תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 21
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    בקשר לשאלה בכותרת - אין לי מושג.
    הסיבה שפתחתי את הדיון הזה הם כמה סרטונים שראיתי כרגע בGAMETRAILERS שלמעשה הבהירו לי מה פשר כל ההייפ מסביב לכותר האנונימי הזה.
    יש כמה סיבות שמתלהבים מהמשחק הזה. הוא נראה יותר טוב מאובליויון (למרות שיצא לפני שנה בערך, הוא עדיין אחד המשחקים הכי מרשימים מבחינה גרפית שאי פעם יצאו) ומציג בערך פי 100 יותר דמויות בכל רגע נתון. סביבות המשחק בו פשוט מאוד ענקיות והאופק רחוק במיוחד.
    עוד סיבה היא שזהו משחק דרקונים. למרות שרבים מנסים להכחיש, יש שני דברים שבכל גיל נשארים מגניבים בשביל בחור. נינג'ות ודרקונים. סרטון משחקיות של דקה בערך הראה לי כמה דברים. המשחק נראה ונשמע פשוט מאוד נהדר והמשחק נראה כמו אחד הדברים היותר כיפיים שיצא לי לראות בזמן האחרון. אני לא יודע באמת איך השליטה אבל לפי איך שהחבר'ה בסרטון שיחקו, היא נראית אינטואטיבית ונוחה במיוחד. אפשר לטוס ולירות כדורי אש לכל מקום ועל כל אויב. אפשר לנחות על הקרקע ולהעיף עשרות חיילים באוויר עם הדרקון. כאשר מעיפים מספר גדול מספיק של חיילים (10, למשל) המשחק נכנס להילוך איטי מגניב שבו הגופות עפות לכמה כיוונים בפיזיקה מציאותית (עד כמה שפיזיקה שמדמה מכת דרקון יכולה להיות).
    עוד חלק שנראה לי מאוד טוב מהמשחקיות הוא היכולת לבצע פעולות מיוחדות נגד רוכבי דרקונים אחרים. כאשר מתקרבים לדרקון אויב יש אפשרות לקפוץ על הרוכב האויב שלך, להפילו מהדרקון שלו ולרסק לו את כל העצמות בגוף ולבסוף לנחות בבטחה על הדרקון המאיים שלך.
    הדרקונים נראים פשוט נהדר. הם נראים גדולים, חזקים, מפחידים ומהירים. כדורי האש שיוצאים מפיהם ושובלי העשן אחריהם נראים פשוט נהדר.
    שמעתי לא מעט פעמים אנשים שתוהים מאיפה ההייפ סביב המשחק הזה. באופן אישי, אני יכול להבין. הוא פשוט נראה מדהים מבחינה טכנית והוא פשוט נראה כמו משחק שנורא כיף לשחק בו.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    זה FACTOR 5 הם עשו את רוג סקוודרון, אז זה חייב להיות משחק טוב
    בקשר לגודל הסביבה אז הם הצהירו על 32 קמ"ר שזה הרבה! ורץ ב-1080P ב-30FPS יציב, צריך להראות טוב...

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    חבר שלי לומד בסן פרנסיסקו אנימציה ואחד החברים שלו שם עבד עד לפני כמה חודשים בF5 על האנימציה של הדרקונים.
    דווקא F5 קצת אכזבו אותי כי הם ידועים בדרך כלל כחברה שיודעת לסחוט מערכת עד הסוף.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אולי הם באמת סוחטים אותה עד הסוף. סה"כ, להריץ משחק ב-1080P זה חתיכת עומס על ה-PS3.

המשחק נראה טוב כן, אבל הבעיה היא שנראה לי כי הוא יהיה עם גיימפליי מאוד מיושן. כיפי, אבל מיושן. זה נראה כמו הרוג סקוודרון רק בלי הזיכיון של מלחמת הכוכבים.

