תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 28
    הצטרף בתאריך
    28.01.2007
    שלום היום בשרקי פנינסולה
    היה אחד בקבוצה של האמריקאים שלנו בשם frizen_ex וגם בשם frizen בהתחלה
    שהוא עשה ספוטים על ה- beach house של הערבים במפה בדגל הכי דרומי שלהם איפה שהסירות והמסוק שלהם עם הטנק שלו מה-hotel והוא לא קומנדר הוא שחקן רגיל
    אני בטוח שהוא ציטר הוא משתמש בללא ערפל ועוד כמה שטויות גם דיברתי איתו בקבוצה הצטרף אלי בדיוק עכשיו במשחק אמר לי מה אפכת לך שאני משתמש בציטים וכאלו דברים

ויש גם עוד כמה ציטרים שם לשעבר או שחוזרים שצריך לשים עליהם עין כמו ה-dodo123254235 או איך שלא נקרא פעם היה שחקן מעולה פתאום עכשיו נהפך להיות ממש גרוע מעניין למה בטח אחרי כל הבאנים לאחרונה הרבה מפסיקים (שזה טוב)
    ובקשר ל-frizen הרגע הוא עשה לי TK בשרת בכוונה עם מטוס הפציץ אותי כשאני באותו הקבוצה שלו (אני squad leader) ב- wake island
    אנא טפלו בעניין
    והיה איזה אחד מוכר בשרת באותו הזמן שגונן עליו ואמר שהוא לא ציטר בקיצור מתחיל להמאס מהשרת הזה כל הישראלים פה ציטרים
    מה מצחיק אפילו שהוא משתמש בציטים הניקוד שלו ממש גרוע (לפעמים אפילו עם מינוס)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי genom
    שלום היום בשרקי פנינסולה
    שהוא עשה ספוטים על ה- beach house של הערבים במפה בדגל הכי דרומי שלהם איפה שהסירות והמסוק שלהם עם הטנק שלו מה-hotel והוא לא קומנדר הוא שחקן רגיל
    אני בטוח שהוא ציטר הוא משתמש בללא ערפל ועוד כמה שטויות גם דיברתי איתו בקבוצה הצטרף אלי בדיוק עכשיו במשחק אמר לי מה אפכת לך שאני משתמש בציטים וכאלו דברים

ויש גם עוד כמה ציטרים שם לשעבר או שחוזרים שצריך לשים עליהם עין כמו ה-dodo123254235 או איך שלא נקרא פעם היה שחקן מעולה פתאום עכשיו נהפך להיות ממש גרוע מעניין למה בטח אחרי כל הבאנים לאחרונה הרבה מפסיקים (שזה טוב)
    ובקשר ל-frizen הרגע הוא עשה לי TK בשרת בכוונה עם מטוס הפציץ אותי כשאני באותו הקבוצה שלו (אני squad leader) ב- wake island
    אנא טפלו בעניין
    והיה איזה אחד מוכר בשרת באותו הזמן שגונן עליו ואמר שהוא לא ציטר בקיצור מתחיל להמאס מהשרת הזה כל הישראלים פה ציטרים
    מכירים אותו.הוא לא צ'יטר הוא טמבל.
    בדרך כלל הוא הורג רק את אלו שיסלחו לו.והוא משחק בשביל הצחוקים.מדבר רק על פריזן.
    "השרת עמוס" 2004-2013
    וואללה, לא נשכח ולא נסלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    מה תה דפוק תן כבוד לפריזן יא דיגינוב פריזן אחד השולטים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    נכתב במקור על ידי genom
    שלום היום בשרקי פנינסולה

