תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 26
    הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    לפני כמה זמן רציתי לשדרג את המחשב אם כמה חלקים טובים כדאי להפעיל את המשחקים הכי חדשים אבל אפילו אם הייתי משפר המחשב יהיה טוב לפחות לאיזה שנה שנתיים ואז צריך לקנות או חלקים חדשים או מחשב חדש מכיון שמשחקים חדשים ידרשו יותר אז חשבתי לקנות אקס בוקס 360 יש לו משחקים בטעם שלי gears of war לדוגמא חשבתי אני קונה אבל שמעתי מהרבה אנשים וקראתי בהרבה פורומים שיש לו בעיות כמו התחממות או 3 אורות אדומים שדופקים את הקונסולה שמעתי שיש גם כל מיני coolers שלא נותנים להתחמם הבעיה שהם גם לוקחים כוח המקונסולה אז לבסוף חשבתי לקנות ps 3 אין לי בעיות אבל כל המשחקים ממש לא בטעם שלי אני עדיין מתלבט אם לקנות את האקס בוקס אבל פשוט לא שווה לקנות ויום אחרי זה היא נשברת ואני לא איזה מליין שאם נשבר רץ לקנות אחר וחוץ מזה אני משלם מהכסף שלי עלייה ולגבי המחשב יש לי
    amd athlon 64x 1.8 +3000
    512 ddr
    ati radeon x600 pro 128 bit
    אז חשבתי לקנות כרטיס מסך חדש BFG GeForce 8800 GTS 320MB PCI-E OC VERSION
    ו-גיגה זיכרון
    מה אתם אומרים אחרי זה משחקים יפעלו אצלי חלק supreme commander לדוגמא

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    עיר
    רחובות
    אוקיי אז דבר ראשון, יש לך מחשב די ממוצע (טיפה פחות, אבל בכל זאת), רק אם אתה רוצה מחשב מתקדם מאוד - אז כדאי לשדרג. אבל יש לך מחשב סבבה .
    אם הקטע שאתה אוהב זה גירס, הX360 שולטת בזה וזה סגנון המשחקים העיקרי שמיקרוסופט ומפתחי המשחקים לקונסולה מ-ת-מ-ח-י-ם בזה, לעומת הPS3 ולפעמים המחשב, שבהם יש משחקים כאלה אבל פחות...
    עכשיו בקשר לקירור:
    אם אתה חושב שרק בגלל הבעיה הפעוטה הזאת כדאי לקנות PS3 - אתה טועה.
    הגרסה החדשה של האינטרקולר לא לוקחת כמעט אנרגיה מה360 ושווה כל גרוש.
    הצעה שלי:
    קנה X360 עם גירס, גוסט ריקון, ועוד כמה להיטים.
    ודרך אגב, לפי מה ששמעתי הGEFORCE 8800 החדש, לא יפעל על מחשב כמו שלך, אבל זה רק מה ששמעתי.

ואם אתה בכלל רוצה מחשב חזק, אל תשדרג, כי מספר הליבות והג'יגה הרץ לא ישתנו לעולם... אז לדעתי אם אתה בוחר במחשב תוציא פעם אחת כסף על מחשב חזק במיוחד וחדש.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    סופרים קומנדר הוא משחק שדורש המון מהמעבד והזיכרון, לא מהכרטיס הגרפי.
    בשביל לשחק אותו כמו שצריך הייתי ממליץ מעבד כפול ולפחות ג'יגה וחצי זיכרון פנימי.
    הכרטיס מסך שלך סבבה בשבילו, אבל כל השאר...

הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    בסוף החלטתי שאני הולך על המחשב עד סיום חופש הגדול אני עובד מנסה לעשות לפחות 10 אלף מה שבטוח בחופש הגדול בחודשיים אני עושה 5200 ש"ח + במה שאני עובד עכשיו אני מתכנן לקנות מעבד intel core extreme quad ליבה מרובעת וכרטיס מסך nvidia geforce 8800gtx 768MB לוח אם שלי תומך במעבד אז אין לי מה לדאוג אוסיף עוד 2 גיגה זיכרון בינתיים יש לי 3800 ש"ח מהורים עוד מהיום הולדת :smiling: ומעניין כמה זמן המחשב יעמוד בדרישות של המשחקים שיצאו שנה שנתיים ? ואגב איזה זיכרון הוא הכי טוב כאילו יש הרבה אצלי למשל זה
    geil

