תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    שלום, אני ני.
    חדש פה, אני מניח.

סתם נתקלתי בפורום במהלך העבודה(כי אני בבית, אז כמובן אני משחק WOW)
    הmain שלי הוא Mage, ויש לי Warrior 50(כי לפעמים נמאס להיות שביר).
    בכל מקרה, הייתה לי תהיה אם יש פה רטרודינים.

אני וידידה שלי דיברנו על האספקטים של הפלאדין, היא לאחרונה שניתה את האספקט שלhealadin)loladin)
    ותהינו למה פלאדינים ברמה שבעים יהיו DPSארים, ז"א, בPVP זה יהיה חסר טעם כי כל Melee עושה יותר נזק מהם, ואם אין להם יכולות הגנתיות ורפואיות, אז באבל לא יספיק.
    ומבחינת נזק, אף אחד לא יקח רטרודין לקבוצה כDPSאר

אז השאלה שלי היא, אם יש פה כאלה ומה דעתכם בכללי לגבי העניין.

--
    "No matter how much you think you love somebody, you'll step back when the pool of their blood edges up too close"---Chuck Palahniuk - "Invisible Monsters"

הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    ד"א, אני בEonar.

--
    "No matter how much you think you love somebody, you'll step back when the pool of their blood edges up too close"---Chuck Palahniuk - "Invisible Monsters"

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    האמת שאני חושב שיש לנו רטרודין אחד (יואב?). כל השאר המירו את עצמם ל- Holy לטובת הגילדה שלנו.
    לי אישית בתור Rogue אין בעיה להפיל רטרודינים. פשוט עושה Vanish כשהם עושים באבל, מחכה שזה ייגמר, ומתחיל עם ה- Stunlock. עם Holy זה יותר בעייתי מבחינת זמן. הם עדיין נופלים, אבל הם מבזבזים המון mana על לרפא את עצמם.

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    תשמע, רוב הפלדינים הם נובים גמורים... אני שיחקתי פאלאדין בכל אספקט, ואני אומר, לפחות אצלי- (ואני כרגע רטרי) אני עושה נזק מצוין... אני יכול בלי בעיה להשתוות עם rogue... אני מוריד מפלצת בדרגה שלי בכמה? 15-20 שניות?...

לפלדינים יש דימוי רע בגלל הנובים שמשחקים ברובם, ומתבכיינים בפורומים.
    ובקשר לדעתי, פלדין צריך לרפאות בריידים, אבל טוב שיהיה לפחות אחד או שניים
    שהתפקיד שלהם הוא לשמור שיהיה judgement על כל mob בכל רגע נתון,
    זה אחלה בף וחבל לבזבז אותו.
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    נכתב במקור על ידי YoAvOn
    תשמע, רוב הפלדינים הם נובים גמורים... אני שיחקתי פאלאדין בכל אספקט, ואני אומר, לפחות אצלי- (ואני כרגע רטרי) אני עושה נזק מצוין... אני יכול בלי בעיה להשתוות עם rogue... אני מוריד מפלצת בדרגה שלי בכמה? 15-20 שניות?...

לפלדינים יש דימוי רע בגלל הנובים שמשחקים ברובם, ומתבכיינים בפורומים.
    ובקשר לדעתי, פלדין צריך לרפאות בריידים, אבל טוב שיהיה לפחות אחד או שניים
    שהתפקיד שלהם הוא לשמור שיהיה judgement על כל mob בכל רגע נתון,
    זה אחלה בף וחבל לבזבז אותו.
    אני באמת לא נתקלתי בבעיה נגד רטרודינים.. אני לא יודע נגד איזה Rogue שיחקת, אבל אם הוא נתן לך לזוז, אז הוא לא יודע לשחק את הקלאס שלו.
    וד"א, אני עדיין מעדיף אם תעבור ל- Holy כשתגיע ל- 70. אנחנו נצטרך את כל ההילרים שרק אפשר כדי להתחיל עם Karazhan.

הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    מבחינת נזק , לוחמים ורוגס שהם DPS לוקחים את הרטרודין ללא ספק.

ולגבי הholy, זה מצויין לפלאדינים, כי הם לא נשברים במכה כמו פריסטים והם מרפאים מצויין.

אנחנו התחלנו את Kara, הורדנו כבר את midnight ו attumen, לאט לאט מתקדמים.

--

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    נכתב במקור על ידי Brin
    אני באמת לא נתקלתי בבעיה נגד רטרודינים.. אני לא יודע נגד איזה Rogue שיחקת, אבל אם הוא נתן לך לזוז, אז הוא לא יודע לשחק את הקלאס שלו.
    וד"א, אני עדיין מעדיף אם תעבור ל- Holy כשתגיע ל- 70. אנחנו נצטרך את כל ההילרים שרק אפשר כדי להתחיל עם Karazhan.
    אני חושב שקודם כדי שיהיו לנו בגילדה בכלל אופציות לטנקים בkarazhan
    לפני שבוחרים את האספקט שלי... כבר הייתי פלדין הולי בריידים...
    את זה אני תמיד יכול לעשות. הנקודה שלי היא, שיכול להיות שאני אתרום יותר
    בתור מילי שדואג שכל הזמן יש judgements על מפלצות- יש שפיטות שמרפאות את כל מי שתוקף או מעלות לו מאנה, גם מרחוק ולמטילי קסמים...
    אז יש חומר למחשבה.

