תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 30
    הצטרף בתאריך
    17.04.2007
    פה תוכלו לשלוח תמונות של סינה חתימות סירטונים וכל מה שרק תירצו בקשר לסינה או בקיצור תוכיחו

שסינה פשוט גדול מדי בישביל שאר המתאבקיים ! :smiling:

OmerTashir - נ.ב קבלו תמונה שולטת של סינה :

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    חשבתי שתתן קצת רקע על סינה ושאלות לדיון. בכל מקרה, יש כבר פינה לעיצוב חתימות ככה שאתה יכול לבקש שם חתימה של סינה ומישהו בטוח יתן לך, סרטונים זה רק לפינת מולטימדיה. וזהו בעיקרון.
    קבל חתימות של סינה. תבחר אחת אם אתה רוצה:

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    מתאבק גרוע חסר חן וגיוון , ראפר מהגרועים שהאנושות ידעה , גימיק סחוט ומשעמם
    הקהל לא סובל אותו ..
    יכולות האבקות שלו גובלות בשל ג'ובר\לואוקרדר .
    הוא גמלוני ומפוזר המהלכים שלו לא אמינים ואין מתאבק אחד מאחורי הקלעים שמפרגן לו ..(קוראים לו חיית המחמד של וינס)

לסיכום

זה אומר הכל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    לפי דעתי סינה הוא מתאבק כרזימטי ושנוי במחלוקת מה שהופך אותו לדמות מרכזית בעסק.
    יכול להיות שיש לו מספר מכות מוגבל אבל הקרבות שלו זורמים ואני אישית נהנה לצפות בהם.
    הפוש שהוא מקבל בשנתיים האחרונות קצת מוגזם, אבל כקגע בWWE אין הרבה מיין איבנטרים ברמה גבוה חוץ משון מייקלס ואולי רנדי ואדג.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.04.2007
    לפי דעתי סינה שולט !

אבל מה שגורם לי לחשוב כך זה לא שהוא בעל שרירים או שהתרגילים שלו טובים אני פשוט אוהב אותו כי אני נהנה לראות את הקרבות שלו ובניגוד לקרבות אחרים בקרבות שלו רואים תמיד תרגילים מסוכנים וכאלה שדורשים עוצמה רבה וזה לא כמו שאר הקרבות שאני רואה של כל הדיוות וה - crusewights שרואים , הקרבות שלו אף פעם לא משעמים אותי וזה מה שהופך אותו לתותח !!

אבל אני חייב להודות שיש לו סופלקס יפה !! והפינשר שלו יפה וההיפטוס שלו תותח וההכנעות שלו זה משהוא מטורף !!! ולפי דעתי סינה יכול על כולם ( דרך אגב אני ממש לא מבין למה כולם מפחדים מאנדטיקר , סינה שובר אותו עם עיניים עצומות אם בא לו חחחח ! )
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נו עומר אהבת את החתימות של סינה שהעליתי?
    ודרך אגב, לכל אלה שאומרים שלסינה יש ארסנל קטן של תרגילים:
    FU, STFU, פישרמן סופלקס, שובר לסת (Jaw Breaker), היפטוס בישיבה, Throwback,
    5 knuckle shuffle, ספינאאוט פאוורבומב, לג דרופ מהחבל העליון לראש של היריב, קלוזליינים, שולדר בלוקים מעופפים, סופלקס בטן לבטן מתעקם, DDT ובולגדוג עם יד אחת בריצה.
    עכשיו יש כאלה שיגידו שאני ממציא מהלכים שיש לו בארסנל ושהוא אף פעם לא השתמש בהם, אני אומר, תבדקו שוב. ומי שראה את הקרב בקישור שהבאתי בסקירה השבועית של Raw בין ג'ון סינה ל-Rated RKO יראה שבתחילת הקרב סינה מפגין כישורי היאבקות מזרן לא רעים בכלל.
    ו-Rageous אמר שהגימיק שלו סחוט ומשעמם. איפה עוד ראית גימיק של ראפר בכל ארגוני ההיאבקות והתוכניות אי פעם?
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי Terminator
    חשבתי שתתן קצת רקע על סינה ושאלות לדיון. בכל מקרה, יש כבר פינה לעיצוב חתימות ככה שאתה יכול לבקש שם חתימה של סינה ומישהו בטוח יתן לך, סרטונים זה רק לפינת מולטימדיה. וזהו בעיקרון.
    קבל חתימות של סינה. תבחר אחת אם אתה רוצה:
    אפשר את זה?
    מכבי חיפה אימפריה!!!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    בטח, בכיף .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אם שמת לב חצי מהמהלכים שהבאת הוא לא משתמש בקרב שגרתי מה גם שלג דרופ מהחבל העליון זה לא signature moves זה חלק ממליארד מהלכים שכל מתאבק מתחיל עושה ,
    חוץ מfu וstfu שהם למעשה חיקוי של מהלכים קודמים (של לסנר)
    יש את ההיפטוס שהוא יחסית "מקורי" ואני אומר יחסית כי זה די ברור שהוא לא מהלך רק שלו.

