תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 34
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    בואו לפגוש את החברים מבית הספר בעולם אחר לגמרי, במייפל סטורי ו-Mu Online

לכתבה המלאה לחץ כאן!

הצטרף בתאריך
    18.04.2007
    זה אחד המשחקים השטחיים והמשעממים ביותר ששיחקתי (לא ניסתי את MU...).
    זה משחק של חרישה, וזה כל המשחק...
    PSN: TheWirepuller

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    MS לא משחק טוב... בכלל לא....
    אבל MU משחק שווה ביותר! הגעתי לאיזה רמה 60 ונהנתי מכל רגע.

הצטרף בתאריך
    18.01.2007
    עיר
    נס ציונה
    שניהם חרות WOW שולט!!!1

הצטרף בתאריך
    14.03.2007
    שיחקתי בו תקופה ובאמת התמכרתי
    היה לי שחקן רמה 117 טחון בכסף וציוד הכי גודלי שאפשר..
    התבגרתי קצת והפסקתי לשחק לפני חצי שנה
    ויום יום אני מאושר שפרשתי משחק מטומטם ממכר בלאחס

הצטרף בתאריך
    18.04.2007
    עיר
    קריות
    עכשיו אתם צריכים רק לסקור עוד משחקים ולתת להם ציונים

בפעם הבאה תיסקרו את FLY FOR FUN או בקיצור FLYFF (בבקשה)

הצטרף בתאריך
    18.04.2007
    אני שיחקתי בארך שנה חצי שנה MS וגם MU חצי שנה ואחרי ששיחקתי בGUILD WARS אין חזרה אחורה MS זה משחק של חרישה בלי מחשבה ובלי כלום מגעיל כל היום לשחק ולחרוש ככה גם MU

הצטרף בתאריך
    12.04.2007
    עיר
    בקעת הירדן
    איזה משחק וואו פצצות לגבות

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    מזכרת בתיה
    artox צודק
    games don't create psychopaths,
    they make psychopaths more creative

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    כל מי שאומר שמייפל סטורי משחק גרוע הוא נוב מטומטם שבחיים לא עבר את רמה 10
    המשחק מתחיל להיות טוב מרמות 42 ומעלה, כשאתה חזק ועושה לודי PQ ויש מלא דברים לעשות
    זה משחק בכלל לא שטחי, הוא משחק שאם לומדים לשחק אותו מספיק טוב מגלים כמה הוא עשיר ומעניין

הצטרף בתאריך
    03.04.2007
    עיר
    תל אביב
    מייפל זה משחק לילדי בר מצווה גועל נפש משחק של חמורים ואהבלים שאין להם מה לעשות בחיים יאאלה שחקו ב GTA או משהוא משהוא טוב לא חרא

הצטרף בתאריך
    18.04.2007
    וחבר שלי הגיע לרמה 78...
    שנינו עדיין לא מבינים מה כיף בזה...
    אם זה משחק שצריכים להנות בו מרמה מסויימת זה משחק אידיוטי, כיוון שמשחק אונליין אמור לעניין מהרגע הראשון, ולא צריך להביא אותך למצב של חרישה כדי שתהנה.

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    אצ'קלונה
    מייפל משחק טוב ולא סתם יש לו מיליונים של חברים, אם המשחק היה גרוע כמו שאתם אומרים אז הוא אמור להיכשל לא כן?

הצטרף בתאריך
    14.03.2007
    אני אומר לך היה לי CB (צ'יף באנדיט) גודלי רמה 117
    הייתי עושה זאקום כמעט כל יום
    רק אחרי שהבנתי שמיציתי את המשחק ופרשתי שמתי לב ששיחקתי במשחק עלוב :|

הצטרף בתאריך
    23.01.2007
    מייפל סטורי הוא משחק שאנשים אוהבים אותו בגלל שהוא ממכר אבל בעצם כשאתה מגיע לרמה גבוהה מאוד אתה מתחיל להבין שכל החיים שלך בעצם שיחקת "PUSH THE BOTTON"
    אני יותר אוהב משחקים כמו RAKION ו GUNZ שאתה עולה רמות ונהנה גם באותו זמן ו הם משחקים הרבה יותר אטרקטיבים. אני גם חובב משחקי יריות כמו WR וCS
    שגם בלי עליית רמות זה עדיף לי ממייפל.

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    ברמה 37 אפילו לא מיקססת סקיל אחד מהעבודה השניה, הייתי ממליץ לך להמשיך לנסות להגיע לפוטנציאל האמיתי של המשחק
    הבחור ברגע 78, יש לך איזשהו מושג כמה זמן לוקח להגיע לרמה הזאת? אנשים מעל רמה 70 הם אנשים מכורים קשות שהשקיעו בזה יותר זמן מאשר לישון, לאכול, ולהשתין ביחד
    אם הוא היה במצב כזה אין סיכוי שהוא לא אהב את המשחק פעם, פשוט נמאס לו וזה קורה בכל משחק בעולם

מייפל פופולרי לא כי הוא שוטף לך ת'מוח, הוא לא -סתם- ממכר, אנשים משחקים בו כי הוא כיף להם
    כיף לי להתחזק, כיף לי לעשות נוב טרייד ולהרוויח מלא כסף, כיף לי לדבר עם אנשים ולעשות איתם PQ... והמון אנשים נהנים מזה גם

הצטרף בתאריך
    18.04.2007
    זה לא משחק כמו גילד וורס עם PVP מדהים ועלילה מעולה, או כמו WoW, כם מאות אפשרויות ועולם מושך ונוצץ...
    זה משחק, שכל המטרה שלו זה פשוט לעלות רמות, להשיג חפצים נדירים, ואז לעלות עוד רמות ולהשיג עוד חפצים נדירים...

