיצ'ר הספציפי של ביקורת גולשים - אני חושב שיש בהחלט טעם לפרסם הפניה כזו לביקורת שאנחנו לא הולכים לעשות בעצמנו (אין לנו PS3 ולא צפוי להיות בזמן הקרוב). מוסד ביקורות הגולשים קיים בויגיימס מזה חמש שנים לפחות, כך שגם הטיעון שלך לגבי "ויגיימס החדש" אינו תקף כאן.

אתה מדבר בנוסטלגיה על איזה תוכן ואווירה שנעלמו. אני מצטער לומר לך שהתוכן והאווירה שהיו בויגיימס פנו לכמה אלפי גולשים בודדים בלבד. גולשים נאמנים, בהחלט, אבל במשך השנתיים האחרונות הגלישה באתר רק הלכה והצטמצמה למרות שהתוכן והאווירה המצויינים המשיכו כל הזמן.

לויגיימס כפי שהיה לא נותר עתיד. כאמור, בתוך זמן קצר האתר היה מפסיק להיות כלכלי והיה נסגר.

מאז השינויים שעשינו ואנחנו ממשיכים לעשות, הגלישה באתר צמחה בערך פי שלושה. האתר צומח באחוזים דו-ספרתיים מדי חודש. הנתונים היבשים מראים שהרבה יותר אנשים גולשים באתר ונהנים ממנו מבעבר, ושיש לו עתיד כלכלי מוצק.

בדוגרי, אני וכל שאר חברי המערכת הותיקים היינו שמחים אם היינו יכולים להמשיך ולהחזיק אתר שפונה לגיימרים כבדים בלבד. עשינו את זה שנים וזה מה שאנחנו אוהבים לעשות. הבעיה היא פשוטה - זה לא עובד. קח את עצמך לדוגמא. אתה נהגת להגיע לאתר ולקרוא בו כתבות באופן קבוע, אבל האתר לא ראה ממך כמעט הכנסות: אתה לא מעוניין להגיב, אתה לא עשית מנוי כדי לתמוך בנו כלכלית (תקן אותי אם אני טועה). כל ילד שפעיל בפורום שלנו באופן קבוע עושה יותר למען ויגיימס ממך.

באופן כללי יותר, לדעתי הצורה שבה עבד ויגיימס כל השנים יכולה להמשיך לעבוד, אבל במתכונת אחרת. ראה "עדשת הדג" ו"האייל הקורא" - קוראים לזה בלוג, אנשים עושים את זה להנאתם, והוא חינמי ולא מחוייב לעדכונים שוטפים. לדעתי לאתר בלוגים עברי בתחום המשחקים יש דווקא מקום ברשת. העלויות הרי אפסיות (אנשים בתכל'ס עובדים בחינם). אבל מבחינתנו זו תהיה בעצם הרמת ידיים - הודאה בכך שאי אפשר להמשיך ולפרסם מגזין עברי לגיימרים, עם מערכת מסודרת בשכר ועבודה בתשלום.

ויגיימס שינה את פניו וגדל, אבל חברי מערכת התוכן לא השתנו. אנחנו עדיין כותבים כתבות איכותיות, ארוכות ומפורטות. נכון, יש פחות כתבות כאלו מבעבר, מהסיבות שציינתי לעיל, אבל הן עדיין כאן.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    ryogo_kan - אני איתך בכל מילה, מסכים איתך לחלוטין.
    ואני מאמין שגם 95% מהמשתמשים האחרים.
    מילים כדורבנות.

ויובל, אם אתה כבר פה, למה החסרתם למה החסרתם מלא דברים מהאתר הישן שהיו טובים, ולא קשורים לפופולריות אלא רק לנוחות (כלומר, לא ימנעו צמיחה)?
    כמו למשל דפי המשחקים, עכשיו הם פשוט דפים ריקיים מתוכן ומראם לקוי ביותר.
    באתר הקודם היו דפי משחקים עם טאבים (כמו שיש ברוב אתרי המשחקים בעולם), מה שאין עכשיו, ורצוי שיהיה (ואני בטוח שאנשים אחרים יסכימו איתי, זה דבר הרבה יותר נוח).

אבל זה כבר נושא אחר, ולנושא על בעיות טכניות ועיצוביות צריך להיות גם מענה מכם, גם אתם צריכים לתמוך במה שאנחנו כותבים על גבי הפורום (בינתיים זה לא קורה). מה זה שווה אם אנשים כותבים מה מפריע להם ולא עושים עם זה כלום?