עכשיו בוא נשווה אותו לאלוף עולם אחר "אהם" עם signature moves כמו ברט הארט ..?

שרפשוטר , פיילדריבר בקפיצה , מרפק מהחבל השני , סופלקס גרמני עם מעבר לגשר , סופרפלקס (כמהלך מזוהה זה אחד הנדירים) , neckbreaker.. היה אחד החלוצים שהשתמשו בסנסט פליפ (אח"כ באו כל ההי פליירס) ..
    בקיצור אני לא ממש יכול לתאר לך את כל הארסנל של ברט כי הוא היה אינסופי
    וככה צריך להיראות אלוף .. מסוגל לבצע כל תרגיל וכל דבר שיידרש ממנו .. היכולת למכור את התרגילים שלו ולסיים קרב במגוון רחב של וריאציות ופינישרים ..

ויהב .. לא חסר אנשים הרבה הרבה יותר טובים ממנו בארגון.
    אנשים התרגלו לבינוניות שהוא מוכר .. ובגלל זה לא מבינים על מה כל המהומה.
    תצפה בppv מיין איבנטס בשנים עברו ותבין על מה אני מדבר.. אפילו אדג' כאלוף הילי זמני נתן קרבות עם יותר פופים ממנו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אם תשים לב אתה, סינה משתמש במהלכים האלה כמעט בכל קרב. הלג דרופ שאתה מדבר עליה באמת משומשת ע"י אנשים רבים אבל אני אגיד לך ככה-אם תשים לב, אתה תראה שהלג דרופ שלו מהחבל העליון היא לראש היריב בזמן שהוא עומד. בערך כמו הפינישר של באד אס בילי גאן רק מהחבל העליון, אז זה כן מהלך מזוהה. אם תשים לב, כל המהלכים שבהם הוא משתמש הם עם טוויסט קטן משל סינה, נגיד ב-FU הוא קופץ ומטיח את היריב עם כל כובד משקלו על האדמה וב-STFU הוא מרים את הרגל של היריב וישר משחיל את הרגל שלו במהירות ועושה שאת זה מהר יותר מאשר STF רגיל. חוץ מהעובדה שהמהלך הזה נראה אמין ביותר, כואב ביותר וניתן "למכור" אותו בשואו לקהל טוב.
    מרפק מהחבל השני, לא זכור לי שזה מהלך שייחד/מייחד את ברט הארט בלבד. כנ"ל לגבי הסופרפלקס. חוץ מזה, גם הרבה מהלכים מהארסנל של ברט הומצאו לפני שהוא החל להשתמש במהלכים עצמם. ה גם תלוי איזה סגנון אתה אוהב. אני מניח שאתה אוהב אולד סקול משולב עם טכניות.
    שכחתי להוסיף שסינה משתמש בסקופ סלאם ואלבו דרופ. עכשיו אני לא מזלזל בארסנל של ברט אבל אני אומר לכל אלה שאומרים שסינה תקוע עם חמישה מהלכים-שזה לא נכון ונתתי הוכחה עכשיו ובהודעה הקודמת. אתה מדבר איתי על לסיים קרב בוריאציות שונות-איפה אתה רואה מתאבקים היום מסיימים קרב חוץ מלפגוע את הפינישר שלהם שזה בדרך כלל מתקפה אחת ו/או רדכים מלוכלכות כגון low blow או התערבות? ואתה מדבר כאילו ברט סיים קרבות בהמון דרכים מגוונות-העיקר היה הכנעה לשארפשוטר, אולי הצמדה ע"י רברסל כמו שהיה לסטיב אוסטין או מהפיילדרייבר אבל לא יותר מזה.
    כנ"ל סינה, מסיים את היריב ע"י הצמדה/הכנעה, מה לא בסדר בזה? מספר האפשרויות של מתאבק מסויים לגמור קרב לא מצביעות על יכולות ההיאבקות שלו. יכול להיות מתאבק נהדר שגומר קרב עם תרגיל אחד ויכול להיות מתאבק גרוע שכל פעם יסיים קרב אחרת (מייקלס).
    איזה דברים סינה לא יכול לבצע? אמרת שאלוף נדרש לבצע כל דבר. מה בדיוק נבצר מהיכולות של סינה בזירה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.04.2007
    עזוב ירין כל אחד חושב משהוא אחר על ג'ון סינה אנחנו חושבים שהוא תותח וזהוא ....

