תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  13.12.2006
  הודעות
  824
  הכוכבים הראשיים:

  טריפל אייץ':

  שם אמיתי: פול מייקל לבק
  ידוע גם בתור: טרה רייזינג, האנטר הרסט הלמסלי
  תאריך לידה: 27 ביולי 1969
  גובה: 1.92 מטר
  משקל: 117 ק"ג
  פינישר: הפדיגרי

  פול לבק התחיל את הקריירה שלו בבית ספר להאבקות של קילר קוואלסקי, שם סיים בהצטיינות. לבק הופיע באינדיז בשם טרה רייזינג, ואף זכה בתואר האליפות של IWF. ב- 1994 הוא עשה את ההתקדמות הראשונה המשמעותית שלו כשהצטרף ל- WCW. הוא השתמש עדיין באותו שם. למרות שקיבל קרב על אליפות הטלוויזיה, לבק לא היה יותר מג'ובר, וב- 1995 הוא החליט להתאבק תחת שמו האמיתי.
  גם זה לא עזר, והוא התחיל להשתמש בדמות של בן אצולה. לאחר שגם הדמות הזאת נכשלה, לבק החליט לעזוב את WCW ונחת ב-WWF בשם האנטר הרסט הלמסלי.
  הדמות שלו בהתחלה ב- WWF הייתה של אדם שנוא, כבן עשירים מפונק, ותמיד היה לוקח איתו מלוות יפהפיות לזירה. אחת מהן הייתה חברתו לחיים, צ'יינה.

  ב- 1997, אחרי שכבר זכה באליפות האירופית והבין יבשתית, האנטר חבר לחברו
  הטוב שון מייקלס וחברתו לחיים צ'יינה, כדי לייסד את Degeneration-X.
  האופי שלהם נודע בעיקר כגסי רוח, חצופים, וסטייבל שעושה לא מעט בעיות לכל הסובבים אותו. לאחר רסלמניה 14 שון מייקלס (מנהיג החבורה) פרש זמנית מהיאבקות בשל פציעה טורדנית, והמנהיג החדש של DX היה לא אחר מאשר האנטר שהחליף את שמו באותה תקופה לטריפל אייץ'. לאחר שהפך למנהיג, אייץ' הוסיף לחבורה את אקס פאק, בילי גאן ורוד דוג. באותה תקופה DX צברו הצלחה מסחררת, ואייץ' הפך לסופרסטאר ענקי ב-WWF. באמצע שנת 1998, אייץ' פתח בפיוד עם הרוק, מה שהוביל לקרב ביניהם בסאמרסלאם של אותה שנה: קרב סולם על התואר הביניבשתי. אייץ' ניצח בזכות צ'יינה. לאחר רסלמניה 15, אייץ' עזב את DX, ופיתח דמות מרושעת וחסרת מעצורים. הוא הצטרף לכת של אנדרטייקר, אבל לאחר תקופה קצרה האנטר עזב.
  ב- RAW שאחרי סאמרסלאם 99, אייץ' הפך בפעם הראשונה לאלוף עולם לאחר ניצחון על מנקיינד, שרק לילה לפני זה זכה בתואר בקרב משולש עם סטיב אוסטין וטריפל אייץ'.

  בראשית שנת 2000, אייץ' נכנס לפיוד עם מיק פולי על האליפות. במהלך הפיוד הוא ניצח אותו ברויאל ראמבל בקרב רחוב, ובנו ווי אאוט בקרב הל אין א סל, מה שגרם לפולי כביכול לפרוש מ- WWF. הפיוד הזה ביסס את אייץ' כהיל מס' 1 ב- WWF, וברסלמניה 16 הוא הגן בהצלחה על תארו בקרב מרובע נגד רוקי, פולי וביג שואו. לאירוע שאחרי רסלמניה ("באקלאש") נקבע קרב על אליפות ה-WWF בין רוקי ל-HHH. רוקי הצליח להשיב לעצמו את אליפות ה-WWF, דבר אשר הוביל לקרב הזה בגדג'מנט דיי.


  דה רוק:

  שם אמיתי: דווין ג`ונסון
  גובה: 1.95
  משקל: 125 ק"ג
  תאריך לידה: 2 במאי 1972
  מקום מגורים: מיאמי, פלורידה
  כינויים נוספים: Peoples Champion, The Great One
  פינישר: רוק בוטום, פיפלז אילבו

  הרבה לפני שהרים לראשונה את הגבה שלו, דווין ג`ונסון גדל במשפחת היאבקות. סבו מצד האימא הוא פיטר מאיביה, כוכב גדול בשנות השישים והשבעים. אביו, רוקי ג`ונסון, היה אלוף הזוגות של הWWE בעבר.
  ג`ונסון הצעיר, רוק לעתיד, שיחק פוטבול בתיכון שבפנסילבניה כמגן. יכולות הפוטבול שלו העניקו לו מלגה לאוניברסיטת מיאמי. ג`ונסון שיחק שם בין השנים 1990-1994, ועזר לאוניברסיטה לזכות באליפות הלאומית ב1991.

  לאחר שסיים את לימודיו באוניברסיטה, ג`ונסון הלך לשחק בליגת הפוטבול הקנדית בקבוצת קלגארי סטאמפידרס, אבל פציעת גב סיימה את קריירת הפוטבול המקצועי שלו, והוא אף פעם לא חזר לשחק. במקום זה, ג`ונסון החליט להפנות את תשומת ליבו לתעשייה שעשתה את המשפחה שלו מפורסמת: היאבקות מקצועית.

  ג`ונסון התחיל להתאבק בארגון שבממפיס, USWA, תחת שם הזירה של פלקס קאבאנה.
  קאבאנה התחבר עם המתאבק הוותיק, ברט סוואייר, כדי לזכות בשתי אליפויות זוגות, הראשונה שבהם הגיעה ב17 ביוני 1996, לאחר ניצחון בגמר טורניר על בריקהאוס בראון ורג`י ב. פיין.

  בסתיו של אותה שנה, קאבאנה הגיע לWWF, אבל את הבכורה שלו הוא לא ערך תחת השם שבו השתמש בממפיס, אלא עם שם שהוא חיבור השמות של אביו וסביו: רוקי מאיביה (השם הזה גם היה על מנת לרצות את השניים).
  הוא היה בייביפייס במובן הרע של המילה, ולמרות שהיה השורד היחיד בקרב הישרדות מסורבייבור סיריס 1996, מאיביה לא הרשים את האוהדים.

