תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 33
    הצטרף בתאריך
    15.04.2007
    מה לדעתכם יותר משתלם לקנות ??

מחשב חדש שיספק אותכם למשך 3 שנים (לפחות) ולשחק כמעט כל משחק שיש,

או

לקנות פלייסטישן 3 שיריץ כל משחק שאתם קונים (בדוק) למשך לפחות 6 שנים (עד הקונסולה הבאה)

(היחסרון היחידי זה אין DX10 בפס3) ???

הצטרף בתאריך
    16.03.2007
    נכתב במקור על ידי bond709

או

לקנות פלייסטישן 3 שיריץ כל משחק שאתם קונים (בדוק) למשך לפחות 6 שנים (עד הקונסולה הבאה)

הייתי אומר שמחשב יותר משתלם מכל קונסולה למרות שגם מחשב לא כל כך משתלם אם אתה גיימר רציני שרוצה להינות ממיטב האפשרויות בכל משחק חדש שיוצא אז אתה תזדקק לעידכוני חומרה (מעבד,זיכרון,כרטיס גראפי וכו').
    בקיצור כך או כך זה עסק די יקר.

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי bond709

או

זה שאין DX10 בPS3 זה לא חסרון. בינתיים, הPS3 חזקה יותר מכל מחשב שתקנה בזמן הקרוב...

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    מכיוון שמדובר בשני דברים שונים במיוחד, זה דיון מיותר.
    משחקים שיוצאים לPS3 לא יוצאים בהכרח למחשב וההפך.
    מחשב יקר בהרבה מPS3 וצריך לשדרג אותו ככל שעובר הזמן כדי שיאפשר לך לשחק בכל המשחקים החדשים שיוצאים.
    על המחשב משחקים עם מקלדת ועכבר ועל הPS3 משחקים עם סיקסאקסיס...

בכל מקרה, מחשב וקונסולה זה דברים שונים שלא באים האחד במקום השני. הם באים להשלים אחד השני ולחיות בהרמוניה מבורכת.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Hardcore
    זה שאין DX10 בPS3 זה לא חסרון. בינתיים, הPS3 חזקה יותר מכל מחשב שתקנה בזמן הקרוב...
    ממש לא נכון, היום אפשר להרכיב מחשב חזק מהPS3 ב-6000 שקל.
    ובשביל הרקורד, המפתחים של קריסיס כבר אמרו שלא ה-360 ולא הPS3 מסוגלים להריץ את CRYSIS.

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo

ממש לא נכון, היום אפשר להרכיב מחשב חזק מהPS3 ב-6000 שקל.
    ובשביל הרקורד, המפתחים של קריסיס כבר אמרו שלא ה-360 ולא הPS3 מסוגלים להריץ את CRYSIS.
    באמת? תראה לי את המפרט שלו!
    עדיין לא יצא מעבד לקהל הרחב המתחרה בCell!
    הדבר הכי קרוב לכך הוא הIntel Quad Core Extreme, שהוא לבדו עולה 6000 ש"ח.
    חוץ מזה הCRYENGINE2 עובד על DX10, שאין לאף אחת מהקונסולות, אבל זה לא אומר שלא נראה משחקים יפים לא פחות מCrysi בPS3, כמו Killzone למשל.

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    נס ציונה
    כל הדיון הזה מופרך מהיסוד היות וידוע לכולם שגם אם יש לך טלוויזית היי דיפינישן שמסוגלת להריץ 1080 עדיין לא תגיע לרזולוציות המטורפות של המחשב, מה זה משנה אם יש לך כונן בלו-ריי או מעבד CELL אם הרזולוציה עדיין נמוכה בהשוואה למחשב?!

אם אתם רוצים לעשות השוואות חומרה בבקשה, be my guest, אבל שורה תחתונה זו התצוגה שקובעת את איכות החומרה ולא ההיפך! אם מישהו פה קנה פס 3 אבל חיבר אותו עם הכבל שהוא קיבל בחבילה אז הוא/היא לא מבין כלום בתחום ועדיף היה לשמור את הכסף בכיס.

על כל פנים, גרפיקה כבר מזמן הפכה לנחלת העבר מבחינתי כי לא משנה עד כמה משחק X יכול להיראות טוב המשחקיות שלו היא זו שקובעת! אני שיחקתי ב DEF JAM ICON לפס 3 ונידהמתי מהגרפיקה ובבד בבד נחרדתי לגלות עד כמה השליטה לא אינטואיטיבית איטית ומגושמת.

עד מתי שחקנים יבינו שמשחקים טובים כוללים את הנוסחה הזאת: שליטה טובה בכל הנעשה במשחק הן במערכת המשחק והן בדמות עצמה, דמויות עם אישיות ועומק, מוזיקה שנכתבה ע"י תיזמורת, עלילה פשוטה (שתהווה מסגרת מסויימת למשחק כמו: להציל את הנסיכה) או מורכבת שנכתבה כמו תסריט לסרט ולא תסריט של ילד בן ארבע עשרה שראה יותר מידי סרטי אל פאצ'ינו?!

