תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  13.12.2006
  הודעות
  824
  הכוכבים הראשיים:

  קבוצת ה-WWE:

  דה רוק

  שם אמיתי: דויין ג`ונסון
  מוכר גם בתור: פלקס קאבאנה, רוקי מאיביה, דה רוק, Peoples Champion, The Great One ,Brahma Bull
  תאריך לידה: 2 במאי 1972
  מקום מגורים: מיאמי, פלורידה
  גובה: 1.95 מטר
  משקל: 125 ק"ג
  פינישר: פיפלז אלבו, רוק בוטום

  דה רוק הוא האדם המחשמל ביותר בהיסטוריה של הספורט הבידורי.
  הראיונות שלו היו הטובים בביזנס עוד לפני שהקרבות שלו השלימו את הפער בכל מה שקשור לאיכות. הרסלינג נמצא בדמו של הרוק. סבו היה פיטר " High Chief" מאיביה ואביו הוא רוקי ג`ונסון. הרוק התחיל את הקריירה שלו בתור שחקן פוטבול עבור קבוצת מיאמי, אך הוא מעולם לא הצליח להפוך לכוכב אמיתי בספורט הזה. לאחר ששיחק בליגות פוטבול אחרות, הרוק החליט לתת צ`אנס לרסלינג המקצועני. הוא אומן ע"י אביו והצטרף ל-WWF למרות שהיה עדיין פרפורמר מאד לא מלוטש ולא מנוסה.

  הוא ערך את הופעת הבכורה שלו בשנת 1996 בתור רוקי מאיביה. ה-WWF החליטו לתת לו פוש מיד כשהגיע. זו הייתה טעות די גדולה והקהל החל לשנוא את רוקי מאיביה משום שהיה פייס נחמד מדי שתמיד חייך בצורה מעצבנת. הקרבות שלו היו מלווים בקריאות "רוקי סאקס" בלתי פוסקות והופעת הבכורה שלו ברסלמניה מול הסולטן הייתה פשוט אסון. ה-WWF ניצלו את המצב והפכו את רוקי להיל.
  הוא הצטרף לניישן אוף דומיניישן ונכנס לפיוד עם מתאבק חדש נוסף בשם סטיב אוסטין, שלאחר שהאחרון פינה את התואר הבין יבשתי, החגורה הוענקה לרוקי.
  הדמות החדשה והשחצנית של רוקי קיבלה חיזוק ע"י הרמת הגבה המפורסמת שלו וע"י מספר משפטי מחץ שהוא אימץ לעצמו.

  רוקי נכנס לפיוד עם DX שהוביל לפיוד עם טריפל אייץ` לו הפסיד את האליפות הבין יבשתית. לאחר שרוקי סיים עם האנטר, הוא הפך לאחד מהשמות הגדולים ב-WWF. הוא חזר להיות שוב היל והצטרף לקורפוריישן של וינס מקמהון. הוא זכה בתואר אלוף ה-WWF ונכנס לפיוד עם מנקיינד איתו החליף את התואר מס` פעמים בכמה קרבות, מה שעזר לקבע את מעמדו בפסגה.
  הוא המשיך להיות היל עד שהפסיד את התואר לאוסטין ברסלמניה 15. הפייס טרן של הרוק הפך אותו לשם הכי גדול בביזנס ולפייס המוביל של הארגון. הוא המשיך לזכות בתארי אליפות עולם ואף נכנס שוב לפיוד עם טריפל אייץ`. רוקי לקח מעט חופש כדי לככב בסרטים והשתתף בסרט "המומיה 2". כשהוא חזר לארגון, הרייטינג עלה והוא נכנס לפיוד עם קורט אנגל במטרה לזכות באליפות ה-WWF פעם נוספת, לאחר אותה זכייה הוא נפגש עם סטיב אוסטין, זוכה הרויאל ראמבל של אותה שנה, בקרב שזכור לכולנו בתור ההיל טרן של אוסטין וההתחברות עם וינס מקמהון. אחרי אותו קרב רוקי חזר להוליווד לצלם את "מלך העקרבים" וחזר לאותה מציאות חדשה בה האליאנס פולשים ל-WWE.  כריס ג'ריקו

  שם אמיתי: כריסטופר ארווין
  גובה: foot-6
  משקל: 102 ק"ג
  תאריך לידה: 9 בנובמבר 1970
  מקום לידה: מנהסט, ניו יורק
  כינויים: ליונהארט, Y2J
  אומן ע"י סטו הארט
  פינישר: ליונסולט, וולס אוף ג`ריקו.

  חודשיים של אימונים מפרכים במרתף של סטו הארט האגדי, וכריס ג'ריקו היה מוכן ומזומן לצאת לקריירת היאבקות. ג'ריקו הצעיר השתתף בכמה ארגונים ממקסיקו, ואח''כ הצליח להגיע אפילו ל-ECW. אחרי מספר הופעות מרשימות, אריק בישוף הציע לו להצטרף ל-WCW, שם הוא פרח לאט לאט מפיודים על אליפות הקרוזיירוייט אל פיודים על אליפות הטלויזיה עם מתאבקים בכירים יותר. הפיכתו של ג'ריקו להיל גרמה לו להוכיח את כישוריו על המיקרופון, והכריזמה המעולה שלו שהפכה אותו למבדר מעולה גם בתור היל, וגם בתור פייס.
  אחרי שג'ריקו הרגיש לא מנוצל ב-WCW, הוא חתם עם ה-WWE שהייתה בתחילת פריחתה מחדש, ובשיא תקופת האטיטוד. הוא עשה את אחד הדביוטים היותר המפורסמים בחברה, כאשר קטע פרומו של דה רוק והוכיח שגם לג'ריקו עצמו יש את הפה הגדול.
  ג'ריקו החל במירוץ על האליפות הביניבשתית, ולאחר פיודים עם צ'יינה, הארדקור הולי, כריס בנואה וקורט אנגל, התפנה כריס ג'ריקו לפיודים על האליפות המרכזית, ואפילו היה זוכה בה אלמלא סטפני מקמהן עזרה לטריפל אייץ' לשנות את החלטת השופט. בהמשך חזר כריס ג'ריקו לפיודים על החגורות המשניות של התוכנית, וניצח את ויליאם ריגל ברסלמניה 17, והמשיך להחזיק בתואר הביניבשתי. לאט לאט הוא התחיל להבנות כמיין איבנטר מוביל בחברה עם עזיבת דה רוק להוליווד, וג'ריקו אפילו זכה באליפות הזוגות יחד עם כריס בנואה.


  אנדרטייקר
  שם אמיתי: מארק קלוואי
  ידוע גם בתור: האנדרטייקר, טקסס רד, דה פאנישר, מאסטר אוף פיין, מין מארק קאלוס.
  תאריך לידה: 24 במרץ 1962
  גובה: "10`6
  משקל: 325 lbs
  מקום מגורים: יוסטון, טקסס
  מהלך מסיים: טומבסטון, לסט רייד, צ`וקסלאם

