תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    דייויד פנרגראפט, נציג מטעם קבוצת סיאטל מה-NBA, עקב הערב (שני) אחרי יותם הלפרין במהלך ניצחונה של מכבי ת"א בהיכל נוקיה, 87:108 על מכבי ראשון לציון. הלפרין קלע במשחק 16 נקודות. פנרגראפט הגיע להיכל מלווה בסוכנו הישראלי של הלפרין, אריק קריין.
    פנרגראפט הגיע לארץ כדי לעקוב אחרי התקדמותו של הגארד במהלך העונה, לאחר שהסופרסוניקס בחרו בהלפרין במקום ה-53 בסיבוב השני של הדראפט, בקיץ האחרון. מחר יעזוב פנרגראפט את הארץ.
    "יותם שיפר מאוד את המשחק שלו, הוא התחזק מאוד", סיפר פנרגראפט לאתר ספורט 5. "אני לא יודע להגדיר במספרים את הסיכויים שלו לשחק בשנה הבאה ב-NBA אבל הם בהחלט הרבה יותר גבוהים מהקיץ האחרון".
    "יותם הוא חלק ממשפחת הסוניקס ואין לי ספק שבעתיד הוא יגיע ל-NBA", הוסיף והדגיש נציגה של סיאטל, "זה תלוי בו, במשפחתו ובסוכן שלו. לא ננסה ליצור מצב שבו יותם אינו שמח".
    פנרגראפט הוסיף והתייחס לאפשרות הגעתו של הלפרין לסוניקס: "זה תלוי בכמות הרכזים בקבוצה ובעוד מספר גורמים. מה שבטוח, הוא טוב מספיק כדי להיות בקבוצה. זו תהיה החלטה שלו כמה דקות הוא ירצה לשחק".
    הלפרין ויתר על האפשרות לשחק במחנה קיץ ולנסות להרשים את ראשי סיאטל כדי לשחק ב-NBA כבר העונה, וחתם בצהובים. אם הלפרין ירצה בעתיד לשחק ב-NBA, הזכויות עליו שמורות לסיאטל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    חחח הלפרין שחקן בינוני ליורוליג לדעתי אין סיכוי לראות אותו בNBA אלא אם כן יהיה משהו ממש מפתיע.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    הלפרין יכול להגיע לNBA אבל בתור שחקן ספסל שבקושי משחק 2 דק'

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.03.2007
    "אין ספק שהלפרין יגיע לNBA"
    טוב... אז יש ספק
    למרות שהספק לא כל כך גדול
    אני חושב שהוא דווקא כן יגיע ורואים את המלחמה שלו במשחקי ליגה האחרונים
    וזאת טעות מצד ספאחיה שלא נתן להלפרין את הדקות שלו מול צסקא
    אבל אי אפשר להאשים את ספאחיה כי אחרי המשחקים הלא מועילים של הלפרין בתחילת העונה עד האמצע ואפילו יותר לא מגיע להלפרין לשחק
    שנה הבאה אחרי שיערכו שינויים ויותם יתבגר קצת אני מאמין שנקבל ממנו תפוקה משכנעת של רכז, אולי אפילו רכז מוביל
    תנו לו צ'אנס הוא ישראלי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.03.2007
    גם אני חושב כמו רפאל , צריך לתת את המושכות שנה הבאה למכבי , להחזיר את עומרי כספי
    אפילו אולי להגיד שהשנה הקרובה של מכבי תהיה עונה של בניית קבוצה לתת לישראלים צעירים להוביל את הקבוצה להעיף את כל הזרים חוץ מוויציץ ולהביא זרים חדשים איכותים

וגם אני חושב שיותם יכול להגיע לNBA
    שתף ב-Google+

הרשמה