תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    Silence

שלום פורום ויגיימס. אני רוצה לפתוח את הדיון באמירה שאנו לא רואים את עצמינו כגילדה 'של גיימר' אלא אך ורק כגילדה ישראלית, והדבר האחרון שאנחנו רוצים שזה יהפוך לדיון ריב בין גיימר לויגיימס. הכוונה של הגילדה היא למשוך עוד שחקנים ישראלים, ושהגילדה תשמש כאופציה נוספת לאלו ממכם שלא מצטרפים לגילדה של וגיימס מסיבות כאלה ואחרות

כל מי שרציני ורוצה לעשות רירול מוזמן לעשות App מה שכן זה ידרוש מכם השקעה וזמן בתמורה יהיהלכםמקום מובטח בגילדה על התנאי הצטרפות נדבר כנראה שיהיה לכם קצב שתהיו חייבים להדביק אז תשקלו בכובד ראש אם אתם מוכנים לזה.

עלה האתר של הגילדה והוא נגיש בכתובת הבאה:
    http://sight.wot-online.net/guild/portal.php
    האתר יעבור שדרוגים אבל כרגע זה מה שקיים.
    אני מקווה שעכשיו שיש אתר זה יתחיל להתקדם יותר.

בנוסף עלה Roster ראשוני.
    אודות:

Silence
    ,הינה גילדה חדשה בשרת Magtheridon בAlliance,הגילדה בנויה ל highend שלרמה 70 ומטרתה להוביל גילדה מצליחה עם רוב ישראלי או אפילו רק ישראלים. את הרעיון להקמת הגילדה תיכננו אני ברק (The Prophecy) וגיל (Bravazor) ולאחר הרבה דיונים החלטנו להרחיב את ההנהלה וצירפנו את עודד (Oded 8008) וירון (SHORTY) שהגו רעיון לגילדה משל עצמם והחלטנו לאחד את הרעיונות.

הסרבר:
    בעקבות הצירוף של ירון ועודד להנהלה נאלצנו להחליף את הסרבר מKarzhan הבעייתי לMagtheridon הידוע בשל ניליום שהיו הראשונים לסיים את נאקס (ניליום הם בהורד).
    השרת מאוזן להפליא (בפעם האחרונה שבדקתי הרטיו היה 1-1.1 לטובת ההורד) וותיק ויציב והעברות פתוחות אליו.
    מבנה הגילדה:
    הגילדה תהיה מורכבת מ40 אנשים,כאשר תהיה Raid Group אחת לכל המבוכים ושני קבוצות ל Karazhn.אנחנו לוקחים 40 אנשים מכוון שלא תמיד כולם יוכלו להגיע ל Raid,אזשיהיו אנשים ספייר. אם יהיו הרבה שחקנים פעילים, נצמצם את הגילדה.
    החלוקה של הקלאסים תתרחש לפי הצורה הבאה:
    Cloth - 13
    Priest: Holy:2 | Shadow:3
    Mage: 4
    Warlock: 4
    Leather - 9
    Druid: Feral : 2 | Resto : 3 | Balance : 1
    Rogue: 3
    Mail - 8
    Shaman: 1 Enchantment | 3 Restro | 1 elemental
    Hunter: 3
    Plate - 9
    Warrior: Prot : 3 | DPS : 1
    Paladin: Holy : 3 | Retri : 1 | Prot : 1

ועוד טאנק שנחליט בהמשך אם זה יהיה דרואיד או לוחם.

תיקחו בחשבון שאולי תאלצו לעשות respec במידת הצורך.

הנהלת הגילדה:
    כרגע הגילדה מורכבת מצוות הנהלה שיכלול 5 אנשים (מקימי הגילדה המוזכרים למעלה [5 האנשים הם בעצם 4 דמויות כי גיל חולק איתי משתמש]) אחד מחמש האנשים יהיה הGuild Master אך זה רק פרט טכני וההחלטות יתקבלו באופן שווה בלי עדיפות לGuild Master.
    Class Leaders ושונות יצטרפו בהמשך הבנק ממוקם על דמות הGM.
    כיצד להצטרף?
    על מנת להצטרף יש לשלוחדרך הפורום הזה Application .יש אפשרות לעשות App בשביל לפתוח דמות חדשה בשרת אבל הוא צריך להיות ממש טוב בכדי שנסכים.
    הדרישות להצטרפות הם להיות נחמדים,אנגלית ברמה סבירה,רצון.
    אפשר לשלוח גם דרך הודעה פרטית במידה ויש לכם בעיות עם האימייל אבל תשדלו לעשות את הApp זהה לטופס.
    כל מי שעשה כבר App מתבקש לעשות מחדש מכיוון שהגילדה שונתה במידה ניכרת.
    חובה להיות בלפחות 3 ריידים בשבוע, מתוך 4 או 5. נעשה בכל ימי השבוע ובשישי יהיו ריידים שהם לא חובה או נשתמש ביום הזה כדי לעשות אוונטים בגילדה, תחרויות קטנות, PVP, ארנה ועוד

חלוקת ה loot
    ה loot יתחלק לפי מערכת dkp לכל חפץ יהיה מחיר ספציפי. פרטים נוספים אודות המערכת יתפרסמו לאחר שהגילדה תעלה לאוויר.
    *לגילדה יהיה פורום,vent,אתר,מערכת dkp.
    לפרטים נוספים אתם מוזמנים להוסיף את ברק [email protected] או אותי [email protected]למסנג'ר.
    *הערה:הקמנו כבר את הגילדה בשרת אז זה בטוח שלא יהיו בעיות עם זמינות השם.

בבקשה, תשאירו את הדיון הזה נקי, כוונותינו טובות.

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    דבר ראשון- בהצלחה לכם.
    הגילדה שלכם נשמעת רצינית אבל בגלל התנאים שלכם יש מעט מאוד שחקנים
    בפורום הזה שאפילו מבינים על מה אתם מדברים...
    בכל מקרה בהצלחה שוב פעם ואני גם מקווה שלא יהיו מריבות, סך הכל כולם רוצים לשחק ולהנות.
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    עיר
    נגסקי ,יפן
    בהצלחה תהנו.
    סליחה על כל שגיאות הכתיב.

תודה לFeRoz הגבר על החתימה^^ הזות..

(/__\)
    ( O.o)
    ( > <)
    זהו ארנב.
    אנא העתיקו את ארנב אל חתימותייכם על מנת לעזור לו לכבוש את העולם!!!
    -יש לי 3XX הודעות
    פועל חיפה! מאז ולתמיד!

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    בהצלחה לכם , אני אפילו הייתי מצטרף ,אבל אני לא יכול כי אחרת מי יביא מכות לברין וישמור על יואב בפני המרלקים?

קיצר אחלה , מקווה שתצליחו
    "The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his." - General Patton

הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    בהצלחה .

הרשמה