תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  13.12.2006
  הודעות
  824
  כוכבים ראשיים

  אדי גאררו ז"ל

  שם אמיתי: אדוארדו גורי גאררו ללאנס.
  כינויים: בלאק טייגר II, אל קליינטה, מאסאקרה מגיקה, לטינו היט.
  תאריך לידה: 9 באוקטובר 1967
  גובה: 176 ס"מ
  משקל: 79 ק"ג
  פינישר: הפרוג ספלאש.

  אדי גאררו גדל במשפחת גאררו האגדית שכללה את גורי גאררו (אביו של אדי), הקטור, מאנדו, צ´אבו, וצ´אבו הבן.
  אדי הלך בעקבות אביו והחל להתאבק ב- EMLL שם הופיע עם מסיכה והתאבק תחת הכינוי "מסרה מג´יקה". לאחר זמן מה עבר לארגון הכי מוכר במקסיקו, AAA. ב- AAA זכה אדי באליפות הזוגות ביחד עם ארט באר שהפכו לאט לאט לזוג הטוב ביותר במקסיקו.
  הארגון המתחיל ECW ראה את הכישרון הטמון באדי ובאר, והציעו להם להצטרף. אולם, לרוע המזל, ארט באר מת ממנת יתר של סמים.
  מותו של באר הווה מכה כואבת לאדי, שהחל להסתכל על חייו בצורה אחרת ונשבע לצאת מהסמים לתמיד. לאחר מכן,
  אדי עזב ליפן, שם התאבק בקרבות נגד ג´ושין ליגר, ססוקה הגדול, בנואה ורבים אחרים, שהוא מציג יכולות האבקות מדהימות.
  התצוגות הנהדרות של אדי ביפן סללו את דרכו ל- ECW, שם אף זכה פעמיים באליפות הטלוויזיה. זמן קצר אחרי שהצטרף ל- ECW, הוצע לאדי חוזה ב- WCW, הארגון מס' 2 בארה"ב. אדי, למרות שמאוד נהנה ב- ECW, הלך אחרי הכסף הגדול וחתם ב- WCW. הופעת הבכורה שלו ב- WCW נערכה ב- 17 בספטמבר 1995, שנאבק נגד אלכס וורט. אדי קיבל חשיפה רבה ב- WCW, שהוא נאבק נגד מתאבקים גדולים ובכירים בארגון כמו ריק פלייר, בראיין פילמן ו- DDP. אולם התואר הראשון שלו ב- WCW הגיע רק בסוף 96, לאחר שניצח את DDP בסטארקייד וזכה באליפות ארה"ב. אדי הגן בהצלחה על התואר נגד מתאבקים כמו אולטימו דרגון וכריס ג'ריקו, אבל הפסיד את התואר לדין מלנקו במרץ 97. באותו קרב מול מלנקו על התואר, נפצע אדי בשריר החזה, מה שגרם לו להיות מושבת בארבעת החודשים הקרובים. אדי גררו חזר מהפציעה כהיל, וקיבל פידבק נהדר כרע מהקהל כשאימץ דמות רעה ופחדנית, ואף זכה באליפות משקל קל לאחר שניצח את כריס ג'ריקו. אדי משם המשיך לפיוד עם חברו הטוב משכבר הימים, ריי מיסטריו ג'וניור.
  אדי וריי היו מעורבים בלא מעט קרבות נהדרים בפיוד הזה, שהטוב ביותר מביניהם נערך בהלואין האבק 97 בקרב תואר נגד מסיכה, בו ניצח ריי וזכה באליפות משקל קל בקרב שייזכר לבין הקרבות הכי טובים בקריירה של השניים. אדי משם לא התקדם הרבה, ובתחילת שנת 99 עבר תאונת דרכים רצינית שהשביתה אותו לחצי שנה. למרות שחזר באוגוסט 99 ל- WCW, אדי עדיין לא קיבל את הפוש שכל כך הגיע לו, והחליט בסוף 99 לעזוב את WCW לטובת ה- WWF ביחד עם דין מלנקו ,פרי סאטרן וכריס בנואה. בתחילת דרכו ב- WWF אדי היה חלק מהראדיקלס ביחד עם דין מלנקו ,פרי סאטרן וכריס בנואה- סטייבל שהיה עוד ב- WCW.