  אנדרטייקר (שמגולם ע"י מארק קלוואי) נחשב בעיני רבים לאחת מהדמויות המוצלחות בהיסטוריה של ההיאבקות המקצוענית. מארק התחיל את הקריירה שלו בשנת 1989 והתאבק תחת מספר שמות:
  Master of Pain, Texas Red ו-The Punisher. הוא עבר ל-WCW והפך ל"מין מארק קאלוס" ("Mean" Mark Callous). כאשר סיד וישס נפצע, מארק החליף אותו בצמד שנקרא The Skyscrapers"" וחבר לדן "המסוכן" ספיבי. בסופו של דבר מארק עזב ל-WWF בשנת 1990 והפך ל"אנדרטייקר". טייקר הוצג לראשונה בפני העולם בסורבייבור סיריס 90` והיה חלק מהמיליון דולר טים (דיביאסי, ולנטיין והונקי טונק מן) שניצחו את הדרים טים (דאסטי רודס, קוקו בי וור, ברט הארט וג´ים ניידהארט). הוא נוהל בתחילה ע"י בראדר לאב, אך לאחר תקופה מסוימת ההנהלה של הWWF החליטה להצמיד אליו את פול ברר כמנהל.
  הדמות של טייקר היוותה חידוש מסוים משום שמעולם לא נראה דבר שקרוב לעוצמה שהוא שידר. אנדרטייקר התאפיין בלבוש שחור, כהה ואפל. הוא נהג לגלגל את עיניו ולזרוע אימה ופחד ביריביו. טייקר השתתף ברסלמניה 7 וניצח את ג`ימי סנוקה. הקריירה שלו צברה תאוצה עצומה כשהוא זכה בתואר אלוף ה-WWF מידיו של האלק הוגאן בסורבייבור סיריס 91`. אמנם הוא הפסיד את התואר לאחר 6 ימים בחזרה להוגאן, אך הצעד הזה הראה לעולם כולו את יכולותיו של הדדמן. טייקר ניצח גם ברסלמניה 8 את ג`ייק רוברטס ונכנס לפיוד עם קמאלה. לאחר שיצא עם ידו על העליונה, אנדרטייקר התפנה לטפל במפלצות כמו ג`יאנט גונזלס ויוקוזונה. במהלך הפיוד עם יוקוזונה בשנת 1994 חזינו בקרב ארון קבורה בין השניים. יוקוזונה נעזר באנשים רבים כדי לגבור על אנדרטייקר ולהעלים אותו עד לסאמרסלאם 94`. אנדרטייקר נלחם באירוע המדובר מול אנדרטייקר המזויף שהובא ע"י טד דיביאסי. טייקר התמודד בשנת 1995 מול יריבים כמו IRS, קינג קונג באנדי, מייבל (המוכר יותר בתור ויסרה) וקאמה. הוא ניצח את דיזל (קוין נאש) ברסלמניה 12 ולאחר מכן נכנס לפיוד עם מנקיינד שהוביל בסופו של דבר לקרב המפורסם בשנת 1998. אנדרטייקר ניצח את סיד ברסלמניה 13 וזכה בתואר אלוף העולם של WWF. הוא נכנס לפיוד עם שון מייקלס לאחר שהפסיד את התואר לברט הארט בסאמרסלאם 97` והפסיד לו(למייקלס) בשני קרבות הודות להתערבות מבחוץ של אחיו קיין. צמד האחים התמודדו זה מול זה ברסלמניה 14 וטייקר ניצח. טייקר המשיך לנצח בסידרה של קרבות את קיין. בקרב שהתרחש בין אוסטין לקיין טייקר התערב ועזר לקיין לנצח ולזכות באליפות שנמשכה יום אחד בלבד. טייקר נעלם לזמן מה וחזר עם המינסטרי אוף דרקנס ניצח את ביג בוס מן בהל אין סל ברסלמנייה 15. ב-May 23, 1999 הוא זכה באליפות העולם השלישית שלו כאשר ניצח את אוסטין, וב28 ליוני הפסיד אותה בחזרה לאוסטין. טייקר המשיך עם המינסטרי הכושל. הוא זכה עם ביג שואו פעמיים באליפות הזוגות,
  ובסופו של עניין נעלם מהטלוויזיה עקב פציעה וחזר בג´דג´מנט דיי 2000 כאמריקן בד אס: גימיק חדש בסגנון אוסטין. הוא ניצח את טריפל אייץ´ ברסלמניה 17 והגדיל את הרקורד שלו ברסלמניות ל9-0. טייקר זכה עם קיין באליפות הזוגות והפסיד אותה לטריפל אייץ´ ואוסטין. מאוחר יותר הוא וקיין ניצחו את DDP וקניון וזכו בפעם השנייה באליפות הזוגות. הם הפסידו לדאדליז.  קיין

  שם אמיתי: גלן ג`ייקובס
  תאריך לידה: 6 באפריל 1967
  מקום לידה: מדריד, ספרד
  גובה: 2.02
  משקל: 326 פאונדס
  גימיקים מהעבר: יצור חג המולד, דומסדיי, אנבומב, ד"ר יאנקם, DDS, דיזל המזויף.
  פינישר: צ`וקסלאם, טומבסטון פיילדרייבר

  גלן ג'ייקובס – קיין, הוא האח הקטן של טייקר שנשרף יחד עם משפחתו ע''י טייקר הצעיר. לפני היותו קיין, גלן ג'ייקובס גילם מספר דמויות שנויות במחלוקת כמו ד''ר יאנקם, דיזל המזויף, ושות'..
  אחרי שבועות בהם פול ברר הודיע שהוא יחזיר לחיים את אחיו הצעיר של אנדרטייקר, שעפ"י הסטוריליין נשרף יחד עם הוריו ע"י טייקר, האח הצעיר, שהיה ידוע כקיין, עשה את הופעת הבכורה שלו בבאד בלאד 97', בקרב הל אין א סל הראשון בין שון מייקלס ואנדרטייקר. ג`ייקובס, כקיין, הגיע לזירה יחד עם ברר לאחר פיצוץ, שבר את דלת הכלוב, תקף את טייקר ובכך הביא למייקלס את הניצחון. אנדרטייקר סירב להיאבק באחיו, עד שקיין וברר התערבו בקרב ארון מתים ברויאל ראמבל בין טייקר למייקלס. ברר וקיין נעלו את הארון עם טייקר בפנים, וטייקר חזר על מנת לנצח את קיין ברסלמניה 14.
  החשבון נפרע עבור טייקר בפיוד בין האחים האלה, כשאנדרטייקר המשיך וניצח את קיין בקרב אינפרנו באנפורגיבן, בחודש אפריל. קיין לעומת זאת ניצח את סטיב אוסטין בקרב הראשון לדמם ב"מלך הזירה" כדי לזכות באליפות הWWE, רק כדי להפסיד אותה יום למחרת בראו בחזרה לאוסטין.
  כשפול ברר המנג`ר שלהם, קיין ומנקיינד הופיעו כצמד, ולאחר שנאבקו באנדרטייקר וסטיב אוסטין, ב13 ביולי, הם ניצחו את הניו אייג` אאוטלוס כדי לזכות באליפות הזוגות של ה-WWE. את התואר הם הפסידו לטייקר ואוסטין בפולי לואדד. אחרי שזכו מחדש בתואר מאוסטין ואנדרטייקר באוגוסט, הצמד איבד את החגורות לניו אייג` אאוטלוס, לאחר שאי-הופעה של קיין בסאמרסלאם עלתה להם באליפות.
  אבל לקיין היה בן-זוג חדש: אחיו, אנדרטייקר. ב-PPV של ספטמבר, ברייקדאון, שניהם ניצחו את אוסטין בקרב על אליפות הWWE, והתואר פונה. טייקר וקיין נאבקו לללא הכרעה, החלטה שהתקבלה ע"י השופט המיוחד, סטיב אוסטין, בקרב על התואר הפנוי בג`דג`מנט דיי, ואנדרטייקר ניצח את קיין בסיבוב הראשון של טורניר אליפות הWWE.
  קיין מצא את עצמו ביחסים עם צ`יינה כחלק מהקורפוריישן של וינס מקמהן. אולם, צ`יינה בגדה בו ברסלמניה 15 בקרב שלו נגד טריפל אייץ`, שהביא לקיין ניצחון בפסילה. זמן קצר אחרי, קיין התחבר עם אקס-פאק, ויחדיו הם ניצחו את אוון הארט ז"ל וג`ף ג`ארט כדי לזכות באליפות הזוגות. אחרי שהחליפו פעמיים את החגורות עם האקוליטס, אקס-פאק וקיין הפסידו לבסוף את האליפות לביג שואו ואנדרטייקר בסאמרסלאם 99'.
  הקשר בין קיין לאקס-פאק הגיע לקיצו, כשאקס-פאק חזר לסטייבל שהיה בו בעבר, DX. השניים פתחו בפיוד, וקיין ניצח את אקס-פאק בקרב כלוב בארמגדון. אבל, הפיוד לא נגמר שם, כשאקס-פאק זכה בשירותיה של טורי, שהייתה ביחסים עם קיין.
  קיין חזר אל פול ברר, והוא גם התחבר עם ריקישי, והשניים ניצחו את רואד דוג ואקס-פאק ברסלמניה 2000. שנת 2000 הייתה גם סימן של איחוד האחים, אנדרטייקר וקיין, שנאבקו על אליפות הזוגות נגד כריסטיאן ואדג`, אבל לא הצליחו לזכות באליפות. האיחוד היה קצר, כשקיין בגד בטייקר במהלך חודש אוגוסט, והשניים נאבקו בקרב ללא הכרעה בסאמרסלאם.
  אחרי שכריס ג`ריקו בטעות שפך קפה על קיין, הוא מצא את עצמו בפיוד עם קיין, במהלך רוב הסוף של שנת 2000.
  אחרי הופעה מרשימה ברויאל ראמבל 2001 (הדיח 11 מתאבקים), ואיחוד עם אחיו, אנדרטייקר, קיין הפך לאלוף ההארדקור לאחר ניצחון ברסלמניה 17 על ביג שואו ורייבן. הבהלה לזהב של קיין נמשכה כשהוא ואנדרטייקר נהנו מזכייה קצרה באליפות הזוגות לאחר ניצחון על אדג` וכריסטיאן באפריל. ואז, באוגוסט, דה בראדרס אוף דיסטרקשיין (אחי ההרס), שכך כינו את עצמם, ניצחו את צ`אק פולומבו ושון אוהייר כדי לזכות באליפות הזוגות של הWCW, ובסאמרסלאם, לאחר ניצחון על דיאמונד דאלאס פייג` וקניון, הם איחדו את החגורות של WCW ו-WWE.