אחרי כל זה תציבו את הגרפיקה והשוואות כאלו ואחרות.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    באמת? תראה לי את המפרט שלו!
    עדיין לא יצא מעבד לקהל הרחב המתחרה בCell!
    הדבר הכי קרוב לכך הוא הIntel Quad Core Extreme, שהוא לבדו עולה 6000 ש"ח.
    חוץ מזה הCRYENGINE2 עובד על DX10, שאין לאף אחת מהקונסולות, אבל זה לא אומר שלא נראה משחקים יפים לא פחות מCrysi בPS3, כמו Killzone למשל.
    QX6700 יותר חזק מהקור, כל כרטיס מסדרת 8800 כולל החלש ביותר חזק מהכרטיס הגרפי של הPS3, כל גיימר שמכבד את עצמו שקונה עכשיו מחשב שם בין פי 8 לפי 16 יותר זיכרון פנימי מאשר בPS3 במחשב שלו שהוא גם מהיר יותר.
    בעצם אין בPS3 אפילו חלק אחד שאני יכול לחשוב עליו שאין לPC חלק חזק ממנו.
    קרייטק אמרו שאי אפשר להריץ את CRYSIS על קונסולות כי אין להן מספיק זיכרון, אני משער שמאסטר טכנולוגיה גרמני שעושה כרגע את המשחק הכי מתקדם טכנולוגית בעולם יודע קצת יותר ממני וממך...

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    QX6700 יותר חזק מהקור, כל כרטיס מסדרת 8800 כולל החלש ביותר חזק מהכרטיס הגרפי של הPS3, כל גיימר שמכבד את עצמו שקונה עכשיו מחשב שם בין פי 8 לפי 16 יותר זיכרון פנימי מאשר בPS3 במחשב שלו שהוא גם מהיר יותר.
    קרייטק אמרו שאי אפשר להריץ את CRYSIS על קונסולות כי אין להן מספיק זיכרון, אני משער שמאסטר טכנולוגיה גרמני שעושה כרגע את המשחק הכי מתקדם טכנולוגית בעולם יודע קצת יותר ממני וממך...
    הם באמת יודעים יותר מאיתנו. כנראה זו אחת הסיבות שראיתי ראיון עם מישהו מהחברה שאמר שיש להם את היכולת הטכנולוגית להעביר את המשחק לקונסולות הדור הבא. זה הכל עניין של תכנות מתוחכם. במקום להפנות את המשחק להשתמש בRAM, הוא משתמש בכוח החישוב של המעבד.

אפרופו CRYSIS, ראיתי את הסרטון החדש שמדגים את המנוע החדש שלהם שאיתו הם בנו את המשחק וזה הכלי הכי חזק שראיתי בחיים שלי. לא חשבתי שכל כך מהר יפתחו משהו שמבייש את UNREAL 3.

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo

הCell מהיר יותר מה QX6700. ורק לפי המפרט שכתבת יצא לך מחשב שעולה 15000 ש"ח+ במקרה הטוב. לא אמרתי שאתה לא יכול להרכיב מחשב חזק מהPS3, אלא אמרתי שיותר משתלם לקנות PS3 מאשר מחשב חזק.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    הCell מהיר יותר מה QX6700. ורק לפי המפרט שכתבת יצא לך מחשב שעולה 15000 ש"ח+ במקרה הטוב. לא אמרתי שאתה לא יכול להרכיב מחשב חזק מהPS3, אלא אמרתי שיותר משתלם לקנות PS3 מאשר מחשב חזק.
    לא, אתה אמרת (ואני מצטט) "זה שאין DX10 בPS3 זה לא חסרון. בינתיים, הPS3 חזקה יותר מכל מחשב שתקנה בזמן הקרוב...".
    האמת שאני בונה לעצמי מחשב חזק מהPS3 שיגיע אלי בקרוב ואני קונה אותו ב6500 שקל (2 ג'יגה זיכרון 800Mhz, מעבד Q6600, כרטיס מסך 8800 GTX עם 768MB זיכרון).

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    הם באמת יודעים יותר מאיתנו. כנראה זו אחת הסיבות שראיתי ראיון עם מישהו מהחברה שאמר שיש להם את היכולת הטכנולוגית להעביר את המשחק לקונסולות הדור הבא. זה הכל עניין של תכנות מתוחכם. במקום להפנות את המשחק להשתמש בRAM, הוא משתמש בכוח החישוב של המעבד..
    אי אפשר להחליף שימוש בזיכרון במעבד, זה לא אותו תחום.
    והם אמרו שהם יעשו גרסת 360 והיא תהיה שונה לגמרי מCRYSIS למחשב, משחק חדש שנמצא באותו עולם שיתאים יותר לעולם הקונסולות מבחינת משחקיות וגרפיקה כי הן לא יכולות להריץ את השלבים של CRYSIS.

