תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    באר-שבע
    דבר ראשון זאת לא עוד אחת מההודעות של "עתם חרא מנהלים!!!!111111111"
    אלא אני סה"כ מנסה לפקוח לכם תעיניים...

עד לפני כמו חצי שנה שיחקתי פה על בסיס יום יומי.. עד שנאצלתי לפרוש למשהו כמו חודשיים-שלוש עקב סיבות פרטיות (חברי הקלאן הישן שלי יוכלו לפרט לך..), ומאז שחזרתי דברים פה השתנו בצורה דרטסית, הארינה?! לא חושב שיש על מה לדבר, אני יוכל להוציא לך סקרין שוט של הרמה שם, עכשיו שלא תגיד שאני אחד שחושב שהוא מעל כולם, פשוט זה שחקני פאבליק שאפילו לא במירק ואין להם מושג מזה הארינה ומהם החוקים, ומה שהולך שם זה זנות לשמה כמו שסלבה היקר נהג לומר..
    קלאנים? גם המצב בקנטים.. עכשיו אני חס וחלילה לא מאשים אותכם, זה נכון אנשים פורשים , רמת הגיל יורדת , וישנם פחות ופחות שחקנים בקהילה.. אבל זה לא אומר שצריך להרים ידים.

בכל אופן כמו שאתה שם לב כל יוזמה חדשה שמנוסה על ידי בני או אחד מהאנשים שאשכרה _אכפת להם_ מהקהילה ומנסים לקדם אותה, נדחת על ידי דורון או על ידיך בטענה של "רמת הבגרות פה רדודה", "היום זה לא מה שהיה פעם" , "אם נקים מועדון פרו כולם יגלו תסיסמא" ואני יוכל להמשיך כך עוד הרבה אבל אין טעם כולם פה יודעים על מה אני מדבר כי ככה נראת כל תגובה שנייה שלך בפורום הזה.

להיות מנהל משמעו לא להתחבר למירק מדי שבוע , להגיד בנוגע ליוזמות של בני "עם צריך איטיטוי וייגיימס יתמכו" , ובחגים להציע "טורניר פסח על 300 שקל!!!11" אני מצטער להגיד לך, בתור מנהל הקהילה אתה דווקא יותר מזכיר לי את טימי (מ3דיוי) בימי עבר בנוגע ליחס שלו לאיטי.. מעבר לזה ישנם המון דברים שאתה צריך לעשות והם לא נעשים, תסתכל קצת אחורה על מנהלים קצת יותר רצינים, mati , Sami burekas, RoadKill , ושים לב איך שהרמה התדרדרה מאז.. בנוגע לדורון , הוא נתפס כהאחראי הראשי בד"כ כי אתה לא במירק כ"כ שצריכים אותך, ודורון אומנם בנאדם אחראי אבל הוא לא סלבה ולא מתי, ואין לי תלונות אליו חס וחלילה הוא כן עוזר שצריך אותו, אבל הוא פשוט לא מנהל, מנהל משמעו מנהיג , מישהו שיותר ליצור, להניע , ליזום, ואני מצטער לומר לך אבל כלום מזה לא תואם לא אותך ולא את דורון, עכשיו אני לא אומר "לך תתפטר ותביא מנהל חדש" או יאללה תתחיל להזיז תתחת , המינימום שאני מבקש זה שתהייה לפחות בראש פתוח, שמישהו מנסה ליזום משהו (מה שאתה אמור לעשות ולא עושה) תהייה בראש פתוח, תתמוך, כי כמו שהמצב נראה כרגע הקהילה במצב יותר חרא מחרא ולך ממש לא אכפת מהעניין אתה פשוט מגיע בחגים שוייגימס נותנים לך תקציב ומציע לעשות טורניר או מפגש .. מצטער זה לא הולך ככה.

ואני יודע שכלום לא הולך להשתנות ביום אחד גם עם כן תתחיל להיות פעיל במירק, תכיר תקהילה שלך, תפתח עוד דברים חדשים, ותתמוך ביוזמות, אבל לפחות גישה חיובית וראש פתוח, זה המינימום שאני מבקש ממכם.

רק תחשבו על זה, ותזכרו שניהול זה לא עסק פשוט ככה שלא באתי לשפוט אותכם , אלא לנסות לעזור סה"כ.