בכל מקרה... retri ftw וברין אני אפתח לך את התחת כשאני אהיה 70 עם gear מכובד.

הצטרף בתאריך
    15.03.2007
    אפרופו הילרים, איך שאמאן בתור הילר? יש לו גם שיריון וגם טוטאמים לא רעים...
    ואם לא הילר מה תפקידו בריידים?

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    ודרך אגב היום עשיתי דול נגד פורי ווריור הוא היה 60 אני 57 יש לי epic PvP gear מלא.. קרוסיידר בשני הנשקים.... הורדתי אותו ל 10% והייתי הורג אותו עם היה לי מספיק מאנה ל hammer of wrath...
    אז תכירו בעובדה הניצחת- pala>warrior&rogue

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי YoAvOn
    ודרך אגב היום עשיתי דול נגד פורי ווריור הוא היה 60 אני 57 יש לי epic PvP gear מלא.. קרוסיידר בשני הנשקים.... הורדתי אותו ל 10% והייתי הורג אותו עם היה לי מספיק מאנה ל hammer of wrath...
    אז תכירו בעובדה הניצחת- pala>warrior&rogue
    גם אם הצלחת לנצח Fury War אני לא חושב שתצליח לנצח Rogue בכזאת קלות.
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    די לברבר,כמה מכם נלחמו נגד נובאדין שיודע לשחק? לא הרבה אני בטוח...
    כשקרוסיידר סטרייק היה על קולר של 6 שניות עם פאלאדין ברמה 55 עם IBS וגיר מסריח ברמות הורדתי רוג ברמה 60 עם גיר של AQ40 וNAX. כמובן שהשתמשתי בכל קולדאונן אפשרי,בכל זאת הורדתי אותו,רוגים ברמה 60 נפלו בכיף בלי להתאמץ אפילו,וזה היה על האקאונט של חבר שלי,ז"א שבלי ניסיון בכלל עם פאלאדין וכמות מספיקה של שכל הצלחתי די טוב.
    עכשיו תוסיפו לשיט הזה גיר מטורף ותקבלו מכונת מלחמה.

לא אני צילמתי את הסקרין...אבל כן...זה דמג' של פאלא.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    רוב ההתקפות שמצויינות למעלה לא אפקטיביות נגד Cloak of Shadows. בחמשת השניות האלו שיש לנו Resist נגד רוב ההתקפות שלכם, אפשר להכניס אותכם חזרה ל- Stunlock. אם אתה רוג שיודע לשחק, אתה לא תיתן לפלדין לצאת מהלוק אפילו לשניה. ואם אתה לא יכול לזוז, כל הדיבורים היפים על באבל וקרוסיידר סטרייק לא אומרים כלום.

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    באבל תמיד אפשר לעשות, גם מתוך stun lock... אני מתפלא עליכם...
    הייתי די בטוח שכולם יודעים שפלדין ממוצע מנצח rogue ממוצע... אבל עם לא,
    אז יהיה צריך להוכיח את זה

בעיקרון, הפעמים היחידות ש rogue הביס אותי (לא משנה באיזה spec)
    זה ב world PvP כשהוא בא אלי באמצע קרב או בדיוק אחרי קרב כשהמאנה והחיים שלי הם ככה בחצי...
    דרך אגב ברין ידעת שגם פלדין יכול לעשות 2 stun שונים של 6 שניות כל אחד,
    שלא מסתיימים כשאתה חוטף נזק, וגם יש seal שנותן סיכוי לכל מכה לעשות stun לשתי שניות?

בכל מקרה ני, קיבלת את התשובה שלך- הנחיתות של הרטרודין והפרוטקדין הם תוצאה של זילזול מתמשך...
    סתם לידע כללי, הנזק של פלדין שמצולם למעלה- אני עושה בערך חצי מזה,
    בלי גיר טוב ובלי בטיח... ובטח שאין לי עדיין spell demage

הצטרף בתאריך
    13.02.2007
    לשאלה של פותח הדיון:
    אני לא ראיתי DPS פלאדין ברידים מהסיבה הפשוטה שהם פשוט מאוד גרועים, הנזק שלהם לא מגרד אפילו נזק של כל קלאס אחר. האומנם יש פלאדינים כפרוטקשן ברידים, והולי בפרט.
    אין ממש שימוש לDPS פלאדין כי זה פשוט לא מוסיף כלום (לעומת השאמן לדוגמא, EnH שאמן מוסיף עד כ-10% נזק לחברי הקבוצה שלו ברקבות של 3 דק' מונימום, שכן רוב הקרבות הם כאלו). אם היה לו איזה buff טוב אז היו שוקלים לקחת, אבל אין לו.

