תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 23
    הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    לפתיחה, אני גם שומע שיר של Pink Floyd וגם כותב בחושך כי אין לי כוח להחליף מנורה אז יהיו פה כמה שגיאות.

אוקיי דבר ראשון בעיית הארנה: בזמן האחרון מה שאני רואה פה זה הרבה הודעות בנושא הצ'יטים לדוגמא expl, Athlon, WeeTi ועוד רבים אחרים אשר נחשדים או נתפסים. על כל דיון שנפתח עליהם יש 211324135 תגובות שמציפות את הפורום וגורמות לכל שחקן חדש וטוב שיש פה להבין שפשוט לא כדאי לשחק במשחק הזה מכיוון שהוא כביכול מפוצץ בצי'טרים ולכן הקהילה שלנו גבירותי ורבותי נכחדת.

אוקיי אז דבר ראשון ההצעה הראשונה שלי היא לעשות דבר כזה, לפתוח Section שיהיה מיועד אך ורק לדיווחים על צ'יטרים ולחשדות דמואים תפיסות וכ'ו, הסקשן יהיה בדיון או באיזה פורום נפרד אשר רק בו ייפתחו דיוני צ'יטים וזה יעזור מכיוון שאף שחקן חדש לא חייב לראות את הדיונים האלה ולכן השחקנים החדשים לא "יפחדו" להכנס לתוך המשחק.

הדבר השני שרציתי להציעה זה בעצם גולת הכותרת - ארנה (eRnn) נעולה. קהילת ה-Pro הקטנה פה בארץ היא בעצם הקהילה שמשחקת את המשחק הזה כשנתיים ומעלה והם מכירים את כל צדדי הקהילה, את שחקני העבר ואת המצב בהווה, ומכיוון שהמצב בהווה איננו טוב הם ממעטים לשחק בישראל ובארנה במיוחד מכיוון שהם רואים את המצב בארנה, ויודעים שמסתתר לו פה ושם צ'יטר ופשוט כל הכיף מהמשחק הולך לתומו. הצעה שלי היא לסגור את הארנה ולחלק את הסיסמא באמת לשחקנים אמינים שרואיים לקבל אותה ומדי פעם גם אפשר לתת את הסיסמא לשחקן חדש אשר גם הוא ראוי לשחק בארנה הנעולה ולהנות מחווית משחק אמיתית, נכון, אני יודע שהיה דבר כזה בעבר שנקרא קלאב או משהו (אישית לא שיחקתי מקצועית אותה תקופה) אבל למה לא ליישם את זה שוב? שרוב הקהילה פשוט נחשדת על צ'יטים השחקנים הישנים והטובים יכולים להנות מלשחק בישראך על 48 פינג ולא להסתבך בחו"ל עם 100 פינג.

עוד הצעה שבאמת יכולה לצאת לפועל והיא תלוייה בקהילה זאת הארנה הפתוחה, דבר ראשון כמישהו שמכיר מקרוב את מהלך העיניינים בויגיימס, מצב vGames.ET לא נראה טוב ובאופק אנחנו לא בדיוק הולכים להתקדם לשום מקום לכן לויגיימס אין סיבה לתת לנו שרת נוסף שישמש בתור הארנה הפתוחה, ויוכל להיות מין Gamer 1 של זמנים אלו, רק עם מפות נורמליות וכמובן הפנייה של השחקנים החדשים לפורום ומשם לתוך הקהילה. הבעיה העיקרית של ההצעה הזאת היא הבעיה הפיננסית (כספית) לכן מה שאני מציע זה ששרת בימנו עולה לא יותר מ-100 שקלים לחודש, בקהילה שלנו יש לפחות 50 אנשים, כל שחקן יכול לתרום לא יותר מ-5 שקלים לקניית השרת הזה ואחזקתו 5*50 = 250 זאת אומרת חודשיים ומעלה של שרת שמיועד כולו לשחקנים החדשים, כמובן שגם לו יהיה רפים אשר ישמרו את השרת הזה מצ'יטרים אך הכללים שבו לא יהיו כמו בארנה הנעולה אלא הכל יהיה חופשי, שהרי מטרת השרת הזה זה רק להכניס אנשים לקהילה.