  ביג שואו

  שם: פול ווייט
  תאריך לידה: 8.2.1971
  פינישר: צ`וקסלאם, פיינאל קאט

  תחילה הופיע הביג שואו ב-WCW בתור "ג'יאנט", בנו של אנדרה הענק, שבא לנקום בהאלק הוגאן. לאחר מספר פיודים עם הניו וורלד אורדר, שחלקם בתור חבר בסטייבל, וחלקם בתור יריב שלהם. ביג שואו עזב את ה-WCW והצטרף אל ה-WWE הפורחת מחדש של וינס מקמהון.
  ביג שואו גרם לנוכחות שלו להיות מורגשת במהלך קרב הכלוב של סטיב אוסטין-וינס מקמהון, בסט. ולנטיינס דיי. וביג שואו הגיע מתחת לזירה, וזרק את אוסטין מהכלוב אל הרצפה. זמן קצר אחרי, הוא החל להיקרא הביג שואו. ביג שואו יצא מהקורפוריישן של וינס מקמהון, והתחבר עם מיק פולי, טסט וקן שמרוק על מנת להילחם בקורפוריישן.
  במהלך הקיץ של 1999, ביג שואו התאחד עם אנדרטייקר, כחלק מהמיניסטרי שלו. טייקר ושואו התחברו על מנת לזכות באליפות הזוגות של הWWE.
  בסורבייבור סיריס 99, ביג שואו החליף את סטיב אוסטין הפצוע בקרב משולש נגד טריפל אייץ` והרוק, הוא ניצח בקרב כדי לזכות באליפות הWWE. זכייתו בתואר נמשכה עד ינואר, שם נוצח ע"י טריפל אייץ`. בחודש הראשון לשנת 2000, ביג שואו החל להתווכח על כך שהוא ניצח ברויאל ראמבל (ולא הרוק), ודרש שהוא יהיה חלק מהמיין איבנט של רסלמניה 2000. שיין מקמהן היה בצידו של ביג שואו בקרב רסלמניה (בקרב ניצח אלוף הWWE, טריפל אייץ`). לאחר פציעת ברך, הביג שואו נשלח לOVW על מנת לחזור לכושר.
  שואו חזר ברויאל ראמבל 2001, אבל נראה "לא בכושר" יותר מתמיד. הוא היה מעורב
  בקרבות על תואר ההארדקור ברוב תחילת 2001. הוא גם התחבר עם בילי גאן וספייק דאדלי.


  קבוצת האלייאנס:

  סטיב אוסטין

  שם אמיתי: סטיב ויליאמס
  מוכר גם בתור: "סטאנינג", הרינגמאסטר, "סטון קולד"
  תאריך לידה: 18 בדצמבר 1965
  מקום מגורים: ויקטוריה, טקסס
  גובה: 1.88 מטר
  משקל: 144 ק"ג
  פינישר: סטון קולד סטאנר

  סטיב אוסטין הוא אחד מהמתאבקים הפופולרים ביותר בכל הזמנים. הוא התחיל את הקריירה האתלטית שלו בתור שחקן פוטבול באוניברסיטת צפון טקסס. הוא אומן בעיר הולדתו ע"י "ג`נטלמן" כריס אדאמס המנוח.
  אוסטין התאבק במקור תחת שמו האמיתי אך שינה את השם כדי להימנע מבלבול עם סטיב ויליאמס השני (ד"ר מוות). לאחר הופעת הבכורה שלו ב-1989, אוסטין נהנה מהצלחה ממוצעת ב-USWA בתור שותפו ואויבו של אדאמס. בתקופה הזו אשתו לשעבר של אדמס (ואשתו לעתיד של אוסטין) ג`יני קלארק הפכה למלווה של אוסטין. אוסטין וקלארק עברו ל-WCW יחדיו.

  אוסטין קיבל את הכינוי "סטאנינג" (Stunning) כשהגיע ל-WCW וב-3 ביוני 1991 הוא זכה בתואר אלוף הטלוויזיה של הארגון. לאוסטין היה פיוד קצר אך זכור לטובה עם ריקי סטימבוט וגם סטינג עמד בדרכו מספר פעמים. בשנת 1993 אוסטין חבר לבריאן פילמן והשניים הפכו ל"בלונדינים מהוליווד" (Hollywood Blondes) שהיה הצמד המצליח ביותר של WCW באותה תקופה.
  הבלונדינים הפכו לאלופי הזוגות לאחר ניצחון על ריקי סטימבוט ושיין דגלאס ב-2 למארס 1993.
  הצמד פורק לאחר תקופה מסוימת ואוסטין קודם למאבק על אליפות ארה"ב.