יום טוב
    why drink and cry when u can smoke and fly?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.11.2006
    עיר
    beer sheva!!!
    אודי למנהל!!!23
    I LOVE MAMA RON # YAKOV # DERYL # AMD # MAOZ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אני חייב לומר שרמת בגרות רדודה מקשה מאוד על העניינים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אם כבר מדברים על ראש פתוח, יש פה אווירה של ראש סגור גם מצד השחקנים, כל היום ETpro.

אני לא נגד, זה כיף. אבל השאלה היא האם זה etpro בגלל שזה כיף, או בגלל שזה כל מה שניסיתם אי פעם? גם ללכת על pro (שחקני פרו) זה סבבה, אין לי שום התנגדות, אבל שוב, האם זה בגלל מה שאתם רוצים, או שזה אילוץ מכיוון שאין שום דבר אחר?

אני משחק בארנה (ובכלל, בכל הרשתים הישראלים), וכל מה שאתם מחפשים (הישראלים) זה פראגים, להגיע לאיזה מקום טוב שאפשר לעשות spawnkilling ולקחת עוד 3 הריגות.

זה לא מה שעושה לי את זה, אין גם בעיה למי שכן אוהב את זה, אבל אני נכנס לארינה, שם דינמיט על ה-obj ומישהו מהקבוצה שלי הורג אותי.

ויש הרגשה כזאת, שאף אחד לא רוצה לעשות obj, אז למה שלא תשימו מפות של Body count? אפשר גם פשוט לשנות את הסקריפט של המפה כדי שלא יהיה בה obj.

הרוב קובע מה הוא רוצה.

אני לא אומר שפראגים זה לא כיף, דווקא ב-TC:E אני מעדיף שרתי BC על obj. אבל אין מה להרחיב את הדיבור על זה מכיוון שאני בטוח שאין פה אף אחד שניסה TC:E אי פעם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    נכתב במקור על ידי skillz
    פשוט זה שחקני פאבליק שאפילו לא במירק ואין להם מושג מזה הארינה ומהם החוקים, ומה שהולך שם זה זנות לשמה כמו שסלבה היקר נהג לומר..
    שים לב דורון. מילה במילה מה שאני מנסה להעביר לך וכל פעם שאתה בא זה במקרה מסתדר לשניה או משו.. לא מאשים

וnecro. יש משו במה שאתה אומר.. שמקללים אותך אם אתה עושה אובג' ודברים כאלה אבל בסופו של דבר אתה סה"כ משחק בפבליק זה לא רלוונטי מי מנצח אז אתה יכול אולי לחכות לפחוט חצי מפה עד שעושים אובג' וגם זה נתון בידי בחירת השחקן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    אודי אני לא יודע עד כמה אתה צודק.

תראה אני מסכים איתך שהמנהלים פה לפעמים באמת הולכים בקו ישר של "ראש סגור" אבל אל תשכח שבאמת מה שאני ודורון וכל מי שמנסה להרים פה, נכשל לבסוף על ידי ילדים קטנים (ראה ערך: Area Cup) ומניסיון אישי זה באמת חתיכת בלאגן להיות בו, ואני יכול להבטיח לך שגם אתה לא תרצה להיות במצב כזה של אשכרה כאוס.

זה לא אומר שאתה לא צריך להרים יוזמות וללכת ראש סגור אלא צריך להתייחס ליוזמות האלה לפי המצב הנוכחי, בנתיים המין קלאב הזה שנפתח הולך לא רע בכלל ואני מקווה שיחזיק, יש לנו מעל ל-20 שחקנים ואני שמח לדעת שיש סיכוי שנוסיף עוד שחקנים, ואגב אודי ספר איך בבובמבלה :}
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    נכתב במקור על ידי flitZj
    שים לב דורון. מילה במילה מה שאני מנסה להעביר לך וכל פעם שאתה בא זה במקרה מסתדר לשניה או משו.. לא מאשים

וnecro. יש משו במה שאתה אומר.. שמקללים אותך אם אתה עושה אובג' ודברים כאלה אבל בסופו של דבר אתה סה"כ משחק בפבליק זה לא רלוונטי מי מנצח אז אתה יכול אולי לחכות לפחוט חצי מפה עד שעושים אובג' וגם זה נתון בידי בחירת השחקן

באמת חבל שאתה חושב שזה לא רלוונטי!
    לפני שנתיים בערך.. המטרה בפאבליק זה היה obj
    כולם רצו לנצח וכולם נלחמו ושיתפו פעולה ותאמין לי זה יותר כייף מאשר לרוץ לבד במפה ולהרוג בלי סוף! הפאבליק היה ניראה כמו fcm כימעט!

