תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: האם הייתם רוצים שקוין נאש יחזור להאיבקות?

מדרגים
7. אין באפשרותך להצביע בסקר
 • ברור, בכל תפקיד מתאבק או מנהל!

  1 14.29%
 • בחיים לא, הבחורהרס יותר מאשר תרם לעסק!

  6 85.71%
תוצאות 1 עד 4 מ 4
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  03.12.2006
  הודעות
  1,057

  שם אמיתי: קווין נאש
  כינוי: ביג סקסי
  גובה: 2.08
  משקל: 153 ק"ג
  תאריך לידה: 9 ביולי 1959
  מקום מגורים: דטרויט, מישיגן
  בכורה: 14 בספטמבר 1990
  פינישר: ג'קנייף פאוורבומב

  כבחור צעיר, קווין נאש האמין שהעתיד שלו נמצא על מגרש הNBA. הוא שיחק כשלוש שנים באוניברסיטת טנסי. משם, נאש נסע לגרמניה ושיחק כדורסל מקצועי, עד שפציעת ברך קטעה את חלומותיו.
  נאש נשאר בגרמניה, והתגייס לצבא ארה"ב למשך שנתיים.
  משם הפך להיות שומר בפאבים ובמועדונים, ובמהלך אותו זמן פגש בדאסטי רודס מWCW, שהוליך את נאש להיאבקות המקצועית והכניס אותו לארגון.

  נאש סיים את אימוניו בפאוור פלנט של WCW וערך את הבכורה שלו בארגון ב1990, לזמן קצר כשומר ראש של נשים.
  לאחר מכן, הוא נהיה ידוע כסטיל, חלק מצמד זוגות בשם המאסטר בלאסטרס עם אל גרין. ההופעות של המאסטר בלאסטרס לא נמשכו הרבה זמן, ונאש חזר כאוז ב1991, וניצח את טים פארקר בסופר ברול 1.

  ב1992, נאש הפך מאוז לויני וגאס, דמות של מהמר מלאס וגאס, והוא התחבר לדיאמונד דאלאס פייג' וסקוטי פלאמינגו (רייבן).

  וגאס ופייג' היו בצמד לזמן קצר בשם הוגאס קונקשיין, אבל שנה אחרי, נאש עבר לWWF כדיזל, שומר הראש של שון מייקלס.
  למרות שבהתחלה דיזל היה פשוט הבריון שבפינתו של מייקלס, הוא במהרה הפך לפעיל בזירה, כשניצח את רייזור ראמון (סקוט הול) לזכייה באליפות הבין יבשתית ב13 באפריל 1994.
  דיזל הפך לאלוף כפול (ליום אחד), כשהוא ומייקלס ניצחו את ההדשרינקרס כדי לזכות באליפות הזוגות ב28 באוגוסט 1994. ערב אחרי, בסאמרסלאם, ראמון זכה מחדש באליפות הבין יבשתית מדיזל.

  הציוות של מייקלס ודיזל הסתיים כשHBK נטש את דיזל בסורבייבור סיריס, ודיזל הפך לפייס.
  הפרידה ממייקלס השתלמה כעבור שלושה ימים, כשדיזל ניצח את בוב בקלונד בקרב של 8 שניות שנערך במדיסון סקוור גארדן במסגרת האוס שואו לזכייה באליפות הWWF.

  דיזל בהצלחה הגן על התואר נגד ברט הארט ברויאל ראמבל 1995 בקרב שהסתיים בתיקו בעקבות התערבויות רבות מבחוץ של בקלונד, מייקלס, אואן הארט, ג'ף ג'ארט והרואדי (BG ג'יימס).
  ברסלמניה 11, דיזל שמר על התואר נגד שותפו בעבר, שון מייקלס, אבל בא להצלת מייקלס לאחר שהאחרון הותקף ע"י סייקו סיד.

  כשדיזל שוב בזוג עם מייקלס, הצמד זכה באליפות הזוגות באופן לא רשמי: באין יור האוס 3, התמודדו דיזל ומייקלס על התואר. באותו זמן, האלופים היו יוקוזונה ואואן הארט. הארט לא היה יכול להגיע לקרב, ודייבי בוי סמית' החליף אותו באותו ערב. במהלך הקרב, הגיע אואן הארט והוצמד ע"י דיזל. התואר למחרת חזר לידיהם של יוקוזונה והארט מאחר ודיזל הצמיד את האיש הלא חוקי.

  דיזל נשאר אלוף הWWF עד סורבייבור סיריס 1995, שם הפסיד את התואר לברט הארט והתחיל להפוך להיל.
  במהלך ניסיונותיו להשיג את התואר מחדש מהארט, דיזל התחיל בפיוד עם אנדרטייקר, שניצח את דיזל ברסלמניה 12.

