תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    30.03.2007
    עיר
    ראשון לציון
    מישהו יודע איך פועלים המקצועות החדשים ב-Magic of Incarnum?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    מודה שלא קראתי את הספר. הוא גם לא נורא מעניין אותי, דווקא הספר עם סוגי הקסם השונים נראה יותר מגניב (ברח לי השם. ובטח בסוף יסתבר שזה בכלל אותו ספר =) )
    מהם בכלל המקצועות החדשים? מה הם יכולים לעשות?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.01.2007
    הספר השני הוא Tome of Magic, והוא לא אותו ספר ^^
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.03.2007
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי ננסק
    זה גם סוג קסם חדש, יש להם משהו שנקרא Chakra bind שנותן להם יכולות מיוחדות לפי אזורים בגוף אבל לא הבנתי את שיטת הקסם שלהם. (היא לא דומה לאחרות)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    אין לי את הספר, אבל לפי מה שהבנתי דוגמיות התוכן, זה פועל כך:
    נקודות מהות משמשות כדי להפעיל השפעות קסומות. חשוב בכיוון הכשרונות הפסיוניים. אתה מנצל מספר נקודות, ומקבל השפעה מיטיבה.
    נקודות כבילת הצ'אקרה משמשות כנראה להפעלת חפצי הקסם שהטמעת בעצמך.
    סוג הנקודות השלישי ("נקודות מעטה"?) משמש כנראה להטמעת חפצי קסם מסויימים, כדי שניתן יהיה להפעיל אותם בעזרת נקודות כבילת הצ'אקרה.

סביר מאוד שאני טועה.

נכתב במקור על ידי ננסק
    מה, ב-Tome of Magic?

הכובל מזמן ישויות בשם "שרידי נשמה", וחולק איתן את נשמתו. הוא מקבל מהן כוחות קסומים, והן, בתמורה, מרגישות שהן חיות באמת.
    מטיל-הצללים מהווה את קו ההפרדה בין מכשף ואמגוש- יש לו יכולות שאינן לחשים, אבל הן שמישות מספר פעמים ביום. הוא מנתב את מהות מישור הצל ועושה דברים ממש מגניבים. אין כאן כדורי אש ושטויות כאלו.
    דובר-האמת למעשה לוקח עד הסוף את Power Word. הוא לומד לדבר בשפת הבריאה של הקוסמוס. לרוע המזל, הוא ממש לא מאוזן- החל מדרגה 6-7, הוא מתחיל להיחלש בצורה דרסטית עם כל דרגה נוספת. בנוסף, הוא נראה קצת כמו שחזור הפלאפ של האשף (להזכירכם, האשף משתמש ב"שפת הקסם").
    שתף ב-Google+

הרשמה