מקווה שאהבתם את ההצעה שלי ואגב, השיר של פינק פלויד נגמר ואני ב-Sum41 ואין לי שגיאה אחת ודורון זקן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    ראשון
    הרעיון של ארנה סגורה עלה בעבר, זה שפוט לא יקרה, כי אנשים יביאו את הסיסמאות לחברים שלהם כמו בפעם הקודמת.
    ובנוסף זה לא ישאיר מקום לשחקנים החדשים שכן רוצים לבוא לשחק, במקום 14 מקומות יהיה להם 7 מקומות.

ולגבי שרת גיימר 1, אנחנו מחכים לערן SMIR שיכין את הקונפיג כבר חודשיים, אם יש לך מישהו רציני שיכול להכין את זה יותר מהר אז בבקשה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    איזה שטויות -.-
    אני משחק 5 שנים ואני נוב אז אני לא נכנס לארנה פרטית LOL
    בעזרת השם אם יפתח דורון יפנק בסיסמת פריווט :smiling:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    נכתב במקור על ידי Legend
    הרעיון של ארנה סגורה עלה בעבר, זה שפוט לא יקרה, כי אנשים יביאו את הסיסמאות לחברים שלהם כמו בפעם הקודמת.
    ובנוסף זה לא ישאיר מקום לשחקנים החדשים שכן רוצים לבוא לשחק, במקום 14 מקומות יהיה להם 7 מקומות.

ולגבי שרת גיימר 1, אנחנו מחכים לערן SMIR שיכין את הקונפיג כבר חודשיים, אם יש לך מישהו רציני שיכול להכין את זה יותר מהר אז בבקשה
    אממ בשביל זה אפשר שיהיה אדמינים לארנה הנעולה אשר ישנו סיסמאות כל שבוע, כל שבוע סיסמא חדשה ורק מי שבערוץ הפרטי של הארנה הנעולה יקבל אותה, אם נגלה שמישהו הביא לחברו את הסיסמא הוא יבואן מיידית.

לגבי ארנה פתוחה, זה לא אשמתנו שסמירנוף הומו ולכן צריך לזרז אותו טיפה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    בלי להעליב.
    1. הקלאב בזמנו היה אחד הדברים היותר טובים שהקהילה אז יכלה לקבל, אבל באותה תקופה היה את AKA MATI RODAN שהרים את זה מצויין, לדוגמא היום אי אפשר לסמוך על אף אחד בדוק תתנו למישהו את הסיסמא הוא ישר ילך יפרסם לכל החברים שלו ובRTCW.ISR... ואם תתן רק לאנשים שבאמת אפשר לסמוך עליהם יהיו לך מקסימום 7 אנשים בשרת בלחץ..
    דבר שני אף אחד פה לא ישקיע אגורה בשביל שרת מסכן.. ויהיו עם זה הרבה בעיות
    קיצור זה לא ממש פתרון.. גם בחול חושבים אנחנו צ'יטרים היום דיברתי עם איזה מישהו בחול אפילו בחול כולם יודעים ש90 אחוז מהקהילה הישראלית צ'יטרים..
    המצב בCUNTIM.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    דורון יבן זונה תראה מה עשית!!!!!!!!!
    בני יכול להיות טוב הארנה הסגורה...
    דורון זקן 3\>
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    נכתב במקור על ידי e-man
    בלי להעליב.
    1. הקלאב בזמנו היה אחד הדברים היותר טובים שהקהילה אז יכלה לקבל, אבל באותה תקופה היה את AKA MATI RODAN שהרים את זה מצויין, לדוגמא היום אי אפשר לסמוך על אף אחד בדוק תתנו למישהו את הסיסמא הוא ישר ילך יפרסם לכל החברים שלו ובRTCW.ISR... ואם תתן רק לאנשים שבאמת אפשר לסמוך עליהם יהיו לך מקסימום 7 אנשים בשרת בלחץ..
    דבר שני אף אחד פה לא ישקיע אגורה בשביל שרת מסכן.. ויהיו עם זה הרבה בעיות
    קיצור זה לא ממש פתרון.. גם בחול חושבים אנחנו צ'יטרים היום דיברתי עם איזה מישהו בחול אפילו בחול כולם יודעים ש90 אחוז מהקהילה הישראלית צ'יטרים..
    המצב בCUNTIM.
    מההכרות שלי עם שחקני פרו מהקהילה כמו שחקני eSr אני סמוך ובטוח שיש לפחות 12 אנשים אשר בטוח לא יגלו את הסיסמא, אנשים כמו sm1rnoff, sAvior, e-man ועוד רבים אחרים אשר אין להם עיניין במריבות, ושאנשים לא ישקיעו אגורה מכיוון שהם ישראלים אמיתיים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    ראשון
    אחלה תגובה ערן, מגיע לך כוכב על ההשקעה *