  ברסלמניה 16 אדי, מלנקו וסאטרן הפסידו לצמד טו קול וצ'יינה.
  אולם, יום לאחר מכן, ניצח אדי יריב מוכר מהעבר, כריס ג'ריקו כדי לזכות באליפות האירופאית עם קצת עזרה מצ'יינה. צ'יינה ואדי נהפכו לזוג הכי לוהט ב- WWE, שאדי קורא לצ'יינה המאמאסיטה שלו. צ'יינה ואדי התאבקו בהרבה קרבות זוגות, וברובם אף ניצחו. הזוג הלוהט של ה- WWE התפרק בסוף השנה לאחר שאדי ניצח את צ'יינה וזכה באליפות הבין-יבשתית. אדי נכנס לפיוד עם בילי גאן, פיוד שגם הראדיקלס היו מעורבים לצד אדי, וצ'יינה לצידו של בילי. במהלך הפיוד ביניהם, הפסיד אדי את התואר לבילי,
  אולם מיד לאחר מכן הסתכסך אדי עם טסט מה שהוביל לקרב ביניהם ברסלמניה 17, שם אדי ניצח בעזרתם של הראדיקלס וזכה באליפות האירופאית. אדי הפסיד את התואר בבאקלש למאט הארדי, ושוחרר מה- WWE בשל תפיסתו נוהג בהשפעת סמים.
  אדי משם המשיך להתאבק בארגוני אינדיז, בין היתר ב-ICW וב- ROH.
  לאחר שנה של גמילה מסמים וכמה קרבות בארגוני אינדיז, הצטרף אדי מחדש ל- WWE. אדי ישר נכנס לפיוד עם רוב ואן דאם, ואף זכה מימנו באליפות הבין יבשתית בבקלאש. חודש לאחר מכן, הפסיד אדי את התואר בחזרה ל- RVD בקרב סולם מדהים בתוכנית RAW. בקיץ 2002 עבר אדי לסמאקדאון, שם התחבר עם אחיינו, צ'אבו גררו והם הקימו את הצמד המצליח- הלוס גאררוס.
  צ'אבו אף אימץ לעצמו את הגימיק המצליח של אדי- גונב, מרמה ומשקר.
  הלוס גררוס נכנסו לטורניר של 8 זוגות על אליפות הזוגות של סמאק, אולם הפסידו בחצי גמר לקורט אנגל וכריס בנואה, זוג שהתברר לבסוף כמי שזכה באליפות לאחר ניצחון על ריי מיסטריו ואדג' בגמר הטורניר.
  בסורבייבור סיריס 2002 הלוס גררוס זכו באליפות הזוגות לאחר שניצחו את אנגל ובנואה, ריי ואדג' בקרב טריפל תרת'.
  לאחר שהצליחו להגן על האליפות בקרבות נגד זוגות כמו אנגל ובנואה, סינה ובי 2, הפסידו לוס גררוס את האליפות לזוג צעיר ומכושר, שנקרא טים אנגל (שלטון בנג'מין וצ'ארלי האס). בשל פציעתו של צ'אבו, התחבר אדי עם טאג'ירי, ובקרב הראשון שלהם ביחד, זכו באליפות הזוגות לאחר שניצחו בגדג`מנט דיי את טים אנגל בקרב סולם מצוין. אדי וטאג'ירי שמרו על האליפות בכל דרך אפשרית,
  גם אם בשביל זה היה צריך לרמות, וזה מה שהם בעצם עשו בחלק מהקרבות. הם הפסידו את האליפות בתחילת יולי, ליריבים מוכרים- טים אנגל.
  במהלך 2003 הוחזרה אליפות ארה"ב והיא שויכה לסמאקדאון.
  בזמן שהמיין איבנטרים באותם הזמנים היו קורט אנגל, ביג שואו וברוק לסנר, נפתח טורניר לאליפות ארה"ב עם מידקארדים כגון אדי, כריס בנואה,
  בילי גאן, ג'ון סינה, מאט הארדי, ריינו ועוד...
  והנה הגענו לגמר הטורניר- כריס בנואה נגד אדי גאררו.