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    ולסיום
    STFU NOOBS L2P!!!!11112312312oneoneoneELEVEN!!!!

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    נכתב במקור על ידי Shorty
    לשאלה של פותח הדיון:
    אני לא ראיתי DPS פלאדין ברידים מהסיבה הפשוטה שהם פשוט מאוד גרועים, הנזק שלהם לא מגרד אפילו נזק של כל קלאס אחר. האומנם יש פלאדינים כפרוטקשן ברידים, והולי בפרט.
    אין ממש שימוש לDPS פלאדין כי זה פשוט לא מוסיף כלום (לעומת השאמן לדוגמא, EnH שאמן מוסיף עד כ-10% נזק לחברי הקבוצה שלו ברקבות של 3 דק' מונימום, שכן רוב הקרבות הם כאלו). אם היה לו איזה buff טוב אז היו שוקלים לקחת, אבל אין לו.

על judgement שמעת?

הצטרף בתאריך
    13.02.2007
    נכתב במקור על ידי YoAvOn
    על judgement שמעת?
    כן, שמעתי על judgement, אבל אני לא רואה איך זה בדיוק מתקשר ל-מה שאני רשמתי למעלה.
    האם אתה מתכוון לכך שהפלאדין שם judgement על המוב וזה בעצם הbuff שהוא מוסיף לקבוצה? אם כן, אז אין בזה שום הבדל כי פלאדין בבילד הולי יכול לשים בדיוק את אותו הדבר, ומכאן חוזרים לנקודת המוצא- אין שימוש בDPS פלאדין ברידים (עדיף לתת את המקום לDPS אמיתי או למשהו אחר כגון Enh שאמן, שאדו פריסט).

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    לא, בגלל שפלדין שעסוק בריפוי, לא יכול לעשות את זה, ממספר סיבות- הוא עסוק ולרפאות ולעשות decuring, הוא *אמור* לשמור מרחק מהמובים, ולjudgement יש טווח פצפון, והכי חשוב, לretri paladin יש Judgements משופרים. הנקודה שלי היא, שעם יש אפשרות ואין מחסור כמו כאן, אז עדיף
    שמתוך ה-(כמה? 3 או 4?) אחד הפלדינים בקבוצה, יעשה את זה, במקום healing.
    וכמו שראית בתמונה למעלה, פלדין עם gear טוב יכול לעשות נזק נחמד מאוד בזמן קצר... לא נותנים לנו נרפים כל הזמן בלי סיבה, אתה יודע...

הצטרף בתאריך
    13.02.2007
    נכתב במקור על ידי YoAvOn
    לא, בגלל שפלדין שעסוק בריפוי, לא יכול לעשות את זה, ממספר סיבות- הוא עסוק ולרפאות ולעשות decuring, הוא *אמור* לשמור מרחק מהמובים, ולjudgement יש טווח פצפון, והכי חשוב, לretri paladin יש Judgements משופרים. הנקודה שלי היא, שעם יש אפשרות ואין מחסור כמו כאן, אז עדיף
    שמתוך ה-(כמה? 3 או 4?) אחד הפלדינים בקבוצה, יעשה את זה, במקום healing.
    וכמו שראית בתמונה למעלה, פלדין עם gear טוב יכול לעשות נזק נחמד מאוד בזמן קצר... לא נותנים לנו נרפים כל הזמן בלי סיבה, אתה יודע...
    אוקי, אז נניח ויש DPS פלאדין אחד בקבוצה.
    היית ממליץ שהוא יישים SOW או SOL? במידה והוא שם SOL- אין בכלל על מה לדבר. כהולי הוא עושה יותר ריפוי, זה מחזיר 95 חיים כל טיק, כן זה הדבר שייציל אותי ממוות! SOW- כמה מנה זה בתאכלס מחזיר? תחבר את המנה שזה נותן לכל חברי הרייד מבחינתי, זה כלום כמעט. 74 לטיק מנה, הבנאדם ייצא עם מנה מלאה רק מלשבת ולעשות wand לבוס, כן ממש.
    הנזק שלו? אתה בכלל מדבר על השוואה בינו לבין קלאס של DPS? הנזק שלו פשוט גרוע.
    מיילא הייתה אומר שיש לו תוספות רצניות לקבוצה שלו, אבל מה שאתה אומר זה די עלוב (סליחה על הבוטות), באמת שאני לא רואה למה אחרי מה שרשמת כדאי להביא פלאדין DPS במקום שאדו פריסט \ enh שאמן, לשניהם כבר יש שיפורים הרבה יותר טובים שמוסיפים הרבה.
    במה שרשמת לא הצלחת לשכנע אותי למה זה כדאיי, אולי זה באמת כן ואני לא רואה את זה- אני לא שולל שום דבר על הסף.

הרשמה