ואני מסכים עם מה ש-ryogo_kan לגבי הצמיחה: בסוף יגיע אתר יותר גדול, עם יותר אפשרויות ויותר כסף, ואתם תשארו בלי כלום.
    אם לא יהיו פה כמה שינויים גדולים באתר, או לפחות הבסיסיים שבהם (שיפור מראה ונוחיות ממשק, שיפור דפי משחקים וכו וכו) זה יהיה ממש מאכזב.
    טוב, אני כבר מאוכזב, אז אם בכלל לא תעשו כלום, אני פשוט יעזוב את האתר (וגם עכשיו, אני לא נכנס לפה יותר מידי, אין גם למה).
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    אוף, כמה שאני שונא כשאנשים מתווכחים...
    moonjib, רק שתדע שאני בין החמש אחוזים שלא חושבים שהאתר החדש יותר גרוע. בימים של האתר הקודם הייתי קטן ולא כל כך היה לי כוח לקרוא את כל הכתבות של ה-2000 מילה האלה. גם, לא בדיון הבנתי איך נרשמים...

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    כדי לאזן את זה, גם אני נמצא ב5% האלו, למרות שאני אוהב כתבות ארוכות ומפורטות ולא הייתה לי שום בעיה (פיזית) להירשם, אני חושב שכרגע יש לאתר הרבה יותר מה להציע.
    אבל כן יש מקום לשיפור, אפילו הרבה. אתם לא בדיוק יוצאים מגדריכם כדי לענות על תלונות המשתמשים וגם שכן זה נעשה במעין חיפוף לא מקצועי, למרות שהמשתמשים עצמם מנסים לעזור כמה שיותר. עוד אין לכם יכולת תחזוק קהילות, ואני מקווה שהדבר הזה ישתפר לפני שכמה מהן ימותו.
    לגבי תוכן הכתבות, אני לא הולך לטרוח איתן עד שתשפרו את הממשק (פאקינג RSS, מה כבר ביקשתי?).
    לדעתי אתם צריכים להכין רשימת סדרי עדיפויות בשינויים לאתר, ולעשות אותה פתוחה לקהל כדי שנוכל לתת תגובות. כרגע יש פשוט המון תלונות ובקשות שאתם אומרים שתעשו אבל אתם שוכחים דיי מהר, וכדאי שפשוט תרשמו את זה...

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    ryogo_kan.
    אני חייב לציין שגיימר לא יותר איכותי ואין בו משהו ביכלל יותר טוב מאשר גודל הקהילה הנוכחית שלו שמיתעלה על של וויגיימס, אבל פה היתרונות של גיימר על וויגיימס ניגמר, לדעתי.
    בנוסף לכך, אני רואה שאתה מסרב להבין שרוב האנשים, אני חלק מהם, לא אוהבים ליקרוא כתבות ארוכות מדי, ואפילו שזה הטעים לכמה אנשים, הם היו במיעוט, ואני שמח שהם בחרו באפשרות ששומרת על איכות וגם מזכה אותם בכסף, מאחר והם מישתמש בחלק מהכספים בישביל הטורנירים והשרתים בישבילנו.

רק העובדה שיובל מנהל את הדיון הזה איתך ברצינות מראה על היחס שלהם.

מה שכן מפריע לי העניין אם ה"זהב" שהובטח והובטח אבל שום דבר לא קורה, אבל זה עדיין אחד מהדברים האלה שרק יעשה לנו הרבה יותר טוב.

אני לא רואה שום אתר חדש שיתעלה על זה שום זמן בעתיד הקרוב.

*נערך*
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    אני מבקש שלא להפוך את הדיון הזה ל"ויגיימס נגד גיימר" כי זה באמת לא הנושא כרגע.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    22.04.2007
    באמת שאני לא רוצה להקפיץ דיונים ישנים, אבל היות שיובל בירב כבר ענה כאן - ושמדובר באותו הנושא בדיוק, ראיתי לנכון להגיב כאן.

יובל, בהמשך לשיחה שהייתה לנו - האם אתה מתכוון להמשיך לטעון שהתחומים האחרים בהם ווי.גיימס עוסק כיום לא נוגסים בתוכן, אף על פי שכבר ימים ארוכים שלא עלתה כתבה חדשה לאתר? אני בטוח שאף אחד לא מודע יותר ממך לזה שקצב העדכונים באתר ירד פלאים, וכעת אייטמים עלובים מאי-פעם מקבלים ביטוי בולט בעמוד הראשי...

הרשמה