  אפילו ניצחון שהביא לו זכייה בתואר הבין יבשתי על האנטר הרסט הלמסלי בשידור מיוחד של RAW, מיום חמישי ה13 בפברואר 1997, לא עזר לו. הקהל קרא "תמות, רוקי, תמות!", והוא הפך בעיניהם להיל, אבל מאיביה עדיין היה בייביפייס.
  מאיביה הגן על האליפות הבין יבשתית ברסלמניה 13 נגד הסולטאן (ריקישי), אבל בסוף חודש אפריל, הוא הפסיד את התואר לאוון הארט ז"ל, וחודש לאחר מכן ספג פציעת ברך במהלך קרב שהיה לו נגד מנקיינד.

  כשרוקי מאיביה חזר מהפציעה, הוא כבר לא הופיע כפייס. הוא הצטרף לניישן אוף דומיניישן של פארוק, וזמן קצר אחרי הוא לא היה יותר "רוקי מאיביה", והפך להיל חוצפן במיוחד בשם "רוק". הוא החל להוסיף פלפל לפרומואים שלו עם המשפטים והקלישאות שעשו אותו למפורסם, כשהוא מלגלג על יריביו, שואל את האנשים האם הם מריחים את מה שדה רוק מבשל (מכאן משפטו המפורסם ביותר בו השתמש בכל הקריירה: If you smell what The Rock is cooking) ומציג את הפינישר שלו, "פיפלז אלבו".

  דה רוק זכה מחדש בתואר הבין יבשתי כאשר וינס מקמהן שלל את החגורה מסטון קולד סטיב אוסטין בדצמבר 1997, זמן קצר לאחר שאוסטין ניצח את רוקי בהגנה על התואר בPPV של אין יור האוס: D-Generation X . דה רוק מעולם לא ראה את החגורה עצמה, מאחר ואוסטין זרק אותה לנהר, ורוקי קיבל חגורה חדשה.

  זמן קצר אחרי שרוקי ניצח את קן שמרוק ברסלמניה 14, כוח חדש התחיל לעלות בניישן אוף דומיניישן. פארוק מצא את עצמו מסולק מהקבוצה שהוא בעצמו יצר, ודה רוק הוא עכשיו המנהיג החדש של הניישן.
  לאחר פיוד קצר עם פארוק, הגיע רוק לגמר "מלך הזירה" 1998 אחרי ניצחונות על ויידר והאנטר הרסט הלמסלי, אבל הפסיד בסופו של דבר לקן שמרוק. לאחר מכן, רוקי מצא את עצמו נקרא תיגר ע"י האנטר הרסט הלמסלי לקרב על האליפות הבין יבשתית. דה רוק שמר על התואר נגד הלמסלי הודות לתיקו בתום 30 דקות בקרב של הטוב משלוש מערכות בPPV של פולי לואדד 1998, אבל לא היה לרוקי כזה מזל בסאמרסלאם של אותה שנה, כשהוא נוצח שם ע"י הלמסלי בקרב סולם והפסיד את החגורה.

  לאחר התפרקות הניישן ב1998, זה נראה שדה רוק יהפוך לפייס לגיטימי, אבל לא כך היה הדבר. רוקי איחד כוחות עם הקורפוריישן של וינס מקמהון, ובסורבייבור סיריס נערך טורניר על אליפות הWWF שבו רוק ניצח את ביג בוס מן על מנת להתקדם לרבע גמר, ברבע הגמר ניצח בפסילה את אנדרטייקר כדי להעפיל לגמר, ובגמר, רוקי הכניע את מנקיינד לשארפשוטר וזכה לראשונה בקריירה בתואר, לאחר עזרה והתערבות של וינס ושיין.

  המתמודד הראשון על התואר של דה רוק היה מנקיינד שהרגיש נבגד ע"י וינס מקמהון. בחודש דצמבר, באין יור האוס: רוק בוטום, מנקיינד גרם לרוק להיכנע, אבל מקמהון ביטל את ההחלטה. דה רוק היה נכנס לשנת 1999 כאלוף אילולא הפסיד למנקיינד בRAW של ה29 בדצמבר 1998.

  דה רוק ומנקיינד החליפו ביניהם את התואר מספר פעמים במהלך החודשים הבאים.
  רוקי זכה מחדש בתואר ממנו לאחר ניצחון בקרב "אני נכנע" ברויאל ראמבל 1999. יומיים לאחר מכן, מנקיינד ניצח את רוקי לזכייה בתואר, ואז, בשידור מיוחד שהיה במהלך מחצית הסופרבול (פוטבול), מול אולם ריק, התחילה הכהונה השלישית עם התואר של דה רוק.

  דה רוק המשיך להחזיק בתואר עד רסלמניה 15, שם הפסיד אותו לסטיב אוסטין.
  רוקי נשאר מועמד מוביל לזכייה בחגורה, וניסה לזכות בה מחדש מאוסטין, ומאוחר יותר, גם מאנדרטייקר וטריפל אייץ`, במהלך שאר שנת 1999. למרות כל זה, נקודת השפל שלו בשנה הזו, הייתה הפיוד עם בילי גאן, שהסתכם בקרב "נשק את ישבני" בסאמרסלאם, אותו רוקי ניצח. בזמן הפיוד הזה עם גאן, נתן רוקי את אחד מהסגמנטים היותר משעשעים שלו, כשצחק על גאן בזמן שהוא מדבר כמו "אלוהים".