אי אפשר להתווכח איתם שיאהובו מי שהם רוצים רק שיכנסו לפה אנשים שאוהבים אותו ושישלחו

דברים מעניינים ולא סירטונים שיורדים על סינה אוקי ?!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אני חושב שזה בסדר להחליף דעות בויכוח תרבותי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    אני נהנה שיש דיון פורה כמו פה.
    אני גם אוהב שרוגס מגיב לפי דעתי יש לו הרבה ידע שלפעמים הוא לא חולק איתנו...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    הממ ..

"Rageous אמר שהגימיק שלו סחוט ומשעמם. איפה עוד ראית גימיק של ראפר בכל ארגוני ההיאבקות והתוכניות אי פעם?"

אתה יוצא מנקודת הנחה שהוא היחיד ולכן הוא גם בהכרח מיוחד מה שכמובן מוטעה מהיסוד.
    לא חסר גימיקים יחודיים שהם ההפך הגמור ממיוחדים אם אתה חש צורך בדוגמאות תבקש.

"אם תשים לב אתה, סינה משתמש במהלכים האלה כמעט בכל קרב"
    בוא נסקור את המהלכים?
    Jaw-breaker = שובר לסת כמהלך בסיסי . (חסר כל יחוד )
    Fisherman suplex = מהלך במקור שנקרא פרפקטפלקס (ע"י קורט הניג ז"ל) מבוצע ע"י 90 אחוז מהרוסטר.
    Throwback= עוד קלסיקה של הניג (neck snap) רק בגרסה רעה ..
    Spin-out powerbomb = מהלך מעולה רק חבל שמספר הפעמים שסינה מבצע אותו הוא אפסי.
    Suplex Belly to Belly = חרוש 1
    STFU = סוג של קרוספייס מגושם , חרוש 2
    FU = הF5 של לסנר מבוצע בפחות עוצמה , חרוש 3
    Five Knuckle Shuffle= המהלך שנמכר הכי רע שיש .. רץ לחבל .. נעצר ונותן אגרוף לפלג גוף עליון מעמידה. חרוש 4

לג דרופ , קלוזליינים , שולדר בלוקס ("מעופפים") ,ddt = מי שמבין בהאבקות מקצועית יודע שאלו מהלכים שכל מתאבק לומד במהלך הכשרה ..
    אני באמת צריך להסביר למה קלוזליין לא מיוחד ?:\

"ואתה מדבר כאילו ברט סיים קרבות בהמון דרכים מגוונות-העיקר היה הכנעה לשארפשוטר"
    ברט ידע לסיים קרב בכל מצב נכון שהשארפשוטר היה הסימן היכר ,
    אבל הוורסטיליות של ברט הארט היא לא דבר שאוהד מהשנים האחרונות יכול להעריך.

"איזה דברים סינה לא יכול לבצע?"
    מבחינתי אלוף לאורך זמן , שמחזיק חברה על הגב צריך להיות מתאבק טכני,
    לבצע הובלה של קרבות בצורה מושלמת , ולהראות גם פגיע כשצריך (פציעות מדומות וכו')
    סינה לא מבצע את כל התרגילים שלו בצורה מושלמת , קל וחומר לגבי תרגילים אחרים שדורשים טכניות.

עוד נקודה שרציתי לדבר עליה זה הפוש שהבנאדם מקבל,
    שנתיים רצופות הוא "מנצח" כל קרב שהוא משתתף בו.
    הפיודים שלו הם מינורים וחסרי משמעות ברובם , לנצח אינסוף פעמים בהאנדיקאפ מאצ'ס
    מתחיל להמאס על הקהל , והוא גם מראה את זה.
    גם הבנייה לקרבות שלו היא אינפנטילית , כמו הגימיק שלו.