הצטרף בתאריך
    19.04.2007
    עיר
    advGames.co.il
    מייפל שיחקתי,פרשתי אחרי 7 חודשים,זה משחק שפשוט נמאס!!!(הגעתי לרמה 52)

Mu Online ראיתי את זה,גם אותו לא אהבתי,זה די דומה למייפל!!!

GB:WC-הכי טוב!!!למרות שגם בזה אני משחק בקושי!

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    תתפלאו אבל אני דווקא לא משחק בשביל לאסוף חפצים נדירים, או בשביל לעלות עוד רמות. אם הייתי רוצה חפצים טובים הייתי יוצר לעצמי Hermit וחורש על Mushmom כל היום בשביל לקבל שוריקנים בשם אילבי ששווים כמה מיליונים וברמות הגבוהות הייתי הולך לזאקום. אם הייתי רוצה לעלות דרגות כל הזמן אז לא היה לי לוקח כל כך הרבה זמן, פשוט הייתי עושה power leveling כל הזמן עד שזה היה יוצא לי מכל החורים.

אני משחק Maple Story בשביל להכיר חברים חדשים ובשביל לעשות איתם party ולהתאמן ביחד. יש לי כבר רשימה של 50 חברים במשחק ובגלל שכבר לא היה מקום אז התחלתי לכתוב את כל החברים שלי והם רובם Dragon Knights בסביבות גיל 20 ויש לי שם כבר 60 חברים רשומים שם (לא כולל אלה שב buddy list או אלה שאיתי בguild).

אז נכון, זה לא משחק כמו WOW או כמו Guild Wars אבל לפחות הוא חינמי. חבר שלי משחק WOW והוא מאוד נהנה ואני משחק Maple Story ואני מאוד נהנה ואני לא איזה טמבל אחד בגיל בר מצווה שחורש על MS כי אין לו מה לעשות בחיים, אני בן 20 ואני מכיר עוד חברים שלי שמשחקים בזה. אני לא אומר שכולם יכולים להנות מזה, אני למשל לא אוהב כדורגל אבל אני לא טוען שזה חרא של משחק.

כמה שזה נשמע דבילי, יש משהו בדבריו של Spitted לגבי זה שצריך להיות בדרגה גבוהה בשביל להנות יותר מהמשחק. כי רק אז הדמות שלך מתחילה להיות מעניינת ומגניבה ואתה מתחיל להכיר חברים שיודעים להגיד עוד משפטים חוץ מ"plis give me money". יש לי דמות מקורית וכיפית (אני blood priest כלומר priest עם הרבה חיים) ואני מאוד נהנה להתאמן עם חברים ב grims, ghost pirates או לעשות party גדול ב vikings או gobies. אני לא יכול לחכות כבר שאני אוכל ללכת לZakum.

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    אי אפשר להשוות את גילד-וורס או את וורלד-אוף-וורקראפט למשחקים חינמיים כמו מייפל-סטורי וMU, ושיחקתי בכולם(טוב, רק בדמו של גילד וורס, אבל בכל זאת...). אני חושב שמייפל סטורי עשו עבודה מצויינת. המשחק התחיל כשלא היה צריך לשלם בכלל והם חיו על תרומות, ותראו מה הם עשו שם! עולם צבעוני, עם גרפיקה משעשעת ומקורית, מפלצות יחודיות, מקצועות, ומה שלא תרצו. כן, בסופו של דבר זה משעמם - זתומרת, ממש ממש משעמם. במיוחד כשמגיעים האקרים מכל פינה ונובים אלה ואחרים שלא מסכימים ללמוד, אבל עד אז? לגמרי כיף. יש לך פארטי-קווסטס(למרות שיש איתם בעיה, שצריך לחכות שנים בשביל להתחיל אותם...), גילדות, מקצועות שאפשר לשכלל ולשפר אותם באלפי דרכים, דמויות ייחודיות, ולא צריך לשלם על זה גרוש. ממה שזכור לי, גם הדברים שהיית יכול לקנות בכסף היו בעיקר מגניבים, ורובם לא כ"כ מועילים. לעומת זאת, קחו את MU...
    כן, הגרפיקה פה טובה, אבל חוץ מזה, מה יש להם? כל מה שאתה עושה זה ללחוץ על התקפה, אין קווסטים, אין דמויות מיוחדות, ואין לך אפילו PvP... מה הטעם בלהתחזק אם אין לך משהו לעשות אם זה? MU שרד אצלי פחות מחודש, אחרי שכבר נמאס לי לרוץ בעולם שכולם לוקחים מייג', שמים משקולת על איזה כפתור ועוזבים את המחשב עד שהם עושים ריסט - להגיע לרמה המקסימלית, ואז להתחיל לעלות מרמה ראשונה. המפלצות שם לא מיוחדות בגרוש - וזה אומר שרק התכונות שלהם משתנות - והדבר המעניין היחיד שיש שם זה משהו שדומה לרייד בWoW: שכולם נכנסים לאיזור מסויים, ונלחמים ביחד. אבל מה, גם את זה הרסו כשרק אחד יכול לקבל את הפרס הטוב באמת...
    בסופו של דבר, אם אתם לא יכולים לשלם על WoW ועל GW, לכו על מייפלסטורי, דווקא משחק מאוד כיף עד זמן מסויים, ואפילו מאוזן, למען השם...

הרשמה