ביגלל זה לפעמים כייף להכנס לשרתים אירופאים איפה שכל ה"נובים" שחושבים רק על obj ולא על פראגים.

לדעתי שום דבר לא ישנה את המצב הגרוע שאנחנו נימצאים בו כרגע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    עיר
    גדגדש
    אין לי כוח ממש להכנס פה לויכוחים אבל לגבי
    ארנה זה פשוט אין הבדל בין לשחק ב WARZONE וארנה כי מה שאשכרה הולך שם זה זנות
    וה"רפים" קיבלו את הסיסמא רק כדי להכנס לשרת עם סיסמא פרטית ורק אם משהו ינסה להביא להם קיק או משהו מעצבן אותם בצאט הם יתחברו לרף ויתנו קיק.
    בקשר לפיעלות של רועי אין על מה לחזור כל מה שכתבת נכון.
    זוהר צודק לפני שנתיים היית נכנס לארנה והיית מרגיש כמו במשחק בין שתי קבוצות דעה אישית שלי זה הרבה יותר כיף כי להרוג סתם אנשים אפשר גם בוור זון עם 24 איש
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    נכתב במקור על ידי skillz
    דבר ראשון זאת לא עוד אחת מההודעות של "עתם חרא מנהלים!!!!111111111"
    אלא אני סה"כ מנסה לפקוח לכם תעיניים...

עד לפני כמו חצי שנה שיחקתי פה על בסיס יום יומי.. עד שנאצלתי לפרוש למשהו כמו חודשיים-שלוש עקב סיבות פרטיות (חברי הקלאן הישן שלי יוכלו לפרט לך..), ומאז שחזרתי דברים פה השתנו בצורה דרטסית, הארינה?! לא חושב שיש על מה לדבר, אני יוכל להוציא לך סקרין שוט של הרמה שם, עכשיו שלא תגיד שאני אחד שחושב שהוא מעל כולם, פשוט זה שחקני פאבליק שאפילו לא במירק ואין להם מושג מזה הארינה ומהם החוקים, ומה שהולך שם זה זנות לשמה כמו שסלבה היקר נהג לומר..
    קלאנים? גם המצב בקנטים.. עכשיו אני חס וחלילה לא מאשים אותכם, זה נכון אנשים פורשים , רמת הגיל יורדת , וישנם פחות ופחות שחקנים בקהילה.. אבל זה לא אומר שצריך להרים ידים.

בכל אופן כמו שאתה שם לב כל יוזמה חדשה שמנוסה על ידי בני או אחד מהאנשים שאשכרה _אכפת להם_ מהקהילה ומנסים לקדם אותה, נדחת על ידי דורון או על ידיך בטענה של "רמת הבגרות פה רדודה", "היום זה לא מה שהיה פעם" , "אם נקים מועדון פרו כולם יגלו תסיסמא" ואני יוכל להמשיך כך עוד הרבה אבל אין טעם כולם פה יודעים על מה אני מדבר כי ככה נראת כל תגובה שנייה שלך בפורום הזה.

להיות מנהל משמעו לא להתחבר למירק מדי שבוע , להגיד בנוגע ליוזמות של בני "עם צריך איטיטוי וייגיימס יתמכו" , ובחגים להציע "טורניר פסח על 300 שקל!!!11" אני מצטער להגיד לך, בתור מנהל הקהילה אתה דווקא יותר מזכיר לי את טימי (מ3דיוי) בימי עבר בנוגע ליחס שלו לאיטי.. מעבר לזה ישנם המון דברים שאתה צריך לעשות והם לא נעשים, תסתכל קצת אחורה על מנהלים קצת יותר רצינים, mati , Sami burekas, RoadKill , ושים לב איך שהרמה התדרדרה מאז.. בנוגע לדורון , הוא נתפס כהאחראי הראשי בד"כ כי אתה לא במירק כ"כ שצריכים אותך, ודורון אומנם בנאדם אחראי אבל הוא לא סלבה ולא מתי, ואין לי תלונות אליו חס וחלילה הוא כן עוזר שצריך אותו, אבל הוא פשוט לא מנהל, מנהל משמעו מנהיג , מישהו שיותר ליצור, להניע , ליזום, ואני מצטער לומר לך אבל כלום מזה לא תואם לא אותך ולא את דורון, עכשיו אני לא אומר "לך תתפטר ותביא מנהל חדש" או יאללה תתחיל להזיז תתחת , המינימום שאני מבקש זה שתהייה לפחות בראש פתוח, שמישהו מנסה ליזום משהו (מה שאתה אמור לעשות ולא עושה) תהייה בראש פתוח, תתמוך, כי כמו שהמצב נראה כרגע הקהילה במצב יותר חרא מחרא ולך ממש לא אכפת מהעניין אתה פשוט מגיע בחגים שוייגימס נותנים לך תקציב ומציע לעשות טורניר או מפגש .. מצטער זה לא הולך ככה.