  כריס בנואה

  שם אמיתי: כריסטופר מייקל בנואה
  מוכר גם בתור: הפגסוס קיד, הווילד פגסוס, הקריפלר הקנדי, The Rabid Wolverine (הזאבון).
  תאריך לידה: 21 במאי 1967
  מקום מגורים: אטלנטה, ג'ורג'יה
  גובה: 1.78 מטר
  משקל: 109 ק"ג
  פינישר: קריפלר קרוספייס, שארפשוטר.

  כריס בנואה הוא אחד המתאבקים הטכניים הטובים ביותר שעולם ההיאבקות אי פעם ראה והאהדה אליו תמיד הייתה ותהיה גדולה מאוד. הוא התחיל את הקריירה שלו בארגון הסטאמפיד רסלינג של סטו הארט בקלגארי שם היה מס' פעמים אלוף הזוגות. הוא מאוחר יותר עבר להתאבק ביפן תחת המסכה והדמות בעלת השם של הפגסוס קיד. לאחר שהפסיד את המסכה בקרב במקסיקו, בנואה שינה את שמו לווילד פגסוס. הוא חזר ליפן להופעות נוספות, לאחר מכן שב לארה"ב והיה ג'ובר ב-WCW, הוא עזב את הארגון ומצא את מקומו ב-ECW, שם זכה באליפות הזוגות לצידו של דין מאלנקו ושבר את צווארו של סאבו, מה שגרם לפול היימן לתת לבנואה את הכינוי "הקריפלר". בנואה עזב את ECW לטובת WCW בסוף שנת 1995. תוך זמן קצר מאז הגעתו, בנואה נהיה לחבר בארבעת הפרשים לצידם של ריק פלייר, ארן אנדרסון ובריאן פילמן המנוח. בנואה נכנס בהמשך לפיוד עם קווין סאליבן, אותו ניצח אותו בקרב פרישה. לאחר מכן, בנואה נכנס לפיוד עם בוקר טי, נגדו היה לבנואה סדרה של 7 קרבות על אליפות הטלוויזיה, אותה הפסיד. הזמן והשנים חלפו, ובנואה רשם לעצמו זכייה באליפות הזוגות לצד מאלנקו ובאליפות ארה"ב, אבל לאחר 4 שנים בארגון, הוא הרגיש שהגיע הזמן שלו להיות אלוף עולם, ואפילו שניצח את סיד וישס כדי לזכות בתואר העולמי בינואר 2000, זה לא הספיק לבנואה על מנת להישאר ב-WCW, והוא עזב לצד חבריו לקבוצת הראדיקלז, אדי גררו המנוח, מאלנקו ופרי סאטורן את הארגון לטובת ה-WWF (העניין הזה נבע בעיקר מסכסוך מאחורי הקלעים של בנואה עם סוליבן שהיה בוקר על כך שבנואה התחתן עם אשתו לשעבר של סוליבן, וומן). הראדיקלז הגיעו ל-WWF כהילים, ולאחר כמה קרבות לצד חבריו לקבוצה, בנואה נכנס לסצינת היחידים וזכה באליפות הבין יבשתית ברסלמניה 16 במסגרת קרב משולש של שלוש מערכות נגד קורט אנגל וכריס ג'ריקו. לאחר הפסד התואר והתרחקותו מהראדיקלז, בנואה נכנס לסצינת התואר העולמי כשנכנס לפיוד עם האלוף דה רוק, ולמרות שנראה פעמיים שבמהלך אותו זמן הוא ניצח את רוקי, הוכח לו בסופו של דבר ע"י הקומישינר דאז, מיק פולי, שהוא טועה. בנואה אז חזר לסצינת האליפות הבין יבשתית לאחר שזכה בה מחדש, תואר אותו יחזיק עד רויאל ראמבל 2001 שם הפסיד אותו בקרב סולם נהדר לג'ריקו. הוא נכנס לפיוד רציני עם אנגל על רקע "מיהו המתאבק הטכני הטוב ביותר ב-WWF" והפסיד לו ברסלמניה 17, ניצח אותו בבאקלאש בקרב הכנעות של שלושים דקות והפסיד לו שוב בג'דג'מנט דיי בקרב של שלוש הכרעות (קרב רגיל, הכנעה, סולם) כשהמדליות של אנגל על הכף לאחר התערבות של כריסטיאן ואדג'. לאחר מכן, התחבר בנואה לג'ריקו והם ניצחו את טריפל אייץ' וסטיב אוסטין כדי לזכות באליפות הזוגות, תואר עליו הם ישמרו בקרב TLC שבו בנואה נפצע בגבו. הם נוצחו כעבור ארבעה חודשים מאז הזכייה ע"י הדאדליז. ב"מלך הזירה" של אותה שנה, שוב בנואה היה בתמונת אליפות העולם, אך נוצח בקרב משולש על התואר ע"י אוסטין (ג'ריקו גם היה חלק מהקרב). בנואה לאחר מכן היה על המדף לזמן ארוך בעקבות פציעתו. לאחר חזרתו, זכה בנואה בתואר הבין יבשתי פעם נוספת, ולאחר מכן הפסיד אותו לרוב ואן דאם בסאמרסלאם 2002. בהמשך, הוא חידש את הפיוד שלו עם אנגל, מה שנעצר ע"י סטפני מקמהן שהורתה להם להתחבר, והצמד ניצח טורניר על מנת להיות אלופי הזוגות הראשונים של סמקדאון, תואר אותו הם יחזיקו לזמן קצר ולאחר הפסדו, נכנסו שוב לפיוד שהסתיים בראמבל 2003.
  לאחר הטעימה מן המיין איבנט, בנואה חזר למיד קארד ושב להלחם בשביל הכיף, כבוד ותארים פשוטים כגון אליפות הזוגות.
  במהלך השנה הוחזרה אליפות ארה"ב והיא שויכה לסמאקדאון.
  בזמן שהמיין איבנטרים באותם הזמנים היו קורט אנגל, ביג שואו וברוק לסנר, נפתח טורניר לאליפות ארה"ב עם מידקארדים כגון בנואה, אדי גאררו, בילי גאן, ג'ון סינה, מאט הארדי, ריינו ועוד...
  והנה הגענו לגמר הטורניר- כריס בנואה נגד אדי גאררו.