אם אתם רוצים שרת גיימר 1 זרזו את ערן, את האמת אני מניח שהוא שכח כבר.
    ארנה פרייבט לא יקרה ולשנות סיסמא כל שבוע זה דבילי, כי אם הוא מגלה את הסיסמא פעם אחת הוא יגלה אותה פעם שניה, וזה די קשה לעשות מי נתן לו אותה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    נכתב במקור על ידי Legend
    אחלה תגובה ערן, מגיע לך כוכב על ההשקעה *

אם אתם רוצים שרת גיימר 1 זרזו את ערן, את האמת אני מניח שהוא שכח כבר.
    ארנה פרייבט לא יקרה ולשנות סיסמא כל שבוע זה דבילי, כי אם הוא מגלה את הסיסמא פעם אחת הוא יגלה אותה פעם שניה, וזה די קשה לעשות מי נתן לו אותה.
    זה מדהים שאתה קופץ למסקנות כל כך מהר, אפילו לא ניסית את זה בתקופה החדשה הזאת של הקהילה ומי אמר שהשחקנים יהיו בניקים מזוייפים? לא מבין אפילו לא ניסית את זה, למה בקלאב הקודם לא חשבו שהשחקנים יגלו אחד לשני את הסיסמא? כן, אבל בכל זאת הם מימשו את זה.
    איך אמר וויפר בונט יום אחד:"כרגע זה רק ניסוי וטעייה".
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    ראשון
    דבר עם רועי
    תראה איזה תשובה תקבל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    נכתב במקור על ידי Legend
    דבר עם רועי
    תראה איזה תשובה תקבל
    אני אדבר ואם הוא לא יסכים, כנראה שמשהו פה באמת דפוק.

אגב מה שלום ההלציימר?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    בני, זה שאתה לא בויגיימס מוריד אותך מההחלטות, ואם את הרוצה שרת פריבט וויגימס לא מסכימים אתה על הזין שלהם .
    רוצה שרת תעשה לבד, הם לא ההורים של אף אחד והם סה"כ עוזרים לקהילה בשרת וונט..
    מה עשית מהם המשיח של הET הישראלי =\
    ודבר לדורון יפה יא קוקסינל שלא נבוא עליך בחוואה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    נכתב במקור על ידי BlackSpot
    בני, זה שאתה לא בויגיימס מוריד אותך מההחלטות, ואם את הרוצה שרת פריבט וויגימס לא מסכימים אתה על הזין שלהם .
    רוצה שרת תעשה לבד, הם לא ההורים של אף אחד והם סה"כ עוזרים לקהילה בשרת וונט..
    מה עשית מהם המשיח של הET הישראלי =\
    ודבר לדורון יפה יא קוקסינל שלא נבוא עליך בחוואה
    אני יודע שהקול שלי בויגיימס הוא כמעט אפסי, אבל מה שאני יודע בוודאות שלרועי יש את הסמכות להציב לויגיימס דרישה לשרת כדי לקדם את הקהילה ואם הנימוקים שלי יובאו בפני הנהלת ויגיימס, אני לא יבין למה שלא יקבלו את זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    שמעתי את ההצעה ואת הטענות שהועלו פה.