  ב-1994 אוסטין סבל מפציעה בברך. הוא אולץ לחזור לזירה מוקדם מדי ופציעתו הוחמרה עקב כך.
  בזמן התקופה הזו אריק בישוף עשה מהלך שהתברר כאחד מהגרועים והמגוחכים בכל הזמנים כשפיטר את אוסטין באמצעות שיחת טלפון. אוסטין מצא בית חדש ב-ECW והוא החל להשתנות מ"סטאנינג" ל"סטון קולד" בהדרגה. ב-1995 אוסטין הצטרף ל-WWF בתור הרינגמאסטר (Ringmaster) תחת הדרכתו של טד דיביאסי. לאחד תקופה מסוימת (כשהגימיק התברר ככישלון) אוסטין נפטר מדיביאסי והפך ל"סטון קולד" סטיב אוסטין. הוא היה היל בתחילה, אבל הקהל החל להריע לדמות הרועשת, חוצפנית, כועסת וגסה של הנחש מטקסס.
  אוסטין נכנס בסוף 1996 לפיוד עם ברט הארט שנמשך עד הכניסה ל-1997. את ראמבל 97`, אוסטין ניצח למרות שהוא הודח, אך השופטים לא ראו את ההדחה בעקבות קטטה שהייתה בין מיק פולי וטרי פאנק במהלך אותו זמן, ואוסטין נכנס פנימה והדיח את ארבעת הנותרים בראמבל: אנדרטייקר, ויידר והארט. בעקבות הניצחון השנוי במחלוקת, נקבע קרב מרובע על אליפות ה-WWF הפנויה בין אוסטין, ברט, ויידר וטייקר באירוע של אין יור האוס: פיינל פור. ברט יצא מנצח ואלוף מהקרב, אבל הוא הפסיד את התואר כעבור יום ב-RAW לסיד אחרי התערבות של לא אחר מאשר אוסטין שהחליט להמשיך את הפיוד ביניהם. ברסלמניה 13 השניים נאבקו בקרב שהיה שיא המלחמה שלהם. זה היה קרב הכנעות שקן שמרוק היה השופט המיוחד בו, אוסטין הפסיד בקרב, אבל זכה באהבת האוהדים, ולמרות שממש לא היה אחד כזה, האוהדים הפכו את אוסטין לפייס מבחינתם, ואת הארט להיל. זה התחיל את המסע של אוסטין כל הדרך אל הפסגה.
  אוסטין זכה באליפות הבין יבשתית בסאמרסלאם של אותה שנה מאחיו של ברט, אוון ז"ל, אבל איבד הרבה בנוסף בקרב הזה- אוון ביצע פיילדרייבר בצורה לא נכונה על אוסטין ושבר את צווארו. עוד לפני הזכייה בתואר הבין יבשתי, אוסטין היה אלוף זוגות לצד שון מייקלס שנפצע בהמשך, והשותף המחליף של אוסטין לתואר היה דוד לאב. בעקבות פציעתו, אוסטין פינה את שני התארים והיה על המדף לזמן מה. אוסטין חזר כעבור זמן מה וניצח את הפיוד המתמשך שלו עם אוון כדי לזכות באליפות הבין יבשתית, ממנה נשלל ע"י וינס מקמהון בהמשך לאחר שסירב להגן עליה נגד לא אחר מאשר.. דה רוק, אותו אוסטין ניצח לפני כן. כל זה התחיל את הבנייה לקראת הפיוד העצום בין אוסטין ומקמהון.
  אוסטין ניצח ראמבל שני ברציפות בשנת 98`, וזכה בזכות להתמודד במיין איבנט של רסלמניה 14, שם ניצח את שון מייקלס כדי לזכות באליפות ה-WWF. ערב לאחר רסלמניה, אוסטין סירב ללכת בדרכו של וינס מקמהון, מה שפתח את הפיוד הגדול ביותר בהיסטוריית ה-WWE- אוסטין נגד מקמהון. וינס היה מוכן לעשות הכל על מנת שאוסטין יפסיד את התואר, והוא הצליח לעשות זאת כשבמלך הזירה של אותה שנה, קיין ניצח את אוסטין כדי לזכות בתואר, אולם, כעבור ערב ב-RAW אוסטין זכה מחדש בתואר. בספטמבר של אותה שנה, אוסטין שוב הפסיד את התואר לאחר שהוצמד בו זמנית ע"י קיין ואנדרטייקר במהלך קרב משולש שנערך בברייקדאון. כעבור חודש, נקבע קרב על התואר לג`דג`מנט דיי בין קיין לטייקר שבו אוסטין השופט המיוחד, אוסטין פיצץ את הקרב, ובגלל שעשה זאת, מקמהון פיטר אותו מה-WWF וקבע טורניר על התואר הפנוי בסורבייבור סיריס. שיין מקמהון, בנו של וינס, בגד בו והחתים מחדש את אוסטין, שהיה חלק מהטורניר, אולם, לא הצליח לנצח אותו ורוקי הוא זה שיצא מהטורניר כאלוף.
  לאחר שוינס מקמהון ניצח את הראמבל של 1999, אוסטין ניצח אותו בסט. ולנטיינס דיי מסקר בקרב כלוב כדי לזכות בזכות שלו להתמודד מול אלוף ה-WWF ברסלמניה 15, ובמיין איבנט שני ברציפות של רסלמניה, ניצח את אוסטין את רוקי במפגש הראשון ביניהם במסגרת רסלמניה כדי לזכות באליפות ה-WWF פעם נוספת. בהמשך אותה שנה, הפסיד אוסטין את התואר לטייקר באובר דה אדג` ואז זכה בו בחזרה כעבור חודש, עד שהפסיד אותו שוב למנקיינד בסאמרסלאם בקרב משולש שבו גם טריפל אייץ` נטל חלק.
  פציעת הצוואר של אוסטין שוב תפסה אותו לאחר מכן והוא עזב לשולחן הניתוחים, בעוד סטוריליינית דורסים אותו. אוסטין חזר בסוף שנת 2000 ולאחר זכייה בראמבל הוא נפגש עם דה רוק ברסלמניה 17, שם היסטוריה נעשתה כאשר הוא התאחד עם וינס מקמהון, ועשה היל טרן. אוסטין המשיך כהיל המרכזי בחברה, וחבר לטריפל אייץ'. הוא פתח בפיודים עם כריס בנואה וכריס ג'ריקו לקראת מלך הזירה, שם החל אנגל הפלישה...  שיין מקמהון

  שם מלא: שיין ברנדון מקמהון
  גובה: "2`6
  משקל: 105 ק"ג
  תאריך לידה: 15 בינואר 1970
  מקום לידה: מרילנד
  מקום מגורים כיום: גריניץ`, קונטיקט
  הופעת-בכורה מקצוענית: 1998
  פינישר: פליינג אלבו דרופ

  שיין הוא בנם של וינס ולינדה, אבל חייו לא התחילו מהמשרד, אלא דווקא ממקום אחר לגמרי. שיין כבר בגיל צעיר, החל לפרסם בפוסטרים את הWWF ואת אבא. בין הגילאים 9 עד 14, שיין היה אחראי להביא ציוד לזירה. בגיל 19, שיין החל לשפוט, לשדר ולפרשן קרבות בארגונים קטנים. שיין סיים את לימודיו באוניברסיטת בוסטון עם תואר בתקשורת, ובמהרה הוצג כמפיק הWWF. ביולי 1998 הוא הצטרף כשדרן רשמי לשולחן של היט. ב26 באוקטובר 1998, הוא עשה את הופעת-הבכורה המקצוענית שלו, כשהופיע בפרק של ראו, והודיע שבגד באביו, ושכר את סטיב אוסטין (מה שהתגלה אחר כך כתוכנית הגדולה של וינס). ובין היתר, במהלך הקיץ, הוא עזר לדה רוק יחד עם אביו לזכות באליפות הWWF ממנקיינד.
  ב15 בפברואר 1999, בפרק של ראו, שיין זכה בתואר האירופאי לאחר ניצחון על אקס-פאק. הוא שמר בהצלחה על התואר מול אקס-פאק ברסלמניה 15, כשבמהלך הקרב טריפל אייץ` בגד במפסיד. לאחר מכן, הוא פתח בפיוד עם המיניסטרי, מה שכלל את אנדרטייקר, האקולייטס, מידיאון, ויסרה והברוד.
  בבקלאש 99', מקמהון היה שומר הסדר בקרב החוזר על אליפות הWWF בין סטיב אוסטין לדה רוק, כשבמהלך הקרב וינס הכה את שיין.
  בנו מרסי של אותה שנה שהתקיים בבריטניה, שיין ניצח שוב את אקס-פאק.
  באובר דה אדג` 1999, שיין ווינס היו השופטים המיוחדים בקרב על אליפות הWWF בין אוסטין לאנדרטייקר. שיין העניק ספירת 3 מהירה לטייקר, ועזר לו לזכות בתואר.
  ב"מלך הזירה" 1999, שיין ווינס ניצחו את אוסטין בקרב הנדיקאפ, ובכך שיחררו את אוסטין מתפקיד הקומישינר.
  אחותו של שיין, סטפני, החלה לצאת עם טסט בקיץ 1999, מה שגרם למתיחות בין טסט לשיין. זה הוביל לקרב גריניץ` סטריטפייט בסאמרסלאם 99, בין השניים. למרות שהפסיד בקרב, שיין הראה הופעה מרשימה. הקרב בסאמרסלאם עזר לשיין לזכות בתואר רוקי השנה מאירגון PWI לשנת 1999.
  לילה למחרת בראו, שיין היה השופט המיוחד בקרב בין מנקיינד לטריפל אייץ` על אליפות הWWF.
  לאחר היעדרות מהטלוויזיה לזמן מה, שיין חזר בנו ווי אאוט 2000, ועזר לביג שואו בקרב שלו נגד דה רוק, מה שהקנה לביג שואו טייטל שוט ברסלמניה 2000. ברסלמניה 2000, שיין היה בפינתו של ביג שואו בקרב המרובע. את הקרב טריפל אייץ` ניצח. שיין גם כיהן כשופט המיוחד בקרב בין טריפל אייץ` לרוק בבקלאש של אותה שנה על אליפות הWWF. מקמהון לאחר מכן הסתכסך עם ביג שואו, והשניים נפגשו בקרב הצמדות בכל מקום בג`דג`מנט דיי 2000, שיין ניצח בקרב הזה. בראו של ה21 באוגוסט 2000, שיין ניצח את סטיב בלקמן כדי לזכות באליפות ההארדקור. שיין התחיל לעבוד מאחורי הקלעים בכתיבת סטוריליינים, וכתוצאה מכך נעלם מהטלוויזיה.
  שיין חזר בראו של ה12 במארס 2001, על מנת להגן על כבודה של אמו, ושיין תקף את אביו בשל כך. בפרק האחרון של נייטרו, שיין הודיע ש-WCW נרכשה ע"י יו"ר הWWF. ברסלמניה 17, שיין ניצח את אביו, וינס, בקרב רחוב, כשמיק פולי הוא השופט המיוחד בקרב. רגע השיא של הקרב היה כששיין נתן לאביו "ואן טרמינייטור" מהצד האחד של הזירה לשני בסיום. בבקלאש 2001, שיין ניצח את ביג שואו בקרב לסט מאן סטדינג. ובראו של ה29 באוקטובר 2001, ניצח שיין את אביו, וינס, בעוד קרב רחוב.  בוקר טי

  שם אמיתי: רוברט בוקר טיהופמן
  גובה: "3`6
  משקל: 114 ק"ג
  תאריך לידה: 1 במאי 1965
  מקום מגורים: יוסטון, טקסס
  כינויים נוספים: קן (WCW), ג`י.איי. ברו (WCW)
  מתאבק משנת 1989
  פינישר: הארלם הנגאובר, בעיטת גרזן, בוק-אנד.