  בסוף חודש אוגוסט, דה רוק הותקף ע"י אלופי הזוגות, אנדרטייקר וביג שואו, ורצה לנקום בשניים. באופן מפתיע, הוא הסכים לבקשתו של מנקיינד להתחבר אליו, והם יצרו יחדיו את "הרוק אן סוק קונקשיין". בהמשך, הצמד החדש זכה באליפות הזוגות לאחר ניצחון על טייקר ושואו. כעבור שבוע, טייקר ושואו זכו מחדש בחגורות מרוקי ומנקיינד לאחר שניצחו אותם בקרב "להיקבר בחיים" עם התערבות של טריפל אייץ`.
  שבועיים עברו, מנקיינד ורוקי שוב אלופי זוגות, הפעם לאחר ניצחון על טייקר ושואו בקרב בחוקי "הצד האפל" (טייקר שלח את ויסרה ומידאון להילחם במקומו), וכעבור יום, הפסידו רוקי ופולי לניו אייג` אאוטלוס את החגורות. כעבור 3 שבועות, רוקי ומנקיינד שוב התחברו, ניצחו את האאוטלוס וזכו מחדש בתואר. כעבור שבוע, בסמאקדאון, מנקיינד נתן לרוק עותק חתום של הספר שלו ומצא אותו בהמשך באשפה. בעקבות זה, הוא לא עזר לרוקי בקרב על התואר נגד ההוליס (בוב וקראש). רוק נוצח, הרוק אן סוק הפסידו את התואר, ומנקיינד ודה רוק שוב נכנסו לפיוד קצר, עד שפולי גילה שזה היה בעצם אל סנואו שזרק את הספר לאשפה, ולא רוקי.

  למרות הזכיות המשתלמות באליפות הזוגות, השאיפה העיקרית של דה רוק הייתה לזכות מחדש באליפות הWWF. הוא פתח מצוין במסעו אל התואר, כשניצח את הרויאל ראמבל של שנת 2000. הביג שואו דרש טייטל שוט על אליפות הWWE, ולבסוף נקבע קרב מרובע ברסלמניה 2000 על התואר: טריפל אייץ` (א) נגד מנקיינד נגד ביג שואו נגד דה רוק.

  הרסלמניה לא הייתה היום של רוקי. בקרב, כל אחד מבני משפחת מקמהון היה בצד של אחד מהמשתתפים. וינס (שהיה בפינתו של דה רוק) בגד בו, ועזר לטריפל אייץ` לשמור על התואר. בסיום הקרב, כשרוקי ראה את משפחת מקמהון חוגגת, הוא ביצע רוק בוטום על וינס, שיין וסטפני וקינח עם הפיפלז אילבו.

  לרוקי היה מזל טוב יותר כעבור חודש בבקלאש, שם ניצח את טריפל אייץ` לזכייה בתואר בקרב שהיה בו התערבויות של משפחת מקמהן, סטיב אוסטין, פאט פטרסון, ג`רי בריסקו וארל הבנר. דה רוק עזב את ה-WWE באופן זמני כדי להתחיל בתפקידו בסרט הקולנוע הגדול הראשון שלו, המומיה 2.
  רוקי חזר בדיוק בזמן לקרב המדובר: האיירון מן


  התמונה הכוללת

  שנת 2000 הייתה מצוינת בשביל ה-WWF. הם התקדמו בהריגה של המתחרים שלהם. הכותבים הראשיים של הארגון, ביניהם וינס רוסו, עזבו לטובת WCW וזו הייתה אמורה להיות הדחיפה שתחזיר את WCW למקום הראשון. במקום שזה יהיה המצב, הדבר רק עזר להרוג את הארגון אחת ולתמיד. ECW גם לא הרשימו במיוחד. הם התקרבו לכיוון פשיטת רגל והפסידו חלקים נכבדים מהמתאבקים שלהם ל"שתי הגדולות". האיש הגדול ביותר שהם הפסידו היה טאז, שערך את הבכורה שלו ב-WWF ברויאל ראמבל 2000.

  סטיב אוסטין ודה רוק היו ללא ספק שני השמות הכי גדולים בעסק, ומנקיינד ואנדרטייקר היו שמות בזכות עצמם. הבעיה הייתה שמיק פולי רצה לפרוש בגלל גופו ולא היה מסוגל להתמודד עם העבודה הקשה של קריירת היאבקות סדירה. גופו של אנדרטייקר גם היווה בעיה מאחר והוא נפצע לעיתים קרובות. המכה הקשה ביותר הגיעה כשאוסטין עזב על מנת לעבור ניתוח בצוואר והיה ספק אם יחזור להתאבק שוב. עכשיו כשה-WWF זקוקה לשמות גדולים, פולי החליט להישאר ולאסוף עוד כמה צ`קים שמנים בזמן שעדיין היה שם.
  אז דה רוק ומנקיינד היו בסביבה, אבל כוכב היל היה חסר, ואז הגיע טריפל אייץ`. האנטר קיבל פוש באותו זמן, אבל עדיין לא הגיע לפסגה. הוא ניצח את פולי לזכייה באליפות ה-WWF הראשונה שלו, והיה על סף הפיכתו לכוכב על. היה לו תפקיד בעל פרופיל גבוה כבעלה של סטפני מקמהן, והוא נפטר מוינס כדי להשיג שליטה בכל הארגון, מה שיצר את עידן מקמהן-הלמסלי. הייתה לו שליטה מלאה, כוח מלא ואת התואר הגדול ביותר בביזנס.  הפיוד

  הפיוד של שני המתאבקים התחיל בעצם ברסלמניה 16. רוקי, HHH, מנקיינד וביג שואו נלחמו בקרב הדחות מרובע. רוקי ו-HHH נשארו אחרונים. HHH ניצח ושמר על תארו לאחר בגידה של מר מקמהן ברוקי. רוקי דרש את הקרב החוזר שלו ובבקלאש הצליח להחזיר את התואר אליו. מספר תכניות לאחר מכן HHH הגיע לזירה עם בני משפחת מקמהן ואתגר את רוקי לקרב איירון מן של 60 דקות בשביל לגלות מי מביניהם יותר טוב, הכנעות, הצמדות, פסילות וספירות חוץ, הכל כלול. איך מנצחים את הקרב? המתאבק שיצבור יותר הצמדות והכנעות (או פסילות וספירות חוץ של יריבו), ייצא מהאולם עם חגורת האליפות.
  כמובן שרוקי השיב בחיוב.

  מספר תכניות לאחר מכן, שון מייקלס, האגדה בכבודה ובעצמה הגיע לרו וביקש מוינס מקמהן להיות השופט בקרב הזה. וינס הסכים לכך וקיבלנו שופט מיוחד לקרב: שון מייקלס. השאלה הגדולה סביב בחירתו של מייקלס כשופט נגעה להגינותו: האם שון יהיה לצד חברו הטוב HHH? לצידו של רוקי? או שמא הוא ישפוט את הקרב בצורה שקולה והוגנת?
  כולנו נאלצנו לחכות ולקבל את התשובה בגדג'מנט דיי 2000.

