תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    דייויד סטרן, קומישינר ה-NBA, מעריך כי קווין דוראנט וגרג אודן יובילו את אחד הבצירים המשובחים שידע ה-NBA מאז ומעולם, אם לא הטוב שבהם. "יש הרבה תשומת לב והיים לקראת הדראפט", הוסיף הקומישינר.

דייויד סטרן, קומישינר ה-NBA, מעריך כי גדולים הסיכויים שדראפט 2007 יהיה אחד הגדולים בכל הזמנים אם לא הגדול שבהם. קווין דוראנט, כוכבה של טקסס ושחקן השנה במכללות, כבר הצהיר על יציאתו לדראפט שייערך בסוף חודש יוני, כשאליו צפויים להצטרף גרג אודן ומייק קונלי ג'וניור מאוהיו סטייט.
    שמות גדולים נוספים שאמורים לשמוע את שמם בטקס החגיגי הם ארבעה כוכבי מכללת פלורידה האלופה, יואקים נואה, אל הורפורד, קורי ברואר, וטאורין גרין ושני כוכבי ג'ורג'אטון, רוי היברט וג'ף גרין. שמות גדולים נוספים שאמורים להפוך לכוכבים הם ארון אפללו מ-UCLA, איי.סי לואו מטקסס A&M, ג'וש מקרוברטס מדיוק, מרכוס וויליאמס מאריזונה סטייט, וצמד הרייטים, ברנדן מצפון קרוליינה וג'וליאן מקנזס.
    "הדראפט הזה יקבל הרבה תשומת לב והייפ", אמר הקומישינר, "יש הפעם הרבה מאוד שחקנים טובים ומרביתם גבוהים. יש לנו הרבה קבוצות שחושבות כי הבחירה שלהן תהיה בחירה לעשור שלם. אני לא רוצה לתת הצהרה, אבל אני שומע שישנם לא מעט אנשים שמתייחסים לדראפט הזה כטוב ביותר בכל הזמנים או כשני הטוב אי פעם".
    האם דראפט 2007 אכן יתברר כטוב ביותר אי פעם? אי אפשר לדעת. רבים רואים בדראפט 1984, שכלל את מייקל ג'ורדן, האקים אולג'ואן, צ'ארלס בארקלי, ג'ון סטוקטון, קווין וויליס וסם פרקינס את הדראפט הגדול והמשמעותי בכל הזמנים.
    אחרים מצביעים על יבול 2003, שכלל את לברון ג'יימס, דוויין ווייד, כרמלו אנתוני, כריס בוש, קירק היינריך, דייויד ווסט, טי.ג'יי פורד, ג'וש האוורד, בוריס דיאו וליאנדרו ברבוסה כטוב בכל הזמנים. על דוראנט ואודן, אם אכן יחליט להעמיד את עצמו לבחירה כבר עתה, חובת ההוכחה.

מה דעתכם?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    יש הרבה עניין סביב הדראפט, אני מאמין שרק עוד שלוש שנים נוכל לדעת כמה טוב הוא באמת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    לפי דעתי הדראפט אלגואון גורדן בראקלי והשאר הכי טוב בהסטוריה.
    ויהיה קשה לשחזר דראפט כזה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.03.2007
    הכל דיבורים עד עכשיו...
    אני רוצה לראות שנה הבאה את הרוקים ואז נדבר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.03.2007
    עדיין מוקדם לדעת לגבי עד כמה הדראפט טוב, אבל בתור בסיס הוא נראה דראפט מעולה עם הרבה שחקנים מוכשרים אני מקווה שהם יממשו את הפוטנציאל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.03.2007
    בטח זה הולך להיות דראפט טוב רצח 1!!1
    שתף ב-Google+

הרשמה