תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    חבר שלי ששיחק עוד מהבטא אמר לי שוריר ופריסת היו הקלאסים הכי חזקים במשחק וכמעט בילתי מנוצחים הוא אמר לי שנתנו לעם נארף כולכך חזק ובגלל זה עם עכשיו ממוצאים ודי חלשים לעומת כמה קלאסים אחרים זה נכון ??? :confused1:

הצטרף בתאריך
    15.03.2007
    פריסט? הכי חזק במשחק? לא נראה לי שמעולם זה היה ככה.
    בכל אופן אם היה נרף זה היה מזמן לפני בערך שנה.
    (מתי ששינו את הטלנט של כל הקלסים).
    בתכלס היום המשחק די מאוזן.
    אם כבר פעם הוורלוק והשאמן היו יותר מידי חזקים.

הצטרף בתאריך
    10.02.2007
    אז ככה
    הנרף יהיה בפאץ' הבא ופריסטים מעולם לא היו הקלאס הכי חזק במשחק(אם הפריסט באמת אבל באמת טוב אז הוא יכול להיות חזק מאוד אבל לא להיות מהקלסים החזקים במשחק זאת הגזמה (לדוגמא עם הlock שלי אני מנצח פריסטים על ימין ועל שמאל בלי שום בעיהרובם הגדול של הפריסטים שפגשתי היו דיי נובים (וחבל שכך:un1: )אז בכל מקרה הנרףהוא ללוחם(warrior )ופריסט אז זהו זה) )
    מקווה שעזרתי לתקן את אי ההבנה

(לדעתי הניסוח שלי היה טוב אבל אם למישהו יש תיקון או דעה אחרת הוא מוזמן לכתוב :sw4:
    זה שהכי השקיע בחתימה
    אני לא נותן קרדיט כאין סיבה לתת אחד כזה XD

אויבי העולם (עד עולם)

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    האמת שלפני השידרוג של הטלנטס פריסט היו ממש חזקים, בסרבר שלי היה 2 פריסטים בהורד שהיו ממש מטורפים בימים ההם כמובן אחרי 2 הרוגז המובילים בכל צד

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    שמע אתה יכול להסתכל בעצמך על פרטי הפאטץ' ולראות מה זה עושה לך...
    לי הפאטץ' הזה די נוח- מעכשיו venegance יורד ל5%,
    אבל יכול לעשות stack מספר פעמים D= .
    אה, וכל הקטע הזה של ירידה על דמויות, בואו נעשה כאן סדר.
    הולי פריסט תמיד היו ותמיד יהיו גרועים, בגלל שהם מרוכזים בריפוי, וגם כשנלחמים
    איתם הם מתרפאים יותר מתוקפים, אבל בשלב כלשהוא נגמרת המאנה. (או החיים?)
    ווריורס יש להם את הקטע שאנשים לא יודעים לשחק אותם טוב אני מניח... כשעברתי על היכולות שלהם בטלנט טריס מצאתי הרבה דברים שנותנים מענה לכל התלונות שלהם- לדוגמא, shield bash נגד casters.
    בקשר לכל המקצועות שהם mana-dependant, כמו פלדין, שאמאן והנטר,
    כל קרב כזה תלוי ביכולת של השחקן, כי לדעתי הם די מאוזנים.
    mage, warlock - טוב, כולנו יודעים מה הם יכולים לעשות, והפיתרון קל- חסלו אותם לפני שהם יספיקו לעשות את זה ... אין להם הרבה HP.

ומילה קטנה בקשר לפלדינים- בחיים על תאמינו למה שהולך בפורומים שלהם.
    רוב האנשים שמציצים שם רואים שרוב התגובות עם התבכיינויות על כמה שהם חלשים או על הכיעור של הסטים, שדווקא מוצאים חן בעיני... כולם יורדים על רטרי, בעקבות הפאטץ' הפסיקו לרדת על פרו והתחילו לחבב אותו, אבל אני שיחקתי פרו, וזה לא כיף בכלל, ומה שיש שם זה בעיקר ילדים קטנים שלא הבינו שרטרי זה 2h, ואנשים שהגילדה שלהם הכריחה אותם לעבור ל holy, ומתנחמים בירידה על שאר העצים... כמו במשל על השועל והכרם.