  למי שרוצה לצפות בקרב. תודה לטרימנטור:
  http://www.dailymotion.com/relevance...iron-man-match  הקרב

  לפני הקרב יש וידאו הייפ נחמד מאוד לקראת הקרב. עוברים לזירה והווארד פינקל מודיע על חוקי הקרב וכו'. המוזיקה של שון נשמעת ומייקלס מקבל קצת תשואות מהקהל. שון רוקד קצת ועולה לזירה. המוזיקה של HHH נשמעת והוא יוצא לזירה עם שיין, וינס וסטפני. ארבעתם מקבלים היטים חזקים מאוד מהקהל. HHH שותה קצת מהמים וממשיך לזירה, HHH עולה לצד הזירה, מסתכל קצת על הקהל ומשפריץ את המים בדרך שלו. הוא נכנס לזירה, לוחץ את היד לוינס ונותן כיף לשיין. HHH לוקח מיקרופון ופונה לוינס, סטפני ושיין. טריפל אומר להם שהוא מאוד מעריך את מה שהם עושים. האנטר אומר שאין דבר יותר טוב מלראות את המשפחה שלו בצד הזירה בזמן שהוא משמיד את הרוק במשך 60 דקות.

  טריפל אומר שהוא יעשה היסטוריה, אבל עדיף שיעשה אותה בכוחות עצמו. הוא אומר שזה בינו לבין דה רוק ומבקש מבני משפחת מקמהן ללכת לבקסטייג' כדי להשאיר את זה לרוק ולו. האנטר אומר שהוא רוצה לעשות את זה בשבילו ומול כל הקהל הזה בעצמו. בני משפחת מקמהן יורדים מהזירה כשברקע מתנגנת המוזיקה של HHH. האנטר משוחח ומתחמם קצת לקראת הקרב. המוזיקה של HHH מפסיקה והקהל מתחיל עם קריאות ה"רוקי, רוקי, רוקי..." הרגילות. המוזיקה של רוקי נשמעת והוא מקבל פופים ענקיים מהקהל. האלוף יוצא לזירה וזה נראה שהוא מוכן לקרב של 60 דקות. רוקי עולה לאייפרון ומראים את האליפות שלו לכיוון הקהל שמריע לו. HHH יורד מהזירה ורוקי עולה לאייפרון השני. הוא מרים את החגורה לכיוון הקהל. שון מקבל את החגורה לידיו ומוסר אותה להווארד פינקל למטה ששם אותה במקום בטוח.

  שון מורה לצלצל בפעמון וזה מתחיל!
  60 דקות, רוקי-HHH אחד על אחד, מי יותר טוב?

  HHH ורוקי מתחילים לדבר קצת "טראש" אחד אל השני ומתקרבים זה לעבר זה. רוקי דוחף את HHH שחוזר ותופס את רוקי בלוק אפ. שני המתאבקים מנסים לקחת את השליטה ולא מצליחים. HHH דוחף את רוקי שחוזר בחזרה לעוד לוק-אפ. רוקי משיג את השליטה ומצמיד את HHH לפינה, אבל HHH הופך את זה ורוקי צמוד לאייפרון. רוקי מנסה להפוך ולא מצליח. שון מתחיל לספור ל-HHH שנמצא בפינה. בספירה לשלוש HHH עוזב ודוחף את רוקי שמחזיר בדחיפה.

  |תשואות מהקהל| שניהם נחים לשנייה ושוב עם "טראש" אחד לשני. הם נכנסים שוב ללוק אפ ורוקי מכניס את HHH להד לוק. HHH מנסה להשתחרר ולא מצליח, רוקי מהדק את האחיזה ו-HHH מנסה לצאת ולא מצליח. HHH מכה את רוקי עם הברך, ויוצא מהאחיזה. שניהם מחזיקים את הידיים של השני ומנסים לקחת שליטה. HHH מצליח ומביא את רוקי למצב של גשר כשהראש של רוקי על הרצפה, אבל רוקי מצליח לחזור ומנסה להוריד את HHH לגשר. HHH עם האמרלוק מהיר, אבל רוקי קורא את זה ומכניס את HHH שוב להדלוק.

  HHH נצמד לחבלים ודוחף את רוקי שחוזר עם שולדר בלוק והצמדה של 1. רוקי רץ לחבלים ושוב מפיל את HHH עם שולדר בלוק להצמדה של 2. רוקי רץ לחבלים שוב ו-HHH מנסה להפיל אותו עם הברך, אבל רוקי מגלגל את HHH להצמדה! 1...2.. ו-HHH יוצא ברגע האחרון. HHH יורד מהזירה ורוקי מנסה ללכת אחריו, אבל נחסם ע"י שון מייקלס. שון מתחיל לספור ל-HHH שנח קצת בחוץ. HHH מסתובב קצת מסביב לזירה ועולה. HHH עולה לזירה ומכניס את רוקי להדלוק. רוקי מנסה להשתחרר ולא מצליח. רוקי שולח את HHH לחבלים. הוא חוזר עם שולדקבלוק. HHH רץ שוב לחבלים אבל רוקי קופץ מעליו. HHH חוזר וחוטף אגרוף מרוקי! HHH שוב בורח מהזירה ושון מתחיל לספור לו בחוץ. שון ממשיך לספור ובספירת 4 HHH עולה לזירה. האנטר מתלונן קצת בפני שון. רוקי מכניס את HHH להדלוק ו-HHH דוחף אותו לחבלים לאחר כמה שניות. HHH נצמד למזרן ורוקי קופץ מעליו. רוקי חוזר ו-HHH קופץ מעליו. רוקי מסתובב ונותן ל-HHH אגרוף. רוקי מרים את HHH. הוא דופק לו את הראש באייפרון. רוקי עושה אותו דבר באייפרון אחר ושולח את HHH לעוד אייפרון.