בידור טוב הוא בידור שהקהל צועק "Holy shit" ראית מה הוא עשה לו?!
    זה מגיע ממקום של הערצה וציפייה לרגע .
    כשג'ון סינה מנצח סוף סוף ברסלמניה אחרי פיוד (גרוע )
    הקהל לא צעק בוז בגלל שאהב את שון מייקלס ,
    הם צעקו בוז בגלל שסינה לא ניצח בסטייל..
    הם צעקו בוז כי מייקלס יצא אובר....
    הם צעקו בוז כי אלוף ללא עוררין שנתיים צריך לתת שואו של אלוף .. ולא אני לא מדבר על כניסה לזירה באמצעות מכונית פאר שלכולם ברור שנהג מקצועי נוהג ברכב.

יהב - תודה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.04.2007
    בו נחסוך ממך את המאמצים .. חחח !!

אתה לא אוהב את סינה וזה מקובל עלי סבבה כל אחד אוהב מישהוא אחר !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    בת ים
    אפשר להיות בעל הגימיק הכי מעניין בעולם: להיכנס עם F-16 לכל קרב, לסגל פינישר שהוא 630 מעלות קנאדיין דסטרוייר מהחבל העליון, להביא כיסא טבול בדבק ונעצים לכל קרב שני, ולהיות חבר של אשלי בחיים האמיתיים. אבל אם נשארים בגימיק הזה בזמן שסינה נשאר- בסוף זה נ-מ-א-ס ! ! !.
    אני עצמי שונא את סינה רק בגלל החד-גווניות שלו. מילא אין לו תרגילים יפים-מילא! מילא אין לו כבר אוהדים- מילא!! מילא שונאים אותו מאחורי הקלעים (של כל ארגון)- מילא!!! אבל כמה זמן אפשר להישאר ככה?!?! ועוד לנצח את הטובים כיום?!?! (ובכלל- בהיסטוריה, ועוד ברסלמניה!).
    סינה ווינס עברו כל גבול. והם צריכים חת'כת בוקינג, פאקינג בוקינג העשור, כדי להצדיק את המצב הזה ואת ההתמשכות המזעזעת שלו.
    אולי אם תהיה תוכנית שהוא יפסיד ת'אליפות בקרב פרישה ויחטוף פינישר מכל מיין איבנטר במרכז הזירה, ואח"כ וינס יזרוק אותו למשאית זבל בFU- אולי רק אולי, האוהדים יסלחו למקמהן...
    אולי יצאתי קצת קיצוני, אבל RAGEOUS- כל מילה בסלע!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אני לא יודע למה אני הגבתי, אבל הדיון פשוט צרב לי בעיניים.

"למה סינה הוא רמה אחת מעל כולם"?, לפי דעתי סינה הוא פשוט מעצבן, משעמם, ומחזיק באליפות לפי דעתי כבר יותר מדי.

Rageous, אני מסכים עם כל מילה שאמרת!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Rageous
    הממ ..

"Rageous אמר שהגימיק שלו סחוט ומשעמם. איפה עוד ראית גימיק של ראפר בכל ארגוני ההיאבקות והתוכניות אי פעם?"

אתה יוצא מנקודת הנחה שהוא היחיד ולכן הוא גם בהכרח מיוחד מה שכמובן מוטעה מהיסוד.
    לא חסר גימיקים יחודיים שהם ההפך הגמור ממיוחדים אם אתה חש צורך בדוגמאות תבקש.

"אם תשים לב אתה, סינה משתמש במהלכים האלה כמעט בכל קרב"
    בוא נסקור את המהלכים?
    Jaw-breaker = שובר לסת כמהלך בסיסי . (חסר כל יחוד )
    Fisherman suplex = מהלך במקור שנקרא פרפקטפלקס (ע"י קורט הניג ז"ל) מבוצע ע"י 90 אחוז מהרוסטר.
    Throwback= עוד קלסיקה של הניג (neck snap) רק בגרסה רעה ..
    Spin-out powerbomb = מהלך מעולה רק חבל שמספר הפעמים שסינה מבצע אותו הוא אפסי.
    Suplex Belly to Belly = חרוש 1
    STFU = סוג של קרוספייס מגושם , חרוש 2
    FU = הF5 של לסנר מבוצע בפחות עוצמה , חרוש 3
    Five Knuckle Shuffle= המהלך שנמכר הכי רע שיש .. רץ לחבל .. נעצר ונותן אגרוף לפלג גוף עליון מעמידה. חרוש 4

