תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    האם ישנם שרתים ישראליים למשחק fear combat ומה מספרם? ומה גודל הקהילה הישראלית, מהי רצינות הקהילה לגבי המשחק? האם יש תוכנות אנטי צ'יט או שיש צ'יטרים בשרתים?
    ואם אפשר איי פי של שרתים ישראליים, תודה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    לויגיימס יש שני שרתים של FEAR, אם כי אחד מהם לא פעיל כרגע והשני נעול...
    אני מכיר רק עוד שרת ישראלי אחד, והוא השרת של pcgames. אני לא יודע מה האייפי שלו, אז פשוט תאלץ לחפש אותו ידנית ולסנן לפי פינג (סוג המשחק הוא DM, לא נעול, גרסה 1.08. זה אמור לצמצם את התוצאות).
    גודל קהילה ורצינות - אני לא יודע לגבי הקהילה הכלל-ישראלית של המשחק, אבל פה בויגיימס אין קהילה ענקית כרגע. לעומת זאת, אני חושב שתמצא שהקהילה די רצינית (אולי חוץ מאיתמר P= [אמר האיש עם האווטר של בובת דג בשם פיתה]). קצת קשה לראות את זה כשהשרתים שלנו לא זמינים, אבל אני בטוח שתמצא אנשים מהקהילה שלנו גם בסרברים אחרים. יש גם שחקנים רציניים. ראוי לציון הוא קאת'ה, שחקן ישראלי ברמה מדהימה (קאת'ה הוא לא חבר פעיל בקהילת ויגיימס, למרות שהוא השתתף בטורניר חנוכה של ויגיימס).
    בעקרון, יש תוכנה נגד צ'יטים שנקראת Punkbuster. היא לא מופעלת על השרתים שלנו (גם כשהם פועלים P= ) ולמרות שאין לי את הפרטים המלאים, אני מניח שיש לזה סיבה טובה. לגבי צ'יטרים - לא יצא לי לפגוש אחד כזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    תודה על התגובה התורמת קבלתי את כל הפרטים שרציתי לקבל.
    שאלה נוספת שמעניינת אותי האם השרת של ויגיימס שנפל יחזור לפעילות?
    והשרת השני שנעול, נעול מכיוון שהוא קלאב? או שהוא נעול למשחקי קלאנים? או מסתם סיבות? אם תוכל לציין זאת בפניי.
    תודה שוב!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    השרת הנעול ננעל בפסח כדי לארח את משחקי טורניר פסח. אמורים לפתוח אותו לקהל הרחב, מאחר והטורניר די הופסק...
    לגבי השרת שלא פעיל - אני לא כ"כ יודע מה קורה שם. אולי מישהו שמקורב יותר למשרדי ויגיימס יוכל לתת תשובה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2007
    עיר
    ראשון לציון
    שלום אני חדש כאן רציתי לדעת האם אפשר לשחק את פיר ברשת בעזרת סידיקי של פיר קומבט. תודה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    fear וfearcombat זה אותו הדבר, רק של לfear יש גם סינגל, אבל הפאטצ'ים האחרונים שהם חובה שיהיה לך שמים אותם למצב שהם בדיוק אותו הדבר, אז ברור שאתה יכול.
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הרשמה