תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  03.12.2006
  הודעות
  1,057
  הצמד: "ווילדקאט" כריס האריס ו"קאובוי" ג'יימס סטורם
  משקל משותף: 212 ק"ג
  פינישר: Death Sentence (גזר-דין מוות)

  לפני שהתחברו, ג'יימס סטורם וכריס האריס התמודדו אחד מול השני בקרב ביוני 2002. הקרב שלהם הרשים את ג'רי ג'ארט שהתכונן לפתוח את הארגון של TNA, והוא החתים את האריס וסטורם.

  שבוע לאחר ש-TNA ערכה את הבכורה שלה מאוחר יותר באותו חודש, האריס וסטורם התחברו תחת השם America's Most Wanted כדי לנצח את הריינבו אקספרס (Rainbow Express). הם המשיכו עם ניצחונות על האחים ג'ונסון, בריאן לי ורון האריס וההוטשוטס (קסידי או'ריילי וצ'ייס סטיבנס), וב-18 בספטמבר 2002, AMW ניצחו קרב גאונטלט של 10 זוגות כדי להפוך לאלופי הזוגות העולמיים של ה-NWA.

  במהלך הכהונה הראשונה שלהם כאלופי זוגות, סטורם והאריס הגנו על התואר נגד ה SATs-, ריק וכריס מייקלס ובריאן לי ורון האריס לפני שנוצחו ב-13 בנובמבר ע"י חברי קבוצת הניו צ'ורץ'- רון האריס וסלאש.

  למרות זאת, AMW לא נתנה להפסד אחד לדכא אותם. הם המשיכו לרדוף את האריס וסלאש בשבועות שלאחר הפסד במטרה להשיג מחדש את התואר, והם הצליחו לעשות זאת ב-8 בינואר 2003.
  הכהונה השנייה שלהם לא נמשכה זמן רב וכבר ב-22 בינואר, אליקס סקיפר ולו קי גברו על AMW כדי להפוך לאלופי הזוגות.

  AMW נכנסו בינתיים לפיוד עם הרוק אן רול אקספרס כשהם מנסים לעשות שוב את דרכם לתמונת האליפות בשבועות הבאים. הם בנוסף ניצחו את רון ודון האריס כדי להשיג סטטוס של טוענים לכתר, אולם, הם לא יכלו לתרגם את הסטטוס הזה לכהונת תואר נוספת. למעשה, באביב 2003, זה נראה ש-AMW עשויים להתפרק, כשהאריס רצה להצטרף לסטייבל ה-S.E.X של וינס רוסו. אבל לאחר קרבות יחידים בין השניים (שסטורם ניצח), שני השותפים לחצו ידיים והתאחדו.

  במהרה השניים חזרו למסלול הניצחונות, כשניצחו את AJ סטיילס ודי'לו בראון ומאוחר יותר זכו בטורניר ה- Anarchy Alliance, עד שב-23 ביוני, AMW ניצחו את סקיפר וכריסטופר דניאלס בקרב כלוב כדי לזכות מחדש באליפות הזוגות.

  הקבוצה העבירה את קיץ 2003 בהגנה על התארים הללו נגד סיימון דיאמונד וג'וני סווינגר, צמד שלבסוף ניצח את AMW לזכייה בתואר ב-27 באוגוסט. בנוסף לקרבות עם סווינגר ודיאמונד, AMW נאבקו גם בצמדים של קיד קאש ואביס, סוני סיאקי ואקמו פאטו והנאטוראלס (צ'ייס סטיבנס ואנדי דגלאס).

  AMW פתחה את שנת 2004 בפיוד עם רד שירט סקיוריטי (לג'נד וקווין נורת'קט) לפני שהמשיכו משם לסצנת היחידים.

  סטורם נאבק ברייבן, קיד קאש ואלוף העולם של ה-NWA, ג'ף ג'ארט, והאריס, במקביל, התחיל לעשות את דרכו להזדמנות לזכות באליפות ה-NWA, כשניצח את שני הנאטוראלס בקרבות יחידים, נורת'קט ושיין דגלאס, ולאחר מכן, גם את רייבן בקרב טוענים לכתר, רק כדי שרייבן יפצע אותו לפני שהשיג את הטייטל שוט. האריס, לבוש כמו לה פארקה, התערב בקרב האליפות של רייבן, ועלה לו בזכייה בתואר. האריס, מהצד השני, השיג את קרבות האליפות שלו נגד ג'ארט, ולאחר מכן, נגד סטיילס, אך לא הצליח בהם. האריס בנוסף נטל חלק בקרב מרובע על אליפות ה-NWA ב-19 במאי (שזכה בה רון קילינגס) ובקרב "מלך ההר" (King of the Mountain) אותו ניצח ג'ארט שנערך ב-2 ביוני.

