תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    18.04.2007
    עזרה בGOD OF WAR 2 :
    אני ממש התחלה מי שיודע שיגיד לי איך עוברים את המקדש שבהתחלה אחרי שאתה תוקע לו תחרב בעין אתה מועף למקום כזה כמו מקדש, ואז אתה שוחה במים עד שאתה מגיע לשמירה שם.. ואז יצאתי ניסיתי לחפש דרך לצאת מצאתי שני בנות ערומות ופסל משתין... ועיגול כזה למעלה שאי אפשר לגעת בו מה אני אמרו לעשות!!!!???? תעזרו לי דחוף ביותר אני תקוע שם הרבה זמן בבקשה..!

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי moon-ston
    עזרה בGOD OF WAR 2 :
    אני ממש התחלה מי שיודע שיגיד לי איך עוברים את המקדש שבהתחלה אחרי שאתה תוקע לו תחרב בעין אתה מועף למקום כזה כמו מקדש, ואז אתה שוחה במים עד שאתה מגיע לשמירה שם.. ואז יצאתי ניסיתי לחפש דרך לצאת מצאתי שני בנות ערומות ופסל משתין... ועיגול כזה למעלה שאי אפשר לגעת בו מה אני אמרו לעשות!!!!???? תעזרו לי דחוף ביותר אני תקוע שם הרבה זמן בבקשה..!
    לך לwww.gamefaqs.com וחפש God of War 2, יש שם הרבה מדריכים.

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    אשקלון
    תחפש באתר www.gamespot.com
    יש שמה הרבה מדריכים
    ורציתי לדעת איזה אתר מוכר את המשחק god of war 2
    מקורי?
    yossi the name of the game

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי yossibrami
    תחפש באתר www.gamespot.com
    נכתב במקור על ידי yossibrami
    יש שמה הרבה מדריכים
    ורציתי לדעת איזה אתר מוכר את המשחק god of war 2
    מקורי?
    צריך אמריקאי או אירופאי?

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    נס ציונה
    בעוד 8 ימים, אולי אפילו לפני כי יש חנויות פה בארץ שלא מכבדות את הסכם היבואנים (במקרה הזה - ישפאר כי הם מבצעים את המשלוח). עד אז המעריצים ואני כמובן ייאלצו לחכות ליצירת המופת האירופאית, כמו כן יש מצב שנקבל צ'ופר בגלל הדחיות שהיו למשחק.

אגב, למי שיש את הגירסה הפרוצה ייתקל בהרבה באגים או/ו חלקים שהורידו מהמשחק המקורי כדי שיתאים ל-DVD5, גם אם זה נצרב על דיסק DVD9 והמשחק מלא הסבירות שמדובר בדיסק לא איכותי (Silver Line לדוגמא) ששוחק את העינית למוות הוא נורא גבוה.

אז לכל הליימרים יש לי דבר אחד לומר לכם - תחכו! כשהעינית תהרס לכם, תחכו!! </מבטא מרוקאי כבד>

הרשמה