תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    משחק טוב,שלא צריך לרשום בו(שאני אוכל לשחק בשבת) שמדמה את התחושה של משחקי אסטרטגיה בזמן אמת באופן טוב,או בכלל תחושה של משחק אסטרטגיה מגניב,אבל באופן טוב...

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    קאטאן לא טוב? : /
    בכל אופן, יש את המשח לוח של וורקראפט(לא וורלד אוף וורקראפט...). תבדוק, אולי יתאים לך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    קדומים
    במידה והבנתי נכון אתה מחפש משחק מלחמתי.
    המלצה חמה היא ל- WARCRAFT - the board game (שים לב לא WOW!) בהחלט משחק טוב ופשוט, ניתן לשחק בכיף בשבת. ואם התוספת שלו הוא אפילו משובח עוד יותר.
    עוד משחק שהוא מוצלח במיוחד הוא Memoir '44 שעוסק במלחמת העולם השניה. משחק מעולה, מדמה קרבות בסגנון RTS. ואפילו ניתן להוריד מאינטרנט הוראות בעברית! במקום לקרוא את החוברת הצבעונית והעבה.
    במידה ואתה מחפש משהוא עמוק יותר עם חשיבה כלכלית של קנית יחידות ורצינות יתר כמו סידרת Civilization, אז בהחלט ניתן להמליץ על Sid Meier's: Civilization - The Board Game או סידרת משחקי הלוח של Axis & Allies (יש 5 משחקים לבחירתך).
    ואיך שחכתי! עם אתה מחפש משהוא בסגנון RTS בימי הבינים אז יש את Battlelore החדש! שהוא משחק מעולה, כמו Memoir אבל בימי הבנים כמובן.
    במידה ותרצה פרטים ספציפים תכתוב ואשמח לסייע.
    מה אני משחק? הקליקו כאן ותראו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    בדיוק רציתי להמליץ גם על Battlelore, אומרים שהוא אחלה. אבל אני חושב שקשה להשיג אותו בארץ בינתיים, הוא חדש חדש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.12.2006
    BattleLore אכן אחלה (ואני שוקד על בניית מארז יותר נוח...)
    גם Memoir למעשה נותן את אותו הטון אבל הלחימה בו היא עם נשקים ולכן לרוב לא יהיה צורך להגיע למצב של קרב פנים אל פנים.
    ואם כבר שני אלה, אז אפשר את Command & Colors: Ancients שאני די בטוח שיש עותק שלו בפריק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי tde3000
    משחק טוב,שלא צריך לרשום בו(שאני אוכל לשחק בשבת) שמדמה את התחושה של משחקי אסטרטגיה בזמן אמת באופן טוב,או בכלל תחושה של משחק אסטרטגיה מגניב,אבל באופן טוב...
    המשחק ריסק ( RISK) הוא מצויין בשביל לשחק בשבת - רק תזכור שהכי טוב לשחק איתו בשישה אנשים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    קדומים
    מכוון שהעלתה את הנושא של ריסק...
    ריסק הרגיל הוא משחק שיש בו השפעה גדולה מידי של מזל. מומלץ כבר לנסות את RISK2210 או את
    Risk: Godstorm המוצלחים יותר.
    מה אני משחק? הקליקו כאן ותראו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    אם כבר מדברים על ריסק, נראה לי שעדיף משחק מלחמה יותר מעניין. ריסק על גרסאותיו כבר לא עושה לי את זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.02.2007
    עיר
    תקוע
    אם מדברים על משחקי קופסא בשבת, במהלך ביגור ביקשתי בדוכן של כוכבי-כסף שירשמו באתר אם משחק קופסא (או קלפים) הוא מתאים לשבת. לא בטוח מה קורה עם זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    עיר
    טל מנשה
    כשר לשבת?! אתה לא חושב שזה מגוכך? שלא תחשוב, אני דתי וזה נראה לי ממש... ממש... ממש... מטופש !
    מה כבר יכול להיות לא מתאים לשבת צריך לכתוב? תאלתר, תזכור בע"פ, וכו'...
    או נגיד וקנית משחק ומשום מה, לא שמת לב שצריך לכתוב בו. (שברוב המשחקים לא צריך או לא חובה ובאלה שכן, אז זה ממש בולט...) אל תשחק בו בשבת, יש לך משחק לימי החול...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.02.2007
    עיר
    תקוע
    עם כל הכבוד, איני חושב שיש פסול בבקשה לדעת אם משחק מצריך כתיבה או לא. לא לכולנו יש זמן או הזדמנות ללמוד מה מצריך כל משחק. אז כן, אני מניח שהבחירה שלי בצמד המילים "כשר לשבת" הייתה קצת לא במקום, אבל זה לא הופך את זה לרעיון רע.
    ולגבי משחק בימי חול - אני גר בישוב קטן יחסית. הסיכוי שלי למצוא קבוצת משחק אינו גדול כל-כך אלא אם מדובר בשבת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.02.2007
    זה משחק מעולה: the settlers of catan שווה לנסות. ממש כיף ואסטרטגיה ברמה גבוהה ביותר!!!!!
    שתף ב-Google+

הרשמה