לג דרופ , קלוזליינים , שולדר בלוקס ("מעופפים") ,ddt = מי שמבין בהאבקות מקצועית יודע שאלו מהלכים שכל מתאבק לומד במהלך הכשרה ..
    אני באמת צריך להסביר למה קלוזליין לא מיוחד ?:\

"ואתה מדבר כאילו ברט סיים קרבות בהמון דרכים מגוונות-העיקר היה הכנעה לשארפשוטר"
    ברט ידע לסיים קרב בכל מצב נכון שהשארפשוטר היה הסימן היכר ,
    אבל הוורסטיליות של ברט הארט היא לא דבר שאוהד מהשנים האחרונות יכול להעריך.

"איזה דברים סינה לא יכול לבצע?"
    מבחינתי אלוף לאורך זמן , שמחזיק חברה על הגב צריך להיות מתאבק טכני,
    לבצע הובלה של קרבות בצורה מושלמת , ולהראות גם פגיע כשצריך (פציעות מדומות וכו')
    סינה לא מבצע את כל התרגילים שלו בצורה מושלמת , קל וחומר לגבי תרגילים אחרים שדורשים טכניות.

עוד נקודה שרציתי לדבר עליה זה הפוש שהבנאדם מקבל,
    שנתיים רצופות הוא "מנצח" כל קרב שהוא משתתף בו.
    הפיודים שלו הם מינורים וחסרי משמעות ברובם , לנצח אינסוף פעמים בהאנדיקאפ מאצ'ס
    מתחיל להמאס על הקהל , והוא גם מראה את זה.
    גם הבנייה לקרבות שלו היא אינפנטילית , כמו הגימיק שלו.

בידור טוב הוא בידור שהקהל צועק "Holy shit" ראית מה הוא עשה לו?!
    זה מגיע ממקום של הערצה וציפייה לרגע .
    כשג'ון סינה מנצח סוף סוף ברסלמניה אחרי פיוד (גרוע )
    הקהל לא צעק בוז בגלל שאהב את שון מייקלס ,
    הם צעקו בוז בגלל שסינה לא ניצח בסטייל..
    הם צעקו בוז כי מייקלס יצא אובר....
    הם צעקו בוז כי אלוף ללא עוררין שנתיים צריך לתת שואו של אלוף .. ולא אני לא מדבר על כניסה לזירה באמצעות מכונית פאר שלכולם ברור שנהג מקצועי נוהג ברכב.