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo

לא, אתה אמרת (ואני מצטט) "זה שאין DX10 בPS3 זה לא חסרון. בינתיים, הPS3 חזקה יותר מכל מחשב שתקנה בזמן הקרוב...".
    האמת שאני בונה לעצמי מחשב חזק מהPS3 שיגיע אלי בקרוב ואני קונה אותו ב6500 שקל (2 ג'יגה זיכרון 800Mhz, מעבד Q6600, כרטיס מסך 8800 GTX עם 768MB זיכרון).
    1,600 ש"ח מינימום למעבד
    3200 לכרטיס מסך
    1000 ללוח אם תואם
    1000 לזכרונות
    800 לספק שיתמוך ב8800
    400 למארז
    300 לצורב DVD

ואתה כבר במינימום 8300 ש"ח
    ותזכור שגם המחשב הזה לא חזק יותר מהPS3- מבחינת כוח עיבוד לפחות.

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אי אפשר להחליף שימוש בזיכרון במעבד, זה לא אותו תחום.
    והם אמרו שהם יעשו גרסת 360 והיא תהיה שונה לגמרי מCRYSIS למחשב, משחק חדש שנמצא באותו עולם שיתאים יותר לעולם הקונסולות מבחינת משחקיות וגרפיקה כי הן לא יכולות להריץ את השלבים של CRYSIS.
    אין בינתיים שום גרסת 360 מתוכננת

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    1,600 ש"ח מינימום למעבד
    3200 לכרטיס מסך
    1000 ללוח אם תואם
    1000 לזכרונות
    800 לספק שיתמוך ב8800
    400 למארז
    300 לצורב DVD

ואתה כבר במינימום 8300 ש"ח
    ותזכור שגם המחשב הזה לא חזק יותר מהPS3- מבחינת כוח עיבוד לפחות.
    אני לא יודע מה איתך אבל אני קונה את החלקים שלי בחו"ל.
    2100 לכרטיס מסך
    2400 למעבד
    800 לזיכרון
    400 למארז
    צורב כבר יש לי וגם מקלדת, עכבר וספק של 500W.
    800 ללוח אם
    חוץ מזה לא אמרתי שאפשר לקנות מחשב בכוח של הPS3 ב-600$, אמרתי שיש מספיק מחשבים היום שהם חזקים מהPS3 ועד שיצא כבר משחק טוב לPS3 יהיו המון מחשבים חזקים מהPS3.

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    [right]

אני לא יודע מה איתך אבל אני קונה את החלקים שלי בחו"ל.
    2100 לכרטיס מסך
    2400 למעבד
    800 לזיכרון
    400 למארז
    צורב כבר יש לי וגם מקלדת, עכבר וספק של 500W.
    800 ללוח אם
    חוץ מזה לא אמרתי שאפשר לקנות מחשב בכוח של הPS3 ב-600$, אמרתי שיש מספיק מחשבים היום שהם חזקים מהPS3 ועד שיצא כבר משחק טוב לPS3 יהיו המון מחשבים חזקים מהPS3.
    ואתה מעביר אותם במכס?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אין בינתיים שום גרסת 360 מתוכננת
    הם רק דברו על זה בראיון שאם הם יעשו CRYSIS ל360 זה יהיה משחק שונה לגמרי כי הקונסולות החדשות לא מסוגלות להריץ את המשחק בגלל מחסור בזיכרון.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    ואתה מעביר אותם במכס?
    אין מכס על חלקי מחשב.
    אבל כך או כך רק את הכרטיס מסך, מעבד וזיכרון אני קונה בחו"ל. השאר בארץ.

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo

אין מכס על חלקי מחשב.
    אבל כך או כך רק את הכרטיס מסך, מעבד וזיכרון אני קונה בחו"ל. השאר בארץ.
    אז יופי לך שאתה קונה מחו"ל, אבל רוב האנשים קונים מהארץ. בוא נסגור את הדיון ונסכם שאם אתה רוצה מחשב Hi end עדיף לך לקחת PS3 או Xbox 360 כי זה הרבה יותר משתלם.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אז יופי לך שאתה קונה מחו"ל, אבל רוב האנשים קונים מהארץ. בוא נסגור את הדיון ונסכם שאם אתה רוצה מחשב Hi end עדיף לך לקחת PS3 או Xbox 360 כי זה הרבה יותר משתלם.
    בשום מקום לא אמרתי שמשתלם יותר לקנות מחשב. רק אמרתי שיש מחשבים חזקים מהPS3, זה הכל.

הרשמה