  בוקר, האח הצעיר מהצמד "הארלם היט", הצליח עם אחיו אחרי תחילה קצרה בארגונים קטנים, לקבל חוזה ב-WCW. אחרי שהם זכו והפסידו את חגורת הזוגות של ה-WCW מספר פעמים במהלך השנים בהם הם היו כצמד, בוקר הלך לקריירת יחידים. בוקר החל להבנות כאלוף משנה, וקיבל לא מעט פופים מהקהל. לאחר מספר פיודים וניצחונות ב-PPV, בוקר טי זכה באליפות הטלוויזיה של ה-WCW, אבל אחרי שהפסיד אותה בפעם האחרונה הוא יצא לחופשה קצרה. הוא חזר ל-WCW עם ניסיון להחיות מחדש את הארלם היט יחד עם אחיו, והם זכו ביחד באליפות הזוגות עוד מספר פעמים אך תמיד היה ביניהם סוג של חוסר אמון בגלל הצלע הנשית – מנדייט. האחים בסוף פירקו את הצוות ופתחו בפיוד אלים מאוד.
  כשוינס רוסו ואריק בישוף חזרו לWCW, והופיעו כניו בלאד, בוקר, באופן-מפתיע, היה אחד האנשים שבמהירות הצטרף אליהם במאבק כנגד הכוכבים של "מועדון המיליונרים". בספרינג סטאמפיד, בוקר נאבק בסיבוב הראשון של טורניר אליפות ארה"ב, שם באופן נקי, נוצח ע"י סטינג. השניים לחצו בסיום הקרב ידיים, וזה הראה שאין טינה ביניהם. זה גם היה סימן שבוקר טי לא ימשיך בניו בלאד. כשבישוף פיטר את המתאבקים הצעירים, והפחות מוערכים, בוקר טי הגיע להגנתם. זה יצר את הM.I.A, שכלל את יו מורוס, לאש לרו, ואן האמר וצ`אבו גררו ג`וניור.
  בוקר טי עזר לבני-בריתו החדשים, כנגד הפילט'י אנימלס, שהיו שלוחה של הניו בלאד. בישוף, זועם מהגנתו של בוקר, פיטר אותו לאחר הקרב, למרות מחאתו של האחרון. בשבוע אחרי, בוקר הופיע בבגדי צבא ושינה את הגימיק שלו לג`י איי ברו, ועזר לקפטן רקשיין (יו מורוס) כנגד הניו בלאד. הפילטי אנימלס וקבוצתו של בוקר נפגשו מספר פעמיים, וזה נגמר שג`י איי ברו מנקה את הזירה. בוקר טי נטש את הגימיק הזה לאחר זמן קצר, וחזק לגימיק הרגיל שלו.
  בוקר טי אז נכנס לפיוד קצר עם קניון. בבאש אט דה ביץ` 2000, קניון הצליח לגנוב את הניצחון, לאחר שג`ף ג`ארט רץ לזירה והכה את בוקר עם הגיטרה שלו. אבל דברים יותר טובים הגיעו לבוקר בערב הזה:
  בקרב בין האלק הוגאן וג`ארט על אליפות העולם, ג`ארט באופן-מפתיע שכב על הגב שלו ואיפשר להוגאן להצמיד אותו. וינס רוסו יצא והודיע שהוגאן יכול לשמור על חגורת האליפות הישנה. וקבע קרב על האליפות החדשה בין בוקר טי לג`ף ג`ארט בהמשך. שם, בוקר טי ביצע את הבוק-אנד על ג`ף ג`ארט מהפינה, וזכה באליפות העולם במשקל כבד לראשונה בקריירה שלו.
  ג`ארט, שעדיין קרא לעצמו "הנבחר", דרש מיד קרב חוזר נגד אלוף העולם החדש. אחרי חודשים של עימותים, השניים נפגשו בניו בלאד רייסינג, שם בוקר טי שוב עם הבוק-אנד ניצח את "הנבחר". בוקר אז פגש באתגר הבא שלו, קווין נאש, שזכה להיות הטוען לכתר בניצחון בניו בלאד רייסינג. השניים נפגשו מספר פעמים, עד שבנקודה אחת נאש הצליח לגנוב את האליפות. כשהשניים נפגשו בקרב כלוב בפול ברול, בוקר טי הצליח להשיג את הניצחון והזכייה בתואר מ"ביג סקסי". זה התחיל את אחד הפיודים הגדולים של בוקר, עם בן-בריתו של נאש באותו הזמן, סקוט סטיינר.
  בוקר טי וביג פאפא פאמפ התחילו בפיוד קשה ונפגשו במספר PPV`S. בוקר טי שרד בהלאווין האבוק, כשסטיינר ניצח שם בפסילה. אבל השניים עדיין לא סיימו. במייהם 2000 הם נפגשו בקרב כלוב Straight Jacket, בוקר טי לבסוף נפל, וסטיינר יצא כאלוף העולם. בוקר טי משם עזב בשל כמה פציעות, וסטיינר, שהתחיל את משטר הטרור שלו בWCW, התרברב על כך שסיים את קריירתו של בוקר. במארס 2001, אלוף העולם, סטיינר, היה בפיוד עם דיאמונד דאלאס פייג`, שבאחד הפרקים של נייטרו בחודש הזה, הפתיע את סטיינר עם הצגתו של בוקר טי החוזר. בוקר טי, DDP וארנסט "החתול" מילר נלחמו בסקוט סטיינר, לקס לוגר ובאף באגוול, בוקר טי ניצח את הקרב לקבוצתו לאחר בעיטת-גרזן על סטיינר. בזמן שפייג` וסטיינר נאבקו על התואר העולמי, בוקר היה עסוק באליפות ארה"ב.
  בוקר נאבק באחיו של סקוט סטיינר, ריק, על התואר בWCW גריד. שיין דגלאס התערב בקרב, העיף את ריק מהפינה, ובוקר ביצע את הבוק-אנד בשביל הזכייה בתואר.
  משם, בוקר טי הלך לנקום בסקוט סטיינר, בכך שיוציא אותו מפעילות למשך זמן רב. סטיינר שם אותו ברשימת ההשמדות שלו. השניים נפגשו בסיום העונה של נייטרו במפגש על חגורת אליפות העולם ועל חגורת אליפות ארה"ב.
  בוקר טי בגאוניות הפך ניסיון לפאוורבומב אל תוך בוק-אנד שלו, ונעשה בפעם הרביעית לאלוף העולם במשקל כבד. הערב הסתיים כשבוקר טי עומד על הגובה, מחזיק בשתי החגורות, אחת בכל יד. זה היה הסוף של הWCW, שבוקר טי עומד בטופ.
  בוקר טי עשה את הופעת הבכורה שלו ב-WWE כאשר הוא תוקף את אוסטין במהלך המיין איבנט של מלך הזירה 2001, והתחיל את אנגל הפלישה.  קורט אנגל

