תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    מחיאות כפיים וברכת השמש הבלתי מנוצח לשי זלדיס, המנהל החדש בפורום!

שי התווסף כמומחה לנשגבים לכל דורותיה וצורותיה. הוא בחור מנוסה מאוד בשיטה, שכבר מעל לשנתיים מעביר הרצאות היכרות עם הנשגבים בכנסים שונים, ומשתתף כמנחה במשחק אקזלטד און-ליין מתמשך ומורכב למדי (שהוא ידע להרחיב עליו יותר). גם התעייצנו בשי בחלקים שונים בתרגום, בעיקר בתרגומי שמות התעצומות.

אז תנו לו בראש, לבן השמש החדש שלנו!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    תנו לו כבוד ויקר!

ברוך הבא (ולעבודה!) ובהצלחה!
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    מזל טוב, מי יתן והשמש הבלתי מנוצח ינחה את צעדיך.

ההמון דורש נאום (והוא מאיים במהומות ותוהו בבוהו בבריאה אם הוא לא יקבל אותו).
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    אחיי! אני ניצב בפניכם היום בבושה, שכן לא הכנתי שום דבר מראש להגיד במעמד מרגש זה.
    שבועות ארוכים עבדתי תחת השמש הבלתי מנוצח, מקדיש את זיעתי ואת עמלי לקהילת הנשגבים בארץ ובעולם. (אוקיי, זה שקר, אני פעיל בפורום הזה \אולי\ חודש)
    היום הבריאה עומדת בפי התהום- מעשיהם של בודדים יכולים להכריע את הכף, להשליך את היצירה כולה לאבדון או להחזיר עטרה לישנה. אני פונה אליכם בקריאה- אל תוואשו! אל תוותרו! מתוך העננים, השמש תציץ שוב ותזרח על שדותינו!
    לא יוכלו לנו אדוני המוות, לא יוכלו לנו צבאות מלפיאס, בטח שלא יוכלו לנו כמה סידריאלים, וממילא עוד מעט צ'ג'ופ מתפגר מזקנה. צאו לעולם! הראו לו את טבעכם הנשגב!

או, לחילופין, תמשיכו להיות פעילים בפורום, נחמדים לאנשים חדשים, תעלו רעיונות מאגניבים ותמיד, תמיד דברו עברית.

שייקה, שמתם לב כמה נאומים שתקפים לבריאה תקפים גם לעולם שלנו, עם ממש מעט אנלוגיה?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    עיר
    טל מנשה
    הרבה בהצלחה...

נכתב במקור על ידי Shayze
    ותמיד, תמיד דברו עברית.
    ועל זה אני מברך אותך במיוחד ומצטרף לקריאה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.01.2007