ואני יודע שכלום לא הולך להשתנות ביום אחד גם עם כן תתחיל להיות פעיל במירק, תכיר תקהילה שלך, תפתח עוד דברים חדשים, ותתמוך ביוזמות, אבל לפחות גישה חיובית וראש פתוח, זה המינימום שאני מבקש ממכם.

רק תחשבו על זה, ותזכרו שניהול זה לא עסק פשוט ככה שלא באתי לשפוט אותכם , אלא לנסות לעזור סה"כ.

יום טוב
    אני מבין את הדברים שלך ויכול להזדהות עם חלקם אבל חוסר הפעילות שלך מניבים חוסר הבנה של ההסטוריה ואני אסביר:

מאז כניסתי לתפקיד מי כמוך יודע (עוד בתקופה שהיית פעיל) שנתתי את נשמתי לקהילה, אני יכול לזקוף לזכותי אינספור הישגים שייחשבו בעיני הקהילה כדברים בסיסים שכולכם ראיתם כדבר מובן מאליו עד היום.

אני מעולם לא שללתי שום יוזמה פרטית ובירכתי על כל אחת ואחת. לא אני ולא אתה נוכל לשנות את העובדה שכיום רוב הקהילה מורכבת מילדים קטנים מה שמאד מקשה על הרמת מסגרת כזו או אחרת.

אם היית בקאפים האחרונים שהרמנו היית מבין עד כמה המצב הדרדר מבחינת ארגון קבוצות בקהילה.
    אני מדבר על העובדה שקבוצות לא יכולות כיום להתחייב על התייצבות למשחק קאפ בודד ולפחות 2-3 קבוצות תוקעות ברז כל טורניר. הארנה? אין לך מושג כמה התבכיינויות היו פה על הרפים שהרמנו והרמנו את הכי טוב שהיה: לא היה יום שלא היו פותחים הודעות שטנה כנגד רף כזה או אחר ולא היו מרוצים מאופן התפקוד של כולנו, הרצנו בסבב איזה 20+ אנשים וזה לא הספיק לאף אחד, הרמנו את החוקים הכי נוחים שיכולים להיות וגם זה לא הספיק. אודי אני לא יודע איך להגיד לך את זה, כל מה שקורה בקהילה הוא דבר טבעי ואנחנו לא יוצאים מהכלל בסצינת משחקי הפעולה, אנשים התגייסו ועזבו, ילדים קטנים התחילו לשחק את המשחק ולצערי זה מקרין על רמת ההתאגדות פה בקהילה אין לי מה לעשות מול זה חוץ מלהמשיך לנסות לתת לקהילה את מה שהיא צריכה ברמה שהיא מסוגלת לקלוט ולקבל (ולצערי גם זה נעשה בהצלחה חלקית מאד). בתקופת קודמיי גיל השחקנים הממוצע היה 16+, היום הוא 14+ וזה משמעותי גם מבחינת רמת השחקנים וגן מבחינת רמת בגרותם.

לגבי הטענה שלך של טורנירים בחגים, יש לי חדשות בשבילך: אני עובד לפי תקציב וזה עוד איך עובד ככה, מצטער שאתה לא מקבל את זה אבל ככה דברים פועלים פה. אני לא פה רק בחגים אודי, העליתי את הרעיון של קאפ שבועי או אחד לשבועיים, ניסיתי להרים וכל פעם הצטערתי שהתחלתי עם זה מחדש: קבוצות לא מגיעות, יחס מזלזל של ילדים וכו'. אני עובד לפי מוטו מאד פשוט: רוצים יקבלו, לא רוצים לא יקבלו.

