תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    הם מוכרים מחשבים למשחקים וכו', נראה מגניב.
    www.wcpc.co.il
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    מערכות לא מאוזנות בשיט.
    מערכות דיי גרועות אפילו
    ב-15000 שמים פאקינג 8600GTS? מה נסגר? ובשביל מה ראפטור?
    אתר דיי גרוע האמת ממש לא מומלץ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    אף אחד לא אומר לך לקחת את המערכת הכי מטורפת שם, רק המעבד עולה איזה 6000 ש"ח.
    ומי שיכול להשקיע כזה סכום במעבד כן ינצל את הרפטור...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    אתה מבין שהם מייעדים מערכת למשחקים...
    אבל שמים רק 8600GTS במקום להעיף ת'מעבד שלא נותן יותר מדי ולשים מעבד שעולה רבע ממנו לשים 88GTX להעיף את הראפטור ואז אפשר אולי לשים 2 כאלה (כמובן עם ספק יותר חזק)
    לקחת לוח שעולה חצי ממנו ונותן בדיוק את אותם הפיצ'רים (גמ'ככה הלוח הזה לא שווה ת'כסף) לקחת מארז נורמאלי ולא כזה מעפאן (מארז דיי בינוני)...
    בכל אופן הוכח בבדיקות שראפטור לא נותן יותר מדי ביצועים אם ת'רוצה אני מוכן לשלוח לך ביקורות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    המממ... כשאתה רושם "הם" אתה אולי מתכוון ל"אנחנו"?
    זה פשוט נשמע קצת מוזר כמישהו בפורום מפרסם בהודעה הראשונה שלו חנות למחשבים. אם הניחוש שלי לא נכון, אז קבל את התנצלותי מראש.
    בכל מקרה, האתר עצמו נראה ידידותי, וגם העובדה שיש בו בלוג הופכת אותו ליותר נגיש לקונים. נחמד מאד. אני לא יודע אם כולם יסכימו איתי, ואני לא יודע מה מדיניות VGAMES, אבל אני מאמין שחנות שנוקטת בגישה ישרה של "היי, זו החנות שלנו. נשמח לשמוע מכם פידבק או שתקפצו לבדוק אם יש דברים שתרצו לקנות" לא תיחסם בפורום ע"י מנהלים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    אני שמעתי עליהם מחבר שעובד שם ופשוט רציתי להמליץ על האתר. לא מתכוון לעשות נזק לחברה עצמה או משהו כזה...
    שתף ב-Google+

הרשמה