  שם אמיתי: קורט סטיבן אנגל
  מוכר גם בתור: "הגיבור האולימפי"
  תאריך לידה: 9 בדצמבר 1968
  מקום מגורים: פיטסבורג, פנסילבניה
  גובה: 1.78 מטר
  משקל: 100 ק"ג
  פינישר: אנגל/אולימפיק סלאם, אנקל לוק

  קורט אנגל הוא אחד המתאבקים הטובים והאהודים ביותר בהיסטוריית הביזנס. אנגל הוא זוכה מדליית זהב אולימפית היחיד בהיסטוריית ה-WWE, הוא עשה זאת לאחר ניצחון באולימפיאדת אטלנטה 1996 בקטגוריית ההיאבקות החופשית. לאחר תקופה במסגרת ההיאבקות החובבנית, החליט אנגל להפוך למתאבק מקצועי. אחרי שהיה לתקופה קצרה מאוד ב-ECW והזדעזע מסגנון הקרבות שם, הוחתם אנגל על חוזה אצל ה-WWF. אנגל ערך את הבכורה שלו ב-WWF לקראת סוף 1999, והיה בלתי מנוצח במשך זמן מה עד שטאז קטע את הרצף הזה עם ניצחון בנוק אאוט על אנגל ברויאל ראמבל 2000. לאנגל לא לקח הרבה זמן, והוא הגיב להפסד הראשון שלו עם זכייה באליפות אירופה מואל וינס וזכייה באליפות הבין יבשתית מכריס ג'ריקו, מה שעשה אותו לאלוף ה"אירו-יבשתי". הוא הפסיד את התארים מבלי שהוצמד במסגרת קרב משולש של שתי מערכות נגד ג'ריקו וכריס בנואה- הוא הפסיד את האליפות הבין יבשתית לבנואה במערכה הראשונה ואת אליפות אירופה הפסיד לג'ריקו בשנייה. אנגל השדוד התנחם על הפסד תאריו עם זכייה בטורניר "מלך הזירה" של אותה שנה ומאוחר יותר גם באליפות ה-WWF בה זכה לאחר שניצח בנו מרסי 00' את דה רוק, תואר אותו יחזיק עד נו וואי אאוט 2001 שם הוא הפסיד את החגורה בחזרה לרוקי. בהמשך, נכנס אנגל לפיוד עם לא אחר מאשר בנואה על רקע "מיהו המתאבק הטכני הטוב ביותר ב-WWF": אנגל ניצח את בנואה ברסלמניה 17, אך הפיוד נמשך ובנואה ניצח את אנגל בקרב הכנעות של חצי שעה שנערך בבאקלאש, הפיוד ביניהם הסתיים בג'דג'מנט דיי, שם בקרב של שלוש הכרעות (קרב רגיל, הכנעה, סולם) כשהמדליות של אנגל על הכף, נעזר הגיבור האולימפי בשותפיו באותו הזמן, אדג' וכריסטיאן על מנת לנצח. עם פלישת WCW/ECW ל-WWF, אנגל צידד ב-WWF וזכה בסביבות אותה תקופה באליפות ה-WCW, אליפות ארה"ב של WCW ובאליפות ההארדקור של ה-WWF. לאחר מכן, זכה פעם נוספת באליפות ה-WWF לאחר ניצחון על סטיב אוסטין באנפורגיבן, תואר בו יחזיק שבועיים לפני שיפסיד אותו בחזרה לאוסטין. מאוחר יותר, אנגל "בגד" ב-WWF והצטרף לאליאנס  רוב ואן דאם

  שם אמיתי : רוב זלטקובסקי
  תאריך לידה: 18.12.1970.
  מקום לידה: מישיגן
  גובה : "0'6
  משקל:237 lbs.
  מצב משפחתי: נשוי לסוניה.
  מקום מגורים כיום: סאן פדרו, קליפורניה
  הופעה מקצועית ראשונה: ניצח את דנגו נאגויין בטולדו אוהיו 1990

  עוד לפני שרוב נהייה מתאבק מקצועני הוא הייה לוחם קיק בוקסינג מאוד מוכשר. הוא שילב בצורה מופלאה את היכולת האתלטית שלו ביחד עם הכוח שלו שאותו צבר אחרי הרבה אימונים בחדר כושר. למרות שרוב אהב את אמנויות הלחימה, המקצוע לא הצליח להביא לו הרבה כסף. רוב הצעיר פנה לתחרויות של האיש החזק. ההצלחה הכי גדולה שלו בתחום הזה כאשר הוא זכה במקום 2 בתחרותKalamazoo Heavyweight Toughman contest.
  אחרי זמן קצר רוב המשיך להאבקות מקצוענית הוא הגיע לטולדו אוהיו ששם ניצח בקרב המקצועני הראשון שלו הוא ניצח את דנגו נגוייאן, שגם אותו אימן האיירון שיק והוא גם היה חבר טוב מאוד של רוב מאוחר יותר. הקריירה של רוב התחילה לתפוס תאוצה אחרי הקרב הזה. רוב עבר בין ארגונים קטנים בארה''ב, ואפילו הספיק לפגוש את סאבו(שותפו לעתיד ב-ECW). אך הקפיצה הגבוהה שלו הייתה ב-93 כאשר הוחתם ע''י ה-WCW. למרות הצלחתו היחסית של רוב בחברה, הוא עזב עקב מדיניות תרגילים מהחבל העליון. רוב לא נח, וטס ליפן וצבר אהדה מהקהל המקומי, אך לא קיבל פוש מתאים, ואפילו השתתף בכמה סרטים של אומניות הלחימה מאת HBO.
  ב-96 הגיע רוב ל-ECW, אחרי פיוד מעולה ומרהיב עם סאבו, השתיים סגרו אותו בלחיצת יד, והפכו לזוג. אך החלטות הבוקינג ב-ECW לא מצאו חן בעניי רוב, והוא החליט לקפוץ ל-WWF. אחרי מספר הופעות די מרשימות, הוא הבין שגם שם אין לו תוכניות, וחזר ל-ECW ולעוד פיוד מעולה, הפעם עם טומי דרימר. לאחר מכן רוב חבר מחדש לסאבו, והצמד פתחו במספר פיודים בתור זוג מעולה ודומיננטי(לעומת הקדנציה הראשונה שלהם ביחד), רוב גם זכה באליפות הטלוויזיה, והגן עליה מפני לא מעט מתאבקים, אך תקופת האליפות הארוכה מאוד של רוב הסתיימה בעקבות פציעה, שגרמה לו לאבד את התואר.
  אחרי חזרתו של רוב מהפציעה, הוא פתח בפיוד עם ג'רי לין, עד לסגירת ECW, וקנייתם ע''י וינס. לאחר מספר הופעות באינדיז מקומי ובשאר העולם, ואן דאם הגיע ל-WWF וזכה באליפות ההארדקור תוך כדי שהוא מצטרף לאנגל הפלישה בתור הנציג של ECW.  האווירה

  ניצחון מוחץ! תבוסה מוחלטת ליריבים!
  מלחמת ימי שני סוף סוף הסתיימה. לאחר שהעשן התפזר, נותר רק שריף אחד בחיים: וינסנט קנדי מקמהון. WCW ו-ECW סגרו את שעריהם והודו בתבוסה.
  וינס מקמהון רכש את מה שנשאר מ-WCW במחיר די מגוחך והפך למנצח הגדול של המלחמה שנראתה כמעט בלתי אפשרית בעבר.
  ב-26 במרץ 2001 WWF הכריזו רשמית על קנייתה של WCW. הרכישה עצמה התבצעה 3 ימים קודם לכן, אבל ההכרזה הרשמית הגיעה ב-26 במרץ, יום שני, ברו. באותו לילה, רו ונייטרו שידרו את אותה התוכנית בו זמנית שנפתחה בכך שוינס מקמהון הודיע דרך לווין בנייטרו שהוא רכש את WCW. נייטרו הסתיימה בכך ששיין מקמהון הופיע בפנמה סיטי, פלורידה (המקום שבו התרחשה התוכנית) והודיע שהוא אישית חתם על מסמכי הרכישה של WCW ומתכוון לקחת על החברה שליטה במקום אביו.
  הבמה הייתה מוכנה להמשך המלחמה, אפילו אחרי שהסתיימה. קרב WCW vs WWF זה משהו שהאוהדים חלמו עליו הרבה, הרבה זמן. ועכשיו, אפילו אחרי שנייטרו ירדה ומלחמות יום שני נגמרו, כוכבי WCW הצטרפו לWWF ואנגל הפלישה השתלט על המסכים.
  עם היעדר תחרות מצידה של נייטרו וסיפור הפלישה, WWF ציפו לשגשוג מחודש ולחזור להרוויח כספים. כמובן שזה לא בדיוק מה שקרה, אבל זה סיפור לפעם אחרת. אנגל הפלישה הפך לבסוף לכישלון די מהדהד, אך למרות זאת שנת 2001 תיזכר כשנה שבה וינס השתלט על העסק לחלוטין. שנה שהוא לעולם לא ירצה לשכוח.