אנא טפלו בעניין
    כמו שדיגז אמר הוא לא ציטר הוא ילד טמבל ברמות והוא אמר לך "מה אכפת לך שאני משתמש בציטים" בצחוק ודודו סתם חרשן ובשרת רכבים אין מה להיות כל כך טוב כי זה יותר קשה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    meshogaa
    נכתב במקור על ידי Digz
    מכירים אותו.הוא לא צ'יטר הוא טמבל.
    בדרך כלל הוא הורג רק את אלו שיסלחו לו.והוא משחק בשביל הצחוקים.מדבר רק על פריזן.
    להיות צ'יטר.. זה לעשות צחוקים..
    ואחד שזורק ספוטדים באויר למקומות בלתי מוסברים.. באמת יכול להיות וואלהאקר..
    אל תפסלו את מה שאינכם יכולים להוכיח.. השרת מפוצצצצצץ בציטרים..
    יש 2 שמוכרים ציטים חופשי באקספייר... וישראלים זה עם חראאאא תמיד מחפשים קיצורי דרך...
    כשאני משחק בלי קומנדר בישראלי אני מרגיש שאני נאנס... וזה רק בגלל ציטרים.. לא שום דבר אחר.. אני מרגיש את זה כמעט כל פעם שאני משחק בישראלי.. לולא הפינג.. לא הייתי דורך בישראלי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    האופציה של הספוטד יכולה להיות מנוצלת גם על ידי עיוור
    לא צריך לדייק כמעט.לדוגמה בדרך כלל אני מצליח גם על ידי הסתכלות בUAV
    לעשות ספוטד לעבר אנשים שעדיין לא בטווח ראייתי.
    או לעבר הכיוון המשוער.
    צ'יטרים מושפעים יותר מדי מפוקימון,הם רוצים להיות הכי טוב מכולם בעולם.
    על ידי ניקוד,ולהיות בלתי מנוצחים,לא על ידי עזרה לקבוצה שלהם חס וחלילה.
    "השרת עמוס" 2004-2013
    וואללה, לא נשכח ולא נסלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    איזה צ'יטים
    גם אני לפעמים עוסה ספוט ממרחקים גדולים מאוד וזה הולך
    רק צריך להתכל ולעשות
    זה לא צ'יט
    BF2 Nickname:Ballack885
    Call of duty 4 Nickname:BALLACK885
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.01.2007
    אז אני יכול להגיד לך בוודאות ש- frizen הזה ציטר ( הוא גם נשמע ילד קטן לפי הקול הציפציף שלו)
    זה לא שהוא עשה במקרה
    הוא גם גילה בן אדם מהצד של הערבים וגם מסוק ובלי סימני שאלה בכלל (אולי רק סימן שאלה אחד וגם לא נראה לי) ועוד ממרחק כזה שלא רואים כלום
    מה אני אגיד לכם אתם לא רוצים לטפל בהם אל תטפלו אתם תפסידו עוד שחקנים ודודו הזה לא קשור חרשן גם בשרת של ה- inf פתאום ממש גרוע וזה לא קשה להבין שהוא שיחק עם ציטים בעבר ועכשיו כבר לא

שמתם לב שיש לנו רק 2 שרתים וכל כך הרבה ציטרים
    ואם פריזן הזה בא לשחק בשביל הצחוק ולעשות לי TK אין בעייה מעכשיו אחזיר לו עין תחת עין ולכל לוזר אחר בשרת ואז נראה מי יצחק אחרון

תאמין לי חבל שלא צילמתי את זה אם לזה לא הייתם מאמינים אז כבר וואלה אין תקווה לשרת הזה ועוד הייתי המום שאנשים מגבים אותו

אם כבר מדברים על מכירת ציטים אתם יודעים שהמנוי לאלו שיוצרים את הציטים עולה 250 דולר ואז יש לך גישה לכל החיים
    מי החסר חיים שישלם 1000 שקל בשביל ציטים בחינם לא הייתי מוריד אז עוד לשלם 1000 שקל פחחחח איזה חסרי חיים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    West side
    אחי DODO4455.... שחקן סוס,אני תמיד משחק איתו ב SQUAD הוא לא CHEATER
    הוא פשוט חרשן .

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.01.2007
    אז כנראה יש לו נפילה קשה בשבועיים האחרונים אם ככה כאילו חזר כמה שנים אחורה
    וגם אני שיחקתי איתו הוא נשמע בן אדם נחמד והכל אבל מאחורי הקלעים זה שונה
    מה אכפת לי על כל מקרה לפי איך שזה נראה עכשיו גם אם השתמש בציטים עכשיו כבר לא משתמש אז יותר טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי genom
    אז אני יכול להגיד לך בוודאות ש- frizen הזה ציטר ( הוא גם נשמע ילד קטן לפי הקול הציפציף שלו)
    זה לא שהוא עשה במקרה
    הוא גם גילה בן אדם מהצד של הערבים וגם מסוק ובלי סימני שאלה בכלל (אולי רק סימן שאלה אחד וגם לא נראה לי) ועוד ממרחק כזה שלא רואים כלום
    מה אני אגיד לכם אתם לא רוצים לטפל בהם אל תטפלו אתם תפסידו עוד שחקנים ודודו הזה לא קשור חרשן גם בשרת של ה- inf פתאום ממש גרוע וזה לא קשה להבין שהוא שיחק עם ציטים בעבר ועכשיו כבר לא

ואם פריזן הזה בא לשחק בשביל הצחוק ולעשות לי TK אין בעייה מעכשיו אחזיר לו עין תחת עין ולכל לוזר אחר בשרת ואז נראה מי יצחק אחרון

תאמין לי חבל שלא צילמתי את זה אם לזה לא הייתם מאמינים אז כבר וואלה אין תקווה לשרת הזה ועוד הייתי המום שאנשים מגבים אותו