תמיכה ביוזמות: הטענה שלך היא פשוט בורות לשמה! לא תומך ביוזמות? לך תשאל פה אחד אחד בקהילה האם היה פעם אחת, פעם אחת שביקשו מאיתנו משהו ולא סיפקנו אותו? טורנירים פרטים, איטיטוי, שרתי אימונים, גדרים, וונטים, אנחנו אלה ששומרים על העסק בחיים, ומנסים לקחת אותו לעבר רמה של שגשוג, אבל לטנגו צריך שניים והקהילה לא תמיד נתפסת כפרטנר שתומך כנדרש ממנו אבל אותנו זה לא מעניין, אנחנו עושים הכל כאן מאהבה ולא ויתרנו ולא מתכוונים לוותר.

להזכירך יש גוף שנקרא גיימר שזרק אותנו לכלבים לא מזמן, לא נרחיב על גוף נמק זה אלא נדגיש את העובדה שוייגמס מאז להתקבלותינו לכאן נתנו לנו במה ברמה גבוהה שלא היית מקבל בשום מקום.

אתה רוצה לעזור? אני אענה לך מה שאני עונה לכולם פה: תביא לי אנשים לפורום, אני צריך תנועה כאן כי תנועה שווה כסף, טורנירים ודברים מגניבים לקהילה. בנוגע למירק אמרתי כמה וכמה פעמים שמדובר במדיום חשוב אך הוא נהפל למשני שכן כל הפעילות הרשמית של הקהילה מתרחשת פה. מתאים לא מתאים לך זה נושא לדיון אחר אבל זה המצב.

ואם מישהו באמת צריך אותי, אני כל יום בוונט ויש לי אימייל: [email protected]

יום טוב

רועי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    פשש חפירות ... התשובות שלי אליך נמצאות באווטר שלך.
    התשובות שלי לנושא : לדעתי אתה צודק במעט מן הדברים לדוגמא שהם לא עושים כלום ... אחי זה לא ככה , אתה צודק שהם לא עושים כמו שמתי וסלבה עשו אבל הם עושים.
    המכה הקשה היא שרוב הקהילה החשובה פרשה ובכך יש פחות הסתכלות לעבר הניהול של קהילת אנמי טריטורי.
    מה שצריך לעשות הוא כזה לדעתי , להרים כמה צעדים קדימה , לפרסם שיבואו עוד נובים , ואני לא מתכוון לילדים בני 12 שעוברים קווים בארנה אלא אנשים ממושמעים שיכולים לעזור בניהול הקהילה.
    אתה לא יכול לצפות מויפר ומדורון לנהל קהילה ... רועי בקושי על המחשב ודורון אין לו תאמצעים כמו שלרועי יש.
    וכמו שזה נראה עכשיו אין מנהל אחראי ובוגר מספיק לנהל תקהילה שלנו, רועי מתקדם לאט לאט ונראה לאן נגיע...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.11.2006
    כשמתי היה מנהל הקלאנים שיתפו איתו פעולה ומהמצב היה שונה לגמרי.
    סלבה היה מנהל גם כן מעולה אבל כבר בזמן שלו אנשים התחילו לעזוב את המשחק...
    אין מה להאשים את דורון.. קודם תסתכל על הקהילה,אין טעם לפתוח "אראנה עם סיסמא" לדוגמא,כל STAKER שני יגיד את הסיסמא לחבר שלו ביסודי\חטיבה....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    נכתב במקור על ידי Ranje
    פשש חפירות ... התשובות שלי אליך נמצאות באווטר שלך.
    התשובות שלי לנושא : לדעתי אתה צודק במעט מן הדברים לדוגמא שהם לא עושים כלום ... אחי זה לא ככה , אתה צודק שהם לא עושים כמו שמתי וסלבה עשו אבל הם עושים.
    המכה הקשה היא שרוב הקהילה החשובה פרשה ובכך יש פחות הסתכלות לעבר הניהול של קהילת אנמי טריטורי.
    מה שצריך לעשות הוא כזה לדעתי , להרים כמה צעדים קדימה , לפרסם שיבואו עוד נובים , ואני לא מתכוון לילדים בני 12 שעוברים קווים בארנה אלא אנשים ממושמעים שיכולים לעזור בניהול הקהילה.
    אתה לא יכול לצפות מויפר ומדורון לנהל קהילה ... רועי בקושי על המחשב ודורון אין לו תאמצעים כמו שלרועי יש.
    וכמו שזה נראה עכשיו אין מנהל אחראי ובוגר מספיק לנהל תקהילה שלנו, רועי מתקדם לאט לאט ונראה לאן נגיע...
    קצת הגזמנו, בקושי על המחשב, מי כמוך יודע שאני מספיק פה. יש תקופות שאמנם אני פחות פה אבל מעולם לא היה מצב שרצו אותי ולא השיגו אותי, תקנו אותי םא אני טועה אבל סלבה מעולם לא ניהל את הקהילה, רק ניהל את הארנה שנתתי לו לנהל...

