תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    קניתי אתמל, את המשחק, התקנתי והתחלתי לשחק, יש לי כמה שאלות:
    1) יש לי את גרסא 1.04 זותי הגרסא הכי חדשה?
    2) כאשר אני יוצר דמות חדשה (רמה 1)- למה אם אני לוקח גזע מסוים (נגיד נגוע-מישורים) אני יכול לקחת רק תת גזע מסוים שלו (אאסימר במקרה הזה)? אם אפשר לשנות, איך מחליפים?
    3)איך מפעילים את התוכנה לבניית מפות?
    4) למה בדרגה ראשונה אני לא יכול לבחור כשרונות ומיומנויות לבד אלא אני בוחר לפי ערכות כאלה?
    5) הקהילה עושה לפעמים משחקים באינטרנט? אם כן, מישהו יוכל להודיע לי?
    6) באיזה עולם הקהילה משחקת ברשת?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    1- כן, כרגע זאת הגרסא החדשה ביותר. יש פאץ' חדש בפתח, אבל נכון לעכשיו ההוצאה שלו נדחתה בעקבות בעיות שהתגלו בו.
    2-ישנם גזעים שפשוט יש להם תתי-גזע. העולם שבו מתרחש המשחק נוור נקרא Forgotten Realm, או הממלכות הנשכחות. לפי האיפיון של העולםף ישנם גזעים שמתחלים לתתי-גזעים. מכל אחד יש בונוסים ומינוסים משלו, שצריך לתחשב בעת בניית דמות. לבני אדם, לדוגמא, אין תתי גזע, בעוד שלאלפים יש 4 תתי גזע. אי אפשר לשנות גזע באמצע משחקף רק ע"י יצירת דמות חדשה.
    3-בautorun של הדיסק, ו בעת לחיצה על האייקון של המשחק שבשולחן עבודה, בתפריט לחץ toolset. זאת התוכנה שאיתה בונים עולמות. אתה יותר ממוזמן להתנסות בתוכנה, אבל קח בחשבון שמאוד רצוי לעבוד עם מדריכים להכרה של התוכנה.
    4-בעת יצירת הדמות יש לך אפשרות או לבחור ערכה שתדריך את בניית הדמות שלך לכיוון מסויים ע"י לחיצה על Recomment, או לבחור בעת יצירת הדמות Customize, שם תוכל להגדיר את הכל בלקיחת השלב הראשון.
    5-כרגע התארגנו קבוצה למשחק בשרת שלא שלנו כקבוצה אחת. לפרטים נוספים קרא בדיון NWN2-גילדה.
    6-כמו 5. רק לידע כללי, המשחקים באינטרנט רובם המוחץ לא משחק את אותו עולם כמו במערכה לשחקן היחיד, וכל שרת בונה עולם משלו ע"י toolset. כל שרת הוא עולם בפני עצמו (לרוב) וכולל חוקים משלו, אלים משלו, מקומות משלו. עולם שלם במלואו-משלו. השרת הספציפי אותו אנו מתכננים להתנחל בו הינו שרת המבוסס על המיתולוגיה הנורדית. זאת אומרת, העולם שלנו, עם שינויים שמכניסים את הפנטזיה של מבוכים ודרקונים.

ברוך הבאף מקווה שעזרתי
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    ברוך הבא. אני מאמין שבר ענה לך על כל שאלותיך, אם יצוצו עוד אתה מוזמן לשאול.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    אני משחק מבוכים ודרקונים כבר כמה שנים טובות, אני מכיר את החוקים והכל טוב.
    השאלה שלי לגבי התתי גזעים הינה איך מחליפים ביניהם באת יצירת הדמות- לדוגמא אם אני יוצר אלף הוא אוטומתי הוףך לmoon elf

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    כשאתה יוצר את הדמות אתה יכול לבחור. פשוט תנסה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    זה רק נראה כאילו אתה תקוע עם זה, כשאתה לוחץ next אתה מקבל את הבחירה בין התת גזעים.
    Cold be hand and heart and bone,
    and cold be sleep under stone:
    never more to wake on stony bed,
    never, till the Sun fails and the Moon is dead.
    In the black wind the stars shall die,
    and still on gold here let them lie,
    till the dark lord lifts his hand
    over dead sea and withered land
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    תודה, ניסיתי וזה עבד.
    למישהו יש מדריך איך מתפעלים את הטולסט (כי הוא התוכנה הכי מסובכת שראיתי)?
    מישהו מכיר מקור טוב להרפתקאות נוספות להורדה? אם אפשר קישור בבקשה (וגם איפה למקם אחרי שאני מוריד)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    המקור הכמעט בלעדי שקיים הוא הכספת
    http://nwvault.ign.com

לעוד מידע על המשחק, כולל איפה למקם וכו', אתה מוזמן לקרוא קצת בדיון האינדקס הגדול.

שתף ב-Google+

הרשמה