ובכל הסרטים, נדמה כי כשאתה יורד לאנשים הם לא עושים כלום ופשוט מחכים שתשרוף אותם.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    אולי הם באמת סוחטים אותה עד הסוף. סה"כ, להריץ משחק ב-1080P זה חתיכת עומס על ה-PS3.
    נכתב במקור על ידי ADi

המשחק נראה טוב כן, אבל הבעיה היא שנראה לי כי הוא יהיה עם גיימפליי מאוד מיושן. כיפי, אבל מיושן. זה נראה כמו הרוג סקוודרון רק בלי הזיכיון של מלחמת הכוכבים.

ובכל הסרטים, נדמה כי כשאתה יורד לאנשים הם לא עושים כלום ופשוט מחכים שתשרוף אותם.
    גם אמרו ב-1Up yours שהFPS יורד לפעמים למספר חד ספרתי שזה נוראי...
    אבל יש להם עוד זמן לתקן את זה, אני הבנתי שגם רוג סקוואדרון 2 לקיוב קרטעה עד בערך חודש לשחרור שלו.
    הגיימפליי באמת מאוד רוג סקוואדרון (משולב טיפה בשטיקים של GOW בקרבות "דרקון על דרקון"), מיושן אבל אני מת על הסגנון ועל F5

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    [right]

גם אמרו ב-1Up yours שהFPS יורד לפעמים למספר חד ספרתי שזה נוראי...
    אבל יש להם עוד זמן לתקן את זה, אני הבנתי שגם רוג סקוואדרון 2 לקיוב קרטעה עד בערך חודש לשחרור שלו.
    הגיימפליי באמת מאוד רוג סקוואדרון (משולב טיפה בשטיקים של GOW בקרבות "דרקון על דרקון"), מיושן אבל אני מת על הסגנון ועל F5
    גם אני מאוד אוהב. וב-TGS זה היה אחלה משחק אחרי שמתרגלים לשליטה. הגרפיקה באמת יפה, אבל הייתי שמח לראות עוד שלבים מלבד אותו שלב עם הגשר, ועכשיו אחד חדש עם עיר בין הרים.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי ADi

לא מוכרחים לחדש בכל משחק בשביל לעשות אותו מעניין ומהנה. המשחק פשוט נראה לי נורא כיפי. החוויה לא מוכרחה להיות שונה בגלל משחקיות שונה, היא יכולה להשתנות בין משחק למשחק בגלל עיצוב אומנותי, סיפור, מוזיקה ועוד לא מעט דברים.
    הרי HL2 שונה מהרבה משחקים שונים למרות שהמשחקיות שלו בבסיסה דומה מאוד להרבה משחקים אחרים.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    גם אני מאוד אוהב. וב-TGS זה היה אחלה משחק אחרי שמתרגלים לשליטה. הגרפיקה באמת יפה, אבל הייתי שמח לראות עוד שלבים מלבד אותו שלב עם הגשר, ועכשיו אחד חדש עם עיר בין הרים.

הציגו עכשיו 5 שלבים ד"א, את הגשר שאנחנו כבר מכירים, העיר בין ההרים ועוד 3 נוספים.

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    LAIR נראה משחק ענק! נראה ממש כיפי בסירטונים.גראפית אני קצת חלוק,יש קטעים שהוא נראה כמו הדבר הכי יפה שנראה (קטעים שכוללים בעיקר הרבה ים) ויש קטעים שהוא נראה נחמד,אבל ככה זה כשעושים משחק עם SCALE כזה.אם היו מצמצמים אותו טיפה כמובן שהוא תמיד היה נראה מדהים.אבל לא זה העיקר,אם תהיה לו עלילה נחמדה וקצת פאזלים-שיהיה טיפה קווסטי וקצת מנוחה מכל הקרבות,זה באמת יכול להיות משחק חובה.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    אני וארז ראינו דמו של המשחק בהשקה של ה- PS3 בארץ. אני לא התרשמתי במיוחד, נראה כמו סימולטור טיסה פשטני, והוא גם לא נראה כל כך טוב.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי choopy
    אני וארז ראינו דמו של המשחק בהשקה של ה- PS3 בארץ. אני לא התרשמתי במיוחד, נראה כמו סימולטור טיסה פשטני, והוא גם לא נראה כל כך טוב.
    סימולטור טיסה פשטני? זה משונה. הוא לא סימולטור בכלל. הוא משחק קרבות דרקונים, למעשה.
    ובקשר למראה שלו? אני מניח שזה תלוי הרבה בטעם אישי בגלל שמראה זה הרבה יותר מכמות פוליגונים. העיצוב האומנותי אף פעם לא קולע לטעם של כולם. לדעתי הוא נראה נהדר. אהבתי מאוד את איך שנראו פני השטח בהרים ואת הבניינים השונים.