בני היקר, ניסיתי ממש לא מזמן לקדם את נושא הארנה פרו, הרמנו ערוץ מיוחד עם סיסמא שאנשים יוכלו להכנס. השרת עצמו היה בפורמט של 6 נעול 6 חופשי על מנת להעלות את הרמה וגם לתת לשחקנים פחות ותיקים לנסות להשתפר מול הטובים יותר שבקהילה.

יצא מצב שהשרת הזה היה ריק 24/7 ופשוט לא הייתה הענות לפורמט הזה.

עכשיו אני יכול להרים שרת סגור השאלה היא למי תנתן הזכות להכנס לשרת כזה?

עם כל הכבוד לכל הקהילה פה אני לא רואה הבדלי רמות גדולים כל כך בין השחקנים כיום.

עם התגייסותם של רוב הוותיקים כאן אני לא רואה שום שחקן שלו תגיע גישה לשרת סגור על פני מישהו אחר. עוד בעיה שעולה מהרעיון הזה הוא כפי שמישהו כבר הזכיר כאן הדלפת סיסמאות. עם ירידת ממוצע הגילאים והבגרות הדי ירודה שאני נתקל בה בקהילה קשה להאמין שלא יהיה מצב שלא נצטרך כל יום להחליף את הסיסמא לפחות פעם אחת.

אנחנו בוייגימס אכן תומכים בכל יוזמה שלא תהיה אבל שתהיה גם מעשית. לעניות דעתי פורמט זה נידון לכשלון מהסיבות שציינתי למעלה.

אין לי בעיה לנסות, אני תמיד מוכן לנסות, אישית ומנסיון העבר הדי עשיר שלי המצב בעייתי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    נכתב במקור על ידי vip3r
    שמעתי את ההצעה ואת הטענות שהועלו פה.

בני היקר, ניסיתי ממש לא מזמן לקדם את נושא הארנה פרו, הרמנו ערוץ מיוחד עם סיסמא שאנשים יוכלו להכנס. השרת עצמו היה בפורמט של 6 נעול 6 חופשי על מנת להעלות את הרמה וגם לתת לשחקנים פחות ותיקים לנסות להשתפר מול הטובים יותר שבקהילה.

יצא מצב שהשרת הזה היה ריק 24/7 ופשוט לא הייתה הענות לפורמט הזה.

עכשיו אני יכול להרים שרת סגור השאלה היא למי תנתן הזכות להכנס לשרת כזה?

עם כל הכבוד לכל הקהילה פה אני לא רואה הבדלי רמות גדולים כל כך בין השחקנים כיום.

עם התגייסותם של רוב הוותיקים כאן אני לא רואה שום שחקן שלו תגיע גישה לשרת סגור על פני מישהו אחר. עוד בעיה שעולה מהרעיון הזה הוא כפי שמישהו כבר הזכיר כאן הדלפת סיסמאות. עם ירידת ממוצע הגילאים והבגרות הדי ירודה שאני נתקל בה בקהילה קשה להאמין שלא יהיה מצב שלא נצטרך כל יום להחליף את הסיסמא לפחות פעם אחת.

אנחנו בוייגימס אכן תומכים בכל יוזמה שלא תהיה אבל שתהיה גם מעשית. לעניות דעתי פורמט זה נידון לכשלון מהסיבות שציינתי למעלה.