  התמונה הכוללת

  שנת 2003 לא תיזכר בדיוק כשנה טובה ב-WWE זו הייתה שנה של אבדות קשות מחוץ לזירה
  (עם פטירתם של מתאבקים פעילים דוגמת הוק, קראש הולי וקורט הניג), הייתה זו גם השנה שבה החלו להסתגל לרעיון הבראנדים, המוצר המפוצל, שנכנס לשנתו השניה.
  בסמאקדאון! החגורה העולמית והמיין איבנט היוו במה לפיוד מרתק בין אנגל ללסנר והחלפה של התואר בין השניים אחת לכמה חודשים, הבמה המרכזית של ראו נתפסה כהצגה של איש אחד – טריפל אייץ´, שהחזיק בחגורה 9 חודשים ברציפות והתעסק בעיקר בקרבות ופיודים גרועים עם קווין נאש, סקוט סטיינר וגולדברג. אם בכל זאת נרצה לשאוב איזשהו עידוד מ-2003 הרי ששנה זו היוותה במה לזריחתם של כוכבים חדשים.
  הייתה זו שנת הפריצה הגדולה של כמה מן המיין איבנטרים של עתיד ה-WWE: ג´ון סינה, רנדי אורטון, בטיסטה, ריי מיסטיריו, כריס בנואה ואדי גאררו.
  ונג'נס 2003 הוא ה-PPV הבלעדי הראשון של סמאקדאון מאז הפיצול מכיוון שאחרי הפיצול כל האירועים היו משותפים ובקיץ 2003 החלו בפורמט אירועים בלעדיים- ב-RAW התקיים באד בלאד שהיה גרוע ובסמאקדאון ונג'נס שהיה מוצלח למרות הציפיות הנמוכות.

  הפיוד

  ראשית ראוי לציין שאדי וכריס היו חברים טובים מזה שנים רבות עוד בטרם הקרב הזה. השניים הללו עבדו ביחד במספר ארגונים (WCW אחד מבם) היו ביניהם מספר קרבות בזמן שהותם שם. כמו כן, גררו ובנואה נלחמו זה מול זה באירוע האיחוד של כוכבי ECW שנקרא ONS ונערך ביוני 2005, אך לא בכך נעסוק הפעם. אנו מעוניינים להרחיב על שנת 2003.