ומה זאת אומרת לצפות ממני לנהל את הקהילה? אני מנהל אותה, זוהי עובדה מוגמרת. לא הבנתי איזה אמצעים לדורון חסר. בקיצור תהיה סגור על עצמך קצת איש. אתה אומר הרבה דברים לא ברורים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    באר-שבע
    לגיטמי לגמרי..

ושאמרתי לא תורם ליוזמות לא התכוונתי לזה שכשבני רוצה להרים ליגה אז אתה מספק רדיו שרתים ואיטיטיוי.. את זה באמת קח לזכותך אתה תמיד עושה את זה.

דיברתי על הארינה הנעולה שרצו להרים ופתאום לראות תגובות משתי המנהלים בסטייל של "זה לא יעבוד יותר מדי ילדים קטנים.." איזו מין דוגמא אתה מביא פה ליזמים הצעירים שכן רוצים לתרום..

אגב היום שיחקתי שם ואני חייב לומר לך שזה היה הרבה יותר נחמד מהארינה הרגילה, רועי בימינו הכול פסיכולוגי, תרשום pro club ותתנהג בהתאם אז יתייחסו לזה ברצינות, ברגע שיש ביקוש להכנס לשרת , ואני מדבר מנסיון, בתור אחד שהתחיל בשרת כזה, ושרת כזה נתן לי עוד מוטיבציה להמשיך לשחק כי היה שם אתגר והנאה... משמעו שתכנס אתה לא תבוא ותעשה שטויות כי אתה תקבל קיק ולא תוכל לחזור אחרי חצי שעה, עכשיו שאתה מעמיד שתי ארינות לקהל היעד הם בראש של "ננסה לעשות שטויות בזה לא ילך נעבור לשני".. זה פשוט להשתמש בפסיכולגיה בגרוש שקהל היעד שלך זה בני 13-14..

בכל אופן מה שאני מנסה להגיד זה שתסגור תארינה המפענה של וייגמיס לשרת אימונים או גיימר כי זה מוריד מערך הארינה האמיתית, כי ניסינו תארינה הזאת, ראיתה שלא הלך, אז פרוש בנאדם, עם לא תעשה כלום משמעו שהמצב מבחינתך נראה טוב, וזה ממש לא ככה..
    why drink and cry when u can smoke and fly?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי flitZj

אבל למה שאני יאמלל אותכם כשאני עושה obj ואתם אותי כשאתם לא נותנים לי? תעשו את זה חד וברור, ותשימו מפות לפראגים בלבד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    ראשון
    נכתב במקור על ידי skillz
    לגיטמי לגמרי..

ושאמרתי לא תורם ליוזמות לא התכוונתי לזה שכשבני רוצה להרים ליגה אז אתה מספק רדיו שרתים ואיטיטיוי.. את זה באמת קח לזכותך אתה תמיד עושה את זה.

דיברתי על הארינה הנעולה שרצו להרים ופתאום לראות תגובות משתי המנהלים בסטייל של "זה לא יעבוד יותר מדי ילדים קטנים.." איזו מין דוגמא אתה מביא פה ליזמים הצעירים שכן רוצים לתרום..

אגב היום שיחקתי שם ואני חייב לומר לך שזה היה הרבה יותר נחמד מהארינה הרגילה, רועי בימינו הכול פסיכולוגי, תרשום pro club ותתנהג בהתאם אז יתייחסו לזה ברצינות, ברגע שיש ביקוש להכנס לשרת , ואני מדבר מנסיון, בתור אחד שהתחיל בשרת כזה, ושרת כזה נתן לי עוד מוטיבציה להמשיך לשחק כי היה שם אתגר והנאה... משמעו שתכנס אתה לא תבוא ותעשה שטויות כי אתה תקבל קיק ולא תוכל לחזור אחרי חצי שעה, עכשיו שאתה מעמיד שתי ארינות לקהל היעד הם בראש של "ננסה לעשות שטויות בזה לא ילך נעבור לשני".. זה פשוט להשתמש בפסיכולגיה בגרוש שקהל היעד שלך זה בני 13-14..