יהב - תודה
    שובר לסת-ייחודי ביותר, מתי בפעם האחרונה ראית מישהו חוץ מסינה וג'ף הארדי משתמש במהלך הזה?
    פישרמן סופלקס-הייחוד של הסופלקס הוא בתפיסת הרגל של היריב, כדי שהוא לא יוכל לעשות קאונטר לסופלקס משלו, אני רואה מתאבקים אחרים עושים סופלקס-לא פישרמן סופלקס וגם אז הם מבצעים אותו באיטיות ולא ברגש כמו סינה. סינה דופק חתיכת קפיצה לסופלקס ומבצע אותו בשלמות-מה שאי אפשר להגיד על רוב הרוסטר.
    the throwback-בגדול רואים שמר פרפקט הוא מקור השראה גדול למהלכים של סינה ואני חושב שהוא עושה עבודה מאוד טובה בשמירה על המהלכים "חיים ונושמים". הנינג היה עושה את המהלך הזה על האדמה ואילו סינה הולך לחבלים, נותן ניתור ועושה מעין סלטה קדמית ולוקח את הראש של היריב לרצפה בזמן שהיריב עומד על רגליו . מהלך כזה דורש אתלטיות, כישרון ומהירות-כל הדברים הטובים האלה שסינה ניחן בהם. אני לא חושב שזה גרסה רעה יותר אלא אפילו משופרת.
    spinout powerbomb-אני לא יודע איפה היית בשלוש-ארבע שנים האחרונות אבל אם סינה לא מבצע את התרגיל הזה לפחות פעם אחת בקרב אני צנצנת. עכשיו ברציות, אין קרב שהוא לא משתמש בתרגיל הזה לפחות פעם אחת בתור הכנה וחלק מרצף הסיום שלו שמצביע על סוף הקרב.
    מאז שקורט אנגל עזב את ה-wwe אני לא רואה הרבה אנשים חוץ מלאשלי וסינה שמשתמשים במהלך הזה אז בעיני הוא לא חרוש, וגם אם הוא חרוש אני נהנה לראות אותו מבוצע, עוד פעם, בשלמות ומושלמות ע"י ג'ון סינה.
    STFU-אני עומד לחדש לך משהו בקשר לזה, זה לא סוג של קרוספייס, זה סוג של סליפר. השם האמיתי של המהלך הוא STS, שראשי התיבות מייצגים את המילים-stepover toehold sleeper.
    קרוספייס הוא תרגיל המכוון לפנים, לא לגרון ולכן אני מתקן את הטעות שלך. וגם אם תגיד ש-STF מהלך חרוש ומשעמם, אתה לא יכול להגיד שסינה לא מכניס איזה טוויסט קטן משלו למהלך שלא רק יראה אמין יותר אלא גם ישפצר אותו ויחזיר אותו "לצעירותו". האנשים היחידים שאני ראיתי שמשתמשים במהלך הם ג'אז, הדיווה ההיא מ-ECW, אדי, ובנואה וגם אז לעיתים רחוקות, סינה משתמש במהלך העאלק "חרוש" הזה בתור פינישר ולכן אנחנו רואים אותו לעיתים קרובות יותר.
    FU-שונה מרחק שנות אור מה-F5 של לסנר. הדומה בינים הוא רק ההתחלה-הרמה ל-fireman carry position. היה איזה מאמר שטי בון בהיא על ה-FU בפינת הפינישר היומי אבל אני לא מוצא אותו, וכתובים שם הדברים באמת לאמיתה.
    5 knuckle shuffle-מודה לא המהלך הכי טוב בעולם אבל לכל אחד מותר להתלהב. בעיקרון זה פיסט דרופ עם הצגות.
    לג דרופ-אף פעם לא ראיתי מישהו שעושה fameoser או איך שלא כותבים את זה מהחבל העליון, ראיתי רק לג דרופ בסיסי ליריב שנפל.
    ואת מדבר איתי על דברים בסיסיים, כל הקריידלים של ברט הארט, הנעילת ארבע על ארבע, pendulem backbraker, הסנסט פליפ, נקברייקר, על אלה הם מהלכים בסיסיים שמתאבק בהכשרה לומד אותם אז תחסוך.
    בקיצור, לגבי המהלכים של סינה-הוא משקיע את כל כולו, את הרגש ואת האנרגיה שלו למען ביצוע המהלכים שלו בזירה באופן מושלם ואני אומר באופן אישי, גם אם זה לא לרוחך שאני חושב שהוא עושה עבודה טובה יותר מכל המתאבקים למעט HHH ושאני נהנה לראות אותו מופיע בזירה עם ארסנל מגוון ביותר של תרגילים.
    מה זה וורסיטיליות? תגיד לי ואז אולי אני אוכל להגיב על זה.
    ברגע שאומרים לסינה להציג טכניות בקרב מסויים הוא מבצע אותה, וגם את המהלכים שלו הוא מבצע באופן מושלם, לדעתי ולדעת עוד רבים אחרים.