  הרקע לקרב שנעסוק בו הערב נוצר בעקבות טורניר לקביעת אלוף ארה"ב החדש. הטורניר נערך במהלך תוכניות סמקדאון, והגמר נקבע לונג´נס של אותה שנה. בנואה ניצח את ריינו (ב-19.6) ואדי את אולטימו דרגון (ב-10.7). שניהם העפילו לשלב הבא, כשמאט הארדי ובילי גאן המתינו להם שם. קרבות חצי הגמר נערכו ב-17.7. בנואה הצליח להתגבר על מאט הארדי בשעה שגררו ניער מעליו את גאן. הקרב נקבע לאירוע הקרוב: אדי נגד כריס על אליפות ארה"ב הפנויה.

  אז מי ייצא עם התואר? האם בנואה ינצח ויוסיף יוקרה לתואר הנחשק? או שמא אדי יצליח לשקר, לרמות ולגנוב כל הדרך עד לתואר?

  הקרב

  ונג'נס מתחיל וזהו הקרב הפותח של האירוע.
  אדי נכנס ראשון לפופים ענקיים מהקהל ובנואה אחריו לפופים לא מעט ענקיים (למען האמת, קצת יותר).
  השופט מרים את החגורה החדשה ודורש מהשניים קרב הוגן ולחיצת יד אך הם לא עשו כך וגאררו התגרה בבנואה.
  השניים מתחילים בלוק-אפ עד שבנואה מצמיד את אדי לפינה והם מופרדים.
  הם מתחילים לוק-אפ נוסף ואדי נועל על בנואה האמר-לוק ובנואה נלחץ, רץ לחבל ומפיל את אדי עם שולדר בלוק ואדי מתחיל להראות לחוץ.
  הוא יוצא מן הזירה, חוזר אליה ונועל עם בנואה לוק-אפ נוסף ואדי הופך את זה לארם-באר ובנואה נחלץ ונועל בעצמו את ידו של אדי עד שאדי נותן לו דרופ טו-הולד והשניים ממשיכים בצ'יין טכני עד שולדר בלוק של אדי לבנואה.
  השניים עומרים זה מול זה ונועלים אחד לשני את כפות הידיים ובנואה משתלט על אדי שמוכר בצורה פשוט מצחיקה ונחלץ עם בעיטות לבטנו של בנואה עד לריסט-לוק.
  אדי ממשיך לנעול את ידו של בנואה עד לצ'ופים לבנואה, אדי מנסה לסרוק את בנואה לחבלים אך בנואה הופך את הזריקה ומוכן לתת באק-באדי דרופ שהופך ללג סיזרס של אדי ומכאן השניים מגלגלים אחד את השני ל-2.
  הם נפרדים ובנואה נותן לאדי ארם-דראג ואדי מגיב בארם-דראג משלו.

  אדי נותן לבנואה טייק-דאון עד שבנואה נחלץ עם אגרופים וזריקת אדי לחבל ואדי מגיב בשולדר בלוק וסייד הד לוק נוסף לבנואה עד שבנואה קם ומנסה לתת לאדי סייד סופלקס אך אדי קפץ מעל בנואה ונחת על הרגליים ושוב נעל את ראשו של בנואה.
  בנואה קם וזורק את אדי לחבלים, תופס את אדי ומנסה לתת לו שולדר ברייקר אד אדי התגלגל ומרים את בנואה לטומבסטון פיילדרייבר
  ובנואה ההפוך נוחת על הזירה והוא בעצמו מחזיק את אדי לטומבסטון פיילדרייבר ונותן לו שולדר ברייקר.

