תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    חברי הקהילה היקרים,
    ברוכים הבאים לדיון הצגת הדמויות.

אם אתם חשים בצורך לשתף אותנו בהתקדמות שלכם, בחפצים החדשים שלכם, באירועים חדשים בשביל הדמות שלכם (כגון: הצטרפות לגילדה חדשה, סיום מבוך מסויים בפעם הראשונה וכו'...) וכל מה שעולה על דעתכם שקשור לדמות, אתם מוזמנים לעשות זאת כאן.

אולי אם הדיון הזה יתפתח לאנשהו, ליאור יואיל בטובו להפוך אותו לדיון נעוץ.

אבל, כמו בכל מקום, יש צורך בחוקים על מנת לימנוע אנרכיה.

חוקים:
    1. לכל משתמש מותר לפרסם אך ורק פוסט אחד. "אז איך נעדכן?" אתם שואלים? פשוט מאוד. ערכו את הפוסט, כתבו את העדכון, צרפו תאריך (מומלץ, אם מישהו רוצה לעקוב אחר העדכונים שלכם, זה בהחלט יעזור) ושלחו את העריכה.
    2. ללא ספאם! "בלה בלה בלה בלה!!! ספאם ספאם ספאם!!11אחדאחד!!11" זהו אינו עדכון לגבי הדמות שלכם.
    3. שמרו על שפה נאותה על מנת שהדיון ישאר פתוח לזמן רב.
    4. אל תגיבו למשתמשים אחרים לגבי הדמויות שלהם / שגיאות כתיב ואפילו לא ח"ח...
    5. עזרו לדיון, והדיון יעזור לכם. ייתכן ותמצאו מישהו בעל אותו דפוס התקדמות כמו שלכם ותוכלו לקבוע איתו מועדים לפגישה על מנת להביס מכשולים קשים יותר במשחק.
    6. המנהלים ויוצר הדיון שומרים לעצמם את הזכות להוסיף חוקים במקרה הצורך.

תהנו!
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    16/04/2007
    אתמול שיחקתי בערך חצי שעה, הגעתי לרמה 13 אחרי שעשיתי צ'יין של קווסטים בבראנס והתחלתי צ'יין אחד נוסף (+ הקווסטים של להגיע לCross כמובן).
    היום לא שיחקתי כי לא הרגשתי טוב (:sad1 וישתי עד שבע וחצי בערב.
    אבל מחר שביתה!! אני מצפה לעלות עוד איזה 3 רמות (סה"כ חשבון Trial אני לא מתכוון להשקיע).

14/04/2007

פתחתי אתמול משתמש חדש, Trial Account כי משעמם לי.
    פתחתי דמות חדשה בGhostlands Realm, בשם Lolkeke.
    עברו כ24 שעות, שיחקתי אתמול בערב, היום בבוקר והיום בערב....
    הדמות שלי היא Tauren מקלאס Druid, אני מתכנן כרגע להתמקד בFeral כי אני מוצא את הBear Form (שהשגתי היום) כצורה שימושית ביותר.
    אני כבר לובש כמה חפצים ירוקים, וסיימתי את כל הקווסטים שהצלחתי למצוא בMuglore עד כה (לא כולל כל הקווסטים של TunderBluff, כי יש כמה שבהם אני צריך ללכת למקומות אחרים ואני עוקב אחרי Line מסויים של קווסטים אז אני לא מתכוון להתעקב על מה שאני מוצא כבזבוז זמן).

מחר שיהיה לי כוח אני מתכנן להכנס לBarrens, יש לי לפחות 2 קווסטים לסיים שם כרגע.
    נותרו עוד 9 ימים לשימוש באקאונט ומעניין אותי לדעת כמה רחוק אני אצליח להגיע בעשרה ימים.