    פיודים מינוריים? פיוד עם HBK, אדג' ו-HHH אתה קורא מינורי? חלק מהמיינאיבנטרים הכי גדולים בתולדות ה-wwe והוא הצליח להוציא מהם חלק מהקרבות הכי גדולים שראיתי אי פעם. גם הקרב שלו עם אומגה ברויאל ראמבל היה קרב שלא ישכח להרבה זמן.
    אם הבנייה שלו לקרבות היא כל כך אינפנטילית, איך זה שהפיוד שלו עם אדג' נבחר לפיוד השנה ע"י PWI? אתה רוצה לדבר איתי על פוש ענקי? דבר איתי על האלק הוגאן, דבר איתי על ריי מיסטיריו, דבר איתי על HHH (עשר אליפויות עולם בתוך פחות מעשר שנים, אתה קולט את ההישג פה?) רק אל תדבר איתי על סינה בנושא הזה, כי כל פעם שתגיד לי שסינה מקבל פוש מוגזם אני אביא לך עוש עשרים כמוהו אם לא יותר גדולים. בקשר לגימיק, אני חושב שחייל מארינס זה גימיק נהדר והוא הוכיח את גדולתו ומקוריותו בסרט השובר קופות המארינס. אם תראה את הסטטיסטיקות של המכירות בנוגע ל-DVD ואת הנוכחות בסרט המשודר אתה תסכים איתי שהסרט זכה להצלחה רבה ואין אפילו מה לדבר בנושא הזה. אני לא יודע מה הקטע שלך עם הקרב ברסלמניה, בפורומים אחרים גלשתי והם אמרו שם שזה היה הקרב הכי טוב בקארד רק "חבל על התוצאה". מביאים לכם קרב טוב שהתמצית שלו טובה. לא רק הסיום קובע אם הקרב טוב. חוץ מזה, נראה לך ששון באמת היה מנצח? הוא היה תחלופה של הרגע האחרון בשביל HHH שנפצע. אם טריפל היה עדיין בתמונה של הציד אחרי התואר שון אפילו לא היה מקבל את ההזדמנות הזאת על התואר.
    כנ"ל לגביך סלאדג'האמר, רצית שאני אתן לך רשימה של מתאבקים עם פוש ענקי-קיבלת.
    והנה עוד פוש לא קטן בשבילכם-אדג' שתי אליפויות עולם בתוך פחות משנה. ו-RVD! אלוהים הוא היחידי בכל ארגוני ההיאבקות שזכורים לי שהחזיק בשני תארי עולם באותו זמן!!! אם זה לא פוש יורת גדול משל סינה אז אתם לא יודעים על מה אתם מדברים.
    CJ-אתה אומר כל הזמן את אותם הדברים, הוא משעמם הוא משעמם. בסדר משעמם אותך, אתה לא חייב להנות מההופעה שלו. אתה אומר לי שהמתקפות של HHH משעממות, כי כל הזמן טוחנים את הפדיגרי שזה המהלך הכי משעמם בעולם בדיון pivot בפורום האחר המעצבן ההוא. אתה אומר לי שאייץ' לא יודע לבצע את המתקפות שלו טוב ושהן משעממות, ואם תתפלא מאיפה אני מוציא את זה, אני זוכר שאתה אמרת לי את זה. הסיבה היחידה שאתה לא אוהב את סינה היא בגלל זמן ההחזקה שלו בתואר. תגיד תודה שאתה לא בשנות השבעים שמונים, היית תקוע עם ברונו סומרטינו בתור אלוף קרוב לשמונה שנים!!!!!!!!!!!!! אם זה לא פוש הכי גדול בהיסטוריה, מה כן? ברגע שאמרת משהו כזה על אייץ' אז ממך אני כבר לא מחזיק בעניין הזה.
    מקווה שהבהרתי את הפואנטה שלי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    בת ים
    terminator אתה חייב להבין שלא משנה כמה מגוון הארסנל שלו- תראה לי אחד מהיסטוריה עם פוש כזה!!! כל מתאבק שנמצא כ"כ הרבה זמן בטופ (עם תמיכת קהל של 31% בקירוב) ישנאו אותו במוקדם או במאוחר- וסינה נמצא כבר שנתיים!
    נכון שהארט היה בעסק יותר זמו מסינה, אבל האליפויות שלו פרוסות ולא מרוכזות לשנתיים!
    הסטוריליין של סינה לא זורם כי הרי ידוע שזה רק עוד ג'וב שמישהו עושה לו, אין מתח!
    ואם כבר מגיע מישהו שהקהל אוהב מעט (אורטון, לדוגמא), אז הוא ישר מועדף על "הבנאדם שתקוע לנו במסך כבר שנתיים".

אני את שלי אמרתי, לילה טוב לכולם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    מתקרב אליך בבאקלש קרב מרובע על האליפות, מאיפה אתה יודע מה עומד לקרות?
    לכל אחד יש 25% של סיכויים לנצח. ובינינו, אין אף אחד בקרב הזה (ובייחוד לא שון ורנדי) שמגיע לו שסינה יאבד את התואר הזה בשבילו.
    שתף ב-Google+

הרשמה