אין לי בעיה לנסות, אני תמיד מוכן לנסות, אישית ומנסיון העבר הדי עשיר שלי המצב בעייתי.
    טוב לגבי הטענה הראשונה אני לא יודע עד כמה זה נכון אלא אם כן אני לא הייתי שחקן מקצועי בזמן שזה עלה, שזה בערך לפני שנה וחצי +-. דבר שני הבדלי הרמות הינם ברורים לעין, ואני יכול לאמר לך אישית איזה שחקנים מתאימים לדבר הזה שנקרא Pro Arena גם מרמת הבגרות שלהם וגם מרמת המשחק שלהם. הבעיה של הדלפת סיסמאות גם היא בעיתית אבל יש דרך לפתור אותה בכך שבאמת נבחר שחקנים שהם מהמעלה הראשונה ולא פחות, ואני מכיר אישית לפחות 10 כאלה שישמחו להשתתף איתנו ביוזמה הזאת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    נכתב במקור על ידי beNyy
    טוב לגבי הטענה הראשונה אני לא יודע עד כמה זה נכון אלא אם כן אני לא הייתי שחקן מקצועי בזמן שזה עלה, שזה בערך לפני שנה וחצי +-. דבר שני הבדלי הרמות הינם ברורים לעין, ואני יכול לאמר לך אישית איזה שחקנים מתאימים לדבר הזה שנקרא Pro Arena גם מרמת הבגרות שלהם וגם מרמת המשחק שלהם. הבעיה של הדלפת סיסמאות גם היא בעיתית אבל יש דרך לפתור אותה בכך שבאמת נבחר שחקנים שהם מהמעלה הראשונה ולא פחות, ואני מכיר אישית לפחות 10 כאלה שישמחו להשתתף איתנו ביוזמה הזאת.
    שנה וחצי? נסה גג 4-5 חודשים.

לגבי רמת השחקנים בקהילה, יש פתגם שאומר שהיופי הוא בעיני המתבונן.

אתה יכול לקבוע ש - א ב ו - ג' על רמה, מישהו אחר יחלוק עליך. יוצא מצב שכל אחד יביא את החברים שלו ותהיינה קבוצות אינטרסים בקהילה שינסו לקדם את עצמן ביוזמה הזאת.

בזמנו עשינו איזשהי וועדה שקבעה מי מספיק טוב ומי לא, יצא שכל הקהילה לא יצאה מרוצה ובסוף עד שבנינו איזשהיא מסגרת קריטריונים לכך אף אחד לא נכנס לשרת בטענה שאין מספיק שחקנים מחוברים.

בוא נדבר דוגרי בני, אני לא רואה את התותחים משחקים פבליק פה. אם יש כאלה הם משחקים עם חברים במשחקים מסודרים או בחו"ל. תרבות הקלאב הסגור מעולם לא חלחלה לרמה העליונה בקהילה מהסיבה הפשוטה שאף פעם לא היו מספיק כאלה כדי ליצור גרעין של שחקנים לקלאב שכזה.

שוב, אשמח להתבדות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    נכתב במקור על ידי vip3r
    שנה וחצי? נסה גג 4-5 חודשים.

לגבי רמת השחקנים בקהילה, יש פתגם שאומר שהיופי הוא בעיני המתבונן.

אתה יכול לקבוע ש - א ב ו - ג' על רמה, מישהו אחר יחלוק עליך. יוצא מצב שכל אחד יביא את החברים שלו ותהיינה קבוצות אינטרסים בקהילה שינסו לקדם את עצמן ביוזמה הזאת.

בזמנו עשינו איזשהי וועדה שקבעה מי מספיק טוב ומי לא, יצא שכל הקהילה לא יצאה מרוצה ובסוף עד שבנינו איזשהיא מסגרת קריטריונים לכך אף אחד לא נכנס לשרת בטענה שאין מספיק שחקנים מחוברים.

בוא נדבר דוגרי בני, אני לא רואה את התותחים משחקים פבליק פה. אם יש כאלה הם משחקים עם חברים במשחקים מסודרים או בחו"ל. תרבות הקלאב הסגור מעולם לא חלחלה לרמה העליונה בקהילה מהסיבה הפשוטה שאף פעם לא היו מספיק כאלה כדי ליצור גרעין של שחקנים לקלאב שכזה.