בכל אופן מה שאני מנסה להגיד זה שתסגור תארינה המפענה של וייגמיס לשרת אימונים או גיימר כי זה מוריד מערך הארינה האמיתית, כי ניסינו תארינה הזאת, ראיתה שלא הלך, אז פרוש בנאדם, עם לא תעשה כלום משמעו שהמצב מבחינתך נראה טוב, וזה ממש לא ככה..

אודי צר לי שלא הייתי פה להגיב לך על התגובה הראשונה שלך.
    לגבי השרת "הארנה החדשה" יש כבר כזה דבר.
    ^7#Rtcw.ISR (www.Glikman.co.il) - ^5Pro Club^8' |62ms|212.150.164.162:27960

אמרתי לרועי שלא ירים את הקלאב כי אני הרמתי כבר, זה נראה כאילו אני סותר את עצמי, אבל זה בשביל למנוע בעיות בנינו ולא היה לי כח לערב את רועי בכל דבר קטן.

אנשים מתגייסים ועזובים זה טיבעו של עולם, וכמו כן באים אנשים חדשים וקטנים, אמרתי שאני לא סומך עליהם ויש לזה סיבה.

אודי בכל מקרה אני לא יודע מה איתך, אבל דווקא אני מקבל פידבקים טובים על שינוי לטובה בקהילה, תלוי מה רוצים לראות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    נכתב במקור על ידי skillz
    לגיטמי לגמרי..

תקרא את התגובה שלי שוב, אתה משנה את ההקשר של הדברים שאמרתי. לא שללתי שום דבר, הזכרתי נסיון שלי עם הפורמט הזה, נסיון שלא צלח.

ועוד משהו, אני לא הול לפרוש כי לך לא נראה כזה דבר או אחר, עם כל הכבוד אליך אתה לא בעמדה לשפוט את מה שאני עושה מהסיבה הפשוטה שאין לך ממש מושג מה עשיתי עד היום וכמה השקעתי ומה אני רוצה לקדם.

ומבחינת הארנה הקיימת להוציא את הצ'יטים שאין ממש דרך לאכוף את הנושא כאשר כל יום יוצא צ'יט חדש שאי אפשר לראות בסקרין שוט. עד שנרים מערכת מסודרת לאנטי צ'יטינג בויגיימס זה המצב. מבחינת השרת? מפוצץ כל היום. אז תגיד לי שזה לא הצלחה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    הנקודה הכי עיקרית שיכולה להיות היא השחקנים, הם מי שמשחק והם מי שבונה ויבנה את המשחק.
    אם אין רצון מצד שחקנים אין טעם, זה למה צריך מנהל שייזום, אם השחקנים לא מסוגלים להתארגן על עצמם בקבוצות של פחות משבועיים אז תגרום לכך. פתיחה של ארנה עם סיסמה, ו 2-4 מקומות לפאבליק שיוכלו להוכיח את עצמם, דברים כאלה יכולים יותר לדרבן אנשים מאשר רק לדבר.
    כסף מהווה מכשול רק שיש באמת רצון מצד כולם ולא רק דיבורים, אין מה להתלונן על כסף כל עוד אין קבוצות ושחקנים שבאמת ישחקו את המשחק. אין באמת דרך ממשית לגרום לשחקנים לא לפרוש מהקבוצה שלהם בזמן קצר, זה תלוי רק בהם וזה המכשול הכי גדול שעומד פה, אין למי לשאוף, אין לך את מי להביס חוץ מאותם 5 ילדים שאתה איתם בוונט. כשיש קבוצה שעומדת בטופ של ישראל שחקנים ירצו להפיל אותה ויגרור קבוצות חדשות, פרסים יכולים לבוא יותר מאוחר שיש רצינות. כמה שזה רצוי אם באמת היו משחקים רק לכסף היו פורשים ממזמן, אבל ממשיכים בכל זאת, אז לא להרים ידיים=]
    שתף ב-Google+

הרשמה