  רוקי רץ אל HHH שנותן לו מרפק לצוואר ומיד קלוזליין. HHH מתאושש ודורך על רוקי שנמצא על הרצפה. HHH מרים את רוקי, מסובב לו את היד ומנחית עליה 2 מרפקים. HHH מרים את רוקי ומושך לו את היד. HHH לוקח את רוקי לפינה ושם לו את היד על החבלים. הוא נותן לו קצת אגרופים לראש. HHH מרים את היד של רוקי ודופק אותה על החבלים. HHH לוקח את רוקי למרכז הזירה, נותן לו אגרוף ומיד אח"כ מפעיל לחץ על היד של רוקי. רוקי מתחיל לקום, אבל HHH ממשיך עם הלחץ על היד של רוקי. רוקי עם אגרוף אחד לראש של HHH, עוד אגרוף, עוד אגרוף ועוד אגרוף. רוקי שולח את HHH לחבלים. האנטר חוזר ומבצע על רוקי ארם באר טייקדאון. HHH מנסה להצמיד אבל רוקי יוצא ב-2. HHH מצמיד את רוקי למזרן ומפעיל לחץ על היד שלו. רוקי מנסה לקום ולאט לאט מצליח. רוקי מצמיד את HHH לפינה ופוגע עם סדרת אגרופים. רוקי שולח את HHH לחבלים. HHH חוזר ונותן ברכייה לרוקי. HHH מתחיל לרוץ לכיוון רוקי שתופס אותו לרוק בוטום! רוק בוטום! רוקי מצמיד: 1...2...3! רוקי משיג את הנקודה הראשונה בקרב!

  רוקי: 1 טריפל: 0

  44 דקות נשארו לקרב הזה ורוקי השיג את ההצמדה הראשונה. רוקי יורד מהזירה ודופק את הראש של HHH בגדר. רוקי לוקח את HHH לכיוון אחר ועושה את זה גם שם. HHH משתחרר עם אגרופים לבטן של רוקי ושניהם נמצאים כבר בדרך ההפוכה לכיוון הרמפה. HHH מנסה לשלוח את רוקי לגדר, אבל רוקי מתנגד ושולח את טריפל! רוקי לוקח את HHH לכיוון הזירה ומנסה לזרוק אותו על הגדר, אבל HHH מתנגד וזורק את רוקי. טריפל עולה לזירה ושובר את הספירת החוץ. האנטר מרים את רוקי ומאגרף אותו לכיוון הגדר. HHH מתרחק קצת ומנסה לפגוע עם ברכייה תוך כדי ריצה, אבל רוקי זז והברך של HHH נתקעת על הגדר. רוקי מתקרב ל-HHH שנותן לו אגרוף קטן בבטן ומעלה אותו לזירה.

  HHH עולה לצד החיצוני של הזירה ורוקי נותן לו אגרוף.HHH מתאושש ונעמד שוב. רוקי מכניס אותו לזירה עם סופלקס. רוקי מצמיד ו-HHH יוצא בספירת 2. רוקי דורך על HHH ולא נותן לו לקום. רוקי מושך את הרגל של HHH לכיוון העמוד ודופק אותה בעמוד! עוד פעם! HHH נופל ורוקי מעלה אותו לזירה. רוקי מושך את HHH ודופק לו את הרגל על המזרן! רוקי מרים את HHH מהברך ומנחית אותה על המדרגות! HHH עולה לזירה בקושי ורוקי אחריו. HHH מנסה להתרחק מרוקי, אבל רוקי מרים אותו מהרגליים ומנחית אותו במרכז הזירה. רוקי דורך קצת על הרגל של טריפל שמנסה לברוח. HHH נעמד ורוקי בועט לו ברגל עוד מספר פעמים. רוקי מנסה לשלוח את HHH לחבלים, אבל HHH מתנגד ושולח את רוקי שחוזר עם אגרוף לפניו של HHH ומפיל אותו.

  רוקי תופס את הרגל של האנטר ונועל פיגר פור! אייץ' צועק מכאב ומנסה להחזיק מעמד בזמן שכל שנייה הרגל שלו עלולה להישבר. HHH נאבק ושם את הכתפיים על המזרן. מייקלס סופר: 1...2. ו-HHH מרים. HHH נאבק ומנסה לתת אגרופים לרגל של רוקי שמחזק את האחיזה! HHH שוב עם הכתפיים על המזרן ושוב שון סופר אבל HHH מרים את הכתפיים לפני ספירת ה-3. HHH מנסה להפוך את רוקי אבל רוקי מחזק את האחיזה. HHH סובל! HHH שוב מצמיד את הכתפיים למזרן אבל מרים אותן לפני ספירת 3. HHH שוב מנסה להפוך והפעם מצליח! עכשיו רוקי צועק מכאבים. רוקי מגלגל את HHH לצד השני אבל HHH מחזיק בחבלים. השניים יוצאים מהזירה. HHH דופק את הראש של רוקי על שולחן השדרים ומרים אותו. רוקי לוקח את HHH ודופק לו את הראש על צד הזירה. רוקי מנסה לשלוח את HHH לחבלים, אבל האנטר מתנגד ושולח את רוקי. רוקי מנסה לחזור וחוטף קלוזליין מ-HHH.

  HHH זורק את רוקי מעל מעקה הבטיחות ונותן לו אגרופים. רוקי ו-HHH נמצאים באיזור הקהל ונלחמים שם. רוקי מצליח להשיג את השליטה והוא קרוב לזירה. רוקי מנסה לתת ל-HHH קלוזליין, אבל HHH מוריד אותו עם בק באדי דרופ. HHH מעלה את רוקי לזירה ומשחרר קצת את הרגל. שעון הקרב מורה שנותרו עןד 40 דקות.

  רוקי מנסה להתאושש ו-HHH דורך עליו. HHH מרים את רוקי ומבצע עליו סופלקס יפה למרכז הזירה. HHH מתקרב לאייפרון, רץ וקופץ על רוקי עם המרפק לפנים. HHH עושה את זה שוב ומצמיד אבל רוקי יוצא ב-2. HHH מנסה שוב הצמדה, אבל רוקי יוצא. HHH מצליח להצמיד את רוקי למזרן ורוקי שוב יוצא. רוקי מנסה לצאת, אבל HHH מחזיק לו את היד. HHH עם ברך לבטן של רוקי. הוא מצליח להצמיד אותו שוב, אבל רוקי שוב יוצא. רוקי יוצא שוב ו-HHH מצמיד אותו למזרן לספירת 2. HHH מרים את רוקי ודופק לו את הראש באייפרון. HHH מאגרף את רוקי בפינה ורוקי מנסה לבעוט לו ברגל. HHH ממשיך לאגרף ורוקי שוב מצליח לבעוט ל-HHH ברגל. רוקי עם עוד מספר בעיטות. רוקי רץ לחבלים, אבל HHH זורק אותו החוצה מהזירה!