  לאחר שמייקלס ניצח את ברט הארט לזכייה בתואר העולמי באותו אירוע, דיזל התחיל לרדוף את חברו הטוב ביותר בעבר והאליפות שהוא החזיק, אבל נוצח ע"י מייקלס כעבור חודש בקרב על התואר באין יור האוס. לאחר הקרב, השניים, יחד עם רייזור ראמון, טריפל אייץ' ואקס-פאק (החמישייה הייתה ידועה כהקליק), התחבקו באמצע הזירה שבמדיסון סקוור גארדן.
  כעבור כמה ימים, דיזל עזב את הWWF לטובת הצעה מפתה יותר מWCW.

  הול ונאש, כשהם מתאבקים תחת שמם האמיתי, הגיעו לWCW באביב 1996. הם היו ידועים כהאאוטסיידרס, הציגו "פלישה" לWCW, והדהימו את העולם כשהולק הוגן הצטרף אליהם כדי להקים את הNew World Order, או בקיצר הnWo, באירוע של Bash at the Beach.

  הnWo נהנו מכל מה שהיה לWCW להציע להם, כשבאותו זמן שהם פצעו את יריביהם, הם גם הוסיפו מתאבקים לקבוצתם.
  ב27 באוקטובר 1996, הול ונאש ניצחו את הארלם היט כדי לזכות באליפות הזוגות של WCW.
  עם אריק בישוף שהצטרף לnWo, האאוטסיידרס הצליחו להגן על התארים אפילו כשנראה שקבוצות כמו האחים סטיינר בדרך לנצח אותם לזכייה בחגורות. ההפסד קרה רק כאשר נאש ישב בצד הזירה עם פציעה בברך וראה את הול וסיקס (שון וולטמן) מפסידים את התארים לסטיינרים.

  כשנאש חזר בינואר 1998, לא עבר זמן רב עד שהוא השיג מחדש עם הול את אליפות הזוגות, תואר עליו הם שמרו עד חודש מאי לאחר שהפסידו לג'יאנט ולסטינג.

  כשאביב 1998 התקדם, הnWo התחילו להיפרד, הוגן לקבוצת הnWo Hollywood שלו בצד אחד, ונאש וקבוצת הWolfpac (שכללה את רנדי סאבאג', סטינג, לקס לוגר וקונאן) בצד האחר.


  נאש במהרה הפך לאחד מאלופי הזוגות פעם נוספת, כשסטינג בחר בו להיות שותפו לאחר שהשיג שליטה בחגורות.
  לאחר שנאבק בחברי ה nWo Hollywoodברוב 1998, נאש קיבל טייטל שוט לאליפות העולם נגד ביל גולדברג הבלתי מנוצח בסטארקייד של אותה שנה. תודות להתערבויות לא רצויות של הול, נאש ניצח וזכה באליפות העולם (ראוי לציין שנאש היה אחד מהבוקרים של WCW באותו זמן).
  מאוחר יותר, נאש עמד מאחורי מתיחה שלמה, לאחר שהוא הפסיד את התואר להוליווד הוגן בתקרית "האצבע מהגיהנום" המפורסמת בנייטרו של ה4 בינואר 1999.
  הוגן, נאש, הול, סקוט סטיינר, באף באגוול ולוגר התאחדו והציגו מחדש את הnWo.

  לאחר שעזר לnWo בפיוד עם ארבעת הפרשים ואחרי פיוד שהיה לו עם ריי מיסטריו ג'וניור, נאש ניצח את דיאמונד דאלאס פייג' כדי לזכות מחדש באליפות העולם.
  באמצע 1999 למרות הכל, עם אליפות עולם פנויה, הnWo במהרה שוב התחילה להתפרק, כשנאש הפסיד בקרב פרישה להוגן ברואד ווילד. הפרישה נמשכה רק עד נובמבר, כשנאש חזר וב16 בדצמבר, הוא והול שוב זכו באליפות הזוגות רק כדי שלאחר מכן התואר יישלל מהם בעקבות פציעה שהשביתה את הול.

  בסולד אאוט 2000, נאש ניצח את טרי פאנק כדי להפוך לקומישינר החדש של WCW, תפקיד שבו הוא השתמש בפיוד שלו עם סיד וישס על אליפות הWCW הפנויה, למרות שבכל זאת סיד היה זה שהצליח לזכות בתואר.
  לאחר מכן, נאש הצטרף להוגן, סטינג ואחרים, כחלק ממועדון המיליונרים, שנאבקו בניו בלאד בו היו חברים מתאבקים כמו בילי קידמן ומיסטריו. דרכו של נאש גם פגשה בזו של ג'ף ג'ארט, ברדיפתו של האחרון את אליפות העולם.