  הפיוד

  הפיוד למעשה התחיל עוד מקניית WCW, והתוכנית האחרונה שלה שהתקיימה במקביל לרו שלפני רסלמניה 17. אחרי ההיל טרן של אוסטין, ועזיבתו של רוקי באופן זמני להוליווד, היה צורך בפייס מוביל בחברה. לאחר פציעתו של בנואה שהיה מועמד לגיטימי לאליפות באותה תקופה, החל האנגל באופן ממשי כאשר בוקר טי תוקף את סטיב אוסטין במלך הזירה. כאן החל המיני פיוד כאשר WCW משתלטים לאט לאט על התוכנית, ומקבלים קרבות בקארדים. בהמשך גם סטפני מוצגת כבעלים של ECW, ומצטרפת אל אחיה. ביחד הם מאחדים כוחות עם פול היימן במטרה לנצח את ה-WWF.
  אך הפיוד התחיל לקבל תפנית מעניינת כאשר אוסטין בוגד ב-WWF ועוזר לקבוצת ה-WCW/ECW לנצח את קבוצת ה-WWF. בהמשך גם רוקי חוזר כאשר נותן פרומו גדול ומודיע שהוא מצטרף לקבוצת ה-WWF. חשוב לציין שבמהלך כל הזמן הזה נבנה חוסר אמון הדדי בין קורט אנגל(שגם הצטרף לאיילנס) ואוסטין, ובין ג'ריקו ודה רוק. הקרב עצמו נקבע אחרי שוינס מציע
  קרב בסורבייבור, שהקבוצה המנצחת לוקחת הכל, ואילו המפסידים הולכים הביתה.
  שיין וסטפני מסכימים, ו-4 המתאבקים שהם מציגים הם אוסטין (אלוף ה-WWF)- שבגד בוינס ונתן לו סטאנר, קורט אנגל – שגם בגד ב-WWF, בוקר טי, רוב ואן דאם (אלוף הארדקור) יחד עם שיין עצמו.
  ה-WWF לעומת זאת מציגים את רוקי (אלוף ה-WCW), כריס ג'ריקו, אנדרטייקר, קיין, וביג שואו. רו לפני הקרב, פרומו ענק של אוסטין ודה רוק מחמם את האווירה לקראת מה שאמור להיות הקרב שיסיים את האנגל הזה.


  הקרב

  קודם נכנסים טים אליאנס, כאשר שיין הוא הראשון, בוקר טי השני, RVD השלישי, אנגל הרביעי, ואוסטין החמישי. אוסטין, מקבל את התגובות הכי חזקות מהקהל.
  אח''כ נכנסים קבוצת ה-WWF שביג שואו הוא הראשון שנכנס, קיין אחריו, טייקר השלישי, ג'ריקו הרביעי, ורוקי האחרון חביב. כולם ללא יוצא מן הכלל קיבלו פופים גדולים. והקרב מתחיל ישר עם אוסטין ורוקי.
  אחרי ברול קצר, אוסטין מצמיד אך רוקי כבר משתחרר. השתיים ממשיכים עם הברול והפעם רוקי מצמיד אבל שיין עוצר את הספירה באמצע. בוקר טי נכנס במקום אוסטין ולאחר שהשליטה עוברת לידי רוקי, אז ג'ריקו נכנס במקומו. אחרי שג'ריקו מטפל בבוקר טי, RVD מתחלף עם בוקר טי הפגוע. ג'ריקו מצליח לצבור שליטה ועובד על הגב של RVD אחרי סופלקס, ולאחר מכן סידרה של צ'ופים. אבל חזרה של RVD בעזרת הטעייה, ואח''כ מונסולט מביאים לו ספירה רק ל-2.
  ניסיון להוריקנראנה של RVD הופך לוולס אוף ג'ריקו שנשבר ע''י שיין ששוב מתערב מבחוץ. בינתיים בוקר טי נכנס במקום RVD, וקיין נכנס במקום ג'ריקו... בוקר טי שמפחד מקיין נותן לאנגל להיכנס במקומו. קיין צובר מומנטום ואחרי סייד סלאם, הוא עולה לחבל העליון ומבצע קלוזליין אבל ספירה שוב נעצרת ע''י שיין. בינתיים טייקר נכנס במקום קיין לקול הפופים הלוהטים. טייקר מטפל באנגל, ובוקר טי שנכנס מהר במקום אנגל מקבל ביג בוט ואח''כ לגדרופ. הספירה שוב נעצרת ע''י שיין מקמהון שפוגע בטייקר. למרות זאת השליטה עדיין אצל טייקר, ואחרי אולד סקול, הוא ממשיך לעבוד על היד של בוקר טי... ואח''כ מבצע עליו קולזליין, אך שוב שיין עוצר את הספירה ע''י פגיעה בטייקר.
  ובינתיים אוסטין נכנס. אוסטין צובר שליטה על טייקר, אך התערבות לא מוצלחת של שיין נותנת לטייקר את השליטה בחזרה, ולאחר עוד אולד סקול הוא מצמיד, אך שוב שיין עוצר את הספירה. אנגל חוזר לזירה במקום אוסטין, ומבצע שובר צוואר מסובב על טייקר, אך האיש המת חוזר עם מומנטום ואח''כ מבצע DDT, ומתחלף עם הביג שואו. ביג שואו צובר מומנטום ומנקה את הזירה כולל העפת RVD, שיין, אוסטין, בוקר טי מהצד. ניסיון לצ'וקסלאם על אנגל הופך לקאונטר מעולה לאנגל סלאם, בוקר טי נכנס במקום אנגל ומבצע את הסיזר קיק, ואחריו RVD מבצע את הפרוג ספלאש, ולסיום שיין נכנס ומנחית על ביג שואו אלבו דרופ והצמדה ל-3. המודח הראשון מקבוצת ה-WWF:ביג שואו.

  שיין שחוגג את ההדחה של ביג שואו, לא שם לב שרוקי נכנס לזירה. אחרי שרוקי צובר מומנטום הוא מכניס את קיין שמבצע על שיין צ'וקסלאם, טייקר שמבצע טומבסטון לאחר מכן, וג'ריקו שמבצע ליונסולט ומצמיד ל-3.
  המודח הראשון מקבוצת אליאנס: שיין מקמהון.
  אנגל נכנס במקום ג'ריקו, אך ג'ריקו ממשיך לשלוט בקרב ולאחר ביצוע שובר גב הוא מצמיד, אך אוסטין עוצר את הספירה. ג'ריקו שדעתו מוסחת ע''י אוסטין נבלם ע''י אנגל, והשליטה חוזר לטים אליאנס. בוקר טי עובד קצת על הגב של ג'רקו, ואחרי זה מכניס את RVD. אך ג'ריקו איכשהו מצליח להשתחרר ולנסות לגלגל להצמדה – אבל RVD משתחרר בזמן. קיין נכנס במקום ג'ריקו. קיין צובר מומנטום, אך התערבות של בוקר טי נותנת ל-RVD להפתיע את קיין עם בעיטה בפנים. RVD עולה לחבל העליון ומבצע פרוג ספלאש על קיין. אבל ברגע שהוא בא להצמיד, קיין תופס את RVD לצ'וקסלאם שלא מתבצע בגלל התערבות של בוקר טי. בזמן ששתי הקבוצות מתחילות בברול מחוץ לזירה, RVD נותן ואן דומינטור מהחבל העליון ומצמיד ל-3.
  המודח השני מקבוצת ה-WWF: קיין.
  טייקר היחידי מקבוצת ה-WWF שנשאר על הרגליים אחרי הברול, והוא מתחיל לטפל באוסטין, אנגל, RVD, ובוקר טי. טייקר מנקה את הזירה ואחר כך מבצע לסט רייד על אנגל, וביג בוט על בוקר טי שמנסה לפגוע בטייקר עם כיסא. אך אוסטין מגיע בזמן ומבצע סטאנר על טייקר ומניח את אנגל (החוקי) על טייקר שמצמיד ל-3.
  המודח השלישי מקבוצת ה-WWF: אנדרטייקר.
  בוקר טי שולט בזירה על רוקי שנפגע מהברול הקודם, אבל DDT מפתיע של רוקי מחזיר לו את השליטה, והצמדה נעצרת ב-2 אחרי התערבות של אנגל.
  השתיים קמים, ודה רוק מבצע סמואן דרופ על בוקר טי. אבל שוב הוא נעצר בספירה, והפעם ע''י אוסטין. שוב השניים קמים, והפעם רול אפ מהיר של רוקי מספיק לכיסוי ל-3 שניות.
  המודח השני מטים אליאנס:בוקר טי.
  RVD נכנס אך דה רוק מצליח לעשות פאוור בומב עליו מהחבל העליון, ומתחלף עם ג'ריקו אחרי ש-RVD משתחרר מההצמדה ב-2 וחצי. ג'ריקו מתחיל לצבור מומנטום. אחרי בולדוג של ג'ריקו על RVD, ג'ריקו מנסה גם ליונסולט, אך RVD קם לפני ומבצע ספין קיק לפנים של ג'ריקו. ניסיון למונסולט של RVD נבלם בברכיים של ג'ריקו שמבצע Breakdown ומצמיד ל-3.