  HHH יורד ומנסה לשלוח את רוקי לכיוון המדרגות, אבל רוקי מתנגד ושולח את טריפל! רוקי תופס את HHH ומעלה אותו לזירה. רוקי עולה לזירה ונותן אגרוף ל-HHH שנמצא בפינה. רוקי מנסה לשלוח את HHH שנותן לרוקי בעיטה לבטן. רוקי מחזיר עם בעיטה משלו וממקם את הרגל של HHH על החבל האמצעי וקופץ עליה. רוקי מרים את הרגל של HHH ונוחת עליה עם מרפק. רוקי עושה את זה שוב, נשכב על הברך של HHH ומפעיל עלייה לחץ. HHH מנסה לצאת, אבל רוקי לא נותן לו. HHH שורט לרוק את הפנים ומנחית את הרגל שלו על פניו. HHH מתאושש וגם רוקי. HHH נותן לרוקי מספר אגרופים. רוקי מרים את HHH דרך הברך ומנחית אותו על המזרן. רוקי מכוון את HHH למרכז הזירה ומנסה פיגר פור, אבל HHH דוחף אותו לאייפרון. רוקי מסתובב וחוטף פדיגרי מ-HHH! הצמדה: 1...2...3! טריפל משיג את הנקודה השנייה!

  רוקי: 1 טריפל: 1

  |34 דקות נשארו|
  HHH מתאושש וחונק את רוקי, אבל שון עוצר אותו. HHH מרים את רוקי ונותן לו 2 אגרופים. HHH מנסה לשלוח את רוקי לחבלים, אבל רוקי מתנגד ושולח את HHH שחוזר עם אינסייד קריידל על רוקי! 1...2...3! HHH לוקח את הנקודה השלישית!

  טריפל: 2 רוקי: 1


  HHH קם בקושי וגם רוקי מתחיל לקום. HHH מרים את רוקי ונותן לו אגרוף. רוקי מחזיר אגרופים. HHH נופל ורוקי מתכונן להרים אותו, אבל HHH דוחף אותו החוצה. HHH יורד, מרים את רוקי ודופק לו את הראש על הגדר. HHH עם אגרוף לרוקי שהולך לכיוון היציאה, אבל HHH מאחוריו עם אגרוף לעורף של רוקי. HHH מנסה לשלוח את רוקי לסורגים (חלק ממבנה האירוע), אבל רוקי מתנגד ושולח את טריפל! האנטר מתקדם לכיוון רוקי שנותן לו קלוזליין! HHH פוגע שוב בסורגים! רוקי מרים את HHH ולוקח אותו לכיוון הזירה. רוקי מנסה סופלקס, אבל HHH מתנגד ומבצע אחד משלו. שני המתאבקים נמצאים בכניסה לזירה והם מותשים.

  רוקי מתקדם לכיוון הזירה. HHH תופס את רוקי מהצוואר, אבל רוקי מבצע עליו בק סופלקס! רוקי מרים את HHH ודופק לו את הראש על הגדר. רוקי לוקח את HHH ונותן לו אגרוף. רוקי שולח את HHH לזירה. HHH חוזר לכיוון רוקי שמבצע עליו בק באדי דרופ! רוקי מעלה את HHH ועולה גם הוא. רוקי דורך על HHH ומרים אותו. רוקי מרים את HHH ונותן לו אגרוף שמפיל אותו. רוקי מרים את HHH שוב, אבל האנטר מתנגד עם מרפק לבטן. HHH שולח את רוקי לחבלים, אבל רוקי מתנגד. HHH חוזר ורוקי מתכונן לבצע עליו ספיינבאסטר, אבל HHH מנחית את הפנים של רוקי בפייס קראשר. HHH עם בעיטה לבטן של רוקי וזה נראה כאילו הוא הולך לבצע פדיגרי, אבל הוא מרים את רוקי לפייל דריבר! HHH מצמיד ומשיג את הנקודה הרביעית בקרב!

  טריפל: 3 רוקי: 1

  |27 דקות נשארו לקרב|
  טריפל ורוקי מנסים להתאושש. הם מצליחים לקום בערך באותו זמן. HHH עם אגרוף לפנים של רוקי שנצמד לאייפרון. אייץ' עם בעיטות לבטן של רוקי שכבר נראה גמור. HHH ממשיך עם הבעיטות ושון עוצר אותו. HHH מנסה להגיע לרוקי שקופץ עליו עם קלוזליין. רוקי עם 2 אגרופים לראש של HHH והוא מנסה לשלוח אותו לחבלים, אבל HHH מתנגד. הוא שולח את רוקי ומפיל אותו עם שולדר בלוק. HHH מצמיד ורוקי יוצא ב-2. טריפל עומד בקושי והוא עולה לחבל, אבל רוקי נעמד ומושך את HHH מהידיים למזרן! שון מתחיל לספור לשני המתאבקים שנמצאים תשושים על המזרן.

  |25 דקות נשארו|
  שון בספירת 9 ורוקי קם כמעט יחד עם HHH. טריפל מנסה אגרוף, אבל רוקי חוסם ונותן אחד משלו. HHH מנסה עוד אגרוף ורוקי שוב חוסם. HHH קם וחוטף עוד אגרוף. HHH נצמד לאייפרון וחוטף שם כמה אגרופים. רוקי מנסה לשלוח את HHH לפינה הרחוקה, אבל HHH מתנגד. HHH רץ אל רוקי שחוסם אותו עם מרפק לחזה. רוקי תופס את HHH ומגלגל אותו לקריידל: 1..2... ו-HHH יוצא ברגע האחרון. HHH ורוקי קמים ורוקי רץ לחבלים. HHH מנסה לתת לו קלוזליין ורוקי מתכופף. רוקי חוזר וחוטף ברכייה לראש מ-HHH. טריפל מצמיד ורוקי יוצא ב-2 וחצי. HHH נח רגע על המזרן בזמן שרוקי נראה גמור. שניהם מתאוששים לאט וקמים. HHH עם אגרוף לרוקי שמחזיר עם אחד משלו. HHH עם עוד אגרוף וגם רוקי מחזיר אחד. רוקי עם עוד אגרוף. הוא מנסה לשלוח את HHH לחבלים, אבל HHH מתנגד. הוא שולח את רוקי ותופס אותו בסליפר! רוקי מנסה לצאת אבל לא מצליח. HHH נמצא על המזרן כבר ושון מרים לרוקי את היד בפעם הראשונה. רוקי לא מוריד אותה. HHH נלחץ ושם את רגליו על החבלים. שון לא שם לב. HHH לא עוזב את רוקי שנראה תשוש וגמור.