שוב, אשמח להתבדות.
    ואני שוב חולק עלייך רועי.

תראה זה ידוע שקיום המצב של הקלאנים בארץ הוא בשפל, והקלאן היחיד שבאמת אפשר להחזיק ממנו בארץ הוא eSr שמייצגים אותנו בכבוד באירופה (1st Div) וכל שאר הקלאנים שקימיים קמים ומתפרקים, לשחקני הפרו אין כבר את האפשרות לשחק בארץ וזה לא שהם לא רוצים הם פשוט לא יכולים ולפני כמה שיחות חולין עם שחקנים שבאמת כבודם מונח במקומם אני יודע שהם צמאים לשחק משחק טוב בארץ והם לא רוצים להכנס לארנה מסיבה פשוטה שהיא מפוצצת בשחקנים שאו שהם צ'יטרים או שהם חדשים ולא מנוסים והעיקרון שבארנה הנוכחית זה תכל'ס להרוג, הם מנסים לחפש את האיכות שבמשחק ולא את ההריגה וכביכול הגאווה שבלהרוג 3 בארנה. האיש והאגדה kai ואנוכי ישבנו לנו ודיסקסנו לנו את מי אפשר להביא ואת מי אסור, והאמן לי רועי שלשיחתנו הגיעו יותר מ-20 שמות שאפשר להביא לארנה הזאת והם באמת לא יהיו מטרד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    20 איש זה לא מספיק. היו לי 35 איש והיה ריק כל הזמן (אמנם אז בערוץ הראשי היה לנו 120 איש מינימום, היום המצב פחות טוב).

תחשוב על זה רגע, כמה זמן ביום כל ה - 20 איש האלה יהיו בפנים?

אני לא הולך להקצות שרת ל - 20 איש, אין לכך הצדקה.

כפי שאמרת יש לך את השרת של גליקמן, תשתמש בו. אתה מעלה הצעה לשרת פרטי, אני לא יכול לתמוך ביוזמה כזאת, אנחנו תומכים בקהילה ברמה של מקרו ומיקרו לא רק מיקרו.

אני הייתי מוכן לנסות פורמט חצוי של 8 נעול 6 פתוח, או 10 נעול 4 פתוח.

הכלים שויגיימס מקצים לקהילתנו הם ציבורים לא פרטים לשימוש קבוצה כזו או אחרת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    נכתב במקור על ידי vip3r
    20 איש זה לא מספיק. היו לי 35 איש והיה ריק כל הזמן (אמנם אז בערוץ הראשי היה לנו 120 איש מינימום, היום המצב פחות טוב).

תחשוב על זה רגע, כמה זמן ביום כל ה - 20 איש האלה יהיו בפנים?

אני לא הולך להקצות שרת ל - 20 איש, אין לכך הצדקה.

כפי שאמרת יש לך את השרת של גליקמן, תשתמש בו. אתה מעלה הצעה לשרת פרטי, אני לא יכול לתמוך ביוזמה כזאת, אנחנו תומכים בקהילה ברמה של מקרו ומיקרו לא רק מיקרו.

אני הייתי מוכן לנסות פורמט חצוי של 8 נעול 6 פתוח, או 10 נעול 4 פתוח.

הכלים שויגיימס מקצים לקהילתנו הם ציבורים לא פרטים לשימוש קבוצה כזו או אחרת.
    מכיוון שקצת עייפתי ואין לי כוח לעוד תגובה ארוכה, אם תרצה עוד פירוט תכנס למירק רועי ותראה את היוזמה שלי בפעולה :]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    נכתב במקור על ידי beNyy
    מכיוון שקצת עייפתי ואין לי כוח לעוד תגובה ארוכה, אם תרצה עוד פירוט תכנס למירק רועי ותראה את היוזמה שלי בפעולה :]
    אתה לא בכושר ואני לא בבית. נדבר כבר...

לילה טוב
    שתף ב-Google+

הרשמה