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    סימולטור טיסה פשטני? זה משונה. הוא לא סימולטור בכלל. הוא משחק קרבות דרקונים, למעשה.
    כן, אבל הוא פועל כמו משחק מטוסים רגיל, רק שבמקום מטוס אתה עף על דרקון. אני לא ראיתי אותי בשידור חי, אבל ראיתי את אדם ססלר מ-Xplay משחק בו, ואני חייב להסכים לדעה הזו.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי choopy
    באותה מידה אני אוכל לקרוא לGears דמו טכני לUnreal Engine החדש, שגם לא נראה כ"כ טוב.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    אני אישית לא כ"כ מבין מה הבעיה? אני מצפה לרוג סקוודרון עם סקין של דרקונים במקום מלחמת הכוכבים, לזה אני מצפה ובזה אני רוצה לשחק, אם אנשים מצפים למשהו אחר אז אני חוש שהם יופתעו...

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי F.P
    כן, אבל הוא פועל כמו משחק מטוסים רגיל, רק שבמקום מטוס אתה עף על דרקון. אני לא ראיתי אותי בשידור חי, אבל ראיתי את אדם ססלר מ-Xplay משחק בו, ואני חייב להסכים לדעה הזו.
    איפה אתה רואה xplay?
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי moonjib
    איפה אתה רואה xplay?
    מוריד מהאינטרנט, מה אפשר לעשות...
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Hardcore
    באותה מידה אני אוכל לקרוא לGears דמו טכני לUnreal Engine החדש, שגם לא נראה כ"כ טוב.
    זה רוג סקוואדרן עם דרקונים, אתה מצפה ליותר מזה?
    GEARS הוא באמת אחלה דמו טכני למנוע UT3, בנוסף גם משחק אדיר.

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo

זה רוג סקוואדרן עם דרקונים, אתה מצפה ליותר מזה?
    GEARS הוא באמת אחלה דמו טכני למנוע UT3, בנוסף גם משחק אדיר.
    המשחק נראה מדהים יחסית לגודל העצום שלו, לא יודע עם יש מה לחפש במשחקיות שלו שלא ראינו בעבר, אבל הוא משחק עם פוטנציאל להיות משחק הPS3 היפה ביותר עד עכשיו.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    המשחק נראה מדהים יחסית לגודל העצום שלו, לא יודע עם יש מה לחפש במשחקיות שלו שלא ראינו בעבר, אבל הוא משחק עם פוטנציאל להיות משחק הPS3 היפה ביותר עד עכשיו.
    למה זה נורא כל כך שהמשחקיות שלו מבוססת על חוקים וכללים שכבר נקבעו בעבר? אף אחד לא מתלונן שCRYSIS הוא רק משחק יריות מגוף ראשון או שמנצ'סטר יונייטד לא ממציאה מחדש את הכדורגל.

תפסיקו להאימן במשוואה הזו של מקורי=מצוין. משחק לא מוכרח להיות מקורי. הוא יכול ברצון להיות כיפי. ראיתם אתר שנתן לאובליביון ציון מחורבן בגלל שהוא משוחק בידיוק כמו מורווינד? אני לא.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    פוטנציאל? כבר עכשיו הוא המשחק PS3 הכי יפה לדעתי.
    אני חולה על סדרת RS שלהם, נקווה לטוב מהמשחק הזה (ושיסדרו את הFPS, שמעתי שהוא יורד למספר חד ספרתי כשנוחתים על האדמה).

הרשמה