תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    לאמא ברק יש תחתונים מדהימים, יש לי אוסף שלהם (:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.01.2007
    טוב בקשר לרמת משכל נמוכה אני לא אחד כזה ואני די בטוח שפתחת תדיון בקשר אלי..
    חוץ מזה לא היו שם דיבורים חד צדדיים גם אתה חפרת לא מעט ולא ביקשת ולו פעם אחת להפסיק..
    אני די בטוח שכל בן אדם אחר היה לוקח את זה בצחוק .. ואני עדיין לא יודע ממה נעלבת..
    יהיו הרבה אנשים בחיים שינסו להפיל אותך בכך שיגרמו לך לחשוב שאתה אפס
    אם מה שתעשה זה תפתח דיון ותברח כל החיים זה כמו לא להתעמת עם הבעיות שלך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.10.2006
    ראול צודק, תלא צריך לקחת כל דבר רציני במיוחד ממישהו שאתה רב איתו במחשב

ואם אתה רוצה להיות כל כך עליון פשוט תתאמן עד שתיהיה מספיק טוב ותזמין אותו לאחד על אחד =]

או תעשה מה שאני עושה ואומר שמה שחשוב זה העבודה הקבוצתית ולא הדיוק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אנשים שמזלזלים בזולת הם אנשים חלשים.

לכל אחד יש צד חזק וצד חלש במשהו.

אולי אתה תותח ב-ET ומרשה לעצמך לזלזל באנשים, אבל עוד כמה זמן תעבור למשחק אחר, ותגלה שיש אנשים שכבר משחקים בו איזה שנה, וקורעים לך את הצורה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    אממ אני חושב שזה כמו המצב של יהודי המחשב הנפוצים.
    אין ספק שאתה צודק בני, אבל זה לא משו שמודעה על רקע אישית תפתור.. תראה את היהודים, תראה איזה התנהגות של חיה, איזה זלזול (אפשר לראות את זה פה מולך) ועדיין, בסופו של דבר כל אחד יוצא צודק.
    למה? ככה.. תמיד יש את מי להאשים תמיד יש למי להתלונן ותמיד זה אשמת חברך הטוב.. כחו לצומת הלב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.01.2007
    נכתב במקור על ידי Necromancer
    אנשים שמזלזלים בזולת הם אנשים חלשים.

לכל אחד יש צד חזק וצד חלש במשהו.

אולי אתה תותח ב-ET ומרשה לעצמך לזלזל באנשים, אבל עוד כמה זמן תעבור למשחק אחר, ותגלה שיש אנשים שכבר משחקים בו איזה שנה, וקורעים לך את הצורה...
    מה הקשר :{ "מרשה לעצמי לזלזל" נכנסו לשרת הרגתי אותו מספר מסוים של פעמים ואמרתי לו מה זה בני אתה רק מת אולי תהרוג כבר.. הרבה פעמים אמרתי את זה אין פה קשר לזלזול אין לי מושג מאיפה הבאתם את זה זילזול יהיה שאני אגיד שהוא שחקן מסריח שלא שווה לשחק איתו .
    אך זה לא מה שעשיתי .. בסה"כ הצקתי לו קצת אף פעם לא זלזלתי בבני ואני לא מזלזל באף אחד .
    שהייתי בקלאנים תמיד ניסיתי להביא שחקנים פחות טובים כדי לשפר אותם אז די לזיין תשכל.
    בני סתם לקח קשה .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    עוד משו שרציתי לשאול, איך אפשר לריב? לא זכור לי מתי פעם אחרונה שרבתי.. נכון קורה מתרגזים אל מישו לא מדברים לא אוהבים שטויות כאלה.. אפילו blacklist...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.01.2007
    נכתב במקור על ידי flitZj
    עוד משו שרציתי לשאול, איך אפשר לריב? לא זכור לי מתי פעם אחרונה שרבתי.. נכון קורה מתרגזים אל מישו לא מדברים לא אוהבים שטויות כאלה.. אפילו blacklist...
    השאלה מטומטת או שלא הבנתי אותה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    נכתב במקור על ידי Raul
    השאלה מטומטת או שלא הבנתי אותה
    אני חושב שהיא מטומטמת..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    ראול צודק בני תתבגר קצת..

בונא בני אתה לא צריך לקחת כל דבר באופן אישי אתה לא מבין צחוק אז תגיד ויפסיקו
    אלא אם כן הם כמוני ואז הם לא יפסיקו אבל אם ישרא השמן מעצבן אותך תעצבן אותו בחזרה אבל אל תבוא לפורום תפתח עליו דיון של 100 עמודים ותשחק בקקי כמו ילד קטן, פשוט תפנה אליו ותפתרו את זה בדיבורים או בדקירה בלאן פרטי.

קיצר סתם בולשיט וישרא הוא באמת לא ילד כזה שרוצה להציק בסך הכל מתחת לכל השכבה שלו למעלה הוא ילד נחמד.. ואני אומר מנסיון לדוגמא עם החשפנית הוא מלטף אותה וזה ברכות לא לוחץ ולא מושך אותה אליו..