  שון מרים לרוקי את היד בפעם הראשונה והיא נופלת. שון מרים את היד בפעם השנייה והיא לא נופלת. HHH מנסה להיעזר בחבלים, אבל הפעם שון תופס אותו ומורה לו להוריד את הרגליים. HHH לא מקשיב ושון בועט לו ברגליים! HHH קם ומסתכל על שון בזמן שרוקי מתאושש לאט לאט. HHH מסתובב ורוקי נותן לו 4 אגרופים. רוקי שולח את HHH לחבלים, אבל HHH מתנגד ומנסה לתפוס שוב את רוקי לסליפר. רוקי מתנגד ומבצע על HHH בלי טו בלי! רוקי וHHH- נמצאים על הרצפה ושון סופר. מייקלס בספירת 5 ורוקי שם את היד על HHH שיוצא ממש ברגע האחרון! שניהם קמים לאט לאט ורוקי עם אגרופים לפניו של HHH. רוקי מנסה לשלוח את HHH לחבלים, אבל HHH מתנגד ושולח את רוקי. רוק חוזר ומתגלגל קצת מסביב ל-HHH. רוקי נעמד ומנחית את HHH ב-DDT! רוקי מצמיד במהירות: 1...2...3! רוקי משיג את הנקודה ה5!

  טריפל: 3 רוקי: 2


  |19 דקות נשארו|
  רוקי ו-HHH מתגלגלים מחוץ לזירה. רוקי דופק את הראש של HHH על המדרגות. רוקי מרים את HHH ומנחית אותו על השולחן שעליו נמצא הפעמון. רוקי מנסה לדפוק ל-HHH את הראש על הפעמון, אבל HHH מתנגד ודופק את הראש של רוקי על השולחן. HHH זז קצת ומרים כיסא, אבל שון לוקח לו את הכיסא! HHH מסתכל לרגע על שון ועובר מהר אל רוקי שנותן ל-HHH שלוש מכות ימניות! רוקי לוקח את HHH ושולח אותו אל מדרגות הזירה! HHH מנסה לברוח מרוקי שתופס אותו ומנסה להעיפו על הגדר. HHH מתנגד ושולח את רוקי! רוקי חוזר במהירות אל HHH עם סווינינג נק ברייקר! שני המתאבקים נמצאים מחוץ לזירה ורוקי קם ראשון. רוקי מעלה את HHH לזירה ועולה אחריו. HHH נצמד לאייפרון ונותן בעיטה לרוקי בבטן. HHH מרים את הכיסא שנמצא שם ודופק אותו בראש של רוקי! שון פוסל את HHH ורוקי משיג את הנקודה השישית בפסילה

  רוקי: 3 טריפל: 3

  טריפל מצמיד את רוקי במהירות עם קצת עזרה מהחבלים! הוא משיג את הנקודה השביעית!

  טריפל: 4 רוקי: 3

  רוקי מדמם מהראש והפנים! זה נראה שרוקי לא יכול להמשיך ו-HHH בועט בו. HHH מרים את רוקי, שולח אותו לחבלים ותופס אותו בסליפר. רוקי נופל ו-HHH עדיין תופס אותו. שון מרים לרוקי את היד בפעם הראשונה והיא נופלת. מייקלס מרים את היד של רוקי בפעם השנייה והיא נופלת. |היטים| שון מרים לרוקי את היד בפעם השלישית והיא לא נופלת! רוקי מתאושש ונעמד. הוא נותן ל-HHH אגרוף לבטן ומיד אח"כ 3 אגרופים לראש. רוקי רץ לחבלים אבל HHH שוב תופס אותו בסליפר! שון מרים את היד בפעם הראשונה והיא נופלת, שון מרים בפעם השנייה והיא נופלת שוב. רוק מרים בפעם השלישית והיא גם נופלת! האנטר משיג את נקודה השמינית!

  טריפל: 5 רוקי: 3

  |12 דקות נשארו|
  HHH לא עוזב את רוקי ושון מושך אותו מהשיער. HHH מתעצבן ודוחף את שון שמחזיר לו דחיפה! רוקי מנסה לקום ולא מצליח. שון ו-HHH מתחילים דחיפות! רוקי קם בקושי ו-HHH מתקרב אליו. הוא חוטף אגרוף! ואוד אגרוף! ועוד! ועוד ועוד! רוקי שולח את HHH לפינה הרחוקה ו-HHH חוזר. רוקי פשוט מעיף אותו בעוצמה החוצה! רוקי יורד ומעלה את HHH לזירה. רוקי עם אגרופים ובעיטה לבטן. רוקי לוקח את HHH למרכז הזירה, אבל HHH מוריד אותו עם DDT! האנטר מצמיד ורוקי יוצא בספירת 2 וחצי. HHH יוצא מהזירה ועולה לחבל העליון בזמן שרוקי מתאושש. HHH נמצא על החבל העליון. רוקי רץ לחבלים ומפיל את HHH על המפשעה! רוקי מאגרף את HHH שנמצא על החבלים ועולה עליהם. HHH מנסה למנוע מרוקי לעלות עם אגרופים ולא מצליח. HHH נוגח ברוקי שנופל. רוקי מתאושש במהירות ומאגרף שוב את רוקי. רוקי עולה למעלה ומוריד את HHH עם סופרפלקס! שון סופר לשניהם. בספירת 6 של שון, רוקי מצמיד את HHH שיוצא ממש ברגע האחרון!

  |8 דקות נשארו|
  רוקי ו-HHH קמים. רוקי שולח את HHH לחבלים אבל HHHתופס בהם. רוקי מתקרב לשם ונותן ל-HHH מרפק לחזה. רוקי מרים את HHH למרכז הזירה ונותן לו כמה אגרופים. רוקי נותן ל-HHH עוד אגרוף שמעיף אותו החוצה! רוקי יורד אחרי HHH ודופק לו את הראש על המדרגות. רוקי עם כמה ברכיות לבטן של HHH. רוקי מפיל את HHH לרצפה ומקפיץ אותו על הטורנבאקל! רוקי מרים את HHH ומנסה לבצע עליו איריש ויפ לכיוון המדרגות, אבל HHH מתנגד ורוקי פוגע במדרגות!

  |6 דקות נשארו|
  רוקי ו-HHH מחוץ לזירה. HHH מפנה את המוניטורים וכו' משולחן השדרנים. HHH לוקח את רוקי ושם אותו על שולחן השדרנים. HHH מתכונן לבצע רוק בוטום על רוקי, אבל הרוק מתנגד ומבצע פדיגרי על HHH! השולחן לא נשבר וזה נראה ש-HHH חטף מכה רצינית שם! רוקי עולה לזירה ו-HHH למטה. שון סופר מהר מהרגיל ורוקי משיג את הנקודה ה9!