אם כבר מדברים על מכירת ציטים אתם יודעים שהמנוי לאלו שיוצרים את הציטים עולה 250 דולר ואז יש לך גישה לכל החיים
    מי החסר חיים שישלם 1000 שקל בשביל ציטים בחינם לא הייתי מוריד אז עוד לשלם 1000 שקל פחחחח איזה חסרי חיים
    קוראים להם אדגר ואבי007.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.01.2007
    חחחח זה הרבה יותר מאדגר (מזה השם הזה מה הוא הולך לדגור על ביצים של אנשים?) ואבי007 גם איזה אחד שחי בסרט של ג'יימס בונד

אדגר זה בכלל שם של חנון
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.12.2006
    XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    meshogaa
    נכתב במקור על ידי genom
    זה לא שהוא עשה במקרה

משום מה......... משהו במה שאמרת נשמע לי הגיוני..
    לא יודע למה.. אבל זה פשוט כמו צלצול פעמון הכמה שורת שכתבת...
    אם אתה מצפה שמישהו בכלל יחשוב על לקחת אותך ברצינות.... אתה לא רציני
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.01.2007
    הנה פריזן הזה יצא מהפריזר עכשיו תחזור אליו ותפסיק להספים את הפורום (חשבתי שזה אסור במיוחד להציף עם מיליון סמיילים)
    מה כל כך מצחיק פריזן שבן אדם כמוני תפס אותך עם ציטים? אתה צריך לצחוק על עצמך שהניקוד שלך בין האחרונים בשרת ועוד עם ציטים טוב נו מה אני יכול לצפות סך הכל ישראלי טיפוסי ממוצע כזה שגדל על העצים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    כל אחד יכול להיות צ'יטר ,
    זה שאנשים אומרים - "הוא בטוח לא צ'יטר " זה שטוית.
    הרי שחקן יכול משחק אחד להפעיל צ'יטים , משחק לשחק נקי.
    רגע אחד להשתמש באימבוט ולדפוק לו הידשוט ובשאר המשחק לשחק נקי.
    אין שום אפשרות לדעת !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.03.2007
    עיר
    אשקלון
    אני אוסיף עוד משהו - אני גם לא משחק בזמן האחרון בשרתים הישראלים מאותה סיבה של אבי.
    זה ממש מעורר חשד כמות הפעמים שאנשים מורידים אותי בהד שוטים עם קאלצ' או עם נשק אוטמטי אחר ממרחקים לא סבירים בשרת הישראלי, ובשרתים של UK או GER דברים כאלו לא קורים.

המסקנה שלי היא - או שיש כאן צ'יטרים - או שהשחקנים הישראלים כל כך טובים ומנוסים שאין לי מושג למה אף אחד מהם עדיין לא הגיע לטופ בדירוג בבאטלפילד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    הרצליה
    וויי תפסתי לי צ'יטר איזה כיףףף

כבר קיבל באן (עמוס <---(קבלו סמיילי משולב עם סוגריים )...
    בכל מקרה סתכלו בתמונה במיני מפ...הוא בתוך הקיר O.O.... היה לי עוד סקרין שוטס פשוט אין לי כוח לשים משום שתפסו אותו כבר... אני מקווה שזה באן תמידי

http://img401.imageshack.us/my.php?i...reen008hl4.jpg

השם זה SGK_Master
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי PsyChoDeliC'
    וויי תפסתי לי צ'יטר איזה כיףףף

כבר קיבל באן (עמוס <---(קבלו סמיילי משולב עם סוגריים )...
    בכל מקרה סתכלו בתמונה במיני מפ...הוא בתוך הקיר O.O.... היה לי עוד סקרין שוטס פשוט אין לי כוח לשים משום שתפסו אותו כבר... אני מקווה שזה באן תמידי

http://img401.imageshack.us/my.php?i...reen008hl4.jpg

השם זה SGK_Master

זה לא צ'יטר, זה רק אפס שמנצל באגים במשחק...

צ'יטיניג זה אימ בוט, וואל האק, no fog of war, auto triger וכו'...
    הבנת ברוך?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי aviadharel19s
    אני אוסיף עוד משהו - אני גם לא משחק בזמן האחרון בשרתים הישראלים מאותה סיבה של אבי.
    זה ממש מעורר חשד כמות הפעמים שאנשים מורידים אותי בהד שוטים עם קאלצ' או עם נשק אוטמטי אחר ממרחקים לא סבירים בשרת הישראלי, ובשרתים של UK או GER דברים כאלו לא קורים.

המסקנה שלי היא - או שיש כאן צ'יטרים - או שהשחקנים הישראלים כל כך טובים ומנוסים שאין לי מושג למה אף אחד מהם עדיין לא הגיע לטופ בדירוג בבאטלפילד.
    כי אין שום קשר בין ראנק לסקיל, מתי תבינו?
    שתף ב-Google+

הרשמה