  בנואה מנסה לנעול את הקרוספייס, אדי נלחם אך בנואה הצליח ואדי הצליח לשים את רגלו על החבל.
  אדי יצא מן הזירה ובנואה רץ לחבל וקופץ על אדי עם סואסייד-דייב מעל לחבל השני ונחת על אדי.
  השליטה חזרה לבנואה והוא חזר עם אדי לזירה, עבד לו על הכתף ונתן לו באדי סלאמס ונעל אותו בחצי נלסון בשכיבה, אדי התרומם ובנואה נתן לו אגרוף וכאפה בראש. אדי ניסה לזרוק את בנואה לפינה, בנואה עצר התנגשות עם הרגל על הפינה השנייה ונגיב לאדי בצ'ופ.
  בנואה זרק את אדי לפינה ועמד להתנגש בו אך אדי עצר בעדו עם מרפק.
  אדי מניח את בנואה על הפינה העליונה ונותן לו לג סיזרס מהחבל העליון, אדי מצמיד ל-2.
  אדי מרים את בנואה ונותן לו אקספלודר ושוב מצמיד ל-2.
  ואדי הנואש מתחיל לבעוט לבנואה בצלעות ונועל את בנואה בארם-באר ונותן לו צ'ופ ובנואה מגיב לו והשניים מתחילים להחטיף צ'ופים אחד לשני.
  בנואה זורק את אדי לחבל ונותן לו באק-באדי דרופ, שני שולדרבלוקס עד שהצמיד את אדי לפינה והצליף בו עם צ'ופים.
  בנואה ניסה לתת לאדי ג'רמן סופלקס אך אדי התחמק ובנואה שוב השתלט אליו כשהחזיק בו מאחור והניח אותו על הפינה העליונה
  ונתן לו סייד סופלקס מהחבל העליון שריתק את שניהם לזירה.
  בנואה זחל והצמיד את אדי אך ל-2.
  השניים קמים לאט ובנואה נותן לאדי שני סופלקסים גרמניים, אדי חוסם את השלישי ובנואה מצליח להוריד אותו לקרוספייס.
  אדי מרים את ידו אך מצליח להניח את רגלו על החבל.
  בנואה קם ונותן לאדי בקברייקר ומצמיד אך ל-2.
  בנואה מנסה לתת לו עוד אחד אך אדי מצליח להתגלגל לאחור ונותן לבנואה טרי אמיגוס שהשלישי הוא סופרפלקס מהחבל העליון
  והשניים שוב מרותקים אך אדי קם ומחייך את חיוכו התחמן השובב, הוא עולה לחבל העליון וקופץ לפרוג ספלאש אך בנואה התגלגל מהמקום
  ואדי נחת על הזירה.

  בנואה קם ונתן לאדי פאוור בומב חזק וברוטלי ומצמיד אך רק ל-2.
  ובנואה שוב נועל על אדי קרוספייס אך אדי הצליח לגעת בחבלים והשופט הפריד ממנו את בנואה בכוח.
  בנואה והשופט מתווכחים ואדי מסתער על בנואה שמתנגש ומפיל את השופט.
  אדי יוצא מן הזירה ולוקח את החגורה, הוא חוזר לזירה ומכה איתה את בנואה, אדי עולה לחבל ופוגע עם בנואה עם הפרוג ספלאש.
  השופט התעורר וספר אך רק ל-2!!!, אדי פשוט בהלם.
  הוא לוקח שוב את החגורה, בנואה שוכב והשופט עומד לקום ואדי מכה את השופט עם החגורה בגבו, מניח את החגורה על בנואה ושוכב על הזירה.
  אדי שם לב שהשופט לא קם, מנסה להעיר אותו ושוב שוכב, השופט עדיין לא קם ואדי שוב מנסה להעיר אותו אך הוא לא קם ואדי צורח מרוב תיסכול
  וממשיך לנסות להעיר את השופט ופתאום מאחורי גבו בנואה נועל אותו בקרוספייס ואדי נכנע אך השופט לא רואה.
  בנואה מנסה להעיר את השופט ואדי ניסה להכות שוב את בנואה עם החגורה מאחורי הגב, אך בנואה התכופף ונתן לאדי ג'רמן סופלקס.
  בנואה עורף את הראש ועולה לפינה העליונה ונוחת עם האדבאט, אך פוגע בטעות בשופט שניסה לקחת מאדי את החגורה מהיד.
  ובזמן שכולם שוכבים ריינו מתפרץ לזירה ונותן גור לבנואה שמנטרל אותו, אדי מסתכל על שניהם ועושה הבעה של: נו טוב...
  אדי עולה לחבל העליון ופוגע בבנואה עם פרוג ספלאש ומצמיד את בנואה לספירת 3 איטית.