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי GunGrave
    בסוף החלטתי שאני הולך על המחשב עד סיום חופש הגדול אני עובד מנסה לעשות לפחות 10 אלף מה שבטוח בחופש הגדול בחודשיים אני עושה 5200 ש"ח + במה שאני עובד עכשיו אני מתכנן לקנות מעבד intel core extreme quad ליבה מרובעת וכרטיס מסך nvidia geforce 8800gtx 768MB לוח אם שלי תומך במעבד אז אין לי מה לדאוג אוסיף עוד 2 גיגה זיכרון בינתיים יש לי 3800 ש"ח מהורים עוד מהיום הולדת :smiling: ומעניין כמה זמן המחשב יעמוד בדרישות של המשחקים שיצאו שנה שנתיים ? ואגב איזה זיכרון הוא הכי טוב כאילו יש הרבה אצלי למשל זה
    geil
    מבחינת חברה הייתי ממליץ על Kingston או Corsair, אל תשכח לוודא שהזיכרון הוא 800Mhz.
    בקשר למחשב שלך, החלקים שאמרת הם חיה רעה, אני בספק אם איזה משחק יידגדג את הכוח שלו לפני 2009 אם לא מאוחר יותר.

הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    אחי מזאת אומרת 800mhz ? אני לא איזה מומחה במחשבים יש דברים ספיציפים שאני לא יודע במקרה שתהיה איזה שאלה מטומטמת...

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אחי מזאת אומרת 800mhz ? אני לא איזה מומחה במחשבים יש דברים ספיציפים שאני לא יודע במקרה שתהיה איזה שאלה מטומטמת...
    כמו למעבד גם לזיכרון יש מהירות.
    בשביל חלקים חזקים כמו המעבד והכרטיס מסך שרצית אתה צריך זיכרון מהיר.
    הפופולארים היום בשוק הם במהירויות 400, 533, 667 ו-800 MHZ.
    אני ממליץ לך על 800, הוא היחיד שיוציא את מלא הפוטנציאל משאר החלקים שאתה קונה (גם ההפרש מחיר לא כזה אסטרונומי).
    אם תבוא למוכר ותגיד שאתה רוצה שני סטיקים של ג'יגה של Corsair או KINGSTON במהירות 800MHZ, הוא ידע על מה אתה מדבר.

הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    תגיד 2 זיכרונות למשל geil ו-kingstone יעבדו ביחד כי שמעתי שלפעמים צריך אותו סוג של זיכרון כדאי שיפעלו ביחד

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    תגיד 2 זיכרונות למשל geil ו-kingstone יעבדו ביחד כי שמעתי שלפעמים צריך אותו סוג של זיכרון כדאי שיפעלו ביחד

אתה לא חייב שתהיה לך אותה חברה אבל אתה צריך אותו סוג זיכרון.
    אז אם למשל תקנה את הזיכרון שאמרתי מקודם תצטרך לזרוק את הישן כי הוא בטוח לא מאותו סוג.

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    עיר
    רחובות
    חח ואם אתה עדיין רוצה להרגיש חווית משחק אמיתית קנה גיימפאד

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אל תשכח שכנראה (כלומר בטוח...) תצטרך חלונות ויסטה - כי רק היא תפעיל DX10 (הטכנלוגיה הבאה של עיבוד למסך שינצל את הכרטיס של המחשב.)
    בכל מקרה מחשב כמו שאתה רוצה יעלה לפחות 7500 ש"ח, במחיר הזה אתה יכול לקנות 360, PS3 ו Wii...

הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    עשיתי כבר חישוב יעלה לי 9600 ש"ח אני מתכוון לחסוך איזה חצי שנה בערך עד סיום חופש הגדול ואז כבר לקנות בטח גם עד המחיר ירד קצת

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    עשיתי כבר חישוב יעלה לי 9600 ש"ח אני מתכוון לחסוך איזה חצי שנה בערך עד סיום חופש הגדול ואז כבר לקנות בטח גם עד המחיר ירד קצת
    אם אתה קונה עוד חצי שנה תקח בחשבון שהחלקים האלה יכולים לרדת בצורה דרסטית במחיר וגם שיהיו כבר חלקים טובים יותר.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי DrKeo

אם אתה קונה עוד חצי שנה תקח בחשבון שהחלקים האלה יכולים לרדת בצורה דרסטית במחיר וגם שיהיו כבר חלקים טובים יותר.
    אני חושב שאפשר להניח שמחירי המעבדים ירדו בגלל שAMD עומדים להוציא את המעבדים החדשים שלהם... לטענתם הם יביישו את המעבדים החזקים ביותר של אינטל כיום, אבל צריך לחכות ולראות בנוגע לזה.

הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    אני עדיין לא מצליח להחליט מה אני רוצה אני אוהב את האקס מאוד משחקים ממש מרשימים אבל אם כל הבעיות ואני לא מכיר שום חנות בבאר שבע שמוכרת את הקונסולה אני מכיר כמה חנויות בתל אביב אבל אם איזה תקלה לשלוח בדואר חזרה ולחכות עד שיחזור וגם אני כל הזמן רב אם אבא שלי לגבי זה הוא אומר לי אתה סתם מבזבז כסף חוץ ממשחקים לא תוכל עשות כלום אם זה כל הקטע שאני "גיימר כבד" רוב השימוש במחשב הוא למשחקים לא לאיזה עבודה או משהו יום אני רוצה חלקים למחשב יום אחר אני רוצה את הקונסולה ואגב crysis יצא ל-360 ?

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    אני עדיין לא מצליח להחליט מה אני רוצה אני אוהב את האקס מאוד משחקים ממש מרשימים אבל אם כל הבעיות ואני לא מכיר שום חנות בבאר שבע שמוכרת את הקונסולה אני מכיר כמה חנויות בתל אביב אבל אם איזה תקלה לשלוח בדואר חזרה ולחכות עד שיחזור וגם אני כל הזמן רב אם אבא שלי לגבי זה הוא אומר לי אתה סתם מבזבז כסף חוץ ממשחקים לא תוכל עשות כלום אם זה כל הקטע שאני "גיימר כבד" רוב השימוש במחשב הוא למשחקים לא לאיזה עבודה או משהו יום אני רוצה חלקים למחשב יום אחר אני רוצה את הקונסולה ואגב crysis יצא ל-360 ?
    טוב, למען האמת אפשר להשתמש ב-360 להרבה דברים, בין צפיה בסרטים עד גלישה באינטרנט, אז אתה יכול להרגיע אותו בקשר לכמות הדברים שהמכשיר יכול לעשות.

שנית, אני בטוח שתוכל למצוא חנויות יותר קרובות מתל אביב שבהן תוכל לקנות המכשיר. אבל אם אבא שלך יתן לך להשתמש בכרטיס אשראי שלו (ואתה לא מפחד מזה שהמכשיר יתקלקל, מה שאפשר לראות שאתה כן ) אז תוכל לקנות את המכשיר בחו"ל בהרבה פחות מאשר בארץ.

בא כן, והוכרזה גרסה של crysis ל-360, אבל אמרו שזה יהיה משחק שונה שמתבסס על המקורי.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    סבבה עכשיו צריך ללכת ראש בראש אם אבא שלי

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    סבבה עכשיו צריך ללכת ראש בראש אם אבא שלי
    החוכמה היא לא ללכת ראש בראש, אלא באותו ראש.... (תספר לו מה הוא ירוויח מזה (סרטים סדרות שיורדות מארה"ב וכו...))

הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    אבא שלי בוא נאמר מתקופה אחרת כשהוא היה קטן לא היו דברים כאלה אז לנסות לגרום לו להבין עד כמה זה מהנה לא יעזור אם אני אגיד לו לגבי סרטים הוא יגיד יש לנו דיוידי והוא מעדיף סרטים ישנים וחשבתי בחופש הגדול לעבוד ולקנות טלויזיה משלי בערך באיזה 6 אלף hd כדאי ?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אני (וגם הד"ר אני מניח) ממליץ על סדרת רגזה של טושיבה
    היא מנצלת נהדר את הקונסולות היום (וגם כמובן טלווזיה וסרטים)
    בסדרה יש כמה דגמים עדיף ללכת על WL66 ומעלה (WL68 היא קפיצת מדרגה ומחיר...)
    אגב בשוק טלווזיות כאלו נקראות HD READY אל תבהל מהשם זה מקביל ל 720P או 1080i

הרשמה