תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    הקרב בין לסנר לצ'וי יהיה חלק מהמיין איבנט המשולב בקארד שיקודם במסגרת הברית בין K-1 היפניים ל-Elite Xtreme Combat האמריקאיים. CBS SportsLine.com שוחחו לאחרונה עם לסנר, שנמצא עמוק בתוך ההכנות לקראת הופעת הבכורה שלו.

ש: מתי התחלת להתאמן לקראת עבודתך בתור לוחם MMA?

ביוני הקרוב – שנה. בערך 10 חודשים עד כה.

ש: מה משקלך כרגע? והאם תהיה לך בעיה לרדת ל-265 lbs (120 ק"ג) עד הקרב?

כרגע אני שוקל בין 265 ל-270, כך שלא אמורה להיות בעיה. זה היה המשקל שלי כשזכיתי באליפות הלאומית.

ש: היכן אתה מתאמן כרגע? ועם מי?

אני מתאמן באקדמיה לאמנויות לחימה משולבות, אשר ממוקמת במינסוטה. אני מתאמן אצל בחור בשם גרג נלסון. התאמנתי גם אצל פאט מילטיץ'. שהיתי למשך מספר שבועות במחנה של פאט. למרות זאת, הייתי ברוב הזמן כאן בערים התאומות (מיניאפוליס וסיינט פול).

ש: במהלך אחד מאירועי K-1 בשנה שעברה, דווח כי רויס גרייסי (שיהיה חלק מהמיין איבנט המשולב ב-2 ליוני) היה המאמן שלך. האם זה נכון?

האמת שלא. לוחות הזמנים שלנו לא התאימו אחד לשני. אני מניח שכשהקרב יסתיים, רויס ואני נעבוד ביחד למשך תקופה מסוימת. עקב הבעיות בלוחות הזמנים שלנו, עדיין לא יצא לנו להיפגש.

ש: מהו המכשול הגדול ביותר שעמד בדרכך כשניסית להסתגל לסגנון החדש ולעבוד על העמידה (Standup) שלך?

אני חושב שכל אדם שמעולם לא נלחם באמצעות ידיו, צריך ללמוד כיצד להסתגל ולהרגיש בנוח. אני אמור ללמוד כיצד לנפנף את ידיי בצורה יותר חופשית וחלקה, כך שלאגרופיי תהיה יותר עוצמה. לא הייתי אומר שהיה קשה להסתגל, אך עצם הניסיון לשלב את הג'יוג'יטסו שלי עם יכולות ההיאבקות היווה אתגר. חובת ההוכחה עדיין חלה עליי, ואני צריך להראות מה אני שווה כבר בקרב הראשון. יש לי המון אפשרויות לצמוח, וזה טוב, אתה יודע שיש לי עוד מספר חודשים. עבדתי ספציפית על עמידתי בעשרת החודשים האחרונים.

ש: יריבך ב-2 ליוני יהיה: הונג מן צ'וי. מדובר בלוחם שמתנשא לגובה "2'7. כמו כן, הוא בעל רקע נרחב בקיקבוקסינג. האם התאמנת עם אנשים גבוהים? האם עשית משהו ספציפי שיכין אותך לקראתו?

כן, קשה למצוא מתאבקים שמתנשאים לגובה "0'7, אבל הבאתי בחורים הרבה יותר גבוהים ממני. כמו כן, אתה פשוט משנה את צורת החבטה שלך. כמובן שביצענו שינויים בדרך ההכנה. אתה פשוט צריך להתרגל לכך שתרים את ידיך מעט יותר גבוה.. אבל בהחלט הבאנו בחורים יותר גבוהים ממני.

ש: עד מתי בכוונתך להישאר בתחום אמנויות הלחימה המשולבות?

כעקרון כל עוד שאני עדיין נהנה מזה, וכל עוד שגופי יאפשר זאת.

ש: כרגע יש דיווחים שהחוזה שלך עם K-1 הינו רק לקרב אחד. האם זה נכון?

זה נכון.

ש: אתה תיחשב לסחורה חמה לאחר שהחוזה עם K-1 יסתיים. האם שמעת מארגוני MMA אחרים כגון UFC?

אני מעדיף שלא לדבר על ההסדרים החוזיים שלי, או האנשים שדיברתי איתם. לפני שחתמתי עם K-1, בהחלט דיברתי עם כל מיני ארגוני לחימה.