  טריפל: 5 רוקי: 4

  משפחת מקמהן מגיעים לזירה ומקבלים היטים חזקים.HHH מנסה לעלות במהירות לזירה ושון סופר מהר, אבל HHH מצליח ממש באמצע ספירת ה10!
  |3 דקות נשארו| רוקי לא מבזבז זמן ומאגרף את HHH בפינה. סדרת אגרופים של רוקי! לייט דה סמאקדאון! HHH שולח את רוקי לחבל. הרוק חוזר עם פליינג קלוזליין! רוקי מרים את HHH ומבצע עליו DDT! וינס ושיין מנסים לעלות לזירה, אבל רוקי מפיל את שניהם! HHH מנסה לפגוע ברוקי שמפיל אותו בספיינבאסטר! |פופים אדירים| רוקי מוריד את הפאד מהיד, זורק לקהל ומבצע פיפלז אלבו על HHH! רוקי מצמיד: 1...2...3! רוקי משיג את הנקודה העשירית!

  רוקי: 5 טריפל: 5

  שיין מוריד את שון מהזירה ומייקלס דוחף אותו. שיין מתחצף קצת לשון שמוריד אותו עם אגרוף! וינס מנסה לפגוע בשון שמוריד גם אותו עם אגרוף! רוקי בזירה ורוד דוג עולה. רוקי מפיל אותו! HHH נותן לרוקי אגרוף ורוקי רץ קצת אחורה לחבלים. זה פוגע בשון שנופל! רוקי חוזר קצת קדימה ופוגע ב-HHH עם רוק בוטום!
  |פיצוץ קטן נשמע באותה שנייה|

  אקס פאק בועט ברוקי בזמן שעל המסך מוקרן סרטון של ילדות קטנות. כל משפחת מקמהן עולים בזמן הזה ושיין דופק לרוקי כיסא בפרצוף. כולם מסתכלים לכיוון המסך שעליו רשום: "Judgment Day is here" וטייקר יוצא לזירה עם אופנוע! טייקר עולה לזירה עם פופים אדירים ומנקה את הזירה! שיין חוטף צ'וקסלאם מטייקר! וינס חוטף ימנית חזקה! אקס פאק חוטף צ'וקסלאם ורוד דוג אגרוף. סטפני עולה לזירה ומנסה לדחוף את טייקר שתופס אותה בצ'וקסלאם, אבל HHH מציל את סטאפני.

  |8 שניות נשארו|
  טייקר תופס את HHH בצ'וסלאם ופוגע! טייקר מרים את HHH ופוגע עם טומבסטון בזמן ששון מסמן לאנשים לצלצל בפעמון! הכל נראה מבולבל ושון הולך להווארד פינקל שמכריז: "המנצח במערכה כתוצאה מהתערבות חיצונית: HHH! |היטים ענקיים|
  המנצח בקרב כולו ואלוף WWF החדש: HHH!". הקהל עם היטים עצומים וטייקר מסתכל על שון בעצבים. שון בורח מהזירה בזמן ש-DX מפנים את HHH ווינס.
  טריפל אייץ' הוא אלוף WWF החדש.

  http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1244451

  מחשבות אישיות

  וואו, הקרב הזה היה טוב. אולי האיירון מן הכי טוב שיצא לי לראות יחד עם הקלאסי מרסלמניה 12. שני המתאבקים נתנו פה יותר מ100% וראינו הרבה טכניקה שאנחנו לא רגילים לראות מהשניים (רוקי עושה פיגר פור!). הקרב היה מלא אקשן ומתח אבל עם זאת היו בו הרבה רגעים משעממים והרבה בזבוזי זמן. הסוף היה עשוי טוב ומותח. החזרה של טייקר הותירה הרבה אימפקט על הקרב הזה. הציון שלי לקרב הזה הוא:

  וחצי


  לסיום:

  הפיוד של רוקי ו-HHH לא נגמר לאחר הקרב הזה. רוקי הצליח להשיג את אליפות ה-WWF בחזרה בקינג אוף דה רינג. שם הצמיד את וינס מקמהן בקרב 3 על 3 כשהתואר של HHH היה על הכף. רוקי החזיק את התואר עד נו מרסי ומשם המשיך לקריירה מופלאה שכללה הרבה מאוד קרבות טובים ועוד זכיות בתארים.
  רוקי עזב את ה-WWE ועשה לעצמו קריירה בהוליווד.
  HHH המשיך משם למיני פיוד עם כריס ג'ריקו והמשיך להסתובב סביב החגורה לזמן מה. משם הוא המשיך לקריירה מדהימה ומלאה בתארים, יש שיטענו בחסד.
  ב-2006 אייץ' התאחד עם שון מייקלס והם הקימו מחדש את DX.

  טייקר המשיך בגימיק של הבייקר עד 2004 וחזר כקברן שכולנו אוהבים.  קרדיט לזוהר

  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  29.11.2006
  עיר
  באר שבע
  הודעות
  2,666
  תודה, בהחלט אחד הקרבות שנבנו בצורה מעולה בהיסטוריה.


  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  9,390
  יש לי את הקרב הזה, אני יכול להעלות אותוח. אני תכף מעלה אותו לפינת מולטימדיה.
  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  13.12.2006
  הודעות
  824
  בכייף אחי.

  שתף ב-Google+

 5. #5
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  9,390
  לכל מי שרוצה לראות את הקרב הנהדר הזה, הוא פורסם בעמוד שלפני התגובה של dxxx.
  תהנו.
  שתף ב-Google+

 6. #6
  הצטרף בתאריך
  16.01.2007
  הודעות
  366
  מי שלא ראה את הקרב הזה ומחשיב את עצמו כמעריץ האבקות הוא אהבל גמור
  שתף ב-Google+

הרשמה