  אבל זה היה דווקא בוקר טי אותו נאש ניצח ב28 באוגוסט 2000, כדי לזכות מחדש בתואר העולמי, רק כדי שבוקר ייקח ממנו את החגורה בקרב כלוב בפול ברול.
  נאש לאחר מכן שימש כהמנג'ר של הנאטורל בורן ת'רילרס שלבסוף בגדו בו בסתיו של 2000.
  אחרי זה, נאש הופיע עם DDP כה"אינסיידרס", הם פתחו בפיוד עם הת'רילרס, ופייג' ונאש נהנו משתי כהונות כאלופי הזוגות של WCW.

  נאש הפסיד בעוד קרב פרישה, הפעם לסקוט סטיינר בסופר ברול והוא עזב את WCW זמן קצר לאחר שהארגון נסגר.
  עם סגירת WCW, נאש לא הגיע לWWE. הוא חזר לשם רק בינואר 2002. לאחר שהוא התחבר עם הוליווד הוגן וסקוט הול, הnWo הוקמה מחדש בWWE.
  אחרי שהוגן הפסיד לדה רוק ברסלמניה 18, הnWo זרקו אותה מהקבוצה לאחר שהתקיפו אותו. מספר החברים בקבוצה המשיך לגדול עם הצטרפותם של אקס-פאק, ביג שואו ושון מייקלס.
  ב8 ביולי 2002, למרות כל זה, נאש יצא מפעילות לאחר שנפצע בקרב של 5 על 5 שהתקיים בRAW, והיה בחוץ עד אפריל 2003.

  עם חזרתו, נאש התחיל לרדוף את חברו בעבר, טריפל אייץ', ואת אליפות העולם במשקל כבד. טריפל אייץ' ונאש פתחו בפיוד על התואר עד שנפגשו בקרב הל אין א סל בבאד בלאד, שבו מיק פולי היה השופט המיוחד. טריפל אייץ' ניצח את נאש, ולאחר מכן השניים שוב נפגשו בקרב על התואר, הפעם באלימיניישן צ'מבר שנערך בסאמרסלאם של אותה שנה. גם שם טריפל אייץ' ניצח. עוד השתתפו בקרב: כריס ג'ריקו, רנדי אורטון, שון מייקלס וגולדברג. לפני הקרב הזה, כריס ג'ריקו ניצח את נאש בקרב שיער שנערך בRAW בחודש אוגוסט, וקיצץ את שיערו.

  נאש עזב את הWWE זמן קצר אחרי בשל ניתוח בצוואר והופיע בסרט "המעניש". כעבור למעלה משנה אחרי שהיה עם הול ביפן, נאש חזר להתאבק.

  החזרה של נאש לא הייתה לWWE, אלא לTNA, שם הוא והול הצטרפו לג'ף ג'ארט בויקטורי רואד 2004, וקראו לעצמם "מלכי ההיאבקות". החברות של השלושה לא נמשכה הרבה זמן, ונאש לבסוף התחיל לקרוא תיגר על ג'ארט ואליפות העולם של הNWA.
  באגיינסט אול אודס 2005, ג'ארט שמר על התואר נגד נאש לאחר התערבות של הניו אייג' אאוטלו (קיפ ג'יימס) ושון וולטמן.

  נאש נשאר בTNA למספר חודשים נוספים, אבל לאחר מכן נעלם (בעיקר בזכות צילומי סרטים, ביניהם הסרט "The Longest Yard" שם שיחק יחד עם סטיב אוסטין וגולדברג) והופיע מחדש שוב בפרק הבכורה של TNA ברשת Spike TV, שם התחיל לרדוף מחדש את ג'ארט.
  נאש היה אמור להתמודד מול ג'ארט על אליפות העולם שוב, הפעם בבאונד פור גלורי, אבל ערב לפני האירוע הוא ספג אירוע לב והובהל לבית החולים. הקרב ביניהם לא יצא לפועל.
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  9,390
  איזה מתאבק מוזר הוא. לא יודע מה להגיד עליו. כל פעם שינה צדדים וארגונים.
  בהחלט מוזר.
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  13.01.2007
  עיר
  מדינת משטרה.
  הודעות
  1,642
  התמונה השנייה קרעה אותי מצחוק..לא יודע למה..
  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  29.11.2006
  עיר
  באר שבע
  הודעות
  2,666
  סתם אגו מנייאק שהרס חברה גדולה כמו WCW אחרי שבגד באוהדי הWWE.
  שייעלם ולא יחזור לעסק יותר.


  שתף ב-Google+

הרשמה