  המודח השלישי מטים אליאנס: RVD.
  עכשיו נשארו רוקי וג'ריקו מ-WWF, ואוסטין ואנגל מטים אליאנס.
  אנגל תוקף את ג'ריקו וגם אוסטין ורוקי מצטרפים מה שיוצר ברול ומחוץ לזירה אוסטין "מקפיץ" את רוקי על העמוד, ובזירה אנגל משתלט על ג'ריקו ומתחיל לעבוד לו על הגב והראש. אוסטין ואנגל מתחלפים ביניהם וממשיכים לעבוד על ג'ריקו כולל ביצוע סופרפלקס של אוסטין על ג'ריקו. בזמן שאנגל וג'ריקו בזירה ניסיון של ג'רמן סופלקס על ג'ריקו הופך לקאונטר ענק לאנקל לוק של ג'ריקו על אנגל (לא טעיתי, ג'ריקו על אנגל!), אך אנגל יוצא מזה ומחזיר לעצמו את השליטה. שוב אוסטין ואנגל שולטים בג'ריקו, וביחד הם מתישים אותו, עד קלוזליין כפול של ג'ריקו ואוסטין אחד על השני מוביל להחלפה מהירה ואנגל נכנס במקום אוסטין, בזמן שדה רוק נכנס במקום ג'ריקו. רוקי מנקה את הזירה, מבצע שארפשוטר על אנגל ומכניע אותו.
  המודח הרביעי מטים אליאנס: קורט אנגל.
  לאחר 3 דקות ג´ריקו שולח את אוסטין לחבלים ומגלגל אותו לספירה אבל אוסטין מתגלגל עוד פעם והוא מכסה את ג´ריקו ל-3.
  המודח הרביעי מקבוצת ה-WWF:כריס ג'ריקו
  רוק ואוסטין מתחילים בברול, שג´ריקו נכנס לזירה ונותן את Breakdown לרוק (היל טרן של ג'ריקו). אוסטין מכסה את רוקי, אבל רוקי יוצא בשנייה האחרונה, ג´ריקו חוזר, אבל טייקר עוצר אותו ומחזיר אותו לאחורי הקלעים, אוסטין בועט ברוק, והבנר אומר לו להתרחק, אוסטין עושה להבנר אצבע משולשת, הבנר הפעם ממש מחזיק את אוסטין ומזיז אותו, אוסטין מתקרב אל הבנר, ודוחף אותו, הבנר מחזיר לו, אוסטין עושה לו אצבע משולשת, הבנר מחזיר לו.
  בסוף הקרב ניק פטריק (השופט) מגיע ובזמן שהבנר סופר לרוק אחרי שהוא נתן סטאנר לאוסטין, פטריק מושך אותו ונותן לו אגרוף. פטריק נכנס לזירה ורוק תופס את פטריק לרוק בוטום, אבל אוסטין מפתיע את דה רוק עם רוק בוטום משלו. אוסטין מכסה אבל רוקי יוצא ב-2 אוסטין חושב שגם פטריק סופר לאט, ומעיף אותו מהזירה עם אגרוף, ומחזיר את הבנר. ואוסטין ממשיך לשלוט בקרב ומנסה לתת לרוקי סטאנר, אבל רוק דוחף אותו והוא נתקע בהבנר, רוקי כמעט נותן לאוסטין רוק בוטום, אוסטין יוצא מזה ונותן לרוקי סטאנר, קורט אנגל רץ לזירה עם חגורה, ונותן את זה לאוסטין! (פייס טרן של אנגל) רוק נותן רוק בוטום ומכסה ל-3.


  מחשבות אישיות

  וואו, איזה קרב. מהלכים יפים, קאונטרים, בגידות, מתח, והרבה אקשן וכל זה בקרב אחד גדול. אין ספק שמדובר בסיום ענק לאנגל קצת חלש.
  זה ללא ספק נחשב לאחד מקרבות ההישרדות הכי טובים בהיסטוריה של האירוע, ואחד הקרבות היפים של אותה שנה.
  הקרב פתח דלת לתקופה חדשה ב-WWF, תקופה שלא מעטים יכנו אותה כסוף עידן האטיטוד המוצלח של החברה, ועם סיומה של השנה הכי מוצלחת בהיסטורית החברה.

  לסיום

  והפעם זה ממש לסיום, כי הפלישה נגמרה לחלוטין. ריק פלייר חזר במפתיע בתור האיש שלהם מכרו שיין וסטפני את חלקם, והוא פתח בפיוד עם וינס שבמהלכו התחיל פיצול הבראנדים המפורסם. וינס ש"הרג" את היריבה שלו, היה בטוח שהרייטינג רק יגבה מחוסר יריבות, אך זה לא קרה. פול היימן, וסטפני ששלטו בתוכניות באותו זמן עשו הכל כדי להחזיר את התוכנית לשיא, ופיצול הבראנדים היה חלק מזה.
  רוב המתאבקים הלכו כל אחד לדרכו, כשפיודים בין דה רוק, ג'ריקו, ואוסטין נמשכו על האליפות. לא מעט מתאבקים פוטרו, או הצטרפו מחדש. והחברה יצאה אל דרך חדשה...


  קרדיט לאבישי

  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  9,390
  ראיתי את הקרב הזה. איזה בגידות וטוויסטים הלכו שם. משהו טוב, גם את זה אני אעלה לפינת מולטימדיה.
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  9,390
  לקח לי הרבה זמן למצוא את הקרב הזה. אז אני מפרסם אותו פה ולמי שריצה לראות עוד פעם אחרי שהדיון הזה ישקע, שידע שיש במולטימדיה גם.

  חלק 1-
  http://www.dailymotion.com/relevance...aliance-part-1
  חלק 2-
  http://www.dailymotion.com/relevance...aliance-part-2
  חלק 3-
  http://www.dailymotion.com/relevance...aliance-part-3
  חלק 4-
  http://www.dailymotion.com/relevance...aliance-part-4
  חלק 5-
  http://www.dailymotion.com/relevance...aliance-part-5
  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  23.10.2006
  הודעות
  5,487
  פאק, זה נראה טוב!

  תודה על הכתבה!

  ולטרמינטור, תודה רבה רבה על הקרבות, אני הולך לראות את זה עכשיו!
  שתף ב-Google+

 5. #5
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  9,390
  בבקשה. באמת קרב מצויין מומלץ ביותר.
  שתף ב-Google+

 6. #6
  הצטרף בתאריך
  03.12.2006
  הודעות
  1,057
  תודה על המאמר אחי ותודה לטרימנטור על הקרב!
  שתף ב-Google+

 7. #7
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  9,390
  אין בעד מה.
  שתף ב-Google+

הרשמה