תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    15.04.2007
    יש לי PS3 ואני מנסה להתחבר איתו לאינטרנט אך אני מקבל שגיאה ב NAT TYPE אני מצליח לגלוש ולהורד דרך ה PS STORE אך לא להתחבר למשחקי אונליין יש לי נתב של לינקסיס WRT54 ואני מנסה להתחבר באלחוטי (אחד המחשבים בבית מחובר באלוחטי לנתב לא כל בעיה) עכשיו אני מחובר דרך ברק בתשתית של ADSL
    אשמח עם משהו יוכל להסביר לי מה זה NAT?, איפה משנים את זה?, וכמובן איך פותרים את הבעיה הזאת
    תודה רבה לכל העוזרים

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי almogila
    יש לי PS3 ואני מנסה להתחבר איתו לאינטרנט אך אני מקבל שגיאה ב NAT TYPE אני מצליח לגלוש ולהורד דרך ה PS STORE אך לא להתחבר למשחקי אונליין יש לי נתב של לינקסיס WRT54 ואני מנסה להתחבר באלחוטי (אחד המחשבים בבית מחובר באלוחטי לנתב לא כל בעיה) עכשיו אני מחובר דרך ברק בתשתית של ADSL
    אשמח עם משהו יוכל להסביר לי מה זה NAT?, איפה משנים את זה?, וכמובן איך פותרים את הבעיה הזאת
    תודה רבה לכל העוזרים
    הבעייה כנראה לא קשורה לNAT, יותר הגיוני שהיא קשורה לעובדה שאתה מחובר דרך ברק. מניסיון של הרבה אנשים פה בפורום, דרך ברק ואינטרנט זהב לא מתאפשר משחקי אונליין. ההמלצה שלי היא לעבור לכל ספקית אחרת חוץ מהן.
    ולגבי NAT, אם אתה רוצה לדעת זוהי בעצם טכניקת ניתוב שרתים המאפשרת חיבור לIP חיצוני אחד דרך מחשבים רבים. הבעיה עם הNAT היא שהיא משמשת כמאין Firewall בסיסי, המונע ממעבר חלק של פרוטוקולים כגון TCP וUDP שחיוניים ליישומים מסוימים בשביל לתקשר דרך האינטרנט. בשביל לדלג על בעייה זו משתמשים בטכניקת Port Forwarding שבעזרתה פותחים פורטים, בשביל ליצור "דלת אחורית" שדרכה החיבור יוכל להיווצר. אגב, למשחקי אונליין בPS3 אין ממש צורך להתעסק בהגדרות הNAT, אלא אם אתה משתמש באוזנייה.
    מדריך לפתיחת הפורטים בראווטר שלך תוכל למצוא כאן:
    http://portforward.com/english/route...4G/default.htm
    תוודא קודם שאתה יודע את הIP שהPS3 משתמש בה, זה כתוב בהגדרות רשת. תעתיק את הכתובת לנתב, ותכתוב שם את כל הפורטים שבין 1000-10000 (אני לא זוכר בדיוק את הפורטים המדויקים).
    אם יש לך שאלות נוספות תכתוב כאן, וננסה לעזור.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    את הפורטים לPS3 תמצא כאן:
    http://manuals.playstation.net/docum...nnecttest.html

אני גם נתקלתי בבעיה חוץ מהראוטר של הספקית, אתה תצטרך לעבור מברק,
    כשתצליח להתחבר תצטרף לקלאן שלנו רזיסאנס ולקבוצה הישראלית של [email protected]
    שלח לי הודעה אני מופי שם כ-sagi314

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    15.04.2007
    UPNP היה כבר מוגדר אבל הפעלת ה DMZ בהחלט עזרה תודה רבה
    אך יש לי עוד שאלה מדוע עדיין אני לא מצליח להתחבר למשחקי אונליין
    ניסתי עם יוזר של ברק וגם של בזק בינלאומי וזה עדיין לא עבד ד"א מדובר בחיבור של
    1.5 יכול להיות שזאת הבעיה או שלדעתם יש משהו אחר?

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    {כן, אני יודע שזה לא קשור לנושא.}
    אם יש ADSL דרך אינטרנט SMILE, אתם יודעים, הסמיילי המעצבן הזה?
    זה יעבוד על PS3?

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    עם בזק בינלאומי אמור לעבוד...
    תעשה connection test ותראה איפה הוא נופל לך.
    וSMILE זה אינטרנט זהב -לא יעבוד לך.

PS3 ID: sagi314

הרשמה