ש: האם דיברת עם UFC לפני שחתמת אצל K-1?

בהחלט, כן, יצרנו קשר איתם.

ש: מה היה המניע שלך בעת העדפת K-1 על פני שאר הארגונים?

אני לא כ"כ יכול להגיב בקשר לזה, פרט לכך שאומר כי K-1 היו מאוד מקצועיים, ועד כה אני מאוד שבע רצון מהחלטתי.

ש: כמובן שעסקי ה-MMA היו הרבה פחות גדולים כשסיימת את לימודיך באוניברסיטת מינסוטה, אך האם ארגוני MMA ניסו לגייס אותך?

לא. הייתי מתאבק חובבני במשך 18 שנים. וינס מקמהון רדף אחריי במשך שנה וחצי, אפילו כשהייתי עדיין בקולג'. ברגע שמצאתי את סכום הכסף הרצוי מבחינתי, וצריך לזכור שהייתי בחור שכרגע סיים את לימודיו בקולג'... כולם מחפשים את הג'וב הבא, הג'וב המשתלם מבחינה כלכלית. זה היה שם עבורי, התמזל מזלי.

ש: האם שקלת מספר הצעות מארגוני MMA בזמן הקריירה שלך כמתאבק מקצועני?

כן, ניסינו לארגן מספר קרבות, אך זה לא יצא לפועל. אני חושב שאנשים חשבו שמשום שמדובר במשפחת מקמהון, הקרבות יהיו מבוימים, אז לא בטוח שהמספרים יהיו מספיק גדולים. כרגע אין לי התחייבויות לארגוני ההיאבקות המקצוענית, ואני חושב שזה מצב יותר טוב עבורי.

ש: כשדיברת על קרבות MMA בקריירת הפרו רסלינג שלך, האם הזכירו שם יריבים מסוימים?

כן, בזמנו וינס רצה שקורט אנגל ואני נילחם מול איבנדר הוליפילד. הוא רצה שאחד מאיתנו יילחם מול הוליפילד, והשני מול טייסון.

ש: ומהו הדבר שמנע מכם לערוך את הקרבות הללו?

אממ... מייק ואיבנדר מנעו.

ש: מה גרם לך לעזוב את WWE?

שילוב של מספר סיבות. זה חלק מהעבר וכעת אני מנסה להתבונן לכיוון העתיד, זה הכל. אני שבע רצון מהמקום שבו אני נמצא; אני חי במינסוטה הנהדרת, נהנה ממשפחתי ונהנה מהאימונים לקראת עבודתי בתור לוחם MMA.

ש: האם קיים סיכוי שמתישהו תחזור להתאבק?

אני מניח שזה תלוי באלוהי ההיאבקות.

קורט אנגל מדבר כל הזמן על הופעת בכורה ב-MMA. האם אתה חושב שהוא יצליח בתחום הזה?

אני חושב שקורט עשוי להצליח בקטגוריית ה-205 lbs, אך חוששני שהזמן היקשה עליו כתוצאה מקריירת הפרו רסלינג שלו, כל מה שהוא נתן לרסלינג והנזק שגופו ספג. אני חושב שנותרו לו עוד מספר קרבות, אבל... Poor Guy, הוא הקדיש והקריב את חייו, ליבו ונפשו על מנת שיוכל להיות מתאבק מקצועני. קורט פגע בעצמו כתוצאה מכך.

ש: ערכתי ראיון עם אנגל, והוא אמר שבשלב מסוים ניסו לארגן קרב MMA ביניכם. האם זה נכון? והאם קרב MMA מול אנגל נחשב למשהו שתרצה להיות חלק ממנו?

בשלב הזה הכל ספקולציות, אך אם מישהו רוצה לארגן את זה, אני בעד.

יום טוב לכולם.

קרדיט לשי מילר

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    לסנר בקרב אמיתי נשמע מעניין ומבטיח תודה על הראיון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    קראתי את הראיון הזה לא מזמן באנגלית ואני חושב שלסנר סוס אמיתי ושהוא יכול להתחרות בקרבות האלה ואפילו לפרק לגורמים אנשים גבוהים ממנו בהרבה כמו שהוא מציין בראיון עצמו.
    הוא יכול להחזיק בכוחות עצמו, אין ספק בזה בכלל.
    שתף ב-Google+

הרשמה