תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    אני שוקל לרכוש את המשחק הזה... אבל חושש שמע יחסרו לי רגשות הנוסטלגיה הנדרשים על מנת להנות מהמשחק. לא שיחקתי אף פעם ב-Star Fox, על אף קונסולה. אבל אני שומע רק דברים טובים על Star Fox 64.

לדעתכם המשחק הזדקן כמו שצריך? אפשר להנות ממנו גם אם זאת הפעם הראשונה שמשחקים בו?

מישהו הוריד? ניסה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    כן, משחק מעולה, יש לי דיוידי מלא של משחקי N64
    וסטאר פוקס הוא אחד המומלצים,
    גם כשהייתי בצבא (לפני שנה וחצי) חבר שלי הביא N64
    ושיחקנו יום שלם במולטי פלייר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    המולטי לא יחזיק טוב כיום לדעתי (לפחות לאדם שמשחק במשחקים מודרנים ברשת) אבל המשחק יחיד יכול להיות משעשע גם היום.
    רק אל תצפה למשהו מטורף גרפית או למשחק ארוך מדי
    מה שכן, זה המשחק הראשון אי פעם שהיה לו RUMBLE, כבוד!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    המשחק הוא רייל שוטר תלת מימדי טוב מאוד. זה בהחלט שווה 10 דולר אפילו אם הוא רק..80 אחוז מעניין אותך.
    !Cheerio
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    המולטי שלו לדעתי לא החזיק גם אז. במיוחד לא כשהיו את mario kart ואת golden eye במלאי.
    הסינגל שלו נחמד מאד ואני מאמין ששווה את ההוצאה הקטנה יחסית גם היום. אין עוד הרבה משחקים כאלו. יש לו הרבה אפשרויות לכל שלב והרבה replay value
    מה שכן, תתכונן למשחקיות סטייל מריו64 שנינטנדו הוציאה: עיקר המשחק הוא לאסוף כוכבים בשביל לפתוח דברים נעולים, והעלילה הראשית הופכת למשנית וחלשה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי gulmer
    המולטי שלו לדעתי לא החזיק גם אז. במיוחד לא כשהיו את mario kart ואת golden eye במלאי.
    נכתב במקור על ידי gulmer
    הסינגל שלו נחמד מאד ואני מאמין ששווה את ההוצאה הקטנה יחסית גם היום. אין עוד הרבה משחקים כאלו. יש לו הרבה אפשרויות לכל שלב והרבה replay value
    מה שכן, תתכונן למשחקיות סטייל מריו64 שנינטנדו הוציאה: עיקר המשחק הוא לאסוף כוכבים בשביל לפתוח דברים נעולים, והעלילה הראשית הופכת למשנית וחלשה.
    יש 15 שלבים וצריך לסיים 9 בשביל לגמור את המשחק (כלומר כדי להגיע לכל השלבים צריך להצליח דברים מסויימים במשימות או להכשל בדברים מסויימים במשימות. השלב האחרון גם הוא מגיע בשתי ורסיות שונות, תלוי מאיזה שלב הגעת אליו) אם אני זוכר נכון.
    הסינגל בהחלט שווה את ההוצאה (למרות שהוא לא יתן לך אצ'יוומנטס ).
    להזכיר לך גולמר שהוא יצא חודשיים לפני גולדן איי (אם אני זוכר נכון הייתי בארה"ב ביולי 97 וקניתי אותו בחבילה עם הרמבל פאק יחד עם בלאסט קורפס ו-WAVE RACE 64) ואת גולדן איי קבלתי ליום הולדת באוקטובר (למרות שהיום הולדת שלי הוא בנובמבר ).
    נראה לי שאני זוכר מתי קבלתי בדיוק כל משחק לN64 שלי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    ד"א הRumble לא פועל בWii למרבה האכזבה, לפחות כרגע. המשחק גם עדיין לא הופץ לקונסולות אירופאיות, רק לאמריקאיות.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    כן! המשחק שווה מאוד! לפני שהורדתי אותו זכרתי שהוא טוב, אבל לא עד כמה. יש בו גיימפליי משובח ומאוזן.

נדב, גם לך קנו משחק ליום הולדת?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    להזכיר לך גולמר שהוא יצא חודשיים לפני גולדן איי
    התכוונתי למלאי אצלי. קיבלתי את שלושתם באותו תאריך.:smiling:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי gulmer
    התכוונתי למלאי אצלי. קיבלתי את שלושתם באותו תאריך.:smiling:
    אני הייתי פרוס לפי תאריכי יציאה ונסיעות לחו"ל
    קניתי את המכשיר עם מריו בספטמבר או אוקטובר 96 (נראה לי שזה היה השיגור היפני, אני לא בטוח. מה שאני יודע שכשקניתי לא היה אמריקאי עדין ושחקתי את מריו ביפנית. בהחלט מעלה את רמת הקושי ).
    בפסח 97 אחותי חזרה מארה"ב (כן, הייתי חצי שנה עם משחק אחד ועדין שחקתי אותו ) עם מריו קארט, טורוק ומורטל קומבט טרילוג'י.
    בקיץ הייתי בארה"ב וקניתי שם עוד שני שלטים (שהעלה את הטוטאל ל-4), את WAVE RACE, סטאר פוקס 64 עם הרמבל פאק המהפכני ואת בלאסט קורפס.
    באוקטובר קבלתי ליום הולדת את גולדן איי.
    משם אני כבר לא זוכר יותר מדי מה קבלתי ומתי, אבל השנה הראשונה של הN64 אצלי חקוקה אצלי בזיכרון כל כך טוב
    שתף ב-Google+

הרשמה