  בהמשך אותו חודש, AMW התאחדו ובמהרה ניצחו את קיד קאש ודאלאס (לאנס הויט) לזכייה נוספת באליפות הזוגות.
  בסביבות חודש לאחר מכן, הנאטוראלס, שלפני כן ניצחו את AMW בקרב ללא תואר, גנבו להם את החגורות בזמן ש-AMW היו מעורבים בקרב שלישיות. חמישה ימים לאחר מכן, זה לקח לנאטוראלס 12 שניות בלבד לזכות באליפות הזוגות.

  סטורם והאריס ניסו לזכות מחדש בתואר, רק כדי למצוא את עצמם תחת התקפה של סקוט ד'אמור וטים קנדה.
  במקביל לקרבות עם פיטי וויליאמס ובובי רוד, AMW התמודדו מול טריפל X (סקיפר ודניאלס) בסדרה של הטוב משלושה שהסתיימה ללא הכרעה בעקבות התערבות של טים קנדה.

  ב-8 בספטמבר, האריס זכה מחדש באליפות הזוגות, אבל ללא סטורם כשותף. בזמן שסטורם ודניאלס לא היו יכולים להתחרות, החצאים של טריפל X ו-AMW התאחדו כדי לנצח את הנאטוראלס. ובאופן ביזארי עוד יותר, דניאלס וסטורם התחברו לאחר מכן כדי לנצח את סקיפר והאריס לזכייה באליפות ב-24 בספטמבר.

  כל המחלוקת בין שני הצמדים הגיעה לסיומה לאחר שרוד ו-וויליאמס ניצחו דניאלס וסטורם לזכייה באליפות הזוגות ב-15 באוקטובר.
  לאחר מכן, סטורם והאריס התאחדו ו-AMW ניצחו את טריפל X בקרב לאסט מן סטדינג בויקטורי רואד ופעם נוספת כעבור חודש בטרנינג פוינט בקרב כלוב, שבו הקבוצה המפסידה אולצה להתפרק.
  ובפיינל רזולושיין 2005, AMW שוב היו לאלופי זוגות, הפעם לאחר ניצחון על רוד ואריק יאנג.

  הקרבות בין טים קנדה ו-AMW עדיין לא הסתיימו, ולאחר שהתחברו לדאסטין רודס, בזדטיניישן X, התחברו AMW ל-3LK כדי לנצח טים קנדה בקרב שלישיות.

  ב-29 באפריל, AMW הפסידה את אליפות הזוגות לנאטוראלס. לאחר ההפסד, שני הצמדים נכנסו לפיוד ארוך, ולמרות שהתחברו נגד טים קנדה בסקריפייס, AMW היו יותר מעוניינים לנצח את הנאטוראלס מאשר להתחבר אליהם.

  ב-15 בספטמבר, לאחר הפסד לאריק יאנג וג'וני דווין במופע של ארגון ה-Border City Wrestling, הפכו AMW להילים ועזרו לג'ף ג'ארט לזכות באליפות ה-NWA מרייבן. קצת יותר מחודש אחרי, לאחר שהכו את טים 3D שערכו בכורה, AMW ניצחו את הנאטוראלס כדי לזכות באליפות הזוגות ושמרו עליה כעבור יום נגד הנאטוראלס בבאונד פור גלורי.

  הפיוד בין AMW וטים 3D נמשך, ו-AMW הפסידו להם בקרב שולחנות בטרנינג פוינט.
  בפיינל רזולושיין 2006, התמודדו טים 3D ו-AMW בקרב על תואר הזוגות. במהלך הקרב, נזרקה אבקה בזירה, ולמרות שטים 3D הצמידו את האריס לספירת 3 שהשופט ספר בלי לראות על מי הוא סופר לאחר שנפגע מהאבקה, בסופו של דבר AMW שמרו על התואר כשחברי טים קנדה הגיעו לאחר הספירה והכו את 3D. טים קנדה הניחו את האריס להצמדה ובכך השופט לאחר שחזר לראות נתן את הניצחון ל-AMW ושמירת התואר.
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  13.01.2007
  עיר
  מדינת משטרה.
  הודעות
  1,642
  חבל שהתפרקו היו צמד טוב..אבל זה לא בדיוק הפסד,כל מחלקת הזוגות של TNA איכותית..
  שתף ב-Google+

הרשמה