  אדי ניצח וזכה באליפות ארה"ב!!!

  מחשבות אישיות

  זה היה קרב טכני פשוט מדהים, מרתק, מותח וברמה גבוהה שלא היה מבייש את המושג: רסלינג.
  שני החברים הטובים הציגו כימיה אדירה ואת הארסנל המורחב שלהם שמאפיין אותם כשניים מן המתאבקים הטובים ביותר ב-WWE בדורנו.
  שנת 2003 לא הייתה כל כך טובה ב-WWE אך היו בה נקודות אור כגון רסלמניה טובה וקרבות טובים
  כגון אנגל-בנואה, מייקלס-ג'ריקו, אנגל-לסנר, אנגל-לסנר-ביג שואו וביניהם יש גם את אדי-בנואה.
  בנוסף לטכניקה והיאבקות איכותית יש גם הומור מצד אדי שידע להיות פרפורמר אמיתי בנוסף למתאבק מצויין.
  וכמו ברט-בולדוג, השניים נלחמו על התואר הפשוט הזה כאילו היה אליפות העולם.
  הקרב גם קיבל אורך יפה מאוד אך מיקום גרוע בקארד, מכיוון שקרבות מטופשים כמו מקמהן-גאווין, סייבל-סטפני וגאן-נובל דחקו אותו להתחלה.
  זו היא בהחלט התחלה טובה לאירוע טוב.
  ולכן- מתח, טכניקה, ספוטים יפים, מתאבקים מצוינים, הומור, אקשן ומעל לכל- היאבקות
  לא ימנעו ממני לציין את הקרב עם:  לסיום

  סוף טוב, הכל טוב.
  והוא באמת טוב ג'?- טוב ובהחלט טוב.

  מקמהן סוף סוף פתח את העיניים ונתן לשניהם את הרגע הגדול.
  אדי זכה באליפות ה-WWE לאחר שניצח את לסנר ב-NWO
  בנואה ניצח ברויאל ראמבל, עבר ל-RAW וזכה באליפות העולם במשקל כבד לאחר שהכניע את טריפל H ברסלמניה.
  ובסוף הקרב הגיע חברו הטוב של בנואה, אדי, מחא לו כפיים ובכה והשניים התחבקו והציגו את אחד הרגעים היפים ביותר של הרסלינג ומה שכל כך אירוני, זה שהשניים האלו נלחמו בונג'נס שברקע היה תלוי הלוגו של רסלמניה 20.
  ובחזרה ל-2003- אדי הפסיד את האליפות לביג שואו בנו מרסי, באותו אירוע בנואה ניצח את איי-טריין בקרב מחווה לסטו הארט.
  ומתקופה זו החל הפוש של שניהם- אדי נפרד מצ'אבו ונכנס איתו לפיוד ובנואה שרד בקרב ההדחות שבו הוא הצליח להכניע את האלוף באותם הזמנים, ברוק לסנר.
  חבל מאוד שכיום אין הרבה קרבות כאלו אך יותר חבל שאין עוד מתאבקים כאלו כמו אדי גאררו היקר שנלקח מאיתנו והותיר הלם וחור בליבם של אוהדי רסלינג ומתאבקים רבים.

  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  13.01.2007
  עיר
  מדינת משטרה.
  הודעות
  1,642
  [quote=dxxx;157039]


  לסיום

  quote]
  מה לא הייתי עושה כדי לראות את התמונה הזאת שוב..
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  9,390
  ניסיתי לחפש את הקרב אבל לא מצאתי, אז מי שמוצא שיעלה אותו בבקשה לפינת מולטימדיה.
  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  29.11.2006
  עיר
  באר שבע
  הודעות
  2,666
  אין ספק שהרגע סיום של רסלמניה עם בנואה ואדי היה אחד המרגשים בהיסטוריה.
  תודה על המאמר!


  שתף ב-Google+

 5. #5
  הצטרף בתאריך
  17.04.2007
  הודעות
  192
  נכתב במקור על ידי y2pach
  אין ספק שהרגע סיום של רסלמניה עם בנואה ואדי היה אחד המרגשים בהיסטוריה.
  תודה על המאמר!
  אחלה קרב !
  שתף ב-Google+

הרשמה