טוב, מספיק לעכשיו =)

(ודרך אגב עם אתה מודאג מהיכולות של הווריור, ומהנרף, על תדאג, זה בדרך כלל שינויים קטנים באחוזים או של מכה מסוימת, שגם עם תשים לב להם במשחק הם לרוב לא ישפיעו יותר מדי על ה PvE שלך.. ועוד דבר- protection זה תמיד מתכון בטוח למציאת קבוצה.)

long live retribution.
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    נכתב במקור על ידי YoAvOn
    ווריורס יש להם את הקטע שאנשים לא יודעים לשחק אותם טוב אני מניח... כשעברתי על היכולות שלהם בטלנט טריס מצאתי הרבה דברים שנותנים מענה לכל התלונות שלהם- לדוגמא, shield bash נגד casters.
    mage, warlock - טוב, כולנו יודעים מה הם יכולים לעשות, והפיתרון קל- חסלו אותם לפני שהם יספיקו לעשות את זה ... אין להם הרבה HP.

רוב האנשים שמציצים שם רואים שרוב התגובות עם התבכיינויות על כמה שהם חלשים או על הכיעור של הסטים, שדווקא מוצאים חן בעיני... כולם יורדים על רטרי, בעקבות הפאטץ' הפסיקו לרדת על פרו והתחילו לחבב אותו, אבל אני שיחקתי פרו, וזה לא כיף בכלל, ומה שיש שם זה בעיקר ילדים קטנים שלא הבינו שרטרי זה 2h, ואנשים שהגילדה שלהם הכריחה אותם לעבור ל holy, ומתנחמים בירידה על שאר העצים... כמו במשל על השועל והכרם.

טוב, מספיק לעכשיו =)

(ודרך אגב עם אתה מודאג מהיכולות של הווריור, ומהנרף, על תדאג, זה בדרך כלל שינויים קטנים באחוזים או של מכה מסוימת, שגם עם תשים לב להם במשחק הם לרוב לא ישפיעו יותר מדי על ה PvE שלך.. ועוד דבר- protection זה תמיד מתכון בטוח למציאת קבוצה.)

long live retribution.
    אני לא מודאג הלוחם שלי טוב מאוד אני מנצח הרבה אנשים בBG ויש לי עד שאלה
    לפעמים שאני הורג מישהו בBG אחרי שאני הורג אותו אני רועה כמו סמל של איזה דרגה ורשום איזה משהו ליד הדרגה נגיד אתמול הרגתי מישהו והופיע דרגה ואז היה רשום ליד משהו מסטר סרגנט ויש את זה להרבה מזה אומר ???

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    ההסבר לכך פשוט, לפני השינוי הגדול של התוספות על הPVP הייתה שיטה אחרת, שעבדה על פי ניקוד ודרגות, היה 14 דרגות, כיום זה לא רלוונטי אבל למי שהיה דרגה פעם יש אפשרות לשים אותה בשם, ואז כשאתה הורג אותו אתה פשוט רואה את זה במקום Private

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    נכתב במקור על ידי YoAvOn

טוב, מספיק לעכשיו =)

long live retribution.
    אנשים יודעים לשחק ווריורס ודווקא בגלל זה הם מתלוננים, דרך אגב- shield bash אפשר לעשות רק עם מגן= פחות נזק, אותו דבר לגבי spell reflector , בשביל ווריור אתה צריך ציוד ממש טוב כדי להיות טוב, כמובן שאתה צריך לדעת לשחק.

עכשיו אני יכול להרצות פה ממש למה ווריורס מתבכיינים אבל אני לא אעשה את זה, אני אגיד בקצרה.

blizzard לוקחים את הווריורס כקלאס הטאנק האולטימאטיבי ולכן הם שמים nefrs ענקיים עלינו כל פעם שהם שמים לב שה-dps שלנו גבוה :O, זה הקלאסס הכי גרוע לגרינדינג במשחק, לא יכול לרפות את עצמו, אין סקילס טובים ממש, אתה תלוי בציוד שלך ועוד ועוד... עכשיו תבין למה אתה יכול להיות מומחה ב-wow, אם אתה משחק לוחם אתה עדיין יכול להיות noob...

הרשמה