קח לתשומת לבך שאתה לא צריך לפתוח על כל דבר דיון, ואני מניח שאם היית מעיר לו אפילו פעם אחת הוא היה מפסיק.. וכנראה גם שאתה לא מכיר את ישרא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    וואה וואה ישרא איזה חופר אתה אלוהים, ומתי קיבלת שכל? חחח
    אני תמיד הייתי אפס ותמיד אהיה, אבל עדיין ששיחקתי מאוד נהנתי גם כאשר קראו לי אפס.
    זה לא באמת עניין אותי...
    נושא סתם מיותר האמת, בני אל תקח ללב!!!!!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    זה לא עניין של לקחת ללב, זה עניין בלתי פוסק של חוסר הבנה מצדכם שאתם לא רואים את זה.
    זה לא שאני רגיש יתר על המידה, זה פשוט שנמאס לי, סבלתי את זה שנים ואני לא רוצה לסבול את זה יותר. זאת אומרת שלא רק אני נפגע מהזלזול המתמיד הזה, אלא כל שחקן ET חדש ופחות מנוסה אשר מנסה להפיק את המיטב, ועוד הכי הצחיק אותי שתומכים בזה.. מה אתם ילדים בגן? תתבגרו כבר לעזעזל, וישרא אתה יודע טוב מאוד שהיית צריך להפסיק וממש אין לי כוח לשטויות שלך, אתה גירבצת לי בשכל יותר מדי וזה לא יעבור ככה.

חוץ מזה אני חושב שאני בתור אחד שמנסה לתרום לקהילה עם רעיונות קאפים והכל לא צריך לספוג את הזלזול הזה מאנשים, אני לא חושב שאף אחד צריך לספוג את זה מאנשים שכביכול יותר טובים ממך בדברים מסויימים, בקיצור בית בושת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.10.2006
    נכתב במקור על ידי beNyy
    זה לא עניין של לקחת ללב, זה עניין בלתי פוסק של חוסר הבנה מצדכם שאתם לא רואים את זה.
    זה לא שאני רגיש יתר על המידה, זה פשוט שנמאס לי, סבלתי את זה שנים ואני לא רוצה לסבול את זה יותר. זאת אומרת שלא רק אני נפגע מהזלזול המתמיד הזה, אלא כל שחקן ET חדש ופחות מנוסה אשר מנסה להפיק את המיטב, ועוד הכי הצחיק אותי שתומכים בזה.. מה אתם ילדים בגן? תתבגרו כבר לעזעזל, וישרא אתה יודע טוב מאוד שהיית צריך להפסיק וממש אין לי כוח לשטויות שלך, אתה גירבצת לי בשכל יותר מדי וזה לא יעבור ככה.

חוץ מזה אני חושב שאני בתור אחד שמנסה לתרום לקהילה עם רעיונות קאפים והכל לא צריך לספוג את הזלזול הזה מאנשים, אני לא חושב שאף אחד צריך לספוג את זה מאנשים שכביכול יותר טובים ממך בדברים מסויימים, בקיצור בית בושת.
    בני אני אוהב אותך אבל מי שפה ילד קטן זה אתה שאתה לוקח ללב את ישרא (תבין לבד)
    וזה שאתה תורם לקהילה לא עושה אותך שונה מהאחר, אתה צריך להגיד שלא צריך לזלזל באף אחד ולא שלא יזלזלו בי כי אני מרים קאפים ואני מאגניב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.01.2007
    חלאס לרשום זלזול זה לא שלא לקחתי אותך לקלאן בגלל שאתה שחקן לא מוכר זה לא שאני לא מדבר אתך כי אתה לא לרמה שלי זה כולה שיחקנו ואני הצקתי לך .................................
    וואי אתה סתם רושם מלא שטויות "סבלתי במשך שנים " זה נראה לך סבל? זה כולה בדיחה וכאן אתה הופך לבדיחה שאתה מתעצבן ברמות כל כך גבוהות שזה כולה משחק.
    אף פעם בכדורגל לא אמרו לך איזה עקום אתה תבעט ישר? זה מעליב? לא ידעתי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    עזוב אתה לא תבין זה לא רק ישרא, זה כל הישראלים האלה שחושבים שהם כביכול "סוסים" אבל הם חבורה של מסכנים שבעתיד אני לא בטוח אם הם יהיו שרברבים או עובדי בניין.

בקיצור סלאמת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    נכתב במקור על ידי Raul
    חלאס לרשום זלזול זה לא שלא לקחתי אותך לקלאן בגלל שאתה שחקן לא מוכר זה לא שאני לא מדבר אתך כי אתה לא לרמה שלי זה כולה שיחקנו ואני הצקתי לך .................................
    וואי אתה סתם רושם מלא שטויות "סבלתי במשך שנים " זה נראה לך סבל? זה כולה בדיחה וכאן אתה הופך לבדיחה שאתה מתעצבן ברמות כל כך גבוהות שזה כולה משחק.
    אף פעם בכדורגל לא אמרו לך איזה עקום אתה תבעט ישר? זה מעליב? לא ידעתי.
    די כבר בחיים לא ביקשתי להכנס לקלאן המזדיין שלך, סה"כ אתה בן אדם עלוב שאוהב לדרוך על אחרים ומנצל את זה שיש לך את ניצן כחבר להיות עליון, בתכל'ס הכל יחזור אלייך במוקדם או במאוחר וזה ממש מסריח שאתה אשכרה חלק מהקהילה הזאת.
    שתף ב-Google+

הרשמה