עד כאן העדכון נכון לעכשיו, בקרוב תמונות.
    צפו לעדכון נוסף מחר.
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    אחלה דיון ^^

אז אני סימתי היום את המבוך DM אני ועוד אחד רק שתינו כמובון הוא רמה 60 ואני 27 XD חבר שהכרתי משרת אבל אני הרגתי את הטוראן שבעוניה לבד !!! (מבוך יפה בסוף שמגעים לעוניה שומעים כמו בWarcraft III שהעיר מותקפת) הסגתי מלא חפצים כחולים וסתקלו איך אני ניראה עכשיו דיי מצחיק אבל הוא סוס בPVP כול הבגדים שלו ירוקים הגרזן כחול וגם החבר שלי רמה 60 שיפר לי אותו ועכשיו הגרזן זוער
    ?????? ???? ??????? ?????? ???? ??????? להגדלת התמונה, לחץ כאן. 

שם: ללא שם.JPG‏ 
צפיות: 90 
גודל: 163.0 קילובייט 
מק  

הצטרף בתאריך
    13.02.2007
    רעיון טוב

טוב אז חרישה מסיבית כל השבוע בSM ובRFD הגעתי בשעה טובה לדרגה 40, סוף סוף יש לי מאונט
    ובכלליות אני די מבסוט מהדמות הזאת, מבחינת ציוד אני במצב הכי טוב שאפשר להיות אם ציוד שכמעט כולו כחול מSM וRFD.

מחר נגמר לי האקאונט ואז אני כנראה יקח הפסקה של שבועיים, שלוש אחרי לוולינג מטורף במהלך פסח
    כשאני יחזור אני ימשיך בקווסטינג שלי + יקפץ לאיזה חרישה בUldaman (אני כבר LVL 41 ולפי מה שהבנתי זה די קשה אבל אפשרי בלוול הזה)

זהו חבריה
    FOR THE HORDE

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    יאללה- נכון ל 15.4, עבדכם הנאמן הוא בדרגה 56, על סף כניסה ל outland, ובשעה טובה יש לו את כל הכסף וכל החפצים הדרושים כדי לבצע במהירות את המשימה של ה - epic mount שלו. כל מה שהוא צריך, זה ריצה ב strat,
    ריצה קצרצרה לבוס הראשון ב DMW, וכמובן, ריצה ל scholomance...

זהו לעכשיו... עם קצת מזל תוך שבוע יש לי epic mount... בכל זאת, 4 דרגות...
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    07.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    אחרי ששיחקתי אם האלטים שלי המון החלטתי לחזור לmain שלי tauren druid שהוא balance ורמה 39 ונושא את השם druaidia (אם אי פעם תרצו לדעת)עוד רמה אחת ויהיה לי mount וmoonkin וdire bear form ויהיה כיף... אפילו שאני עכשיו החלטתי לעשות הפסקה בlvling ואני עושה המון bg's עכשיו וזהו...
    My life for Aiur...I mean for Ner'zhul

הצטרף בתאריך
    12.02.2007
    עיר
    ארסוף
    15.4: lvl40 אוד מאת 41 ההיתי ב-zf ואחשב אני עושה qs בgajetzan(או איך שלא קוראים לעיר שליד zf). אם יש מישהוא בדרגה שלי לי הרבה gqs(מסימות קבוצה) בarathay hilends ב-stv ובtanaris.

18.4:אחשב lvl41 מנסה לעשות את uldaman (אם יש מישהו שעושה את uldaman אסו תובה תנו לי לבו), והגתי למסקנה (וזה לכול מי שרוצה לעשות הרבה כסף) להרוג naga עושה המון כסף כי הם מפילים צדפית ומהצדפות אפשר להסיג המון פנינות מכול הסוגים(לי יצעו 3 זהב ו2 שרורות).
    מיצתאר מראש על שגיאות החתיב

הצטרף בתאריך
    16.03.2007
    16.4
    אני רמה 53 לא עליתי מאית אחוז בקצב הזה הEpic מאונט שלי יהיה עוד שנתיים,
    אם חושבים הזה בעצם כן עליתי ועכשיו אני בUn'goro crater עושה משימה של דרואיד.
    יש לי בערך 350 גולד וזהו..עוד יום משעמם בחיו של ניר .
    17.4
    בדיוק כמו אתמול רק עליתי קצת פחות אחוזים אבל הוספתי עוד קצת תוספות אהאה עכשיו רק חסר לי להבין מה הם עושים..

הרשמה