תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    שלום.
    רציתי לדעת איזה חברות באיזה חברות אינטרנט יתנו לי לחבר את הPS3 לאינטרנט, ואני אוכל להתחבר.
    שמעתי שיש בעיות עם זה, אז אני רוצה להיות בטוח לפני שאני קונה.

יש לי שירות של SMILE- אינטרנט זהב.
    זה יעבוד או לא?
    ואם לא, למה כדאי לי לשדרג? אני בכל מקרה רציתי לשדרג, אז עכשיו יש לי עוד סיבה.

תודה לכל מי שעוזר.

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    בזק בינ"ל- רק עליהם אני בטוח
    על קווי זהב ונטוויז'ן לא שמעתי בעיות
    Smile ו ברק- להתרחק כמו מאש.

על Smile ככל הנראה זה לא יעבוד לך.

למה לשדרג? פינגים קטנים יותר (ככל שהפינגים קטנים יותר זה יותר טוב) כשאתה מתחבר לשרתי משחקים, שירות טוב יותר ומהירות גבוהה יותר

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי Hardcore
    בזק בינ"ל- רק עליהם אני בטוח
    על קווי זהב ונטוויז'ן לא שמעתי בעיות
    Smile ו ברק- להתרחק כמו מאש.

על Smile ככל הנראה זה לא יעבוד לך.

למה לשדרג? פינגים קטנים יותר (ככל שהפינגים קטנים יותר זה יותר טוב) כשאתה מתחבר לשרתי משחקים, שירות טוב יותר ומהירות גבוהה יותר
    אמממ........ מה זה פינגים? {אני מרגיש טיפה מטומטם. מישהו יכול להסביר לי למה?}

הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    תראה אני יש לי אינטרנט של קווי זהב 012 ובהתחלה לא יכולתי להיתחבר מפני שהיה לי חיבור עם חייגן וPS3 לא יכול להיתחבר לרשת עם חייגן אז ביקשתי שיעשו לי חיבור ללא חייגן הבעיה שזה עלה לי עוד קצת אבל זה מצויין ואני יכול להיתחבר עכשיו אז אני חושב שאין שום בעיה עם ספק כלשהו רק תוודה שהחיבור הוא ללא חייגן או שיש לך אניטרנט אלחוטי ואז אין לך בכלל שום בעיה

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי idantt
    תראה אני יש לי אינטרנט של קווי זהב 012 ובהתחלה לא יכולתי להיתחבר מפני שהיה לי חיבור עם חייגן וPS3 לא יכול להיתחבר לרשת עם חייגן אז ביקשתי שיעשו לי חיבור ללא חייגן הבעיה שזה עלה לי עוד קצת אבל זה מצויין ואני יכול להיתחבר עכשיו אז אני חושב שאין שום בעיה עם ספק כלשהו רק תוודה שהחיבור הוא ללא חייגן או שיש לך אניטרנט אלחוטי ואז אין לך בכלל שום בעיה
    אוקי, תודה רבה!

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי origlo
    אוקי, תודה רבה!
    אתה מחובר דרך כבלים או ADSL?
    ואגב פינג הוא הזמן שלוקח לpacket (חבילת מידע) להגיע לשרת ולחזור אליך למחשב, אם הפינג שלך גדול,לוקח למידע זמן רב יותר להגיע. בשורה התחתונה: פינגים קטנים יותר- משחק אונליין חלק יותר.

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי Hardcore
    אתה מחובר דרך כבלים או ADSL?
    ואגב פינג הוא הזמן שלוקח לpacket (חבילת מידע) להגיע לשרת ולחזור אליך למחשב, אם הפינג שלך גדול,לוקח למידע זמן רב יותר להגיע. בשורה התחתונה: פינגים קטנים יותר- משחק אונליין חלק יותר.
    אוקי, הבנתי.
    ואני מחובר דרך ADSL, מה זה משנה?:un1:

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    נכתב במקור על ידי origlo
    אוקי, הבנתי.
    ואני מחובר דרך ADSL, מה זה משנה?:un1:
    היה לי ADSL דרך רינטרנט זהב ומשחק אוןלין לא עבד בשום אופן אבל לבזק בינ"ל ועבד, ואני מכיר עוד אנשים בדיוק ככה, האינטרנט יעבוד לך אבל רוב הזמן הוא לא יתחבר לPSN ולא תוכל לשחק און ליין, אני לא מאמין שלך זה יעבוד פתאום דרכם אבל תנסה ותגיד איך הולך.

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי sagioto
    היה לי ADSL דרך רינטרנט זהב ומשחק אוןלין לא עבד בשום אופן אבל לבזק בינ"ל ועבד, ואני מכיר עוד אנשים בדיוק ככה, האינטרנט יעבוד לך אבל רוב הזמן הוא לא יתחבר לPSN ולא תוכל לשחק און ליין, אני לא מאמין שלך זה יעבוד פתאום דרכם אבל תנסה ותגיד איך הולך.
    כן, ברגע שאני אקנה, אני אודיע לך.

הרשמה